0-4 z rodzicem

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 178 LUCHNIAK SONIA K 1 MOSTY 0
2 220 ALICJA MARCZAK K 2
3 379 PIOTROWSKI KSAWERY M 1 KOSAKOWO PRZEDSZKOLE KAZIMIERZ
4 524 JERZEŁKOWSKA JAGODA K 3 REWA 0
5 224 CEYROWSKI TYMON M 2 POGÓRZE
6 270 KAMIŃSKA FAUSTYNA K 4 KOSAKOWO
7 457 WASILCZYK SZYMON M 3 POGÓRZE
8 527 ZAJĄC AGATA K 5 REDA 0
9 403 RUDNICKA AGATA K 6 POGÓRZE PRZEDSZKOLE MRÓWECZKI
10 213 BRAK DANYCH M 4
11 390 RADZIMIERSKA ADELA K 7 GDYNIA
12 391 RADZIMIERSKI MIESZKO M 5 GDYNIA
13 214 BICHTA HUBERT M 6 GDYNIA PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA W GDYNI
14 316 KWIATKOWSKA HELENA K 8 RUMIA WIEWIÓR TEAM
15 272 KAŃTOCH LEON M 7 REDA TEAM KREFT
16 548 CISZEWSKI MICHAŁ M 8 MOSTY 0
17 347 MILEWSKA JULIA K 9 MOSTY PRZEDSZKOLE - KRÓL MACIUŚ PIERWSZY
18 212 BRAK DANYCH M 9
19 223 CEYROWSKI JAN M 10 POGÓRZE
20 530 KONKEL KATARZYNA K 10 REDA 0
21 532 PSZENICZYNY BARTOSZ M 11 JASTARNIA 0
22 222 BUSZMAN WIKTORIA K 11 SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
23 341 MATCZAK ALICJA K 12 GDYNIA
24 292 KONARSKI TYMON M 12 GDYNIA
25 342 MAZUREK JULIA K 13 GDYNIA
26 300 KRATIUK MAJA K 14 POGÓRZE
27 301 KRATIUK OSKAR M 13 POGÓRZE
28 184 PIOTROWSKA HELENA K 15 PIERWOSZYNO 0
29 424 SZMIDT ELENA K 16 POGÓRZE
30 385 PRZYSIECKA LILIANA K 17 POGÓRZE
31 703 ANDRYSŁOWSKA ANTONINA K 18 REWA 0
32 713 BRAK DANYCH M 14
33 386 PRZYSIECKI IGNACY M 15 POGÓRZE

do 4 lat (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 302 KRAWCZYK ANIELA KŁOSOWO
2 493 ZDUŃCZYK WIKTORIA SUCHY DWÓR
3 517 HAJDUK ALEKSANDRA RUMIA
4 350 MOKŁOWICZ KLARA WEJHEROWO
5 513 JERZEŁKOWSKA JAGODA REWA
6 346 MIKOŁAJCZYK POLA ROTMANKA
7 175 MOLGA NEL WARSZAWA
8 497 ŻURALSKA NIKOLA REWA
9 535 BRAK DANYCH
10 542 BŁAŻUK IGA GDYNIA
11 523 KUJAWSKA NINA PUCK
12 324 LEIK NATALIA STRASZYN
13 496 ŻURALSKA NADIA REWA

do 4 lat (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 526 LITWIN ALBERT DĘBOGÓRZE
2 331 LIP TOMASZ GDYNIA
3 545 BIANGA FRANCISZEK TRĄBKI WIELKIE
4 706 DENC MAREK GDYNIA
5 531 KONKEL KRZYSZTOF REDA
6 388 PUSTÓWKA MAREK DĘBOGÓRZE

5-7 lat (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 323 LEIK MARTA GDAŃSK
2 349 MOKŁOWICZ ELIZA WEJHEROWO
3 414 SKOWRONEK AMELIA BORKOWO
4 232 DAMPC NIKOLA PRUSZCZ GDAŃSKI
5 442 TESKA MARTYNA GDYNIA
6 544 BIANGA EMILIA TRĄBKI WIELKIE
7 322 LEIK MAŁGORZATA GDAŃSK
8 489 WOLAŃSKA LENA AURELIA RUMIA
9 490 WOLAŃSKA URSZULA SZCZENURZE
10 380 PLAVINSKA ALIYA GDYNIA
11 514 TYŃSKA LENA MOSTY
12 459 WASZCZENKO PATRYCJA GDYNIA
13 281 KŁOSIN ELIZA POGÓRZE
14 253 GOSTKOWSKA ANNA KOSAKOWO
15 488 WOLAŃSKA JULIA ROKSANA RUMIA
16 512 JERZEŁKOWSKA BLANKA REWA
17 169 PIETRZAK ANNA GDYNIA
18 438 TARAPATA-SAMP EMILIA GDYNIA
19 321 LACH NIKOLA MOSTY
20 704 DENC JUSTYNA GDYNIA
21 460 WĄDOŁOWSKA MARTYNA KOSAKOWO
22 433 ŚWIERCZYŃSKA MILENA KOSAKOWO
23 179 TESMER ANTONINA GDYNIA
24 314 KURYŚ LILIANA GDYNIA
25 451 WALCZYK JULJA GDYNIA
26 410 SADOWSKA ANTONINA GDYNIA
27 340 MATCZAK ALEKSANDRA GDYNIA
28 241 EKMAN EWA GDYNIA
29 452 WALCZYK KAJA GDYNIA
30 183 PIOTROWSKA KRYSTYNA PIERWOSZYNO
31 509 JĘDRZEJCZYK MATYLDA MOSTY
32 265 JASKÓLSKA PAULINA POGÓRZE
33 326 LEJK ANGELIKA MOSTY
34 233 DARDZIŃSKA MARTYNA RUMIA
35 496 ŻURALSKA NADIA REWA
36 351 MUCHA GAJA POGÓRZE
37 411 SAMP KONSTANCJA KOSAKOWO
38 551 BABIJCZUK HANIA DĘBOGÓRZE
39 363 OSOWSKA JULIA POGÓRZE
40 173 WICA JULITA REWA

5-7 lat (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ
1 240 DUDA JASIEK M M 5-7 RUMIA
2 325 LEIK WIKTOR M M 5-7 STRASZYN
3 275 KELLER GRACJAN M M 5-7 KARCZEMKI
4 345 MIKOŁAJCZYK KACPER M M 5-7 ROTMANKA
5 453 WALEŚKIEWICZ MATEUSZ M M 5-7 SZCZENURZE
6 304 KRUSZYŃSKI JAKUB M M 5-7 MOSTY
7 508 BOBER OLIWIER M M 5-7 MOSTY
8 303 KRAWCZYK IGNACY M M 5-7 KŁOSOWO
9 731 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M M 5-7 0
10 729 MISZTAL OSKAR M M 5-7 0
11 705 DAWIDOWSKI SZYMON M M 5-7 POGÓRZE
12 498 ŻORNACZUK MIKOŁAJ M M 5-7 RUMIA
13 210 BRAK DANYCH M M 5-7
14 258 GURZĘDA ERYK M M 5-7 RUMIA
15 538 DAMPC GRACJAN M M 5-7 PRUSZCZ GDAŃSKI
16 318 LABUDA DAWID M M 5-7 POGÓRZE
17 194 GRZYBEK MICHAŁ M M 5-7 POGÓRZE
18 549 MARCZAK DAWID M M 5-7 DĘBOGÓRZE
19 437 TALKOWSKI NIKODEM M M 5-7 GDYNIA
20 343 MAZUREK WIKTOR M M 5-7 GDYNIA
21 336 ŁUBIEŻEWSKI WOJTEK M M 5-7 KOSAKOWO
22 219 BRAK DANYCH M M 5-7
23 360 OSIOWY KAROL M M 5-7 RUMIA
24 293 KONKEL WIKTOR M M 5-7 GDYNIA
25 435 ŚWIERCZYŃSKI KUBA M M 5-7 KOSAKOWO
26 408 RUSZKOWSKI BARTOSZ M M 5-7 GDYNIA
27 248 GLEŃ WOJTEK M M 5-7 POGÓRZE
28 334 ŁAPA JAN M M 5-7 DĘBOGÓRZE
29 214 BRAK DANYCH M M 5-7 GDYNIA
30 534 BRAK DANYCH M M 5-7
31 712 PACIUCH MIESZKO M M 5-7 KOSAKOWO
32 365 PACHOLCZYK JEREMI M M 5-7 MOSTY
33 358 OBRYCKI JAN M M 5-7 POGÓRZE
34 450 URBAN SZYMON M M 5-7 DĘBOGÓRZE
35 211 BRAK DANYCH M M 5-7
36 537 BRAK DANYCH M M 5-7
37 708 KRYGER JAN M M 5-7 TCZEW
38 702 BRAK DANYCH M M 5-7

8-9 lat (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 382 POBUDKIEWICZ ZUZANNA SZCZENURZE
2 439 TASIOR AMELIA SZCZENURZE
3 372 PIEŃKOWSKA NATASZA RUMIA
4 207 BĄKAŁA MICHALINA SZCZENURZE
5 190 POBŁOCKA ZUZANNA POGÓRZE
6 539 DAMPC NATALIA PRUSZCZ GDAŃSKI
7 533 BRAK DANYCH
8 166 WOLSKA AGATA GDYNIA
9 431 ŚPIEWAK HANNA RUMIA
10 717 ŻMIJA MICHALINA
11 515 TYŃSKA MARTYNA MOSTY
12 282 KŁOSIN NADIA POGÓRZE
13 339 MASZTAK JULIA SUCHY DWÓR
14 506 BRAK DANYCH
15 499 ŻORNACZUK JULIA RUMIA
16 353 NOWAK AGNIESZKA SUCHY DWÓR
17 735 PADZIK JULIA
18 317 KWIATKOWSKA LIDIA RUMIA
19 543 BŁAŻUK POLA GDYNIA
20 309 KRYTENKO MAGDALENA SUCHY DWÓR
21 172 JEZIELSKA ALICJA SUCHY DWÓR
22 313 KURYŚ LENA GDYNIA
23 387 PUSTÓWKA ŁUCJA DĘBOGÓRZE
24 728 RESZCZYŃSKA MARTYNA
25 541 BIAŁEK NATALIA DĘBOGÓRZE
26 242 EKMAN URSZULA GDYNIA
27 328 LEWANDOWSKA SONIA LĘBORK
28 398 ROGALSKA MICHALINA KOSAKOWO
29 381 PLAVINSKA LEYA GDYNIA
30 709 BRZOZOWICZ ZOFIA MOSTY
31 536 KRAUSE BAARBARA PIERWOSZYNO
32 201 BRAK DANYCH REWA
33 529 KUBICHA JULIA REDA
34 527 ZAJĄC AGATA REDA
35 737 SKRZYPEK KLAUDIA
36 310 KRZTON MAJA RUMIA
37 217 BIESZKE OTYLIA MOSTY
38 366 PACHOLCZYK MARIANNA MOSTY
39 707 DAWIDOWSKA ANIA POGÓRZE
40 461 WĄDOŁOWSKA WIKTORIA KOSAKOWO

8-9 lat (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 415 SKOWRONEK BARTOSZ GDAŃSK
2 710 KRYGER PATRYK TCZEW
3 395 RATAJCZYK OLIWIER POGÓRZE
4 180 WERRA ZIEMOWIT RUMIA
5 420 SZARKOWSKI ALEKSANDER GDAŃSK
6 394 RATAJCZYK ADRIAN POGÓRZE
7 441 TATROCKI CEZARY GDYNIA
8 444 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA
9 295 KORNOWSKI MARCIN MOSTY
10 413 SELKA PAWEŁ PIERWOSZYNO
11 234 DENC PATRYK KOSAKOWO
12 522 DRZYCIMSKI FILIP GDAŃSK
13 195 GRZYBEK NIKODEM POGÓRZE
14 520 BUCZKOWSKI WOJCIECH WŁADYSŁAWOWO
15 285 KNAP KAROL PIERWOSZYNO
16 181 WERRA POLA RUMIA
17 364 OSOWSKI FILIP POGÓRZE
18 550 BORKAŁA MARCIN GDYNIA
19 290 KOMKOWSKI WIKTOR POGÓRZE
20 311 KUBICA PIOTR POGÓRZE
21 711 KRYGER PAWEŁ TCZEW
22 305 KRUSZYŃSKI JAN MOSTY
23 174 WICA MICHAŁ REWA
24 236 DOROŻYŃSKA WOJCIECH POGÓRZE
25 528 ZAJĄC SZYMON REDA
26 725 OMIECZYŃSKI ALAN
27 170 BAREJA TOMASZ KOSAKOWO
28 434 ŚWIERCZYŃSKI IGOR KOSAKOWO
29 228 BRAK DANYCH
30 291 KONARSKI ADAM GDYNIA

10-12 lat (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 492 ZDUŃCZYK JULIA SUCHY DWÓR
2 396 ROBASZKIEWICZ OLGA RUMIA
3 306 KRYTENKO ANNA SUCHY DWÓR
4 377 PILARSKA OLIWIA POGÓRZE
5 206 BANASZAK JULIA POGÓRZE
6 419 STĘPINSKA KORNELIA REDA
7 361 OSIOWY MAŁGORZATA RUMIA
8 454 WALEŚKIEWICZ NATALIA SZCZENURZE
9 447 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR
10 487 WOLAŃSKA ALEKSANDRA SZCZENURZE
11 504 KWIATKOWSKA JULIA REWA
12 283 KŁOSIŃSKA IGA SUCHY DWÓR
13 376 PILARSKA JULIA POGÓRZE
14 335 ŁAPKA KARINA GDYNIA
15 738 DZIEWIECKA MARIA
16 209 BRAK DANYCH
17 715 LABUDA ŁUCJA
18 383 POUCH MARTYNA REDA
19 558 WOJCIECHOWSKA ZOFIA POGÓRZE
20 436 TALKOWSKA NIKOLA GDYNIA
21 449 UCIŃSKA MAGDALENA PIERWOSZYNO
22 463 WILIŃSKA WIKTORIA GDYNIA
23 724 KLEIN KLAUDIA
24 231 BRAK DANYCH
25 298 KRAJEWSKA MARTA DĘBOGÓRZE
26 168 PIETRZAK ZUZANNA GDYNIA
27 167 ZALEŚNA ZUZANNA POGÓRZE
28 320 LACH KORNELIA MOSTY
29 247 GLEŃ GABRIELA POGÓRZE
30 337 ŁYKOWSKA ZUZANNA PIERWOSZYNO
31 182 PIOTROWSKA ANTONINA PIERWOSZYNO
32 443 TESKA PATRYCJA GDYNIA
33 718 WYBIERALSKA MARTYNA
34 288 KOHNKE WIKTORIA MOSTY
35 262 IWEN HELENA GDYNIA
36 357 OBRYCKA ZUZANNA POGÓRZE
37 287 KOHNKE JULIA MOSTY
38 299 KRASZEWSKA JULIA GDYNIA
39 501 ŻORNACZUK OLGA RUMIA
40 714 MICHNIOWSKA KAROLINA
41 427 SZYMEROWSKA AMELIA REKOWO GÓRNE
42 732 ASŁAFIERA SOFIIA
43 503 ŁOCHOWSKA PATRYCJA DĘBOGÓRZE
44 516 WERESZCZYŃSKA NIKOLA KOSAKOWO
45 264 JASKÓLSKA LENA POGÓRZE
46 723 MARSZATŁOWSKA MAJA
47 221 BUNIEK JULIA GDYNIA
48 216 BIESZKE ZUZANNA MOSTY
49 471 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA
50 274 KAŹMIERSKA MAJA MECHELINKI
51 743 BANASZAK OLIWIA
52 327 LEJK WERONIKA MOSTY
53 511 CZAJA ALICJA MOSTY
54 440 TATROCKA BLANKA GDYNIA
55 308 KRYTENKO KAROLA SUCHY DWÓR
56 250 GOŁASZEWSKA WIKTORIA GDYNIA
57 263 JASKÓLSKA AMELIA POGÓRZE
58 422 SZCZYGLAK ANNNA MOSTY
59 458 WASZCZENKO AGNIESZKA GDYNIA

10-12 lat (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 192 KERVYN DE MEERENDE GAEL RUMIA
2 244 FOLEGA JAKUB MOSTY
3 284 KNAP DOMINIK PIERWOSZYNIE
4 404 RUDNICKI JAN POGÓRZE
5 193 GRZYBEK FRANCISZEK POGÓRZE
6 378 PIOTROWSKI KRYSTIAN KOSAKOWO
7 226 CYCHYLIK JAKUB GDYNIA
8 557 WOJCIECHOWSKI TADEUSZ SUCHY DWÓR
9 552 GRÓCKI MARCIN
10 286 KOCOŃ KAMIL POGÓRZE
11 486 WITTBROT TOMEK KOSAKOWO
12 716 RODA OSKRA
13 362 OSIOWY WOJCIECH RUMIA
14 176 BADAJ OLIWIER POGÓRZE
15 276 KIEROŃSKI KAMIL SUCHY DWÓR
16 418 STARTEK ERYK KOSAKOWO
17 722 PRZEPIÓRKA ARTUR
18 269 KAŁASKA JAKUB REWA
19 726 DOLEWSKI JAN
20 742 SZURIŃSKI TOBIASZ
21 230 BRAK DANYCH
22 332 LUTOMSKI KACPER POGÓRZE
23 246 GAPINSKI TOMASZ POGÓRZE
24 502 JĘCZMIEŃ MAREK POGÓRZE
25 367 PAŁASZ JULIUSZ POGÓRZE
26 296 KOSIDŁO BARTOSZ SUCHY DWÓR
27 734 BAŁDYGA TYMON
28 505 RYDZEWSKI TOMASZ POGÓRZE
29 518 KOCIOŁEK KRZYSZTOF
30 519 BUCZKOWSKI DOMINIK BŁADZIKOWO
31 354 NOWAK WOJCIECH SUCHY DWÓR
32 268 KALETA SZYMON PIERWOSZYNO
33 405 RUDNICKI PIOTR POGÓRZE
34 510 JĘDRZEJCZYK RADOSŁAW MOSTY
35 348 MILISZKIEWICZ MATEUSZ GDYNIA
36 218 BRAK DANYCH
37 330 LIP BARTOSZ GDYNIA
38 259 GURZĘDA KACPER RUMIA
39 425 SZORNAK TYMOTEUSZ REWA
40 227 BRAK DANYCH
41 215 BIESZKE JAKUB MOSTY
42 229 DADAK MICHAŁ REWA
43 279 KLEIN PRZEMYSŁAW MOSTY
44 374 PIERNICKI KACPER DĘBOGÓRZE
45 736 KULA KAROL POGÓRZE
46 254 GRZELCZYK BARTOSZ SUCHY DWÓR
47 171 BAREJA KACPER KOSAKOWO

13-15 lat (K)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 260 HALK IDA GDYNIA
2 432 ŚWIECA MICHALINA STRASZYN
3 719 GOŁĄBOWICZ OLIWIA
4 540 BIAŁEK MAGDALENA DĘBOGÓRZE
5 261 HOHN AGNIESZKA REWA
6 428 ŚMIECHOWSKA WERONIKA SZCZENURZE
7 255 GULCZYŃSKA ADRIANNA KOSAKOWO
8 745 RICHERT WERONIKA
9 462 WILIŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA
10 185 PIEŃKOWSKA NATALIA RUMIA
11 507 OPALA NATALIA DĘBOGÓRZE
12 202 BRAK DANYCH
13 401 ROMANOWSKA MONIKA REWA
14 243 FILIŃSKA MARTA POGÓRZE
15 177 ZELEWSKA KLAUDIA MOSTY
16 740 ZIOŁO ZUZANNA
17 445 TOKARSKA LAURA GDYNIA
18 446 TOKARSKA WIKTORIA GDYNIA
19 373 PIEPER KAROLINA MOSTY
20 741 LEMKE KAROLINA
21 423 SZCZYGLAK NATALIA GDYNIA
22 389 RADOMSKA ROKSANA MECHELINKI
23 338 MARKOWSKA WIKTORIA GDYNIA

13-15 lat (M)

M-ce Numer Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ
1 329 LEWANDOWSKI FILIP LĘBORK
2 407 RUSOŃ BARTOSZ RUMIA
3 733 BAŁDYGA MIŁOSZ
4 368 PAPKE MARCEL SZCZENURZE
5 721 PIENIĄŻEK JAKUB
6 494 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA
7 555 BENDRYN MIKOŁAJ MOSTY
8 739 WOJTASZEWSKI BARTEK
9 237 DOROŻYŃSKI BARTOSZ KOSAKOWO
10 727 RUDKOWSKI MATEUSZ
11 203 BALAS JAKUB POGÓRZE
12 205 BALCER WOJCIECH GDYNIA
13 730 ŁUZMY KAMIL
14 355 NOWAKOWSKI FILIP GDYNIA
15 525 HINC KAMIL RUMIA
16 208 BENDRYN JAKUB MOSTY
17 359 OKULSKI MACIEJ REWA
18 456 WASILCZYK MACIEJ POGÓRZE
19 280 KLEIN WOJCIECH MOSTY
20 278 KLEIN JAKUB MOSTY
21 315 KUSZNER MIKOŁAJ SUCHY DWÓR
22 744 SMOLIŃSKI KAROL
23 720 PIENIĄŻEK MICHAŁ
24 235 DOŁĘGA FILIP KOSAKOWO
25 421 SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN MOSTY
26 204 BALCER GRZEGORZ GDYNIA
27 553 KALINOWSKI SZYMON
28 215 BIESZKE JAKUB MOSTY
29 251 GOŁASZEWSKI JAKUB GDYNIA
30 554 BRAK DANYCH
31 556 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW SUCHY DWÓR
32 307 KRYTENKO KAJETAN SUCHY DWÓR

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ