Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maniszewska Dorota Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
2 Kuśmierski Michał BIELSKO-BIAŁA Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
3 Czyż Leonarda Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
4 Czyż Jacek Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
5 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
6 Pastwa Grzegorz Jasienica Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
7 Zając Anna Zebrzydowice Bieg Główny Godzinny SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
8 Kłoda Sylwester Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
9 Suszková Helena Návsí Bieg Główny Godzinny
10 Kania Krystyna Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
11 Zachurzok Ewelina Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
12 Kuźma Michalina Cieszyn Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
13 Chybiorz Magda Cieszyn Bieg Główny Godzinny
14 Chybiorz Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny
15 Ćwikła Zbigniew Górki Małe Bieg Główny Godzinny
16 Komajda Barbara Cieszyn Bieg Główny Godzinny OLZA CIESZYN
17 Cichy Krzysztof Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
18 Duraj Dariusz Bystra Bieg Główny Godzinny
19 Duraj Magdalena Bystra Bieg Główny Godzinny
20 Matuszny Marek Dzięgielów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
21 Lipiński Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
22 Pieczonka Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
23 Korzec Grzegorz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
24 Brzuska Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
25 Żywioł Mariusz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
26 Gorycki Marcin Kraków Bieg Główny Godzinny Matka Kraba
27 Szpyrka Sebastian Bielsko- Biała Bieg Główny Godzinny runSZ-tema
28 Szafarczyk Eugenia Ochaby Małe Bieg Główny Godzinny runSZ-tema
29 Pytel Adrian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
30 Misterowicz Kinga Ochaby Małe Bieg Główny Godzinny runSZ-tema
31 Kornacki Adrian Kornacki Cieszyn Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
32 Gorycki Dariusz Kraków Bieg Główny Godzinny Matka Kraba
33 Furmaniuk Artur Cieszyn Bieg Główny Godzinny
34 Żakowiecka Barbara Katowice Bieg Główny Godzinny Spontaniczna Drużyna Biegowa
35 Skowroński Szymon Tychy Bieg Główny Godzinny Spontaniczna Drużyna Biegowa
36 Tomczyk Lesław 43-400 Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
37 Wereszczyński Kamil Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny
38 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny Godzinny Spontaniczna Drużyna Biegowa
39 Bujok Leszek Ustron Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
40 Brańczyk Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
41 Szlauer Magdalena Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
42 Knyps Adam Skoczów Bieg Główny Godzinny
43 Wróbel tomasz Wróbel Goleszów Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
44 Krupa Przemysław Mnich Bieg Główny Godzinny Biegiem Przez Chybie
45 Kasprzycka-Szubarska Katarzyna Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn /parkrun
46 Oreł Przemysław Oreł Kończyce Małe Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
47 Przybyła Przemysław Cieszyn Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
48 Zieliński Rafał Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny KB MOSIR JASTRZEBIE
49 Targosz Agata Twardorzeczka Bieg Główny Godzinny Hardriver Team
50 Pawelczyk Oliwia Rybnik Bieg Główny Godzinny rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
51 Targosz Piotr Twardorzeczka Bieg Główny Godzinny Hardriver Team
52 Ryszkowska Dorota Ryszkowska Cieszyn Bieg Główny Godzinny Szakal Team
53 Morawiec Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny Szakal Team
54 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Główny Godzinny rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
55 Wdowiak Szymon Tychy Bieg Główny Godzinny RUNHOGS Tychy
56 Kuboszek Marta Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Sprint Bielsko-Biała
57 Pala Jakub Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Sprint Bielsko-Biała
58 Lubowska Agnieszka Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Sprint Bielsko-Biała
59 Śliwka Oskar Bielsko- Biała Bieg Główny Godzinny Sprint Bielsko-Biała
60 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
61 Wawreczka David Wawreczka Český Těšín Bieg Główny Godzinny tj jakl karvina
62 Kędzior Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
63 OSTRUZSKA Michal Český Těšín Bieg Główny Godzinny Běžecká skupina v Českém Těšíně
64 KACZOR Asia Tychy Bieg Główny Godzinny RUNHOGS Tychy
65 Hejduk Tomasz Tychy Bieg Główny Godzinny RUNHOGS Tychy.
66 Raff Damian Tychy Bieg Główny Godzinny RUNHOGS TYCHY
67 Rzepecki Andrzej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
68 Rzepecka Bożena Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
69 KACZOR Bastek TYCHY Bieg Główny Godzinny RUNHOGS Tychy
70 Rączka Katarzyna Studzionka Bieg Główny Godzinny
71 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny Godzinny Zabiegani Częstochowa
72 Duda Krzysztof Mikołów Bieg Główny Godzinny Silesia Nordic Team
73 Wisełka Zbigniew Dębowiec Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
74 Szklorz Sylwester Katowice Bieg Główny Godzinny
75 Pogonowski Marcin Orzesze Bieg Główny Godzinny
76 Kiepiela Dawid Jastrzębie- Zdrój Bieg Główny Godzinny
77 GREŃ DOROTA USTROŃ Bieg Główny Godzinny OLZA CIESZYN
78 Kania Mateusz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
79 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
80 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
81 SMUŽOVÁ DARINA ČESKÝ TĚŠÍN Bieg Główny Godzinny
82 Ołubek Robert Żory Bieg Główny Godzinny HRmax Żory
83 Lapczyk Magdalena Pogórze Bieg Główny Godzinny Morsy Skoczów
84 Paruch Bogusław Pogórze Bieg Główny Godzinny Morsy Skoczów
85 Grucel Damian Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny KS M.E.T.A.
86 Orawski Robert Skoczów Bieg Główny Godzinny Miki
87 Szklorz Dominika Skoczów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
88 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
89 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
90 Kawecki Stanisław Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
91 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
92 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
93 Targosz Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn


Wyświetleń: 1545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ