Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Jakub | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi | |
2 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | START | SP 8 Rumia | |
3 | Baniel Alicja | Rumia | Polska | START | ||
4 | Barszczewska Dajana | Rumia | Polska | START | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia | |
5 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | START | IX LO GDYNIA | |
6 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | START | sp 47 GDYNIA | |
7 | Białk Pryliński Igor | Rumia | Polska | START | ||
8 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | START | Daleko Jeszcze | |
9 | Budzisz Amelia | Kuźnica | Polska | START | ||
10 | Chętnik Pola | KĄPINO | Polska | START | ||
11 | Chylińska Bianka | Kosakowo | Polska | START | ||
12 | Chyliński Maddox | Kosakowo | Polska | START | ||
13 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | START | Sportowa Jedyneczka | |
14 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | START | SP GDYNIA 43 | |
15 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | START | SP GDYNIA 43 | |
16 | Czerlikowski Paweł | Gdynia | Polska | START | SP28 Gdynia | |
17 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | START | ||
18 | Drozak Olaf | Rumia | Polska | START | Sp 9 Rumia | |
19 | Duda JASIEK | rumia | Polska | START | Sp 1 | |
20 | Filipski Szymon | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
21 | Filipski Tomasz | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
22 | Frymark Aleksander | Reda | Polska | START | ||
23 | Frymark Gaja | Reda | Polska | START | ||
24 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | START | Godlewski Runners | |
25 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | START | Biegamy Razem Władysławowo | |
26 | Gojke Fabian | Władysławowo | Polska | START | Biegamy Razem Władysławowo | |
27 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
28 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
29 | Górzyński Kamil | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | START | ||
30 | Górzyski Filip | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | START | ||
31 | Jagmin Amelia | Mosty | Polska | START | ||
32 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | START | ||
33 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | START | Karczemki | |
34 | Kitowski Maciej | Rumia | Polska | START | SP 1 Rumia | |
35 | Kluge Maciej | Rumia | Polska | START | ||
36 | Kohnke Julia | Mosty | Polska | START | SP Pogórze | |
37 | Kohnke Wiktoria | Mosty | Polska | START | Sp Pogórze | |
38 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | START | SP Pogórze | |
39 | Konkol Katarzyna | Lębork | Polska | START | KreativSport Lębork | |
40 | Konkol Zofia | Lębork | Polska | START | KreativSport Lębork | |
41 | Kożyczkowski Aleksander | Mosty | Polska | START | ||
42 | Kożyczkowski Maksymilian | Mosty | Polska | START | ||
43 | Kreft Agata | Reda | Polska | START | Team Kreft | |
44 | Kreft Maciej | Rumia | Polska | START | SP8 Rumia | |
45 | Kreft Martyna | Rumia | Polska | START | SP8 Rumia | |
46 | Kreft Paulina | Reda | Polska | START | Team Kreft | |
47 | Krol Jan | Rumia | Polska | START | ||
48 | Krzemińska Marta | Rumia | Polska | START | ||
49 | Kujda Bartosz | Osielsko | Polska | START | Szkoła Podstawowa w Osielsku | |
50 | Kujda Remigiusz | Osielsko | Polska | START | Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK | |
51 | Kujda Tymoteusz | Osielsko | Polska | START | Szkoła Podstawowa w Osielsku | |
52 | Kulczyk Igor | Gdynia | Polska | START | Przedszkole nr 30 | |
53 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | START | WieWiór Team | |
54 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | START | WieWiór Team SP 9 Rumia | |
55 | Lademann Julia | Wejherowo | Polska | START | ||
56 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | START | ||
57 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | START | ||
58 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | START | ||
59 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | START | SP 8 Lębork | |
60 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | START | SKLA Sopot | |
61 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | START | RKS | |
62 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | START | SP 31 Gdynia | |
63 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | START | UKS Cisowa | |
64 | Maria Krol | Rumia | Polska | START | ||
65 | mielcarek ANTOSIA | Reda | Polska | START | Tosiaczkowo Team | |
66 | Mikołajczyk Jakub | Rotmanka | Polska | START | ||
67 | MIKOŁAJCZYK Kacper | ROTMANKA | Polska | START | SP Rotmanka | |
68 | MIKOŁAJCZYK Lena | ROTMANKA | Polska | START | SP Rotmanka | |
69 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Polska | START | ||
70 | Miszewska Marcelina | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
71 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | START | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia | |
72 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | START | MartatonKa | |
73 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | START | Sp12 Gdynia | |
74 | Nowak Wojciech | Gdynia | Polska | START | Sp12 Gdynia | |
75 | Nowakowski Filip | Gdynia | Polska | START | Sp 48 Gdynia | |
76 | Nowakowski Patryk | Gdynia | Polska | START | Sp 48 Gdynia | |
77 | Pieńkowska Natasza | Rumia | Polska | START | APS Rumia | |
78 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START | SP nr 80 w Gdańsku | |
79 | Plavinska Aliya | Gdynia | Polska | START | SGA Gdynia | |
80 | Plavinska Leya | Gdynia | Polska | START | SGA Gdynia | |
81 | Podgórska Laura | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi | |
82 | Pospieszna Daria | Wejherowo | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |
83 | Pouch Martyna | Reda | Polska | START | Sp nr 3 Reda | |
84 | Pouch Wiktoria | Reda | Polska | START | Sp nr 3 Reda | |
85 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | START | Prency na trasie | |
86 | Prena Wojciech | Gościcino | Polska | START | Kaszubskie dziki / Prency na trasie | |
87 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
88 | Rębowska Martyna | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
89 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
90 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
91 | Reglinski Krystian | Borucino | Polska | START | ZKiW Stężyca | |
92 | Reglinski Oskar | Borucino | Polska | START | ZKiW Kamienica Szlachecka | |
93 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | START | RKS RUMIA | |
94 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | START | SP39 Gdynia | |
95 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | START | ||
96 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | START | ||
97 | Rozmus Hanna | Sopot | Polska | START | SP 9 Sopot | |
98 | RUSOŃ BARTOSZ | RUMIA | Polska | START | Salezjańska SP Rumia | |
99 | Rytlewska Alicja | Rumia | Polska | START | ||
100 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | START | SP 37 Gdynia |
Wyświetleń: 6507