Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szypiłko Tymon | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino kl Ia | |
2 | Wąsiura Aleksander | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1D | |
3 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Klasy I - 300m | SP Czeczewo | |
4 | Wądołowski Piotr | Czaple | Polska | Klasy V - 800m | Szkoła Podstawowa Banino Vd | |
5 | Wądołowska Hanna | Czaple | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła Podstawowa Banino II e | |
6 | DUDA JASIEK | rumia | Polska | Klasy I - 300m | ||
7 | Wieczorek Jędrzej | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
8 | WĄTKA JAKUB | BANINO | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa w Baninie Ic | |
9 | Baranowski Adam | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1C | |
10 | Gajewska Róża | Banino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła podstawowa Banino | |
11 | Fischer Blanka | Banino | Polska | Klasy III - 500m | SP Banino | |
12 | Majewska Klaudia | Banino | Polska | Klasy IV - 600m | SP Banino | |
13 | Sobiechowska Gabriela | Banino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie | |
14 | Krutul Maksymilian | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
15 | Głowacki Oskar | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
16 | Wożniak Oliwier | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
17 | Boguszewska Wiktoria | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
18 | Flisik Krystian | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
19 | Kryszewski Dawid | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
20 | Żukowski Jacek | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
21 | Sieroń Jakub | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
22 | Burzyński Oskar | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
23 | Serafin Gerald | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
24 | Cichoń Mateusz | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
25 | Jeliński Aleksander | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
26 | Cieszyński Karol | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
27 | Okrój Kuba | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
28 | Budnik Szymon | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
29 | Latuszek Nikola | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
30 | Kanda Maciej | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
31 | Sar Norbert | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
32 | Wronkowska Sandra | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
33 | Ziółkowska Julia | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
34 | Tusk Agnieszka | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Szkoła podstawowa Banino | |
35 | PIĘTKA Bartosz | GDAŃSK | Polska | Klasy V - 800m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie | |
36 | Wanionek Tymoteusz | Banino | Polska | Klasy II - 400m | SP Banino | |
37 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | SP Banino | |
38 | Nietupski Oliwier | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Szkoła podstawowa Banino klasa VI A | |
39 | Dembkowski Piotr | Banino | Polska | Klasy V - 800m | ||
40 | Richert Krzysztof | Gdańsk | Polska | Klasy VI - 800m | Sp Banino 6d | |
41 | Pipka Zuzanna | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | VId | |
42 | Wnuk-Lipiński Wiktor | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1D | |
43 | Prahl Filip | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Sp Banino kl. 6b | |
44 | Prahl Kacper | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Sp Banino kl. 8c | |
45 | Szawłowski Jan | Rębiechowo | Polska | Klasy II - 400m | SP Banino | |
46 | Skakowska Marcelina | Banino | Polska | Klasy II - 400m | SP 6 Banino | |
47 | Kazior Agnieszka | Banino | Polska | Klasy III - 500m | SP Banino klasa III B | |
48 | Kazior Mateusz | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino klasa I F | |
49 | Wawrzonkowska Maria | Banino | Polska | Klasy V - 800m | Sp. Banino klasa V | |
50 | Milewska Wiktoria | Banino | Polska | Klasy II - 400m | ||
51 | Mikołajczak Jan | Rębiechowo | Polska | Klasy III - 500m | Sp Banino 3d | |
52 | Szreder Martyna | Banino | Polska | Klasy II - 400m | SP Banino | |
53 | Niedrowska Joanna | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | SP Banino | |
54 | Antoń Jerzy | Banino | Polska | Klasy V - 800m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie | |
55 | Markowska Patrycja | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Szkoła Podstawowa Banino | |
56 | Tokmina Aleksander | Banino | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła Podstawowa Banino 1 D | |
57 | Krutul Miłosz | Banino | Polska | Klasy III - 500m | Szkoła podstawowa Banino III d | |
58 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Klasy I - 300m | ||
59 | Petkiewicz Oliwia | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1a | |
60 | Sokołowska Aleksandra | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1C | |
61 | Bieroń Emilia | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1D | |
62 | Chojnacki Marceli | BANINO | Polska | Klasy II - 400m | ||
63 | WROCŁAWSKI MATEUSZ | Banino | Polska | Klasy V - 800m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie | |
64 | Otoka Alicja | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | ||
65 | Otoka Pola | Banino | Polska | Klasy V - 800m | ||
66 | Otręba Jakub | Banino | Polska | Klasy V - 800m | ||
67 | Szczepański Artur | Baino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła podstawowa Banino | |
68 | Piotrowski Natan | Banino | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa Banino Id | |
69 | Michałowski Natan | Banino | Polska | Klasy III - 500m | SP Banino | |
70 | Wojciechowski Mateusz | Banino | Polska | Klasy IV - 600m | Szkoła Podstawowa Banino, klasa IV f | |
71 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Klasy III - 500m | ||
72 | Wróbel Krzysztof | Tuchom | Polska | Klasy III - 500m | Szkoła podstawowa w Baninie IIIb | |
73 | Wróbel Jan | Tuchom | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa w Baninie Ic | |
74 | Grabowska Marysia | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino 1b | |
75 | Grzenkowicz Mateusz | Miechucino | Polska | Klasy IV - 600m | ||
76 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Klasy V - 800m | SP Banino | |
77 | Sankiewicz Jakub | Banino | Polska | Klasy V - 800m | Szkoła podstawowa Banino | |
78 | Kustosz Klaudia | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | SP Banino kl. VIII D | |
79 | Machelska Milena | Banino | Polska | Klasy I - 300m | SP Banino | |
80 | Winklas Lilia | Banino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła podstawowa Banino | |
81 | Przystawko Aleksander | Banino | Polska | Klasy IV - 600m | SP Banino | |
82 | Przystawko Jakub | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | SP Banino | |
83 | Sztejna Szymon | Banino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie 2e | |
84 | Piłat Marcin | Banino | Polska | Klasy V - 800m | ||
85 | Nastały Anna | Banino | Polska | Klasy II - 400m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie 2d | |
86 | Nastały Jan | Banino | Polska | Klasy III - 500m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie 3d | |
87 | Nawrot Julia | Banino | Polska | Klasy I - 300m | Ic | |
88 | Kruszyńska Klaudia | Banino | Polska | Klasy III - 500m | Szkoła Podstawowa im. ks prałata Józefa Bigusa w Baninie 3b | |
89 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | VId | |
90 | Przeworski Gaweł | Banino | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa Banino | |
91 | ZGIERSKA OLIWIA | BANINO | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa w Baninie | |
92 | Thrun Weronika | Banino | Polska | Klasy III - 500m | Szkoła podstawowa w Baninie | |
93 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Szkoła podstawowa w Baninie | |
94 | Wenta Kacper | Banino | Polska | Klasy VII - 1000m | Szkoła podstawowa w Baninie | |
95 | Szwelnik Andrzej | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | SP Banino klasa 6 D | |
96 | Teska Amelia | Banino | Polska | Klasy VIII-Gim 1200m | Gimnazjum Banino | |
97 | Teska Lena | Banino | Polska | Klasy VI - 800m | Sp Banino | |
98 | Klechowicz Anna | Banino | Polska | Klasy III - 500m | SP Banino 3B | |
99 | Jachimowicz Zuzia | Banino | Polska | Klasy III - 500m | ||
100 | VON MACH TYMOTEUSZ | BANINO | Polska | Klasy I - 300m | Szkoła podstawowa w Baninie |
Wyświetleń: 11784