Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuryś Liliana | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
2 | OSIOWY MAŁGORZATA | RUMIA | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
3 | OSIOWY KAROL | RUMIA | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
4 | OSIOWY WOJCIECH | RUMIA | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
5 | Szczyglak Natalia | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
6 | Łykowska Zuzanna | Pierwoszyno | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
7 | Markowska Wiktoria | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
8 | Klein Aleksandra | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
9 | Startek Eryk | Kosakowo | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
10 | Kratiuk Oskar | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
11 | Kratiuk Maja | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
12 | Kuryś Lena | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
13 | Mazurek Julia | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
14 | Bendryn Jakub | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
15 | Bendryn Mikołaj | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
16 | Szczepański Sebastian | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
17 | Kaleta Mateusz | Pierwoszyno | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
18 | Waszczenko Patrycja | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
19 | Waszczenko Agnieszka | Gdynia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
20 | Szczyglak Annna | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
21 | Pacholczyk Marianna | Mosty | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
22 | Klein Przemysław | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
23 | Pacholczyk Jeremi | Mosty | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
24 | Klein Jakub | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
25 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
26 | Babijczuk Hania | Dębogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
27 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
28 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
29 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
30 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
31 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
32 | Talkowski Nikodem | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
33 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
34 | Żuralska Nadia | Rewa | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
35 | Żuralska Nikola | Rewa | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
36 | Świerczyński Igor | Kosakowo | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
37 | Świerczyński Kuba | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
38 | Świerczyńska Milena | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
39 | Mucha Gaja | Pogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
40 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
41 | Śpiewak Faustynka | Rumia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
42 | Adamczyk Maksymilian | Rewa | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
43 | Szornak Tymoteusz | REWA | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
44 | Błażuk Pola | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
45 | Błażuk Iga | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
46 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
47 | Skurtys KORNELKA | REDA | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
48 | Duda JASIEK | rumia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
49 | Werra Pola | Rumia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
50 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
51 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
52 | Konarski Tymon | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
53 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
54 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
55 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
56 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
57 | Skowronek Bartosz | Gdańsk | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
58 | Tarapata-Samp Emilia | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
59 | Gleń Wojtek | Pogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
60 | Gleń Gabriela | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
61 | Przysiecki Ignacy | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
62 | Przysiecka Liliana | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
63 | Szmidt Elena | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
64 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
65 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
66 | Wasilczyk Maciej | Pogórze | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
67 | Wasilczyk Szymon | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
68 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
69 | Łubieżewski Wojtek | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
70 | Mikołajczyk Jakub | Rotmanka | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
71 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
72 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
73 | Leik Natalia | Straszyn | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
74 | Bianga Franciszek | Trąbki Wielkie | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
75 | Bianga Emilia | Trąbki Wielkie | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
76 | Gostkowska Anna | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
77 | Kamińska Faustyna | Kosakowo | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
78 | Radzimierski Mieszko | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
79 | Radzimierska Adela | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
80 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
81 | Lejk Angelika | Mosty | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | |||
82 | Lejk Weronika | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
83 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
84 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
85 | Zduńczyk Wiktoria | Suchy Dwór | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (samodzielnie) – ok 150 m | ||
86 | Masztak Julia | Suchy Dwór | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
87 | Wica Michał | Rewa | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
88 | Wica Julita | Rewa | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
89 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
90 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
91 | Ceyrowski Tymon | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
92 | Ceyrowski Jan | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
93 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
94 | Matczak Alicja | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
95 | Matczak Aleksandra | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
96 | Walczyk Kaja | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
97 | Walczyk Julja | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
98 | Kaźmierska Maja | Mechelinki | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
99 | Łapa Jan | Dębogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
100 | Kałaska Jakub | Rewa | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km |
Wyświetleń: 11495