Santa RUN Kartuzy 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bemol Mirosława Kartuzy START 7km (401-1000) - II TURA Bemol Pizzeria opłacono
2 Dolecki Andrzej Reda START 7km (401-1000) - II TURA Marynarka Wojenna opłacono on-line
3 Leśniewski Mateusz Elbląg START 7km (401-1000) - II TURA nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
4 Hoog Wioleta Malbork START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
5 Krawczyńska Marzena Krawczyńska Dzierżążno START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
6 Witek Sylwia Malbork START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
7 MACKIEWICZ EMILIA KOWALE START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
8 Gajowniczek Anna Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA Zespół Szkół Energetycznych opłacono on-line
9 Janczarski Piotr Janczarski Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
10 Krzyżanowska Roksana Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
11 Garska Joanna Bytów START 7km (401-1000) - II TURA Świat Płytek u Kryspina
12 Cichla Bartosz Cichla Opoczno START 7km (1001-1500) - III TURA opłacono on-line
13 Garapuczyk Agnieszka Garapuczyk Konarzyny START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
14 Miszke Zygmunt Darżewo START 7km (1001-1500) - III TURA Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
15 Kiżewski Szymon Wielki Klincz START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
16 Wolański Tomasz Rumia START 7km (401-1000) - II TURA OIRP Gdańsk opłacono on-line
17 Ślepski Paweł Sopot START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
18 Bertling Waldemar Kartuzy START 7km (401-1000) - II TURA Gmina Kartuzy opłacono
19 Naczke Anna Chwaszczyno START 7km (401-1000) - II TURA Trimama Team opłacono on-line
20 Nosel Aleksandra Chwaszczyno START 7km (401-1000) - II TURA Chwaszczyno BIEGA opłacono on-line
21 Pobłocka Katarzyna Lębork START 7km (401-1000) - II TURA Uks Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
22 Hirsz Wieslawa Kiełpino START 7km (401-1000) - II TURA Akademia Biegowa Amator Kiełpino opłacono on-line
23 Szymański Michał Reda START 7km (401-1000) - II TURA Reebok Run Crew Tczew opłacono on-line
24 Szczypior Artur Wyszecino START 7km (401-1000) - II TURA GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
25 Miotk Klaudia Kartuzy START 7km - mieszkańcy Kartuz - 29 zł Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
26 Drewa Filip Kartuzy START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
27 Mrozik Joanna Mrozik Słupsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
28 Gliszczyński Łukasz Bytów START 7km (401-1000) - II TURA Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
29 Nadolski Marcin Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
30 Trzebiatowska Kinga Łupawa START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
31 Materek Izabela Suchedniów START 7km (401-1000) - II TURA AZS UJK Kielce opłacono on-line
32 Boniecka Paulina Elbląg START 7km (401-1000) - II TURA GUJAN TEAM opłacono on-line
33 Orłowski Edward Słupsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
34 Górka Wojciech Elbląg START 7km (401-1000) - II TURA GUJAN opłacono on-line
35 grabowska kinga Slupsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
36 Bisko Karolina Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA Daleko Jeszcze opłacono on-line
37 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA START 7km (401-1000) - II TURA Żołnierze
38 Jędrzejewski Tadeusz Katowice START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
39 Chomiczewski Cezary Lębork START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
40 Chomiczewski Mariusz Lębork START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
41 Piekarczyk Patrycja Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
42 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna START 7km (401-1000) - II TURA TRI Starogard Gdański opłacono on-line
43 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna START 7km (401-1000) - II TURA TRI Starogard Gdański opłacono on-line
44 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna START 7km (401-1000) - II TURA TRI Starogard Gdański opłacono on-line
45 sztygiel Maciej Wejherowo START 7km (401-1000) - II TURA Dekorado opłacono on-line
46 sztygiel Joanna Wejherowo START 7km (401-1000) - II TURA Dekorado opłacono on-line
47 Głogowski Adam Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team opłacono on-line
48 Jeliński Mateusz Goręczyno START 7km (401-1000) - II TURA xRunners opłacono on-line
49 Szulima Robert Szulima Markusy START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
50 Jarantowicz Adam Świecie START 7km (401-1000) - II TURA The Runners Świecie opłacono on-line
51 Jarantowicz Małgorzata Świecie START 7km (401-1000) - II TURA The Runners Świecie opłacono on-line
52 Puzio Tomasz Świecie START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
53 Zeszutek Natalia Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA Akademia Biegowa Gdynia opłacono on-line
54 Misztalewski SEBASTIAN Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
55 Misztalewska IWONA Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
56 Błaszczyk Kacper Markusy START 7km (401-1000) - II TURA AWFiS Gdańsk opłacono on-line
57 Krzemińska Barbara Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
58 Korpalski Tomasz Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA Akademia Biegowa Gdynia opłacono on-line
59 Mayer Sławomir Sarnowo START 7km (401-1000) - II TURA Renifer Rudolf opłacono on-line
60 Cichoń Maciej Reda START 7km (401-1000) - II TURA 42.195 Wejherowo
61 Walkiewicz Anna Płock START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
62 Janiszewski Marek Bytów START 7km (401-1000) - II TURA Drutex opłacono on-line
63 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska START 7km (401-1000) - II TURA Kościerski Klub Morsa Forrest Gump opłacono on-line
64 Cwalina Magdalena Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
65 Adam Bożena Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA
66 Kotrych Jarosław Ciechocinek START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
67 Szopiński Dariusz Przechlewo START 7km (401-1000) - II TURA Urząd Gminy Przechlewo/TRIpaka Przechlewo opłacono on-line
68 Przystupa Filip Kobysewo START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
69 Benkowska Karolina Prokowo START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
70 Malinowska Ewelina Malinowska Pruszcz Gdański START 7km (401-1000) - II TURA Pruszcz Biega opłacono on-line
71 Reyer Aleksandra Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
72 Remlajn Adam Malbork START 7km (401-1000) - II TURA Grupa Malbork opłacono on-line
73 Stromski Grzegorz Siemirowice START 7km (401-1000) - II TURA Jaszczurka smaczna team opłacono on-line
74 Krawiec Anita Rozgarty START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
75 Wieczorek Paulina kartuzy START 7km - mieszkańcy Kartuz - 29 zł opłacono on-line
76 Wolny Łukasz Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA Wolny Team opłacono on-line
77 Czaja Marcin Łęczyce START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
78 Mierzejewska Karolina Chmielno START 7km (401-1000) - II TURA
79 Mielewczyk Beata Chmielno START 7km (401-1000) - II TURA
80 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA
81 Radecka-Mikulicz Liliana Dąbrowa START 7km (401-1000) - II TURA Kordas-Stępska Wycenia Nieruchomości opłacono on-line
82 Betliński Piotr Kartuzy START 7km - mieszkańcy Kartuz - 29 zł Forma Fitness Club opłacono on-line
83 Zańko Marek Pruszcz Gdański START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
84 Gajda Mariusz Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
85 Gajda Anna Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
86 Pitrowski Krzysztof Staniszewo START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
87 Gorząd Sylwia Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA
88 Szafraan Angelika Kartuzy START 7km - mieszkańcy Kartuz - 29 zł opłacono on-line
89 Benka Jakub Benka Goręczyno START 7km (401-1000) - II TURA Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
90 SULKA ŁUKASZ ZUKOWO START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
91 Majewska Aleksandra Gdańsk START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
92 SZMYTKOWSKA KINGA GDAŃSK START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
93 WASINIEWSKI DARIUSZ KOCZAŁA START 7km (401-1000) - II TURA KOCZAŁA TEAM opłacono on-line
94 Czaja Andrzej Łęczyce START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
95 Wiśniewski Arkadiusz Otwock START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
96 Prokop MARIUSZ Elbląg START 7km (401-1000) - II TURA opłacono on-line
97 Prokop Anna Elbląg START 7km (401-1000) - II TURA PROKOPKI opłacono on-line
98 Simon Julia Gniew START 7km (401-1000) - II TURA tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
99 Konstantynowicz Alicja Gdynia START 7km (401-1000) - II TURA Akademia Biegowa Gdynia opłacono on-line
100 Kujawska Monika Żukowo START 7km (401-1000) - II TURA UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line


Wyświetleń: 24199

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ