3. Pruszczański Bieg Niepodległości - biegi dzieci i młodzieży
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Mazur Michał Pruszcz Gdański Polska Start
2 Szmaglińska Lena Kwidzyn Polska Start
3 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn Polska Start
4 Zakrzewski Konrad Pruszcz Gdański Polska Start
5 Jabłoński Kacper Nakło nad Notecią Polska Start
6 Kaczorowska Maja juszkowo Polska Start
7 Pater Ewa Pruszcz Gdański Polska Start
8 Pater Alicja Pruszcz Gdański Polska Start
9 Jerzyk Maria Wiśliny Polska Start Traktor Team Gmina Kwidzyn
10 Dzwoniarska Zuzia Rokitnica Polska Start Osm Gdańsk
11 Zaborowski Daniel Straszyn Polska Start
12 Zaborowski Krzysztof Straszyn Polska Start
13 Zaborowski Michał Straszyn Polska Start
14 Wieczorkowska Dalia Gdańsk Polska Start
15 Dragan Blanka Gdynia Polska Start
16 Florek Filip Grupa Polska Start Run team Florasy
17 Florek Jakub Grupa Polska Start Run team Florasy
18 Teska Martyna Gdynia Polska Start SGA Gdynia
19 Teska Patrycja Gdynia Polska Start SGA Gdynia
20 Wera Paulina Pruszcz Gdański Polska Start Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
21 Ścibiorska Maja Borkowo Polska Start GTS Borkowo
22 Michalak Gracja Gdańsk Polska Start Gracja&Alicja 3Miasto
23 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Polska Start
24 Lis Szymon Borkowo Polska Start
25 Berlik Jakub Pruszcz Gdański Polska Start Przedszkole Dzwoneczek
26 Berlik Julia Pruszcz Gdański Polska Start SP nr 4 Pruszcz Gdański
27 Michańska Karolina Kowale Polska Start
28 Miszewski Antoni Gdańsk Polska Start
29 Żejmo Aleksander Gdańsk Polska Start
30 Żejmo Oskar Gdańsk Polska Start
31 Ramos Zuzanna Gdańsk Polska Start
32 Barański Nikodem Pruszcz Gdański Polska Start
33 Sierzanowska Julia Rotmanka Polska Start
34 Sierzanowska Filip Rotmanka Polska Start SP Rotmanka
35 Sierzanowska Natalia Rotmanka Polska Start SP Rotmanka
36 Karolczak Alicja Rotmanka Polska Start SP Rotmanka
37 Michalak Alicja Gdańsk Polska Start Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja Gdańsk
38 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Polska Start
39 Wera Dominik Pruszcz Gdański Polska Start As Piłeczka Pruszcz Gdański
40 Zbrzeźniak Ewa Straszyn Polska Start przedszkole Horyzoncik
41 Zbrzeźniak Piotr Straszyn Polska Start Szkoła Podstawowa w Straszynie
42 Szwedowska Martyna Kulice Polska Start ZKiW Kulice
43 Szwedowska Laura Kulice Polska Start ZKiW Kulice
44 Szwedowski Kacper Kulice Polska Start ZKiW Kulice
45 Sprengel Hubert Borkowo Polska Start Szkoła Podstawowa KOWALE
46 Kamiński Konrad Pruszcz Gdański Polska Start
47 Czerwińska Maja Juszkowo Polska Start SP Rotmanka
48 Rozmus Patryk Gdańsk Polska Start
49 Freda Antoni Pruszcz Gdański Polska Start Pruszcz Biega
50 Tomczak Oliwia Pruszcz Gdański Polska Start Szkoła Podstawowa nr 4
51 Skrzypiec Kinga Radunica Start SP nr.1 Pruszcz Gdański
52 Skrzypiec Kamil Radunica Start SP nr.1 Pruszcz Gdański
53 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Polska Start Przedszkole im. J. Korczaka/Pruszcz Biega
54 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Polska Start SP nr 1/Pruszcz Biega
55 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Polska Start SP Rotmanka
56 Szramowski Szymon Gdańsk Polska Start SP1 Gdańsk
57 Ruchlewicz Urszulka Sztum Polska Start
58 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Polska Start SP nr 4 Pruszcz Gdański
59 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Polska Start SP nr 4 Pruszcz Gdański
60 Kuraś Patrycja Sopot Polska Start xRunners
61 Kuraś Wiktor Sopot Polska Start xRunners
62 Dubiela Szymon Juszkowo Polska Start Pruszcz Biega
63 Karaś Antoni Pruszcz Gdański Polska Start
64 Podskok Amelia Pruszcz Gdański Polska Start Szkoła Podstawowa nr 4
65 Łukaszewski Filip Gdynia Polska Start
66 Dzik Ksawery Elblag Polska Start Sp6 Elbląg
67 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Polska Start
68 Jakubowski Wojciech Gdańsk Polska Start
69 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Polska Start SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega
70 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Polska Start SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega
71 Figel Krzyś Gdańsk Polska Start Przedszkole nr 9 Pod Bukami w Gdańsku
72 Kozikowski Dominik Straszyn Polska Start
73 Wiśniewski Jakub Gdansk Polska Start Belta Team Gdańsk
74 Góralewski Bartosz Pruszcz Gdański Polska Start
75 Jarzębińska Maja Gdańsk Polska Start Pozytywna Szkoła Podstawowa
76 Zajdlicz Igor Pruszcz Gdański Polska Start
77 Stankiewicz Bruno Straszyn Polska Start Dudycz Run
78 Stankiewicz Marta Straszyn Polska Start Dudycz Run
79 Domaradzki Konrad Radunica Polska Start Radunica Run
80 Pieprz Iga Pruszcz Gdański Polska Start SP nr.1 Pruszcz Gdański
81 Parkitna Adrianna Pruszcz Gdański Polska Start
82 Parkitny Leon Pruszcz Gdański Polska Start
83 Krawczuk-Szałasow Hanna Pruszcz Gdański Polska Start
84 Krawczuk-Szałasow Amelia Pruszcz Gdański Polska Start
85 Pytel Julia Pruszcz Gdański Polska Start Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański
86 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Polska Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim
87 Giemza Jakub Pruszcz Gdanski Polska Start AS Piłeczka
88 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Polska Start
89 Wysmyk Szymon Pruszcz Gdański Polska Start Sp 4 Pruszcz Gdański
90 Wysmyk Wiktor Pruszcz Gdański Polska Start Sp 4 Pruszcz Gdański
91 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Polska Start
92 Mikołajczyk Pola Rotmanka Polska Start
93 Mikołajczyk Jakub Rotmanka Polska Start
94 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Polska Start SP Rotmanka
95 Walentynowicz Lena Pruszcz Gdański Polska Start Pruszcz Biega
96 Licznerski Adam Juszkowo Polska Start
97 Bryła Jakub Pruszcz Gdański Polska Start Szkoła Podstawowa nr 3
98 Władymiruk Filip Pruszcz Gdański Polska Start Pruszcz Biega
99 Chrząszcz Igor Pruszcz Gdański Polska Start Pruszcz Biega
100 Chrząszcz Maria Pruszcz Gdański Polska Start Pruszcz Biega


Wyświetleń: 3899

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ