Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krawiec Łukasz Sztum Start 10km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
2 Wałdowski Dominik Gdańsk Start 10km opłacono on-line
3 Smoliński Rafał Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
4 Kołowrocka Adam Straszyn Start 10km Kołowrotki opłacono on-line
5 Kołowrocka Barbara Straszyn Start 10km Kołowrotki opłacono on-line
6 Kowalski Szymon Gdańsk Start 10km Run Beach Morning opłacono on-line
7 Lisiecki Jakub Gdańsk Start 10km Wkurw_Team opłacono on-line
8 Grochowski Piotr Rotmanka Start 10km opłacono on-line
9 Niespodziński Lesław Tczew Start 10km Biegający Tczew opłacono on-line
10 Księżopolski Dominik Gdańsk Start 10km CKZiU nr 2 w Gdańsku opłacono on-line
11 Tomczyk Mariola Straszyn Start 10km opłacono on-line
12 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start 10km Latif Team opłacono on-line
13 Orlikowski Tadeusz Gdynia Start 10km opłacono on-line
14 Puczyńska Anna Rajkowy Start 10km
15 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start 10km opłacono on-line
16 Jażdżewski Dariusz Pruszcz Gdański Start 10km Pruszcz Biega opłacono on-line
17 Stanisławska Izabela Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
18 Skosolas Agnieszka Mosty Start 10km opłacono on-line
19 Miler Monika Starogard Gdański Start 10km Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo opłacono on-line
20 Machnikowska Karolina Zblewo Start 10km Morsy Zblewo opłacono on-line
21 Blew Wojciech Gdańsk Start 10km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
22 Janczak Sławomir Pszczółki Start 10km Dream Tri Team opłacono on-line
23 Fryszka Michał Tczew Start 10km opłacono on-line
24 Rudnik Tomasz Pszczółki Start 10km ZPS Tczew
25 Marciniuk Michał Gdynia Start 10km KFMM Triathlon Team opłacono on-line
26 Grochowska Dagmara Rotmanka Start 10km opłacono on-line
27 Plewiński Rafał Gdynia Start 10km MAMY TO! opłacono on-line
28 Pieczonka Ewa Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
29 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start 10km Dream Tri Team/ Pruszcz Biega opłacono on-line
30 Meler Ula Pruszcz Gdański Start 10km Pruszcz Biega opłacono on-line
31 Danielczyk Filip Grudziądz Start 10km opłacono on-line
32 Wysiecki Arkadiusz Lubań Start 10km opłacono on-line
33 Trzcińska Klaudia Suchy Dąb Start 10km opłacono on-line
34 Woźniak Mariusz Gdańsk Start 10km T-Mobile Sport Team opłacono on-line
35 Kolasińska Agnieszka Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
36 Nibus Marta Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
37 Pawłowski Mirosław Gdańsk Start 10km opłacono on-line
38 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start 10km LKS Zantyr Sztum
39 Chlebowski Jerzy Warszawa Start 10km Pruszcz Biega
40 Pęśko Michał Gdańsk Start 10km opłacono on-line
41 Solek Mieczysław Wejherowo Start 10km NYPEL Reda opłacono on-line
42 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start 10km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
43 Szczepański Lech Gdańsk Start 10km opłacono on-line
44 Iwińska Monika Inowrocław Start 10km opłacono on-line
45 Makowiecki Krystian Inowrocław Start 10km opłacono on-line
46 Ślimak Monika Gdańsk Start 10km opłacono on-line
47 Duchała Piotr Kwidzyn Start 10km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
48 Teska Izabela Gdynia Start 10km
49 Potocka Aniela Gdańsk Start 10km opłacono on-line
50 Krzyżak Beata Gdańsk Start 10km opłacono on-line
51 Cich Patrycja Rotmanka Start 10km opłacono on-line
52 Masztalerz Bartosz Gdańsk Start 10km opłacono on-line
53 Cyganik Magdalena Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
54 Szczuka Michał Tczew Start 10km opłacono on-line
55 Pietkun Sławomir Koleczkowo Start 10km Ośrodek Badawczy Służby MPS opłacono on-line
56 Szubert Katarzyna Siwiałka Start 10km
57 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Start 10km opłacono on-line
58 Dreszler Wiesław Skowarcz Start 10km opłacono on-line
59 Zieńczuk Piotr Gdańsk Start 10km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
60 Pięta Sylwester Straszyn Start 10km Straszyn Biega opłacono on-line
61 Fiedorowicz Łukasz Tczew Start 10km opłacono on-line
62 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start 10km Pruszcz Biega opłacono on-line
63 Goike Piotr Skowarcz Start 10km biegam bo lubię opłacono on-line
64 Wąs Arkadiusz Gdynia Start 10km opłacono on-line
65 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Start 10km Pruszcz Biega opłacono on-line
66 Jarząbek Agnieszka Straszyn Start 10km opłacono on-line
67 Lebiedowicz Mateusz Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
68 Wołoszyk Wojciech Tczew Start 10km opłacono on-line
69 Wodziński Rafał Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
70 Ostrowski Tomasz Łęgowo Start 10km OrzechowaTeam opłacono on-line
71 Leliwa Sylwia Gdańsk Start 10km Run Beach Morning opłacono on-line
72 Sperra Paweł Pruszcz Gdański Start 10km CWLtem opłacono on-line
73 Paszkowski Paweł Gdańsk Start 10km opłacono on-line
74 Jabłońska Anita Nakło nad Notecią Start 10km PROLAB Team Nakło opłacono on-line
75 Jabłoński Adrian Nakło nad Notecią Start 10km PROLAB Team Nakło opłacono on-line
76 Czerwiński Marcin Gdańsk Start 10km opłacono on-line
77 Fuczyński Piotr Mokry Dwór Start 10km opłacono on-line
78 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start 10km Run Beach Morning opłacono on-line
79 Kaleta Wojciech Gdańsk Start 10km opłacono on-line
80 Włodarczyk Janusz Skórcz Start 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
81 Wiśniewski Michał Gdańsk Start 10km Invicta Power Team opłacono on-line
82 Sowiński Zbigniew Skórcz Start 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
83 Garstka Małgorzata Rusocin Start 10km opłacono on-line
84 Wielgórski Piotr Gdańsk Start 10km opłacono on-line
85 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Start 10km Sapiące Gazele
86 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Start 10km (RT) Runholik Team opłacono on-line
87 Regliński Paweł Juszkowo Start 10km opłacono on-line
88 Brzeski Bartłomiej Pruszcz Gdański Start 10km CWLteam opłacono on-line
89 Piechowski Piotr Tczew Start 10km Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ojca Pio w Tczewie opłacono on-line
90 Guz Klaudia Subkowy Start 10km Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ojca Pio w Tczewie opłacono on-line
91 Shevchyshyn Andrii Nahirianka Start 10km DCT Drużyna biegowa opłacono on-line
92 Cesarz Karol Gdańsk Start 10km Team Nutrilite opłacono on-line
93 Romaszkiewicz Piotr Miłocin Start 10km opłacono on-line
94 Pawłowski Dawid Tczew Start 10km opłacono on-line
95 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start 10km Pruszcz biega opłacono on-line
96 Szaryński Tomasz Pruszcz Gdański Start 10km Szaryteam opłacono on-line
97 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Start 10km opłacono on-line
98 Pater Bożena Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line
99 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Start 10km
100 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański Start 10km opłacono on-line


Wyświetleń: 6637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ