Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sławiański Wojciech Bytom Bieg Główny 4,8km
2 Jaworowski Witold Bytom Bieg Główny 4,8km Amator opłacono
3 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś, OPP kce opłacono
4 Prochurski Wojciech Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
5 Perlak Mariusz Bytom Bieg Główny 4,8km Pure Fire Team opłacono
6 Rudnicki Rafał Bytom Bieg Główny 4,8km
7 Woźniok Grażyna Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
8 ŻUREK Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
9 Kuśnierz Mateusz Wrocław Bieg Główny 4,8km opłacono
10 Andraczek Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
11 Gadawska Kamila Zabrze Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
12 Lampa Ewa Siemianowice Śląskie Bieg Główny 4,8km Energoprojekt-Katowice SA opłacono
13 KULIGOWSKA AGATA ŻORY Bieg Główny 4,8km opłacono
14 Adamczyk Ryszard Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
15 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 4,8km
16 Wuwer Karol Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
17 Gorus Anna Zabrze Bieg Główny 4,8km
18 Depczyńska Alicja Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
19 Kluska Grzegorz Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
20 Żukow Emilia Bytom Bieg Główny 4,8km BTM Runners
21 Jabłoński Łukasz Tychy Bieg Główny 4,8km UNISONO / FIS-SST Team opłacono
22 Szydzina mariusz KATOWICE Bieg Główny 4,8km
23 Tomanek Adam Zabrze Bieg Główny 4,8km Grzybowice Loto opłacono
24 Żukow Jarosław Bytom Bieg Główny 4,8km BTM RUNNERS opłacono
25 Łuszcz Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
26 Felić Pamela Zabrze Bieg Główny 4,8km
27 Rzeczkowska Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
28 Hobzda Jadwiga Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
29 Pięta Marcin Katowice Bieg Główny 4,8km opłacono
30 Kot Wioletta Katowice Bieg Główny 4,8km opłacono
31 Wójcik Rafał Zabrze Bieg Główny 4,8km Sekcja Biegowa Familia opłacono
32 Pękala Jarosław Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
33 Pękala Anna Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
34 IGNATOWICZ MARZENA Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
35 Szubert Aneta Bytom Bieg Główny 4,8km ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA opłacono
36 Olszok Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
37 Olszok Roman Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
38 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 4,8km LECYMY DURŚ
39 Pustelnik Paulina Bytom Marsz NW 4,8km
40 Pustelnik Urszula Bytom Marsz NW 4,8km
41 Pustelnik Tomasz Bytom Bieg Główny 4,8km
42 Wilczok Emilka Bytom Marsz NW 4,8km
43 Bąk Tatiana Bytom Marsz NW 4,8km opłacono
44 Dmochowski Artur Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
45 Smola-Dmochowska Anna Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
46 Wiśniowska Mirella Knurów Bieg Główny 4,8km opłacono
47 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
48 Bentkowski Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Grupa CEN-RAT
49 Zmitrowicz Rafał Zabrze Bieg Główny 4,8km Grupa CEN-RAT
50 Walter Szymon Wieszowa Bieg Główny 4,8km Grupa CEN-RAT
51 Muc Jan Bytom Bieg Główny 4,8km
52 Malinowski Adrian Będzin Bieg Główny 4,8km #czeladzbiega
53 Hansel Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Urbud team
54 Górecka Róża Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Urbud team
55 Kurpiel Błażej Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Urbud team
56 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Urbud team
57 Grochowski Michał Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
58 Grochowski Marian Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
59 Janoszka Piotr Zabrze Bieg Główny 4,8km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
60 Roner Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
61 Szymuś Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km AugusTeam
62 Świątek Janina Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
63 Skuplik Marcin Bytom Bieg Główny 4,8km S4S opłacono
64 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Bieg Główny 4,8km
65 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg Główny 4,8km
66 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW 4,8km
67 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 4,8km
68 Połańska Zorychta Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km
69 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 4,8km Cidry Lotajom opłacono
70 Gumulak Anna Bytom Bieg Główny 4,8km Cidry Lotajom opłacono
71 Hańczur Józef Bytom Bieg Główny 4,8km B T M Runners opłacono
72 WRANA Aleksander WRANA Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
73 Dziedzic Michał Sosnowiec Bieg Główny 4,8km opłacono
74 Montowska Kornelia Gliwice Bieg Główny 4,8km Biegaj z trenerami opłacono
75 Schwierczinski Claudia Siegburg Bieg Główny 4,8km opłacono
76 Kozik Anna Bytom Bieg Główny 4,8km Uniwersytet Śląski opłacono
77 SKALSKA ANNA BYTOM Bieg Główny 4,8km FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy
78 Baranowska Ewa Bytom Bieg Główny 4,8km Sekcja Biegowa Familia opłacono
79 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg Główny 4,8km
80 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg Główny 4,8km
81 Dudek Maciek Katowice Bieg Główny 4,8km Valeo opłacono
82 Dąbrowicz Sylwia Opole Marsz NW 4,8km Wizards Opole opłacono
83 Bonich Magdalena Opole Marsz NW 4,8km Kuratorium Oświaty w Opolu opłacono
84 Białas Andrzej Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
85 Jendrysczyk Anna Kamieniec Marsz NW 4,8km opłacono
86 Alker Andrzej Gliwice Bieg Główny 4,8km opłacono
87 Materla Marcin Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
88 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Marsz NW 4,8km opłacono
89 Blus Marcin Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
90 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Marsz NW 4,8km opłacono
91 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Marsz NW 4,8km opłacono
92 Włoka Jessica Katowice Bieg Główny 4,8km Biegamy z Oszczepem
93 Halman Tomasz Gliwice Bieg Główny 4,8km opłacono
94 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Lecymy Durś
95 Bronowski Dariusz Bytom Bieg Główny 4,8km Szombierki Dream Team opłacono
96 Sobkowiak Ewa Katowice Bieg Główny 4,8km
97 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW 4,8km
98 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
99 Kandora Joanna Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
100 Kandora Piotr Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono


Wyświetleń: 4377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ