Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pieczonka Maciej | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
2 | Rączka Katarzyna | Studzionka | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
3 | Ćwikła Zbigniew | Górki Małe | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
4 | Chybiorz Marek | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
5 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
6 | Pogonowski Marcin | Orzesze | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
7 | Kiepiela Dawid | Jastrzębie- Zdrój | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
8 | Chybiorz Magda | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
9 | Kania Mateusz | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
10 | Duraj Dariusz | Bystra | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
11 | Duraj Magdalena | Bystra | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
12 | SMUŽOVÁ DARINA | ČESKÝ TĚŠÍN | Czechy | Bieg Główny Godzinny | ||
13 | Korzec Grzegorz | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
14 | Żywioł Mariusz | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
15 | Kania Krystyna | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
16 | Suszková Helena | Návsí | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
17 | Pytel Adrian | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
18 | Furmaniuk Artur | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
19 | Wereszczyński Kamil | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
20 | Knyps Adam | Skoczów | Polska | Bieg Główny Godzinny | ||
21 | Hejduk Tomasz | Tychy | Polska | Bieg Główny Godzinny | RUNHOGS Tychy. | |
22 | OSTRUZSKA Michal | Český Těšín | Czechy | Bieg Główny Godzinny | Běžecká skupina v Českém Těšíně | |
23 | Krupa Przemysław | Mnich | Polska | Bieg Główny Godzinny | Biegiem Przez Chybie | |
24 | Targosz Agata | Twardorzeczka | Polska | Bieg Główny Godzinny | Hardriver Team | |
25 | Targosz Piotr | Twardorzeczka | Polska | Bieg Główny Godzinny | Hardriver Team | |
26 | Ołubek Robert | Żory | Polska | Bieg Główny Godzinny | HRmax Żory | |
27 | Zieliński Rafał | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg Główny Godzinny | KB MOSIR JASTRZEBIE | |
28 | Grucel Damian | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg Główny Godzinny | KS M.E.T.A. | |
29 | Matykiewicz Marek | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |
30 | Gorycki Dariusz | Kraków | Polska | Bieg Główny Godzinny | Matka Kraba | |
31 | Gorycki Marcin | Kraków | Polska | Bieg Główny Godzinny | Matka Kraba | |
32 | Orawski Robert | Skoczów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Miki | |
33 | Paruch Bogusław | Pogórze | Polska | Bieg Główny Godzinny | Morsy Skoczów | |
34 | Lapczyk Magdalena | Pogórze | Polska | Bieg Główny Godzinny | Morsy Skoczów | |
35 | Brzuska Katarzyna | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
36 | Kłoda Sylwester | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
37 | Komajda Barbara | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | OLZA CIESZYN | |
38 | Czyż Jacek | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
39 | Tomczyk Lesław | 43-400 Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
40 | Czyż Leonarda | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
41 | Bujok Leszek | Ustron | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
42 | Brańczyk Łukasz | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
43 | Szlauer Magdalena | Ustroń | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
44 | Maniszewska Dorota | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
45 | Matuszny Marek | Dzięgielów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
46 | Zachurzok Ewelina | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
47 | Targosz Piotr | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
48 | Targosz Aneta | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
49 | Malinowska Aneta | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
50 | Kawecki Stanisław | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
51 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
52 | Kusy Rafał | Międzyświeć | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
53 | Szklorz Dominika | Skoczów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
54 | Kubicius Piotr | Kaczyce | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
55 | GREŃ DOROTA | USTROŃ | Polska | Bieg Główny Godzinny | OLZA CIESZYN | |
56 | Wisełka Zbigniew | Dębowiec | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
57 | Rzepecka Bożena | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
58 | Rzepecki Andrzej | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
59 | Wowry Sylwia | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |
60 | Kasprzycka-Szubarska Katarzyna | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn /parkrun | |
61 | Cichy Krzysztof | Górki Wielkie | Polska | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |
62 | Kuźma Michalina | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |
63 | Lipiński Tomasz | Skoczów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |
64 | KACZOR Bastek | TYCHY | Polska | Bieg Główny Godzinny | RUNHOGS Tychy | |
65 | Wdowiak Szymon | Tychy | Polska | Bieg Główny Godzinny | RUNHOGS Tychy | |
66 | Raff Damian | Tychy | Polska | Bieg Główny Godzinny | RUNHOGS TYCHY | |
67 | KACZOR Asia | Tychy | Polska | Bieg Główny Godzinny | RUNHOGS Tychy | |
68 | Misterowicz Kinga | Ochaby Małe | Polska | Bieg Główny Godzinny | runSZ-tema | |
69 | Szafarczyk Eugenia | Ochaby Małe | Polska | Bieg Główny Godzinny | runSZ-tema | |
70 | Szpyrka Sebastian | Bielsko- Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | runSZ-tema | |
71 | Pawelczyk Oliwia | Rybnik | Polska | Bieg Główny Godzinny | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |
72 | Pawelczyk józef | Rybnik | Polska | Bieg Główny Godzinny | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |
73 | Wróbel tomasz Wróbel | Goleszów | Polska | Bieg Główny Godzinny | SAMI STELA | |
74 | Kornacki Adrian Kornacki | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | SAMI STELA | |
75 | Przybyła Przemysław | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | SAMI STELA | |
76 | Oreł Przemysław Oreł | Kończyce Małe | Polska | Bieg Główny Godzinny | SCI Górscy Entuzjaści | |
77 | Zając Anna | Zebrzydowice | Polska | Bieg Główny Godzinny | SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | |
78 | Kędzior Kamil | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny Godzinny | SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | |
79 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Bieg Główny Godzinny | Silesia Nordic Team | |
80 | Redzik Dorota | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny Godzinny | Spontaniczna Drużyna Biegowa | |
81 | Skowroński Szymon | Tychy | Polska | Bieg Główny Godzinny | Spontaniczna Drużyna Biegowa | |
82 | Żakowiecka Barbara | Katowice | Polska | Bieg Główny Godzinny | Spontaniczna Drużyna Biegowa | |
83 | Kuboszek Marta | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | Sprint Bielsko-Biała | |
84 | Śliwka Oskar | Bielsko- Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | Sprint Bielsko-Biała | |
85 | Lubowska Agnieszka | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | Sprint Bielsko-Biała | |
86 | Pala Jakub | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | Sprint Bielsko-Biała | |
87 | Morawiec Marek | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Szakal Team | |
88 | Ryszkowska Dorota Ryszkowska | Cieszyn | Polska | Bieg Główny Godzinny | Szakal Team | |
89 | Wawreczka David Wawreczka | Český Těšín | Polska | Bieg Główny Godzinny | tj jakl karvina | |
90 | Pastwa Grzegorz | Jasienica | Polska | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |
91 | Castillo-Żarczyński Luz | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |
92 | Kuśmierski Michał | BIELSKO-BIAŁA | Polska | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |
93 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg Główny Godzinny | Zabiegani Częstochowa |
Wyświetleń: 4225