1. Bieg główny na dystansie 10 km (dwie pętle po 5 km) odbędzie się na terenie 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim w dniu 10 listopada 2018 r. o godzinie 12.00.
 2. Biegi towarzyszące (dla dzieci) odbędą się na terenie 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim w dniu 10 listopada 2018 r. od godziny 10.00.
 3. Trasa biegu przebiega na terenie lotniska po oznaczonej trasie.
 4. Start i meta zlokalizowane będą na terenie lotniska.
 5. Wejście/wjazd na teren jednostki – wyłącznie bramą od ul. Sikorskiego.

Ważne informacje:

 1. Zapraszamy na teren jednostki nie wcześniej niż o 9:00. Wcześniej bramy będą zamknięte.
 2. Wjazd i wejście na teren jednostki tylko i wyłącznie przez biuro przepustek znajdujące się na osiedlu Komarowo - od ul. Sikorskiego. Wjazd przez bramę przy ul. Powstańców Warszawy będzie niemożliwy.
 3. Miejsca do zaparkowania samochodu na parkingu dla nikogo nie zabraknie. Parking jest bardzo pojemny (oczywiście bezpłatny).
 4. Jest miejsce na przebranie się, jest również możliwość pozostawienia swoich rzeczy w depozycie.  Wszystko w tym samym budynku (również toalety), gdzie znajduje się biuro zawodów. Spójrz na grafikę.
 5. Bardzo prosimy aby butelki jak i jakiekolwiek śmieci wyrzucać tylko i wyłącznie do śmietnika. Natomiast puste butelki w czasie biegu tylko i wyłącznie w okolicach startu tak abyśmy mogli je szybko pozbierać. Puste butelki nie mogą fruwać po całym lotnisku. Zagrażają one bezpieczeństwu lotniczemu.
 6. Nie zapomnijcie po biegu oddać czipa do pomiaru czasu. Będzie na mecie pojemnik.
 7. Po biegu będziemy serwować ciepły posiłek. Tu również prośba o zapakowanie śmieci do śmietnika.
 8. Kibice chcą cykać fotki - proszę bardzo, tylko nie przeszkadzajcie biegaczom.
 9. Powodzenia w czasie biegu.

Wyświetleń: 7345

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ