Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szornak Robert Rumia START ATS Małe Trtójmiasto Rumia
2 Gojke Fabian Władysławowo START Biegamy Razem Władysławowo
3 Gojke Aleks Władysławowo START Biegamy Razem Władysławowo
4 Robaszkiewicz Olga Rumia START RKS RUMIA
5 Kitowski Maciej Rumia START SP 1 Rumia
6 Filipski Szymon Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
7 Filipski Tomasz Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
8 Rombel Hubert Braniewo START
9 Rombel Dagmara Braniewo START
10 Wolańska Julia Roksana Rumia START Sp 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy
11 Prena KONRAD Rumia START Prency na trasie
12 Lewandowski Filip Lębork START SKLA Sopot
13 Lewandowska Sonia Lębork START SP 8 Lębork
14 Kluge Maciej Rumia START
15 Maj Magdalena Rumia START RKS
16 Miszewska Marcelina Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
17 Miszewski Tymoteusz Rumia START Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
18 Stefański Ksawery Darżyno START Sp Potęgowo
19 Stefańska Eliza Darżyno START Sp Potęgowo
20 WIŚNIEWSKI IGOR Wiśniewski START SP nr 6 Rumia
21 RUSOŃ BARTOSZ RUMIA START Salezjańska SP Rumia
22 Szymański Nikodem Choczewo START
23 Białas Konrad Gdynia START IX LO GDYNIA
24 Białas Oliver Gdynia START sp 47 GDYNIA
25 Kreft Agata Reda START Team Kreft
26 Kreft Paulina Reda START Team Kreft
27 Drozak Olaf Rumia START Sp 9 Rumia
28 Chylińska Bianka Kosakowo START
29 Chyliński Maddox Kosakowo START
30 Nowakowski Filip Gdynia START Sp 48 Gdynia
31 Nowakowski Patryk Gdynia START Sp 48 Gdynia
32 Kohnke Julia Mosty START SP Pogórze
33 Kohnke Wiktoria Mosty START Sp Pogórze
34 Frymark Gaja Reda START
35 Frymark Aleksander Reda START
36 Kwiatkowska Helena Rumia START WieWiór Team
37 Czerwińska Maja Juszkowo START
38 Szymichowski Marcin Gdańsk START SP 53 Gdynia
39 Szymichowski Łukasz Gdańsk START Sp 53 w Gdyni
40 Baniel Alicja Rumia START
41 Kujda Remigiusz Osielsko START Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK
42 Kujda Tymoteusz Osielsko START Szkoła Podstawowa w Osielsku
43 Kujda Bartosz Osielsko START Szkoła Podstawowa w Osielsku
44 Bisko Karolina Gdynia START Daleko Jeszcze
45 Pospieszna Daria Wejherowo START Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
46 Adamczyk Jakub Rumia START Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
47 Tarapata-Samp Emilia Rumia START
48 Skowronek Bartosz Gdańsk START
49 Skowronek Amelia Borkowo START
50 Cierpisz Paweł Reda START Sportowa Jedyneczka
51 Nowak Sebastian Gdynia START Sp12 Gdynia
52 Nowak Wojciech Gdynia START Sp12 Gdynia
53 Barszczewska Dajana Rumia START Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
54 Thielmann Kacper Gdańsk START
55 Godlewska Małgorzata Malbork START Godlewski Runners
56 Budzisz Amelia Kuźnica START
57 Tyszkowska Paulina Rumia START Sp 9 Rumia
58 Duda JASIEK rumia START Sp 1
59 Nabakowska Barbara Gdańsk START MartatonKa
60 Łukaszewski Filip Gdynia START
61 Werra Ziemowit Rumia START
62 Werra Pola Rumia START
63 Krzemińska Marta Rumia START
64 Steciński Szymon Rumia START
65 Kożyczkowski Aleksander Mosty START
66 Kożyczkowski Maksymilian Mosty START
67 Zieliński Krzysztof Gdynia START LKS Zorza Gdynia
68 Kwiatkowska Lidia Rumia START WieWiór Team SP 9 Rumia
69 Walczak Ignacy Gdynia START Chodzezkijami.pl Elite Team
70 Rębowska Martyna PASŁĘK START Active Family Pasłęk
71 Rębowski Grzegorz PASŁĘK START Active Family Pasłęk
72 Rębowski Mateusz PASŁĘK START Active Family Pasłęk
73 Górzyski Filip Nowy Dwór Wejherowski START
74 Górzyński Kamil Nowy Dwór Wejherowski START
75 MIKOŁAJCZYK Kacper ROTMANKA START SP Rotmanka
76 MIKOŁAJCZYK Lena ROTMANKA START SP Rotmanka
77 Łada Nikodem Nowe Polaszki START KUKS Remus
78 Górecki Mateusz Pruszcz Gdański START
79 Górecka Agata Pruszcz Gdański START
80 Czerlikowski Paweł Gdynia START SP28 Gdynia
81 Antoniewicz Paweł Rumia START SP 8 Rumia
82 Kreft Martyna Rumia START SP8 Rumia
83 Kreft Maciej Rumia START SP8 Rumia
84 Białk Pryliński Igor Rumia START
85 Mikołajczyk Pola Rotmanka START
86 Mikołajczyk Jakub Rotmanka START
87 Keller Gracjan Karczemki START Karczemki
88 Jagmin Amelia Mosty START
89 Jagmin Martyna Mosty START
90 Szornak Tymoteusz REWA START
91 Piotrowski Tomasz Gdańsk START SP nr 80 w Gdańsku
92 Rozmus Hanna Sopot START SP 9 Sopot
93 Krol Jan Rumia START
94 Maria Krol Rumia START
95 Rytlewska Alicja Rumia START
96 Lademann Julia Wejherowo START
97 Prena Wojciech Gościcino START Kaszubskie dziki / Prency na trasie
98 ŁACH MACIEJ RUMIA START SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
99 ŁACH Martyna RUMIA START SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
100 Podgórska Laura Rumia START Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi


Wyświetleń: 2055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ