Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Bartosz | Rumia | Polska | Start na 10 km | @Ultravege | opłacono on-line |
2 | Kleina Dorota | Bojano | Polska | Start na 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
3 | Richter Jacek | Gdańsk | Polska | Start na 10 km | Taka RYBA / Koty3! | opłacono on-line |
4 | Kociołek Michał | Stare Babice | Polska | Start na 10 km | Stare Babice Biegają | opłacono on-line |
5 | Żugier Arkadiusz | REWA | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
6 | OSIOWY IWONA | RUMIA | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
7 | Borkała Maciej | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
8 | Buczkowski Roman | Błądzikowo | Polska | Start na 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
9 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
10 | Droździecka Maria | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
11 | Padzik Jakub | Suchy Dwór | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
12 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
13 | Knitter Daria | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Wymiatacze | opłacono on-line |
14 | Brzozowicz Anna | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
15 | Orczyk Ewa | Suchy Dwór | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
16 | Przybyło Monika | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
17 | Olejnik Michał | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Olej Running Team | opłacono on-line |
18 | Masłowski Andrzej | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
19 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Urząd Gminy Kosakowo | opłacono on-line |
20 | Ossowska Monika | Rumia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
21 | Kohnke Piotr | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | KS Maximus | opłacono on-line |
22 | Kohnke Agnieszka | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Maximus | opłacono on-line |
23 | Bury Marcin | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
24 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Start na 10 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
25 | Dera Tomasz | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
26 | Stanulewicz Martyna | Wejherowo | Polska | Start na 10 km | Karate Shotokan Wejherowo | opłacono on-line |
27 | Garski Szymon | Wejherowo | Polska | Start na 10 km | Karate Shotokan Wejherowo | opłacono on-line |
28 | Denc bartek | Pogorze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | osoba prywatna | opłacono on-line |
29 | Lewiński Michał | Przetoczyno | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
30 | Tofil Adriana | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
31 | Tofil Adrian | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
32 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
33 | Grzelczyk Dawid | Rumia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
34 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Start na 10 km | Biegaj z głową | opłacono on-line |
35 | Łapa Marek | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
36 | STRUK SŁAWOMIR | HEL | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
37 | Denc Radosław | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
38 | Ratajczyk Łukasz | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
39 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | Start na 10 km | Agata Team | opłacono on-line |
40 | Kotłowska Grażyna | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
41 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
42 | Kotłowski Tomasz | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
43 | Kolubiński Bartłomiej | Rewa | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Śledziowe Wzgórze | opłacono on-line |
44 | Tatrocki Daniel | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Orłowo | opłacono on-line |
45 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Start na 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
46 | Hornik Aleksandra | Koziegłowy | Polska | Start na 10 km | WKS Grunwald Poznań | opłacono on-line |
47 | Mazurek Wiesław | kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
48 | Wójcik Paweł | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
49 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
50 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
51 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | Start na 10 km | 272 | opłacono on-line |
52 | Wawrzyniak Marek | GDYNIA | Polska | Start na 10 km | AZL | opłacono on-line |
53 | Krzyżanowski Piotr | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
54 | Kreft Katarzyna | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
55 | Lip Rafał | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Parówy hmm hmm hmm | opłacono on-line |
56 | Wica Katarzyna | Rewa | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Wymiatacze | opłacono on-line |
57 | Szumlas Marcin | Połchowo | Polska | Start na 10 km | #szumiteam | opłacono on-line |
58 | Masztak Marcin | Suchy Dwór | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
59 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
60 | Bieszke Kacper | MOSTY | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | SKLA SOPOT/ WYMIATACZE | opłacono on-line |
61 | Denc Piotr | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
62 | BUCZKOWSKA AGNIESZKA | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Start na 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
63 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Start na 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
64 | Radzimierski Michał | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
65 | Kamiński Mariusz | Kosakowo | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
66 | LAZAROWICZ-BECZEK Izabela | RUMIA | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
67 | BECZEK DARIUSZ | RUMIA | Polska | Start na 10 km | dZH MW | opłacono on-line |
68 | WYSOCKA MARIA | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Wymiatacze | opłacono on-line |
69 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | Start na 10 km | LZS Domatówko | opłacono on-line |
70 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
71 | Pustówka Marcin | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
72 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Wymiatacze/Ultra dreptacz | opłacono on-line |
73 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Wymiatacze/Fit Matka Wymiataczka | opłacono on-line |
74 | Lange Małgorzata | Gościcino | Polska | Start na 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
75 | Jarska HANNA | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | DW#43 | opłacono on-line |
76 | Przybylski Sobiesław | Dębogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | DW#43 | opłacono on-line |
77 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
78 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
79 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
80 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Start na 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
81 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Start na 10 km | JW 3775 Władysławowo | opłacono on-line |
82 | Banach - Cyra Anna | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
83 | Nadolska Agata | Wejherowo | Polska | Start na 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
84 | Marciniak Adam | Hel | Polska | Start na 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
85 | Buczak -Kłosowska Karolina | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
86 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
87 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | Start na 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
88 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | Start na 10 km | WieWiór Team | opłacono on-line |
89 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
90 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
91 | Zając Marek | Reda | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
92 | sobocinska eliza | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
93 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start na 10 km | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
94 | Kister Justyna | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
95 | Przysiecki Michał | Pogórze | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Mistral | opłacono on-line |
96 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
97 | Krawczyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line | |
98 | Nowak Andrzej | Suchy Dwór | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
99 | Mikucki Krzysztof | Mosty | Polska | Start na 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Sopockie Morsy | opłacono on-line |
100 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Start na 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8082