Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoszewski Jarosław | Tczew | Nordic Walking | ZSAiO Swarożyn | ||
2 | Murawski Mariusz | Tczew | Bieg | |||
3 | Molus Marek | Lubiszewo Tczewski | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | |||
4 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | ||
5 | SZLICHT JOANNA | TCZEW | Bieg | |||
6 | Kiraga Marcel | Tczew | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Przerębel | ||
7 | Kiraga Jan | Tczew | Nordic Walking | Przerębel | ||
8 | Parasiak Łukasz | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | ||
9 | GRZEGORZEWSKI SLAWOMIR | tczew | Bieg | |||
10 | grzegorzewska barbara | tczew | Bieg | |||
11 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Bieg | |||
12 | Chyliński Dariusz | Tczew | Bieg | |||
13 | Chyliński Dariusz | Tczew | Bieg | |||
14 | Kisłowska Mariola | Kwidzyn | Bieg | Kwidzyńscy Pasjonaci Morsowania | opłacono | |
15 | Baza Tomasz | Tczew | Bieg | Tczewski klub Morsa | opłacono | |
16 | Szpalerska Mirosława | Sztum | Nordic Walking | opłacono | ||
17 | Szpalerski Adam | Sztum | Bieg | opłacono | ||
18 | Parafiniuk Krzysztofa | Sztum | Bieg | opłacono | ||
19 | Markowski Jakub | Tczew | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie | opłacono | |
20 | Markowski Szymon | Tczew | Bieg | opłacono | ||
21 | Markowska Aleksandra | Tczew | Bieg | opłacono | ||
22 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Bieg | opłacono | ||
23 | Kukula Janusz | Rokitki | Bieg | Biegające Rokitki | opłacono | |
24 | Dembek Sławomir | Bytonia | Bieg | MORSY Piece;) | opłacono | |
25 | Szczypek Ela | Slupsk | Nordic Walking | opłacono | ||
26 | Szudarski Marek | Słupsk | Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | |
27 | Szudarski Edward | Słupsk | Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | |
28 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | |
29 | Pustkowski Rafał | Tczew | Bieg | opłacono | ||
30 | Bednarek Renata | Tczew | Bieg | Care4Hair Studio Fryzjerskie | opłacono | |
31 | Bednarek Michal | Tczew | Bieg | Centrum Komórek | opłacono | |
32 | Skowroński Adrian | Grudziądz | Bieg | Morsy z Grudziądza | opłacono | |
33 | Szemis Daniel | Folwarki Tylwickie | Bieg | Forrest Gump Kościerzyna | opłacono | |
34 | Czarnotta Beata | Smolniki | Bieg | opłacono | ||
35 | Osowska Barbara | Tczew | Nordic Walking | Tczewski klub morsa | ||
36 | Treder Sebastian | BORZYTUCHOM | Bieg | Talex | ||
37 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Bieg | opłacono | ||
38 | Stenzel Amelia | Tczew | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | SP11 | opłacono | |
39 | Stenzel Martyna | Tczew | Bieg | opłacono | ||
40 | Baza Izabela | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | opłacono | |
41 | Sarnecki Alan | Mieścin | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | ||
42 | Skurtys Dagmara | Reda | Nordic Walking | |||
43 | Piekarska Anna | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
44 | Piekarski Przemysław | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
45 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
46 | Rekowska Monika | Tczew | Bieg | opłacono | ||
47 | Miotk Henryk | Liniewo | Bieg | liniewo biega | opłacono | |
48 | Suchecka Anna | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów "Przerebel" | ||
49 | Gajewski Paweł | Liniewo | Bieg | Liniewo Biega | opłacono | |
50 | Drewczyński Daniel | Liniewo | Bieg | LINIEWO - BIEGA | opłacono | |
51 | Kosiecki Maciej | Liniewo | Bieg | LINIEWO - BIEGA | opłacono | |
52 | GRZEGORZEWSKI SLAWOMIR | TCZEW | Bieg | |||
53 | grzegorzewska barbara | tczew | Bieg | |||
54 | Perlejewski Robert | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
55 | Zabrocki Piotr | Tczew | Bieg | |||
56 | Czajka Urszula | Rumia | Nordic Walking | opłacono | ||
57 | Urbanowska Krystyna | Tczew | Nordic Walking | opłacono | ||
58 | Urbanowski Dariusz | Tczew | Nordic Walking | Biegający Tczew | opłacono | |
59 | Pankiewicz Bartosz | Gowino | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | opłacono | ||
60 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Nordic Walking | opłacono | ||
61 | Goździelewski Przemek | Krąg | Bieg | KKB Starogard Gd. | opłacono | |
62 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Bieg | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono | |
63 | Jankowski Jakub | Małżewo | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
64 | Jankowska Natalia | Małżewo | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
65 | Jankowska Weronika | Małżewo | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów 'Przerębel" | opłacono | |
66 | Jankowska Dorota | Małżewo | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | opłacono | |
67 | Jankowski Jan | Małżewo | Bieg | Tczewski Klub Morsów "Przerębel" | opłacono | |
68 | Szczypek Ela | Slupsk | Nordic Walking | Klub Dwa kije Słupsk | ||
69 | Mąkosa Martyna | Tczew | Bieg | |||
70 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Bieg | opłacono | ||
71 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Nordic Walking | Forrest Gump Kościerzyna | opłacono | |
72 | Pijanowski Jan | Tczew | Bieg | BIEGAJACY TCZEW | opłacono | |
73 | Jedynowicz Hubert | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
74 | Noch Cecylia | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
75 | Przybysz Andrzej | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów "PRZERĘBEL" | opłacono | |
76 | Tkaczyk Sebastian | Tczew | Bieg | Tczewski Klub Morsów "PRZERĘBEL" | opłacono | |
77 | Polak Anna | Turze | Bieg | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
78 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska 58 | Bieg | Forrest Gump Kościerzyna | opłacono | |
79 | Maciejewski Martin | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
80 | Chabowska Grażyna | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsa Przerebel | opłacono | |
81 | Chabowska Zuzanna | Tczew | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Tczewski Klub Morsa Przerebel | opłacono | |
82 | Chabowski Bartosz | Tczew | Bieg | Tczewski Klub Morsa Przerebel | opłacono | |
83 | Serafin Dorota | Rokitki | Bieg | opłacono | ||
84 | Dmuchowska Izabela | Starogard Gdański | Nordic Walking | Wspólnotowy Klub Morsa | opłacono | |
85 | Dmuchowski Adam | Starogard Gdański | Bieg | Wspólnotowy Klub Morsa | opłacono | |
86 | Suchecki Łukasz | Tczew | Bieg | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
87 | Maciejewski Paweł | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | ||
88 | Łukasik Maciej | Tczew | Bieg | Tczewski Klub Morsów | opłacono | |
89 | Macholl Szymon | Rokitki Tczewskie | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | opłacono | ||
90 | Macholl Katarzyna | Rokitki Tczewskie | Bieg | opłacono | ||
91 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | |
92 | Molus Adam | Lubiszewo Tczewski | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów | ||
93 | Borcowska Katarzyna | Tczew | Nordic Walking | opłacono | ||
94 | Jankowski Antoni | Turze | Nordic Walking - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | Tczewski Klub Morsa Przerębel | opłacono | |
95 | Piędzia Hanelora | Turze | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsa Przerębel | opłacono | |
96 | Jankowski Błażej | Turze | Bieg - dzieci - do rocznika 2003 (włącznie) | opłacono | ||
97 | Jankowska Izabela | Turze | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsa Przerębel | opłacono | |
98 | Obtułowicz Czesław | Tczew | Nordic Walking | Tczewski Klub Morsów 'Przerębel" | opłacono | |
99 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg | opłacono | ||
100 | Kowalczyk Marcin | Kwietnik | Bieg | Tczewski Klub Morsów Przerębel Oddział Kwietnik | opłacono |
Wyświetleń: 17222