Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gronda Marcin | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
2 | Gawlik Basia | KIEŁPINO | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
3 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
4 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
5 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
6 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
7 | Wójtowicz Krzysztof | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
8 | Wójtowicz Zbigniew | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
9 | Wójtowicz Stanisław | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
10 | Wójtowicz Marysia | Kiełpino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
11 | Boniewski Oskar | Żukowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
12 | Boniewska Amelia | Żukowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
13 | Mielewczyk Magdalena | Przodkowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
14 | Mielewczyk Paweł | Przodkowo | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
15 | Woźniak Tymoteusz | Brodnica Górna | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
16 | Woźniak Artur | Brodnica Górna | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
17 | Mierski Jakub | Żukowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
18 | Mierski Seweryn | Żukowo | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
19 | Kortas Jakub | Zblewo | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
20 | Kortas Roksana | Zblewo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
21 | Damps Krzysztof | Chwaszczyno | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono | |
22 | CZAPIEWSKA Liliana | Niedamowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
23 | Lubińska Maja | Przechlewo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
24 | Gawin Weronika | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
25 | Miciak Michał | Lębork | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
26 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
27 | Pilat Marcin | Banino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
28 | Myszk Krzysztof | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
29 | Szymichowski Nikodem | Kielpino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
30 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
31 | Kowalak Antonina | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
32 | Krefta Paulina | Pinczyn | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
33 | Karwowska Karolina | Mosty | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
34 | Tuszkowski Jaś | Tczew | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
35 | Tuszkowski Antek | Tczew | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
36 | Treder Konrad | Grzybno | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
37 | Wrzoskiewicz Igor | Starogard Gdański | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
38 | Treder Olaf | Grzybno | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
39 | Wysiecki Jan | Lubań | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
40 | Brzeski Maksymilian | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
41 | Stoltmann Wiktor | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
42 | Korniluk Laura | Gdańsk | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
43 | Grzenkowicz Mateusz | Miechucino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
44 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
45 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
46 | Olszewska Natasza | Mirachowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
47 | Syldatk Maja | Lębork | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
48 | Syldatk Karol | Lębork | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
49 | Potrykus Alicja | Gdańsk | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
50 | Korniluk Stella | Gdańsk | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
51 | Wysiecka Julia | Lubań | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
52 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
53 | Lubiński Antoni | Przechlewo | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
54 | Olszewska Maja | Mirachowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
55 | Biernaczyk Franciszek | Lniska | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
56 | Saluk Igor | Juszkowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
57 | Naczke Antoni | Garcz | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
58 | Damps Joanna | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
59 | Rychert Oliwier | Borkowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
60 | Szymichowski Kamil | Kielpino | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
61 | Naczke Stanisław | Garcz | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
62 | Potrykus Adam | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
63 | Hołówka Lena | Reda | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
64 | Holowko Franciszek | Reda | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
65 | Splitt Paulina | Somonino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
66 | Splitt Jakub | Somonino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
67 | Karwowska Karolina | Mosty | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
68 | Korytowski Antoni | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
69 | Korytowski Igor | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
70 | Ciechanowski Marcel | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
71 | Kowalski Stanisław | Grzybno | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
72 | Metera Anna | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
73 | Koss Marcelina | Bolszewo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
74 | Damps Maria | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
75 | Kwieciński Jan | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
76 | Brzuzek Patrycja | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
77 | Elendt Milena | Tuchomie | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
78 | Maciołek Karolina | Pszczółki | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
79 | Rasławski Michał | Pszczółki | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
80 | Wierzbicki Bartek | Kolnik | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
81 | Konstantynowicz Pola | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono | |
82 | Sidorowski Wojciech | Swornegacie | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
83 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
84 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
85 | Sidorowska Urszula | Swornegacie | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
86 | Halmann Nicola | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
87 | Halmann aurelia liliana | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
88 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
89 | Kabata jan | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
90 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
91 | Łomotowska Małgorzata | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
92 | Łomotowski Michał | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
93 | Lewna Nadia | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono | |
94 | Bolda Maria | Władysławowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
95 | Cwalina Natalka | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
96 | Cwalina Amelia | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | opłacono on-line | |
97 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | opłacono on-line | |
98 | ruchlewicz ula | Sztum | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
99 | Machnikowska Kasia | Sztum | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line | |
100 | Szrywer Joanna | Bytów | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15504