Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rawdanowicz Marzanna | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | tienda24 Team | opłacono |
202 | Grytka Agnieszka | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | tienda24 Team | opłacono |
203 | Chałuda Magdalena | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | tienda24 Team | opłacono |
204 | Rożyk Magdalena | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono |
205 | Stradowski Bartłomiej | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | MTM Team | opłacono |
206 | Wolska Sylwia | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | MTM TEAM | opłacono |
207 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
208 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
209 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Start marsz NW 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
210 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
211 | Chojke-Klawikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | SP Pogórze | opłacono |
212 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | Greif Team Władysławowo | opłacono |
213 | Gienieczko Marcin | Suchy dwór | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
214 | WYSOCKA MARIA | Mosty | Polska | Start bieg na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
215 | Gienieczko Alicja | Suchy dwór | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
216 | Juszczyk Rafał | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | SP POGÓRZE | opłacono |
217 | Owsian Bartosz | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | ||
218 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
219 | Modelska Hanna | Sopot | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
220 | Przybytek Łukasz Przybytek | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
221 | Krytenko Karola | Suchy Dwór | Polska | Start marsz NW 5 km | SP POGÓRZE | opłacono |
222 | Kaczmarek Mirosław | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
223 | Krytenko Justyna | Suchy Dwór | Polska | Start marsz NW 5 km | SP POGÓRZE | opłacono |
224 | Kuc Emilia | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
225 | Makowska Izabela | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
226 | Olszewski Wojciech | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
227 | Makarenko Adam | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
228 | Deja Artur | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | MTM Team | opłacono |
229 | Filipski Aleksander | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
230 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
231 | Stankiewicz Magdalena | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | Solna Imprezownia | opłacono |
232 | Stankiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Solna Imprezownia | opłacono |
233 | Stankiewicz Michał | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Solna Imprezownia | opłacono |
234 | Gryss-Graban Małgorzata | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
235 | Bartyska Anna | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
236 | Borek Monika | Suchy Dwór | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
237 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | O-SOWA BIEGA | opłacono |
238 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
239 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Start marsz NW 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
240 | Cieślarczyk Agnieszka | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Sp 6 Gdynia | opłacono |
241 | Flis Marcin | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
242 | Mańczak Ilona | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono |
243 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Start bieg na 5 km | Leasing Polski Team | |
244 | Browar Adam | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Solna Imprezownia | opłacono |
245 | Browar Maciej | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | KINGUIN | opłacono |
246 | Bonita Barbara | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | Solna Imprezownia | opłacono |
247 | Kludziak Kamila | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Biegacze Północy | opłacono |
248 | Kludziak Andrzej | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Biegacze Północy | opłacono |
249 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono |
250 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | Sportowy Majkel | opłacono |
251 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | Grupa Trójmiasto | opłacono |
252 | Mleczek Monika | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | ||
253 | Michalska Iwona | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Lalunie | opłacono |
254 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | Start bieg na 5 km | SZCZENURZE TEAM | opłacono |
255 | Rogawska Paulina | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
256 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
257 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
258 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Start bieg na 5 km | ||
259 | Bambrowicz Martyn | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
260 | Walczak Waldemar | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
261 | Mroczek Monika | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
262 | Krzyżanowski Piotr | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
263 | Kreft Katarzyna | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | SP Pogórze | opłacono |
264 | Smyk Kamil | Bolszewo | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
265 | Hołubowska Agnieszka | GDYNIA | Polska | Start marsz NW 5 km | SP Pogórze | opłacono |
266 | Mrozowska Monika | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
267 | Bareła Rafał | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
268 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
269 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Oll4Fan | opłacono |
270 | Gostkowska Ewelina | Kosakowo | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
271 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | ParkRun Rumia | opłacono |
272 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | CYKLO/ NEXUS Team | opłacono |
273 | Rzyszczak Damian | kielpino | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
274 | Kotasiński Jerzy | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
275 | ZAJDA IWONA | RUMIA | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
276 | Wilczyńska Dominika | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
277 | Flis Marzena | Sopot | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
278 | Bielas Tomasz | KOSAKOWO | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
279 | Szubert Ernest | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
280 | Kokorzycka Agnieszka | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | SP Pogórze | opłacono |
281 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
282 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
283 | Grześkiewicz Magdalena | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Run for fun | opłacono |
284 | Knapik Jakub | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | MAMY TO! | opłacono |
285 | Błaszczyńska Agata | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | opłacono | |
286 | Cygan Kasia | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
287 | Krzyżanowska Monika | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | moniateam | opłacono |
288 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
289 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
290 | Kochanek Paweł | Dębogórze | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
291 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
292 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
293 | Kurz-Grzesiak Kasia | Suchy Dwór | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
294 | Klemenska Weronika | Dębogórze | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
295 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | opłacono | |
296 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Start marsz NW 5 km | ||
297 | Wojda Marcin | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | ||
298 | Laniecki Wiesław | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | ||
299 | Gorczycki Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start bieg na 5 km | ||
300 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start bieg na 5 km | Chodzezkijami.pl Elite Team |
Wyświetleń: 13271