Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Jakub Rumia START Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
2 Antoniewicz Paweł Rumia START SP 8 Rumia
3 Baniel Alicja Rumia START
4 Barszczewska Dajana Rumia START Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
5 Białas Konrad Gdynia START IX LO GDYNIA
6 Białas Oliver Gdynia START sp 47 GDYNIA
7 Białk Pryliński Igor Rumia START
8 Bisko Karolina Gdynia START Daleko Jeszcze
9 Budzisz Amelia Kuźnica START
10 Chętnik Pola KĄPINO START
11 Chylińska Bianka Kosakowo START
12 Chyliński Maddox Kosakowo START
13 Cierpisz Paweł Reda START Sportowa Jedyneczka
14 Ćwiklińska Julia Gdynia START SP GDYNIA 43
15 Ćwikliński Miłosz Gdynia START SP GDYNIA 43
16 Czerlikowski Paweł Gdynia START SP28 Gdynia
17 Czerwińska Maja Juszkowo START
18 Drozak Olaf Rumia START Sp 9 Rumia
19 Duda JASIEK rumia START Sp 1
20 Filipski Szymon Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
21 Filipski Tomasz Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
22 Frymark Aleksander Reda START
23 Frymark Gaja Reda START
24 Godlewska Małgorzata Malbork START Godlewski Runners
25 Gojke Aleks Władysławowo START Biegamy Razem Władysławowo
26 Gojke Fabian Władysławowo START Biegamy Razem Władysławowo
27 Górecka Agata Pruszcz Gdański START
28 Górecki Mateusz Pruszcz Gdański START
29 Górzyński Kamil Nowy Dwór Wejherowski START
30 Górzyski Filip Nowy Dwór Wejherowski START
31 Jagmin Amelia Mosty START
32 Jagmin Martyna Mosty START
33 Keller Gracjan Karczemki START Karczemki
34 Kitowski Maciej Rumia START SP 1 Rumia
35 Kluge Maciej Rumia START
36 Kohnke Julia Mosty START SP Pogórze
37 Kohnke Wiktoria Mosty START Sp Pogórze
38 Komkowski Wiktor Pogórze START SP Pogórze
39 Konkol Katarzyna Lębork START KreativSport Lębork
40 Konkol Zofia Lębork START KreativSport Lębork
41 Kożyczkowski Aleksander Mosty START
42 Kożyczkowski Maksymilian Mosty START
43 Kreft Agata Reda START Team Kreft
44 Kreft Maciej Rumia START SP8 Rumia
45 Kreft Martyna Rumia START SP8 Rumia
46 Kreft Paulina Reda START Team Kreft
47 Krol Jan Rumia START
48 Krzemińska Marta Rumia START
49 Kujda Bartosz Osielsko START Szkoła Podstawowa w Osielsku
50 Kujda Remigiusz Osielsko START Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK
51 Kujda Tymoteusz Osielsko START Szkoła Podstawowa w Osielsku
52 Kulczyk Igor Gdynia START Przedszkole nr 30
53 Kwiatkowska Helena Rumia START WieWiór Team
54 Kwiatkowska Lidia Rumia START WieWiór Team SP 9 Rumia
55 Lademann Julia Wejherowo START
56 Leik Małgorzata Gdańsk START
57 Leik Marta Gdańsk START
58 Leik Wiktor Straszyn START
59 Lewandowska Sonia Lębork START SP 8 Lębork
60 Lewandowski Filip Lębork START SKLA Sopot
61 Maj Magdalena Rumia START RKS
62 Marat Agnieszka Rumia START SP 31 Gdynia
63 Marat Grzegorz Rumia START UKS Cisowa
64 Maria Krol Rumia START
65 mielcarek ANTOSIA Reda START Tosiaczkowo Team
66 Mikołajczyk Jakub Rotmanka START
67 MIKOŁAJCZYK Kacper ROTMANKA START SP Rotmanka
68 MIKOŁAJCZYK Lena ROTMANKA START SP Rotmanka
69 Mikołajczyk Pola Rotmanka START
70 Miszewska Marcelina Rumia START Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
71 Miszewski Tymoteusz Rumia START Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
72 Nabakowska Barbara Gdańsk START MartatonKa
73 Nowak Sebastian Gdynia START Sp12 Gdynia
74 Nowak Wojciech Gdynia START Sp12 Gdynia
75 Nowakowski Filip Gdynia START Sp 48 Gdynia
76 Nowakowski Patryk Gdynia START Sp 48 Gdynia
77 Pieńkowska Natasza Rumia START APS Rumia
78 Piotrowski Tomasz Gdańsk START SP nr 80 w Gdańsku
79 Plavinska Aliya Gdynia START SGA Gdynia
80 Plavinska Leya Gdynia START SGA Gdynia
81 Podgórska Laura Rumia START Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
82 Pospieszna Daria Wejherowo START Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
83 Pouch Martyna Reda START Sp nr 3 Reda
84 Pouch Wiktoria Reda START Sp nr 3 Reda
85 Prena KONRAD Rumia START Prency na trasie
86 Prena Wojciech Gościcino START Kaszubskie dziki / Prency na trasie
87 Ptach Weronika Pruszcz Gdański START
88 Rębowska Martyna PASŁĘK START Active Family Pasłęk
89 Rębowski Grzegorz PASŁĘK START Active Family Pasłęk
90 Rębowski Mateusz PASŁĘK START Active Family Pasłęk
91 Reglinski Krystian Borucino START ZKiW Stężyca
92 Reglinski Oskar Borucino START ZKiW Kamienica Szlachecka
93 Robaszkiewicz Olga Rumia START RKS RUMIA
94 Rogocka Nicole Gdynia START SP39 Gdynia
95 Rombel Dagmara Braniewo START
96 Rombel Hubert Braniewo START
97 Rozmus Hanna Sopot START SP 9 Sopot
98 RUSOŃ BARTOSZ RUMIA START Salezjańska SP Rumia
99 Rytlewska Alicja Rumia START
100 Sikorski Iwo Gdynia START SP 37 Gdynia


Wyświetleń: 4135

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ