3._PRUSZCZAŃSKI_BIEG_NIEPODLEGŁOŚCI_-_10km_korekta.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub żołnierz 49BLot DYSTANS Wynik 1 OKR.
1 257 ŚWIĄTKOWSKI TOMASZ M 1 GDYNIA GDL Żołnierz 49 Blot 10km 0:35:08 0:17:39
2 221 SHEVCHYSHYN ANDRII M 2 NAHIRIANKA DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 0:35:26 0:17:41
3 8 BĄK DANIEL M 3 GDAŃSK KALIN TEAM 10km 0:37:15 0:18:07
4 113 KRAIŃSKI MICHAŁ M 4 ŚLIWICE 10km 0:37:25 0:18:51
5 302 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 5 ELBLĄG 10km 0:38:44 0:19:06
6 109 KOWALSKI WALDEMAR M 6 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:38:53 0:19:27
7 296 ZAWALUK MARCIN M 7 JANKOWO GDAŃSKIE (RT) RUNHOLIK TEAM 10km 0:39:23 0:19:28
8 243 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 8 TCZEW PAMIR TEAM 10km 0:39:44 0:19:41
9 98 KIERZNIKIEWICZ SEBASTIAN M 9 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km 0:39:49 0:19:40
10 245 SYNAK RAFAŁ M 10 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 10km 0:40:11 0:19:30
11 193 PIETKUN SŁAWOMIR M 11 KOLECZKOWO OŚRODEK BADAWCZY SŁUŻBY MPS 10km 0:40:30 0:19:53
12 246 SZABŁOWSKA IWONA K 1 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 0:40:36 0:20:02
13 140 LITWIN PIOTR M 12 GDAŃSK OCEANIC 10km 0:41:01 0:20:42
14 186 PASZKOWSKI PAWEŁ M 13 GDAŃSK 10km 0:41:26 0:20:13
15 150 MAMCARZ JAROSŁAW M 14 TCZEW WOPR TCZEW 10km 0:41:58 0:20:56
16 263 TUWALSKA MAŁGORZATA K 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:05 0:20:56
17 7 BAUMGART MICHAŁ M 15 STRASZYN 10km 0:42:14 0:21:14
18 214 ROMASZKIEWICZ PIOTR M 16 MIŁOCIN 10km 0:42:25 0:21:19
19 76 JABŁOŃSKI ADRIAN M 17 NAKŁO NAD NOTECIĄ PROLAB TEAM NAKŁO 10km 0:42:26 0:21:30
20 219 RUTKOWSKI PIOTR M 18 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:42:33 0:21:31
21 100 KLEWEK ANDRZEJ M 19 GDAŃSK 10km 0:42:35 0:20:54
22 134 LENKIEWICZ TOMASZ M 20 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:42:44 0:21:28
23 160 MICHALAK MAREK M 21 TCZEW 10km 0:42:50 0:21:31
24 190 PĘŚKO MICHAŁ M 22 GDAŃSK 10km 0:42:58 0:21:15
25 217 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 SZTUM 10km 0:42:58 0:21:15
26 19 CESARZ KAROL M 23 GDAŃSK TEAM NUTRILITE 0 10km 0:43:01 0:00:00
27 23 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M 24 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:43:15 0:21:31
28 274 WIECZOREK TOMASZ M 25 GDAŃSK 10km 0:43:18 0:21:28
29 166 NACZK BARTOSZ M 26 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 10km 0:43:19 0:21:11
30 175 NUŻ JACEK M 27 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:43:20 0:21:31
31 107 KOSZAROWSKI JAROSŁAW M 28 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:43:26 0:21:25
32 122 KULGAJUK MICHAŁ M 29 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 10km 0:43:27 0:21:48
33 182 PACHNIA MICHAŁ M 30 PRUSZCZ GDAŃSKI RUN BEACH MORNING 10km 0:43:32 0:21:43
34 273 WĄSIK DAREK M 31 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA,49BLOT Żołnierz 49 Blot 10km 0:43:33 0:21:38
35 172 NOWAK MARCIN M 32 ŁAPINO SAMOUK 10km 0:43:41 0:22:07
36 232 SŁOWIK PRZEMYSŁAW M 33 GDAŃSK 10km 0:43:43 0:21:53
37 4 BARAŃSKI PIOTR M 34 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:43:44 0:21:52
38 196 PIÓRKOWSKA NATALIA K 4 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:43:45 0:21:56
39 70 GUZ ROBERT M 35 TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 10km 0:43:48 0:21:28
40 80 JANCZAK SŁAWOMIR M 36 PSZCZÓŁKI DREAM TRI TEAM 10km 0:43:54 0:21:58
41 295 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 37 MIERZESZYN PRUSZCZ BIEGA 10km 0:44:00 0:21:48
42 34 DĄBROWSKI MARIUSZ M 38 GDAŃSK 10km 0:44:12 0:21:48
43 129 KWIDZIŃSKI WOJCIECH M 39 ŁĘGOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 0:44:32 0:21:48
44 204 PYRKA MICHAŁ M 40 PSZCZÓŁKI 10km 0:44:35 0:22:32
45 165 MYSZK SZCZEPAN M 41 SIERAKOWICE Żołnierz 49 Blot 10km 0:44:40 0:23:18
46 37 DUCHAŁA PIOTR M 42 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:44:41 0:22:10
47 28 CZARNECKI MATEUSZ M 43 STOBIEC 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:44:51 0:23:16
48 210 REGLIŃSKI PAWEŁ M 44 JUSZKOWO 10km 0:44:55 0:22:05
49 138 LIGENZA ZBIGNIEW M 45 PRUSZCZ GDAŃSKI DREAM TRI TEAM/ PRUSZCZ BIEGA 10km 0:45:02 0:22:21
50 127 KWIATKOWSKI KAJETAN M 46 GDAŃSK 10km 0:45:10 0:22:15
51 15 BRACH DOMINIK M 47 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:45:16 0:21:28
52 149 MAKOWIECKI KRYSTIAN M 48 INOWROCŁAW Żołnierz 49 Blot 10km 0:45:35 0:23:24
53 110 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 49 STRASZYN 10km 0:45:40 0:22:22
54 195 PIOTROWSKI PAWEŁ M 50 GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ GDAŃSKI/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA Żołnierz 49 Blot 10km 0:45:54 0:22:46
55 216 ROZMUS WIKTOR M 51 GDAŃSK 10km 0:45:56 0:23:01
56 61 GRADOWSKI PIOTR M 52 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:46:11 0:22:27
57 44 FUCZYŃSKI PIOTR M 53 MOKRY DWÓR Żołnierz 49 Blot 10km 0:46:15 0:23:42
58 152 MARCZAK MAREK M 54 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:46:17 0:22:52
59 272 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 55 GDAŃSK 10km 0:46:18 0:22:40
60 46 GAJDUS WIKTOR M 56 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 0:46:21 0:23:10
61 14 BORYNA-ZŁOTA OLA K 5 GDAŃSK LPP TEAM 10km 0:46:23 0:23:07
62 36 DRESZLER WIESŁAW M 57 SKOWARCZ 10km 0:46:23 0:24:19
63 194 PIĘTA SYLWESTER M 58 STRASZYN STRASZYN BIEGA 10km 0:46:41 0:22:25
64 17 BRAMOWICZ JACEK M 59 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 0:46:43 0:22:49
65 256 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 60 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA "SHOW MUST GO ON" 10km 0:46:54 0:22:23
66 85 JAŻDŻEWSKI DARIUSZ M 61 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:47:06 0:23:50
67 137 LICZNERSKI ARTUR M 62 JUSZKOWO 10km 0:47:08 0:23:25
68 146 MADEJ PAWEŁ M 63 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 10km 0:47:11 0:22:54
69 30 CZYŻEWSKI DARIUSZ M 64 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:47:15 0:22:54
70 99 KITOWSKI KRZYSZTOF M 65 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 10km 0:47:20 0:23:49
71 276 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 66 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km 0:47:22 0:23:44
72 78 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 67 GDAŃSK 10km 0:47:24 0:22:33
73 65 GRZELECKI SEBASTIAN M 68 JUSZKOWO ST RUNNERS 10km 0:47:26 0:23:37
74 293 ZAŃKO MAREK M 69 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:47:28 0:23:48
75 289 ZAJDEL JAREK M 70 ELBLĄG 0 10km 0:47:28 0:24:25
76 170 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 71 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:32 0:23:50
77 141 LUNK KRZYSZTOF M 72 PUCK LIVESTRONG 10km 0:47:35 0:23:56
78 40 FALASA KRZYSZTOF M 73 PSZCZÓŁKI KBR POLAND 10km 0:47:37 0:23:27
79 50 GERKE KRYSTIAN M 74 GDAŃSK Żołnierz 49 Blot 10km 0:47:41 0:23:37
80 136 LEWINSKI KRZYSZTOF M 75 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:47:46 0:23:38
81 224 SIKORSKI MARIUSZ M 76 GDAŃSK POKER FACE A&M 10km 0:47:46 0:23:56
82 285 WORZAŁA ALEKSANDRA K 6 GDAŃSK OIRP GDAŃSK 10km 0:47:48 0:23:42
83 253 SZURNICKI DARIUSZ M 77 TCZEW LEGIA 10km 0:47:53 0:24:02
84 144 MAĆKOWSKI PIOTR M 78 GDAŃSK KLUB MALTRETOWANYCH MĘŻÓW 10km 0:47:53 0:23:56
85 13 BORYNA JAREK M 79 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 0:47:57 0:23:11
86 197 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 80 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:48:00 0:24:44
87 29 CZERWIŃSKI MARCIN M 81 GDAŃSK 10km 0:48:09 0:24:00
88 290 ZALEWSKA KAMILA K 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:48:10 0:24:02
89 81 JANIK ROMAN M 82 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:48:11 0:24:11
90 16 BRACHA JAKUB M 83 RADUNICA 10km 0:48:16 0:23:33
91 128 KWIATKOWSKI WOJCIECH M 84 MALBORK 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:48:25 0:23:37
92 151 MARCINIUK MICHAŁ M 85 GDYNIA KFMM TRIATHLON TEAM 10km 0:48:31 0:24:08
93 177 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 86 GDYNIA 10km 0:48:32 0:23:49
94 183 PARACKI MICHAŁ M 87 PRUSZCZ GDAŃSKI EUROCASH 10km 0:48:32 0:24:11
95 31 DANIELCZYK FILIP M 88 GRUDZIĄDZ 10km 0:48:33 0:25:04
96 53 MICHALAK KONRAD M 89 GDYNIA GRACJA&ALICJA 3MIASTO 10km 0:48:33 0:24:17
97 226 SIWCZAK MARIUSZ M 90 SOBOWIDZ 10km 0:48:34 0:23:33
98 102 KMIEĆ TOMASZ M 91 GDAŃSK 10km 0:48:36 0:24:10
99 39 DYGUŁA KAMILA K 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:48:38 0:25:03
100 20 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 92 GDAŃSK 10km 0:48:39 0:24:20
101 181 OZIMKOWSKI KRZYSZTOF M 93 GDAŃSK 10km 0:48:39 0:24:04
102 223 SIKORA RYSZARD M 94 PRUSZCZ GDAŃSKI Żołnierz 49 Blot 10km 0:48:42 0:23:52
103 42 FLOREK ŁUKASZ M 95 GRUPA RUN TEAM FLORASY 10km 0:48:43 0:23:38
104 168 NAZAR RADOSŁAW M 96 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:48:44 0:24:49
105 300 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K 9 GDAŃSK APTEKA GEMINI TEAM 10km 0:48:46 0:24:12
106 49 GAWARECKI KAMIL M 97 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 0:48:50 0:24:44
107 75 JABŁOŃSKA ANITA K 10 NAKŁO NAD NOTECIĄ PROLAB TEAM NAKŁO 10km 0:48:56 0:24:20
108 77 JAFFKE JAROSŁAW M 98 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 10km 0:49:07 0:24:43
109 135 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:49:10 0:24:27
110 108 KOWALSKI SZYMON M 99 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:49:27 0:24:41
111 43 FRYSZKA MICHAŁ M 100 TCZEW 10km 0:49:33 0:25:06
112 260 TRAPP JOANNA K 12 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:49:38 0:24:25
113 171 NIEWIADOMSKI ALEKSANDER M 101 GDAŃSK 10km 0:49:39 0:24:47
114 227 SKONKA ALEKSANDER M 102 GDAŃSK 10km 0:49:41 0:24:46
115 27 CYGANIK MAGDALENA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:49:42 0:24:48
116 143 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 14 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 10km 0:49:51 0:25:49
117 157 MELER ULA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:49:51 0:25:05
118 280 ZAJĄC ARKADIUSZ M 103 SKÓRCZ TRISTG 10km 0:49:53 0:25:50
119 208 RATYŃSKA PATRYCJA K 16 GDAŃSK LPP TEAM 10km 0:49:57 0:24:16
120 248 SZARYŃSKI TOMASZ M 104 PRUSZCZ GDAŃSKI SZARYTEAM 10km 0:49:57 0:24:32
121 89 KACPRZAK MARCIN M 105 GDAŃSK ZPORTOWE KNURY 10km 0:50:07 0:25:33
122 251 SZRAMA MARIAN M 106 LĘBORK BAZA 44 10km 0:50:26 0:25:14
123 188 PAWŁOWSKI DAWID M 107 TCZEW 10km 0:50:26 0:24:32
124 267 WALENTYNOWICZ ANETA K 17 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:50:28 0:24:55
125 294 ZAPOLSKA KATARZYNA K 18 ELBLĄG SP 15 ELBLĄG 10km 0:50:29 0:24:59
126 207 RAMOS MARCIN M 108 JUSZKOWO 10km 0:50:52 0:25:20
127 278 WITKOWSKI ROBERT M 109 GDAŃSK SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY ELBLĄG 10km 0:51:00 0:25:03
128 180 OSTROWSKI TOMASZ M 110 ŁĘGOWO ORZECHOWATEAM 10km 0:51:00 0:26:11
129 215 ROZMUS KATARZYNA K 19 GDAŃSK LPP TEAM 10km 0:51:01 0:25:02
130 247 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 111 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:51:02 0:24:47
131 92 KAMIŃSKA KAMILA K 20 GDAŃSK PRUSZCZ BIEGA 10km 0:51:05 0:25:14
132 163 MILER MONIKA K 21 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 10km 0:51:08 0:25:50
133 97 KĘPKA MAGDALENA K 22 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:51:11 0:25:24
134 225 SIŃCZUK PATRYCJA K 23 TCZEW XRUNNERS 10km 0:51:13 0:25:28
135 231 SKWIOT STANISŁAW M 112 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 10km 0:51:30 0:25:57
136 279 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 113 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:51:45 0:25:27
137 66 GRZESIUK MACIEJ M 114 GDAŃSK ST RUNNERS 10km 0:51:45 0:25:09
138 209 REDZIMSKI PIOTR M 115 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 0:51:54 0:25:49
139 59 GRABOWSKA MAGDALENA K 24 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 10km 0:52:02 0:26:26
140 277 WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ M 116 KOWALE 10km 0:52:05 0:25:47
141 145 MADEJ DOMINIKA K 25 GDAŃSK 10km 0:52:06 0:26:24
142 229 SKOSOLAS AGNIESZKA K 26 MOSTY 10km 0:52:14 0:25:59
143 189 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 117 GDAŃSK 10km 0:52:16 0:25:14
144 184 PARANDYK ADAM M 118 JUSZKOWO Żołnierz 49 Blot 10km 0:52:17 0:25:52
145 156 MĄKOSA MARTYNA K 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:52:25 0:26:19
146 133 LELIWA SYLWIA K 28 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:52:25 0:25:45
147 254 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 119 KULICE 10km 0:52:36 0:26:02
148 200 PODWYSOCKI WOJCIECH M 120 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:52:43 0:27:03
149 58 GRABOWSKA DAGMARA K 29 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA 10km 0:52:44 0:26:32
150 220 SCHULZ MACIEJ M 121 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:52:47 0:24:54
151 83 JARZĄBEK AGNIESZKA K 30 STRASZYN 10km 0:52:56 0:26:10
152 198 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 122 GDYNIA MAMY TO! 10km 0:53:02 0:25:33
153 191 PIECHOWSKI PIOTR M 123 TCZEW NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OJCA PIO W TCZEWIE 10km 0:53:06 0:27:08
154 69 GUZ KLAUDIA K 31 SUBKOWY NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OJCA PIO W TCZEWIE 10km 0:53:06 0:27:07
155 25 CIEŚLIK MARTA K 32 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:09 0:26:27
156 212 RICHTER PAWEŁ M 124 GDAŃSK 10km 0:53:14 0:25:08
157 38 DYGUŁA BARTOSZ M 125 PRUSZCZ GDAŃSKI Żołnierz 49 Blot 10km 0:53:23 0:27:17
158 111 KOZŁOWSKA ALICJA K 33 GDAŃSK 10km 0:53:27 0:26:22
159 3 BACHUSZ SYLWIA K 34 RÓŻYNY 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:53:27 0:26:06
160 26 CUDNOWSKI LESZEK M 126 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 10km 0:53:28 0:26:19
161 173 NOWAK MONIKA K 35 GDAŃSK 10km 0:53:28 0:26:19
162 206 RADECKA ILONA K 36 GDAŃSK 10km 0:53:30 0:26:25
163 286 WOŹNIAK MARIUSZ M 127 GDAŃSK T-MOBILE SPORT TEAM 10km 0:53:30 0:29:42
164 199 PLICHT PIOTR M 128 GDAŃSK 10km 0:53:32 0:26:17
165 33 DĄBROWSKA KAMILA K 37 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:53:39 0:26:10
166 71 HINC STANISŁAW M 129 KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:40 0:26:22
167 238 SPERRA PAWEŁ M 130 PRUSZCZ GDAŃSKI CWLTEM 10km 0:53:54 0:27:19
168 22 CHRZĄSZCZ ANNA K 38 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:53:57 0:26:34
169 288 WYSMYK ALEKSANDRA K 39 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:54:22 0:27:14
170 281 WODZIŃSKI RAFAŁ M 131 PRUSZCZ GDAŃSKI Żołnierz 49 Blot 10km 0:54:22 0:27:18
171 56 GORSKI MICHAL M 132 ROKITNICA 10km 0:54:24 0:26:09
172 82 JANISZ KOZIKOWSKA JOANNA K 40 JUSZKOWO 10km 0:54:26 0:26:36
173 262 TRZCIŃSKA KLAUDIA K 41 SUCHY DĄB 10km 0:54:44 0:27:40
174 154 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 133 GDAŃSK 10km 0:54:48 0:27:00
175 153 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 134 GDAŃSK 10km 0:54:48 0:27:00
176 1 ANTONIEWICZ MARCIN M 135 ELBLĄG 2 EDPLOT 10km 0:54:59 0:28:07
177 162 MIKOŁAJCZYK ANNA K 42 ROTMANKA 10km 0:55:00 0:27:06
178 161 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 43 ROTMANKA 10km 0:55:00 0:27:06
179 148 MAJEWSKI PIOTR M 136 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:55:13 0:27:44
180 62 GROCHOWSKA DAGMARA K 44 ROTMANKA 10km 0:55:14 0:27:27
181 68 GRZESIUK-JASTRZĘBSKA BEATA K 45 PRUSZCZ GDAŃSKI ST RUNNERS 10km 0:55:16 0:27:42
182 95 KAMROWSKA KATARZYNA K 46 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:55:18 0:27:20
183 51 GIBAS LUCYNA K 47 TCZEW 10km 0:55:19 0:26:54
184 5 BARTOSZ MIRELA K 48 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:55:27 0:28:22
185 242 STODOLNA MAŁGORZATA K 49 POZNAŃ 10km 0:55:39 0:26:41
186 139 LISIECKI JAKUB M 137 GDAŃSK WKURW_TEAM 10km 0:55:48 0:27:25
187 147 MAJEWSKI ADAM M 138 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:55:49 0:27:43
188 235 SOLEK MIECZYSŁAW M 139 WEJHEROWO NYPEL REDA 10km 0:55:49 0:27:31
189 167 NACZK EWELINA K 50 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:55:54 0:27:38
190 236 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 140 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:55:56 0:27:07
191 18 BRZESKI BARTŁOMIEJ M 141 PRUSZCZ GDAŃSKI CWLTEAM 10km 0:56:11 0:27:17
192 185 PASTERNAK MAGDALENA K 51 KOŁOBRZEG 10km 0:56:14 0:28:08
193 155 MASZTALERZ BARTOSZ M 142 GDAŃSK 10km 0:56:20 0:27:47
194 202 PORZEŻYŃSKI MACIEJ M 143 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:56:30 0:27:23
195 213 ROGALSKA MAGDALENA K 52 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:56:32 0:27:23
196 233 SMOLEŃ EWA K 53 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:56:35 0:29:27
197 117 KRYGIER ŁUKASZ M 144 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:56:51 0:27:44
198 282 WOJCIECHOWSKI TOMASZ M 145 RUMIA UNIWERSYTET MORSKI 10km 0:56:58 0:27:09
199 132 LEBIEDOWICZ MATEUSZ M 146 PRUSZCZ GDAŃSKI Żołnierz 49 Blot 10km 0:57:31 0:29:15
200 164 MUDZIŃSKA DOROTA K 54 TRĄBKI WIELKIE 10km 0:57:36 0:28:18
201 228 SKONKA ANNA K 55 GDAŃSK 10km 0:57:48 0:28:55
202 24 CICH PATRYCJA K 56 ROTMANKA 10km 0:57:53 0:29:05
203 205 RADECKA ANNA K 57 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:58:17 0:29:18
204 287 WYSIECKI ARKADIUSZ M 147 LUBAŃ 10km 0:58:17 0:28:37
205 266 WALCZAK ROBERT M 148 BRANIEWO 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km 0:58:21 0:29:10
206 45 FURTAK LESZEK M 149 WEJHEROWO 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO 10km 0:58:23 0:28:21
207 249 SZCZEPAŃSKI LECH M 150 GDAŃSK Żołnierz 49 Blot 10km 0:58:38 0:29:48
208 255 ŚLIMAK MONIKA K 58 GDAŃSK 10km 0:58:38 0:29:48
209 187 PATER BOŻENA K 59 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:58:57 0:29:51
210 96 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 151 GDYNIA HUSARIA RUN GDYNIA 10km 0:59:12 0:30:32
211 244 SURMIŃSKA SABINA K 60 CIEPLEWO 10km 0:59:13 0:29:11
212 265 URBANIAK PAWEŁ M 152 GDAŃSK #CIASTEKBIEGA 10km 0:59:23 0:28:35
213 176 OMERNIK ELŻBIETA K 61 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:59:24 0:29:27
214 270 WAWRZYNIAK JOLANTA K 62 GDAŃSK 10km 0:59:24 0:28:59
215 60 GRABOWSKA WIESŁAWA K 63 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:59:32 0:30:03
216 218 RUCHLEWICZ URSZULA K 64 SZTUM 10km 0:59:40 0:28:56
217 222 SIEMIENOWSKI MICHAŁ M 153 LĘBORK 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO 10km 0:59:47 0:28:22
218 114 KRAWIEC ŁUKASZ M 154 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:59:53 0:30:39
219 35 DOMARADZKA ANNA K 65 RADUNICA RADUNICA RUN 10km 1:00:05 0:29:48
220 250 SZCZUKA MICHAŁ M 155 TCZEW Żołnierz 49 Blot 10km 1:00:35 0:28:33
221 169 NIBUS MARTA K 66 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:00:53 0:29:57
222 11 BINISZKIEWICZ MARCIN M 156 TCZEW LATIF TEAM 10km 1:01:31 0:29:22
223 125 KURAŚ BEATA K 67 GDAŃSK XRUNNERS 10km 1:01:43 0:29:58
224 261 TROJANOWSKA BOGUMIŁA K 68 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 1:02:24 0:31:32
225 123 KULIK-KAMIŃSKA MARTA K 69 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:02:25 0:31:27
226 291 ZANDER SZYMON M 157 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 1:02:53 0:29:59
227 174 NUŻ ANNA K 70 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 1:02:54 0:30:00
228 67 GRZESIUK-GAPSKA PATRYCJA K 71 JUSZKOWO ST RUNNERS 10km 1:02:58 0:31:21
229 64 GRONEK-STANIAK KATARZYNA K 72 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 1:04:04 0:31:00
230 104 KOŁOWROCKA ADAM M 158 STRASZYN KOŁOWROTKI 10km 1:05:05 0:32:11
231 105 KOŁOWROCKA BARBARA K 73 STRASZYN KOŁOWROTKI 10km 1:05:06 0:32:12
232 271 WĄS ARKADIUSZ M 159 GDYNIA 10km 1:05:30 0:30:04
233 258 THRUN RADOSŁAW M 160 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 1:05:33 0:30:04
234 112 KOZŁOWSKA KATARZYNA K 74 GDAŃSK 10km 1:06:11 0:31:51
235 101 KŁODOWSKA EDYTA K 75 GDAŃSK 10km 1:06:30 0:32:28
236 178 OSTAPCZUK KAMIL M 161 GDYNIA 10km 1:06:55 0:32:16
237 179 OSTAPCZUK MONIKA K 76 GDYNIA 10km 1:06:56 0:32:17
238 121 KSIĘŻOPOLSKI DOMINIK M 162 GDAŃSK CKZIU NR 2 W GDAŃSKU 10km 1:07:59 0:31:43
239 275 WIELGÓRSKI PIOTR M 163 GDAŃSK 10km 1:08:56 0:33:43
240 119 KRZYŻAK BEATA K 77 GDAŃSK 10km 1:09:35 0:34:33
241 9 BEJROWSKA EWA K 78 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km 1:10:19 0:33:22
242 120 KRZYŻAK JOANNA K 79 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 10km 1:13:12 0:34:40
243 297 ZIEŃCZUK PIOTR M 164 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 10km 1:13:39 0:35:04
244 239 STANISŁAWSKA IZABELA K 80 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:16:01 0:37:39
- 2 BACHUSZ MARIUSZ M - RÓŻYNY 49 BAZA LOTNICZA Żołnierz 49 Blot 10km DNF 0:54:01
- 94 KAMIŃSKI JAREK M - GDAŃSK Żołnierz 49 Blot 10km DNF 1:15:50

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ