Santa RUN Kids Kartuzy 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Puzdrowska Oliwia Goręczyno DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
2 Janas NADIA Tczew DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m Tczewski Klub Morsa Przerębel opłacono on-line
3 Karpus Filip Żukowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m ALSAT TEAM opłacono on-line
4 Cwalina Amelia Gdynia DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m opłacono on-line
5 Cwalina Natalka Gdynia DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
6 Kutniewska Aleksandra Żukowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m Szkoła Podstawowa nr 1 Żukowo opłacono on-line
7 Kutniewska Lidia Żukowo DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Szkoła Podstawowa nr 1 Żukowo opłacono on-line
8 Podskok Amelia Pruszcz Gdański DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim opłacono on-line
9 Korzeniewska Lilina Kiełpino DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
10 Talkowska Nikola Gdynia DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m Sp 44 Gdynia opłacono on-line
11 Korzeniewska Wiktoria Kiełpino DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
12 Sitterlee Zuzanna Kiełpino DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
13 Sitterlee Daniel Kiełpino CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
14 Arendt Wiktoria Kiełpino DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
15 Wieczorkowska Dalia Gdańsk DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m Polish Runners Club Ireland opłacono on-line
16 Plichta Agata Goręczyno DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m SP Goreczyno opłacono on-line
17 Koźlarski Szymon Skorzewo CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
18 Koźlarska Iga Skorzewo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
19 Bolda Maria Władysławowo DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
20 Trochimczuk Michalina Elbląg DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Sp. 1 Elbląg opłacono on-line
21 Lewna Nadia Kartuzy DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono
22 Anolik Natasha Gdansk DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m Opti Cwm Gdynia opłacono on-line
23 Wysocka Gosia Otomino DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Otomino w ruchu opłacono on-line
24 Wysocka Marta Otomino DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Otomino w ruchu opłacono on-line
25 Wysocka Tola Otomino DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Otomino w ruchu opłacono on-line
26 Wysocki Piotr Otomino CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m Otomino w ruchu opłacono on-line
27 Łomotowski Michał Wejherowo DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
28 Urban Paulina Bojano DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m SKLA Sopot opłacono on-line
29 Łomotowska Małgorzata Wejherowo DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
30 Zduński Maksiu Kobylnica DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
31 WENTA WIKTORIA WYGODA SIERAKOWSKA DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m KS BAT opłacono on-line
32 Pawłowska Natalia Gdynia DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m SIZAN- WOI Gdańsk opłacono on-line
33 Pawłowska Anna Gdynia DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m SIZAN- WOI Gdańsk opłacono on-line
34 Kabata Stanisław Gdańsk CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Nasza Szkoła opłacono on-line
35 Kabata jan Gdańsk CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
36 Jędrzejewski Michał Nowa Wieś Rzeczna CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m TRI Starogard Gdański opłacono on-line
37 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m UKS Ósemka Starogard Gdański opłacono on-line
38 Dragan Blanka Gdynia DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
39 Halmann aurelia liliana Wejherowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m opłacono on-line
40 Halmann Nicola Wejherowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m opłacono on-line
41 Ronowski Łukasz Szczodrowo CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m Szkoła podstawowa w Szczodrowie opłacono on-line
42 Wolańska Julia Roksana Rumia DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy opłacono on-line
43 Wolańska Lena Aurelia Rumia DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy opłacono on-line
44 Bizon Marianna Borkowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m STO2 opłacono on-line
45 Czoska Jakub Gdynia CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m Sp nr 33 opłacono on-line
46 Marszałkowska Izabela Kartuzy DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m Forma Fitness Club opłacono on-line
47 Arendt Daniel Kiełpino CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
48 Zalewska Antonina Dzierżążno DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
49 Szypiłko Tymon Banino CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m SP Banino kl Ia opłacono on-line
50 Sidorowska Urszula Swornegacie DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
51 Zawadziński Oliwier Radunica CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
52 Zawadzińska Maja Radunica DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
53 Sidorowski Wojciech Swornegacie CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
54 Radka Filip LUZINO CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m KLIMOR TEAM opłacono on-line
55 Jędrzejczyk Mikołaj Dzierżążno CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
56 Konstantynowicz Pola Gdynia DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono
57 Wierzbicki Bartek Kolnik CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
58 Rasławski Michał Pszczółki CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
59 Maciołek Karolina Pszczółki DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
60 Tatrocka Blanka Orłowo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m KSP Gdynia opłacono on-line
61 Tatrocki Cezary Orłowo CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m 2009' BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
62 Katulska Nela Karczemki DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m Przedszkole Dobrzewino-Karczemki opłacono on-line
63 Katulska Milla Karczemki DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m Przedszkole Dobrzewino-Karczemki opłacono on-line
64 Elendt Milena Tuchomie DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
65 Brzuzek Patrycja Gdynia DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m opłacono on-line
66 Brzuzek Adam Gdynia CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m SP 12 Gdynia opłacono on-line
67 Domaradzka Kaja Radunica DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m Radunica Run opłacono on-line
68 Domaradzki Konrad Radunica CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Radunica Run opłacono on-line
69 Karolczak Szymon Rotmanka CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m Sp Rotmanka opłacono on-line
70 Karolczak Alicja Rotmanka DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m SP Rotmanka opłacono on-line
71 Kwieciński Jan Kartuzy CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
72 Damps Maria Kartuzy DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
73 Szymichowski Marcin Gdańsk CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m SP 53 Gdynia opłacono on-line
74 Szymichowski Łukasz Gdańsk CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m Przedszkole nr 19 w Gdyni opłacono on-line
75 Koss Marcelina Bolszewo DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m opłacono on-line
76 Metera Anna NOWA WIEŚ LĘBORSKA DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
77 Kowalski Stanisław Grzybno CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
78 Ciechanowski Marcel Kartuzy CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
79 Musiał Roch Gdynia CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Bizon Dzierżążno opłacono on-line
80 Smolarczyk Jeremi Dzierżążno CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Bizon Dzierżążno opłacono on-line
81 Smolarczyk Bruno Dzierżążno CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Bizon Dzierżążno opłacono on-line
82 Korytowski Igor Kartuzy CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
83 Korytowski Antoni Kartuzy CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
84 Karwowska Karolina Mosty DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
85 Splitt Adrianek Somonino CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m Szkoła podstawowa w somoninie opłacono on-line
86 Splitt Jakub Somonino CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
87 Krueger SZYMON Somonino CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino opłacono on-line
88 Splitt Paulina Somonino DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
89 Holowko Franciszek Reda CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
90 Hołówka Lena Reda DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
91 Potrykus Adam Gdańsk CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
92 Naczke Stanisław Garcz CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
93 Szymichowski Kamil Kielpino CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
94 Rychert Oliwier Borkowo CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
95 Damps Joanna Kartuzy DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line
96 Naczke Antoni Garcz CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
97 Saluk Igor Juszkowo CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
98 Biernaczyk Franciszek Lniska CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
99 Olszewska Maja Mirachowo DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m opłacono on-line
100 Lubiński Antoni Przechlewo CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m opłacono on-line


Wyświetleń: 8011

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ