Udział w kąpieli jest bezpłatny!

Mile widziane jest składanie dobrowolnych, dowolnych wpłat zasilających naszą SKARBONKĘ
z której cały dochód przeznaczamy na pokrycie kosztów ogrzewania kontenera, zakup środków czystości, a także zakup zastawy jednorazowej wykorzystywanej w czasie naszych spotkań.

WÓJT GMINY KOSAKOWO WRAZ Z MORSKĄ BAZĄ SZKOLENIOWĄ MECHELINKI zapraszają w dniu 11 listopada 2018 r. na rozpoczęcie  sezonu morsowania 2018/2019 w Mechelinkach pod hasłem " Morska Baza dla Niepodległości"
Impreza odbędzie się w godzinach 10:30-13:00. Do udziału zapraszamy wszystkich morsów i sympatyków morsowania wraz z rodzinami na piknik "morsowy". Wypoczywamy aktywnie morsując, w myśl zasady: „dobre zdrowie jest wynikiem podejmowania właściwych decyzji we właściwym czasie”, dlatego jeżeli nawet nigdy nie morsowałeś, nie morsujesz lub jesteś doświadczonym morsem to przyjdź, zobacz, poczuj atmosferę, spróbuj…
W czasie pikniku w Morskiej Bazie Szkoleniowej Mechelinki czeka na Ciebie kubek gorącego napoju, kiełbaska z ogniska ( trzeba sobie upiec :) a na deser coś słodkiego do przegryzienia, no i oczywiście słynny napój imbirowy Gosi.

Przekąski są najwyższej klasy, zdrowe i bardzo smaczne bo przygotowywane i przynoszone przez samych uczestników. Wszystko to można konsumować podziwiając oszołamiające widoki falującego morza, wdychając rześkie, pełne jodu morskie powietrze i dodatkowo czując ciepło prawdziwego paleniska, na którym niejedną kiełbaskę można upiec…

Organizacyjnie rzecz ujmując godzina 10:40 jest godziną rozpoczęcia rozgrzewki przed zanurzeniem, więc zapraszamy kilka minut wcześniej, aby się można było przebrać w naszej ogrzewanej przebieralni a także potwierdzić własnoręcznym podpisem chęć uczestnictwa , a także dobrowolnie wesprzeć naszą wspólną skarbonkę kilkoma złociszami, które zawsze przeznaczone są na pokrycie kosztów zabezpieczenia kolejnych spotkań.

 Zaczynamy rozgrzewką ok.15 min. biegu, ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających, dalej szybkie rozebranie się aby nie tracić ciepłoty po rozgrzewce i pierwsze zanurzenie i wyjście z wody, potem kilka ćwiczeń dogrzewających (pompki, przysiady) i drugie wejście i znowu wyjście i kilka ćwiczeń dogrzewających i ostatnie trzecie zanurzenie połączone z zabawą w wodzie. Wspólne zbiorowe zdjęcie, wychodzimy z wody, osuszamy się, przebieramy się w coś ciepłego i dogrzewamy się gorącym napojem delektując się słodkościami w cieple prawdziwego paleniska wymieniając się wrażeniami z współuczestnikami spotkania. Można także zapoznać się z propozycjami i ofertą naszych partnerów.

 

 

Impreza będzie zabezpieczona przez  CNiTA TICADA

Więcej informacji:  509 412 001; 535 504 904; e - mail:biuro@mbsm.org.pl 

https://www.facebook.com/MorskaBazaMechelinki/

Dla pierwszych 100 zarejestrowanych uczestników - niespodzianka. Nie czekaj zapisz się już teraz !!!

Wyświetleń: 1553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ