5. Grodziski Bieg Par

5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 146 MICHAŁOWSKI DANIEL M 1 M OPEN 1 GRODZISK MAZ DOGOŃ GM 5km 0:17:29 17.16 [km/h] 0:03:30 [min/km]
2 6 CIESIELSKI MARIUSZ M 2 M OPEN 2 KAŁĘCZYN DOGOŃ GRODZISK MAZ. 0 5km 0:18:35 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km]
3 148 BIBIK ANDRIJ M 3 M OPEN 3 PRUSZKÓW WPRUNNING 5km 0:19:04 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km]
4 79 PIETRZAK ADRIAN M 4 M OPEN 4 GRODZISK MAZOWIECKI 5km 0:19:50 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
5 51 PROKOPIUK ROBERT M 5 M OPEN 5 JESIONKA BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:19:55 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
6 31 KOWALCZYK ADAM M 6 M OPEN 6 LESZNO ADIDAS RUNNERS WARSAW Kowalczyk 5km 0:20:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
7 32 KOWALCZYK AGNIESZKA K 1 K OPEN 1 LESZNO ADIDAS RUNNERS WARSAW Kowalczyk 5km 0:20:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
8 155 MALENDA MACIEJ M 7 M OPEN 7 BIENIEWICE IRONZEBRA 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
9 77 ŻEBROWSKI DARIUSZ M 8 M OPEN 8 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 0 5km 0:20:41 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
10 40 MICHALAK SYLWESTER M 9 M OPEN 9 SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZ. 0 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km]
11 22 JUSIŃSKA MARTA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA WOJEWÓDZKI TEAM Wojewódzki Team 5km 0:20:50 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
12 71 WOJEWÓDZKI MARCIN M 10 M OPEN 10 WARSZAWA WOJEWÓDZKI TEAM Wojewódzki Team 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
13 76 ZIELIŃSKI FRANCISZEK M 11 M OPEN 11 PRUSZKÓW 0 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
14 38 KUPTEL ROBERT M 12 M OPEN 12 WARSZAWA 0 5km 0:21:49 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
15 73 ZAGRAJEK KAMIL M 13 M OPEN 13 KŁUDNO STARE 0 5km 0:22:11 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
16 14 GŁOGOWSKI ROBERT M 14 M OPEN 14 WARSZAWA ZABIEGANI Zabiegani 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
17 44 PIEC JUSTYNA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA ZABIEGANI Zabiegani 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
18 13 FOJUD TADEUSZ M 15 M OPEN 15 PRUSZKÓW WRRUNNING WRRunning 5km 0:22:55 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
19 57 SASIN MARLENA K 4 K OPEN 4 MILANÓWEK BRACTWO BIEGOWE BGK Marlena i Konrad 5km 0:23:09 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
20 37 KUPISZ KONRAD M 16 M OPEN 16 GRODZISK MAZOWIECKI Marlena i Konrad 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
21 2 BORZĄDEK ALEKSANDRA K 5 K OPEN 5 GRODZISK MAZOWIECKI LEGIA RUN CLUB 0 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
22 41 MIKINA ARTUR M 17 M OPEN 17 WARSZAWA 0 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
23 18 JACYNIUK MICHAŁ M 18 M OPEN 18 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
24 75 ZIELIŃSKA WERONIKA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA 12TRI.PL 12tri.pl 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
25 53 RACHWAŁ MICHAŁ M 19 M OPEN 19 WARSZAWA 12TRI.PL 12tri.pl 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
26 151 WĄSIEWICZ PIOTR M 20 M OPEN 20 WARSZAWA 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
27 49 POLOWCZYK SEBASTIAN M 21 M OPEN 21 ŻABIA WOLA 0 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
28 152 JANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 22 M OPEN 22 CHRZANÓW MAŁY 0 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
29 142 TERLIKOWSKI WOJCIECH M 23 M OPEN 23 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
30 89 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW M 24 M OPEN 24 BRWINÓW TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
31 46 PITUŁA AGNIESZKA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA Pituła 5km 0:26:00 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
32 47 PITUŁA JAROSŁAW M 25 M OPEN 25 WARSZAWA Pituła 5km 0:26:00 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
33 150 LIPIŃSKA MASTELARZ KATARZYNA K 8 K OPEN 8 5km 0:26:08 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
34 19 JAKUBCZYK EDYTA K 9 K OPEN 9 PUŁTUSK 0 5km 0:26:22 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
35 154 MICHALSKI MARIUSZ M 26 M OPEN 26 WARSZAWA 5km 0:26:22 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
36 58 SIERAŃSKA AGATA K 10 K OPEN 10 CHRZANÓW DUŻY Sierańscy 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
37 59 SIERAŃSKI ADAM M 27 M OPEN 27 CHRZANÓW DUŻY Sierańscy 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
38 50 POŚNIK SYLWIA K 11 K OPEN 11 ŻYRARDÓW 0 5km 0:26:38 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
39 7 DOBOSIEWICZ PAWEŁ M 28 M OPEN 28 CHYLICE 0 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
40 87 MOCZADŁOWSKA SYLWIA K 12 K OPEN 12 MILANÓWEK 0 MOCZADŁOWSCY 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
41 42 MOCZADŁOWSKI TOMASZ M 29 M OPEN 29 MILANÓWEK 0 MOCZADŁOWSCY 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
42 67 WASILEWSKI PAWEŁ M 30 M OPEN 30 CHRZANÓW MAŁY 0 5km 0:27:29 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
43 10 DZIEŁAK ROBERT M 31 M OPEN 31 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI ROBERT I BEATA 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
44 23 KALISTA BEATA K 13 K OPEN 13 GRODZISK MAZ. ROBERT I BEATA 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
45 5 CIECHAROWSKA JUSTYNA K 14 K OPEN 14 ŻYRARDÓW JUSTYNA I PAWEŁ Justyna i Paweł 5km 0:28:00 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
46 30 KOŚLA PAWEŁ M 32 M OPEN 32 ŻYRARDÓW JUSTYNA I PAWEŁ Justyna i Paweł 5km 0:28:00 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
47 107 DĄBROWSKI ANDRZEJ M 33 M OPEN 33 JÓZEFÓW ANDRZEJ I MONIKA 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
48 88 KUDLAK MONIKA K 15 K OPEN 15 RUDA TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY ANDRZEJ I MONIKA 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
49 72 WOSK JACEK M 34 M OPEN 34 RYKI B S W 0 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
50 91 KOSTRZEWA ELWIRA K 16 K OPEN 16 WARSZAWA PZUSPORT TEAM 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
51 39 MALENDA AGATA K 17 K OPEN 17 BIENIEWICE #IRONZEBRA Malenda 5km 0:28:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
52 65 TORZEWSKI JANUSZ M 35 M OPEN 35 WARSZAWA Torzewscy 5km 0:29:04 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
53 64 TORZEWSKA AGNIESZKA K 18 K OPEN 18 WARSZAWA Torzewscy 5km 0:29:06 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
54 20 JAKUBOWSKI KRZYSZTOF M 36 M OPEN 36 ŚCINAWKA GÓRNA ZAO 0 5km 0:29:09 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
55 1 BORKOWSKI JACEK M 37 M OPEN 37 WARSZAWA 0 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
56 34 KOZERA ANETA K 19 K OPEN 19 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:29:14 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
57 68 WIDALSKA MARTA K 20 K OPEN 20 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI PARA 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
58 17 GRONKIEWICZ MAREK M 38 M OPEN 38 MILANÓWEK BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI PARA 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
59 147 OKONIEWSKA JOANNA K 21 K OPEN 21 GRODZISK MAZ DOGOŃ GM 5km 0:29:39 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
60 12 FOJUD JUSTYNA K 22 K OPEN 22 PRUSZKÓW WRRUNNING WRRunning 5km 0:29:53 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
61 45 PILARSKI DAMIAN M 39 M OPEN 39 OPYPY NAJGORSZY SORT Najgorszy Sort 5km 0:30:16 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
62 35 KREMER ANNA K 23 K OPEN 23 SZCZĘSNE NAJGORSZY SORT Najgorszy Sort 5km 0:30:16 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
63 95 KAZIMIERCZAK-KOWALEWSKA DOMINIKA K 24 K OPEN 24 MILANÓWEK 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
64 25 KĘDZIA ERNEST M 40 M OPEN 40 ŁOWICZ 0 5km 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
65 8 DUKACZEWSKA JOANNA K 25 K OPEN 25 MILANÓWEK Dukaczewscy 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
66 9 DUKACZEWSKI MATEUSZ M 41 M OPEN 41 MILANÓWEK Dukaczewscy 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
67 83 PFEIFER IWONA K 26 K OPEN 26 GRODZISK MAZOWIECKI PFEIFER 5km 0:31:18 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
68 84 PFEIFER MARCIN M 42 M OPEN 42 GRODZISK MAZOWIECKI PFEIFER 5km 0:31:18 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
69 15 GÓRNA BARBARA K 27 K OPEN 27 RADONIE BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI Górni 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
70 16 GÓRNY JACEK M 43 M OPEN 43 RADONIE BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI Górni 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
71 54 ROCHOWICZ ALEKSANDRA K 28 K OPEN 28 MILANÓWEK Rochowicz 5km 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
72 55 ROCHOWICZ GRZEGORZ M 44 M OPEN 44 MILANÓWEK Rochowicz 5km 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
73 26 KIEŁBASIŃSKA OLGA K 29 K OPEN 29 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:32:58 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
74 43 PETRYCKI MARCIN M 45 M OPEN 45 MARKÓW ŚWINICE PUMP!T pump!T 5km 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
75 63 SZAFRAN BEATA K 30 K OPEN 30 MARKÓW ŚWINICE PUMP!T pump!T 5km 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
76 70 WILIŃSKA OLGA K 31 K OPEN 31 OŚNIKI Olga i Jacek 5km 0:33:25 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
77 4 CHOŁUJ JACEK M 46 M OPEN 46 WARSZAWA Olga i Jacek 5km 0:33:26 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
78 92 ŻUKOWSKA EWA K 32 K OPEN 32 GRODZISK MAZOWIECKI EWA I MARCIN 5km 0:33:43 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]
79 93 MATEJEK MARCIN M 47 M OPEN 47 PRUSZKÓW EWA I MARCIN 5km 0:33:43 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]
80 96 GRADUS ELIZA K 33 K OPEN 33 5km 0:34:01 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
81 48 PŁAŻEWSKI PAWEŁ M 48 M OPEN 48 BRWINÓW RUNEGADES Paweł i Anna 5km 0:35:11 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
82 156 KAWKA IDA K 34 K OPEN 34 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:35:43 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
83 24 KAWKA PAWEŁ M 49 M OPEN 49 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE DobrzeNamIdzie 5km 0:35:43 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
84 28 KLIMAS PIOTR M 50 M OPEN 50 RAWA MAZOWIECKA Klimas 5km 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
85 62 STOKOWSKA MARTA K 35 K OPEN 35 LEGIONOWO Marta i Rafał 5km 0:41:02 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]
86 66 WASIAK RAFAŁ M 51 M OPEN 51 LEGIONOWO Marta i Rafał 5km 0:41:02 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]
87 3 BROJAK ANNA K 36 K OPEN 36 BRWINÓW Paweł i Anna 5km 0:43:19 6.93 [km/h] 0:08:40 [min/km]

5km NW

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 119 KARPIŃSKI SEBASTIAN M 1 M OPEN 1 WARSZAWA POLNORD 0 5km NW 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
2 120 KLIMCZAK ADAM M 2 M OPEN 2 WARSZAWA Warszawa1 5km NW 0:34:45 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
3 137 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA Warszawa1 5km NW 0:34:46 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
4 138 ROMANOWICZ MICHAŁ M 3 M OPEN 3 LEGIONOWO 0 5km NW 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
5 94 ZAKRZEWSKI JAN M 4 M OPEN 4 KOZERY 5km NW 0:36:10 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
6 103 BRZEZINA EWA K 2 K OPEN 2 SOCHACZEW Brzezina 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
7 104 BRZEZINA JÓZEF MACIEJ M 5 M OPEN 5 SOCHACZEW Brzezina 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
8 112 GAJ BOGNA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:38:21 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
9 136 POROWSKA AGNIESZKA K 4 K OPEN 4 WARSZAWA WHOLE LOTTA LOVE Whole Lotta Love 5km NW 0:38:52 7.72 [km/h] 0:07:46 [min/km]
10 145 WŁODARSKI PIOTR M 6 M OPEN 6 WARSZAWA WHOLE LOTTA LOVE Whole Lotta Love 5km NW 0:38:52 7.72 [km/h] 0:07:46 [min/km]
11 110 DZIAKIEWICZ IWONA K 5 K OPEN 5 ŻYRARDÓW 0 5km NW 0:38:59 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
12 115 GAWRON MONIKA K 6 K OPEN 6 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 0 5km NW 0:39:00 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
13 105 CHRZANOWSKA SYLWIA K 7 K OPEN 7 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 0 5km NW 0:39:01 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
14 116 GIL WOJCIECH M 7 M OPEN 7 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
15 121 KLISOWSKA ANNA K 8 K OPEN 8 SZCZESNE 0 5km NW 0:40:29 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
16 135 PŁUCIENNIK MARCIN M 8 M OPEN 8 PRUSZKÓW NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:40:49 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
17 130 NIETRZEBKA PAWEŁ M 9 M OPEN 9 MIĘDZYBORÓW Nietrzebki 5km NW 0:40:51 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
18 129 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 9 K OPEN 9 MIĘDZYBORÓW Nietrzebki 5km NW 0:40:51 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
19 153 JANISZEWSKA EWA K 10 K OPEN 10 CHRZANÓW MAŁY 0 5km NW 0:40:54 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
20 127 MIKOŚ ROMAN M 10 M OPEN 10 OTWOCK Mikoś 5km NW 0:41:02 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]
21 128 MIKOŚ TERESA K 11 K OPEN 11 OTWOCK Mikoś 5km NW 0:41:02 7.31 [km/h] 0:08:12 [min/km]
22 108 DOBOSIEWICZ JUSTYNA K 12 K OPEN 12 CHYLICE 0 5km NW 0:41:52 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
23 141 SZELIGA JUSTYNA K 13 K OPEN 13 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI PARA 5km NW 0:41:55 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
24 133 PETRYKOWSKI MAREK M 11 M OPEN 11 GRODZISK MAZOWIECKI PARA 5km NW 0:41:56 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km]
25 131 OWCZAREK MAGDALENA K 14 K OPEN 14 MIĘDZYBORÓW 0 5km NW 0:42:31 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
26 134 RUNOWIECKA URSZULA K 15 K OPEN 15 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km NW 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:38 [min/km]
27 139 PILARSKI PAWEŁ M 12 M OPEN 12 GRODZISK MAZOWIECKI PARA 5km NW 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:38 [min/km]
28 144 WIGIER-REICHEL MAGDALENA K 16 K OPEN 16 MILANÓWEK MCK MILANÓWEK 0 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km]
29 102 BOROWSKA MARIOLA K 17 K OPEN 17 KADY MCK MILANÓWEK 0 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km]
30 122 KORNICKA ANETA K 18 K OPEN 18 PRUSZKOW Korniccy 5km NW 0:44:00 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
31 123 KORNICKI ROBERT M 13 M OPEN 13 PRUSZKÓW Korniccy 5km NW 0:44:01 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
32 118 KACZOROWSKA MAGDA K 19 K OPEN 19 PIASTÓW ŻBIKI 0 5km NW 0:44:35 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
33 124 KULIK MARTA K 20 K OPEN 20 PRUSZKÓW ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW 0 5km NW 0:44:35 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
34 117 GÓRNA KATARZYNA K 21 K OPEN 21 RADONIE 0 5km NW 0:44:47 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
35 143 TUSZYŃSKA ANNA K 22 K OPEN 22 GRODZISK MAZOWIECK 0 5km NW 0:44:56 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km]
36 149 GOSPODARCZYK JOANNA K 23 K OPEN 23 OPYPY 5km NW 0:44:58 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km]
37 125 LUKSTAEDT MARTA K 24 K OPEN 24 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI PARA 5km NW 0:44:59 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km]
38 132 PATYNOWSKA KATARZYNA K 25 K OPEN 25 TŁUSTE 0 5km NW 0:45:28 6.60 [km/h] 0:09:06 [min/km]
39 114 GASIŃSKI JANUSZ M 14 M OPEN 14 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 0 5km NW 0:45:44 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km]
40 111 DZWONKOWSKI RYSZARD M 15 M OPEN 15 WYGLĘDY GRUPA WILKI 0 5km NW 0:45:49 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km]
41 126 MICHALSKA PAULINA K 26 K OPEN 26 WARSZAWA 0 5km NW 0:46:27 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
42 80 MOROZ-KALATA JOWITA K 27 K OPEN 27 STARE BABICE 5km NW 0:46:27 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
43 78 RAGUS ANETA K 28 K OPEN 28 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km NW 0:46:28 6.46 [km/h] 0:09:18 [min/km]
44 113 GASINSKA HALINA K 29 K OPEN 29 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 0 5km NW 0:47:37 6.30 [km/h] 0:09:31 [min/km]
45 101 BACDORF ALICJA K 30 K OPEN 30 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km NW 0:49:04 6.11 [km/h] 0:09:49 [min/km]

1km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 173 ŻULIŃSKA KAMILA K 1 PODKOWA LEŚNA BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:07
2 90 KOSTRZEWA ZYGMUNT M 1 WARSZAWA 1km 0:04:27
3 99 WIGIER STANISŁAW M 2 MILANÓWEK 1km 0:04:28
4 161 CIBOROWSKI JAKUB M 3 GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:32
5 162 DOBOSIEWICZ PIOTR M 4 CHYLICE 1km 0:04:35
6 163 GRONKIEWICZ JULIA K 2 MILANÓWEK BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:46
7 168 MAŁKOWSKA ZUZIA K 3 GRODZISK MAZ. BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:50
8 167 ŁUSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 4 OPYPY 1km 0:04:54
9 171 PROKOPIUK SEBASTIAN M 5 RADONIE BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:57
10 169 MARCINIAK KAMILA K 5 OŚNIKI 1km 0:05:04
11 172 ROMANOWICZ DAMIAN M 6 LEGIONOWO 1km 0:05:06
12 165 KUPTEL JUSTYNA K 6 WARSZAWA 1km 0:05:46
13 85 PROKOPCZYK PATRYK M 7 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK 1km 0:05:48
14 164 KLIMAS DOMINIKA K 7 RAWA MAZOWIECKA SP 1 RAWA MAZOWIECKA 1km 0:06:11
15 170 PROKOPIUK ALICJA K 8 RADONIE 1km 0:06:12
16 166 ŁEBEK KAROLINA K 9 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:06:16

200m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość DYSTANS Wynik
1 184 KLIMAS WERONIKA K 1 RAWA MAZOWIECKA 200m 0:01:07
2 100 WIGIER HELENA K 2 MILANÓWEK 200m 0:01:12
3 181 BALCERSKA HELA K 3 MUSUŁY 200m 0:01:14
4 82 PFEIFER ZUZANNA K 4 GRODZISK MAZOWIECKI 200m 0:01:22
5 182 DOBOSIEWICZ ZOFIA K 5 CHYLICE 200m 0:01:33
6 188 ZAGRAJEK AMELKA K 6 KŁUDNO STARE 200m 0:01:34
7 183 KLIMAS EMILIA K 7 RAWA MAZOWIECKA 200m 0:01:36

200m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość DYSTANS Wynik
1 98 WĄSIEWICZ JAN M 1 WARSZAWA 200m 0:01:06
2 186 PAKOS WIKTOR M 2 ŻYRARDÓW 200m 0:01:20
3 97 WASIEWICZ ADAM M 3 WARSZAWA 200m 0:02:14

400m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 209 REKUS ZUZANNA K 1 PŁOCK 400m 0:01:49
2 208 MICHALAK AMELKA K 2 SZCZĘSNE SZKOŁA TOSI I FRANKA 400m 0:02:07
3 206 MAŁKOWSKA TITA K 3 GRODZISK MAZ. 400m 0:02:25

400m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 201 BALCERSKI ANTEK M 1 MUSUŁY BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:01:38
2 86 PUSZKARSKI ADAM M 2 WARSZAWA 400m 0:01:48
3 202 DOBOSIEWICZ JAN M 3 CHYLICE 400m 0:01:51
4 207 MARCINIAK RAFAŁ M 4 OŚNIKI 400m 0:01:52
5 204 KUPTEL ADAM M 5 WARSZAWA 400m 0:02:00
6 203 KLIMAS KRZYSZTOF M 6 RAWA MAZOWIECKA SP 1 RAWA MAZOWIECKA 400m 0:02:06
7 81 PFEIFER ANTONI M 7 GRODZISK MAZOWIECKI 400m 0:02:14
8 205 ŁUSZCZYŃSKI STANISŁAW M 8 OPYPY 400m 0:02:27

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ