Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myślińska Zofia | Siedlce | Polska | Marsz nordic walking | MKS Pogoń Siedlce | |
2 | Żuk Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce | |
3 | Marcinkiewicz Adrian | Lipsk | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce | |
4 | Przestrzelski Kajetan | Wólka Leśna | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce | |
5 | Korzeniowski Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
6 | Sztandera Jakub | Ozorów | Polska | Bieg | opłacono | |
7 | Świderska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
8 | Kacprzak Konrad | Siedlce | Polska | Bieg | Klub Sportowy Feniks Siedlce | opłacono |
9 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg | SKB Kraśnik /biegciagly.cba.pl | opłacono |
10 | Janiak Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | ||
11 | Kondracka Dominika | Łuków | Polska | Biegi dziecięce | Dzikie Borsuki | opłacono |
12 | Kondracki Maksymilian | Łuków | Polska | Biegi dziecięce | Dzikie Borsuki | opłacono |
13 | Chybowski Igor | Ławki | Polska | Biegi dziecięce | Dzikie Borsuki | opłacono |
14 | Kondracki Rafał | Łuków | Polska | Bieg | Dzikie Borsuki | opłacono |
15 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg | opłacono | |
16 | Chybowski Rafał | Ławki | Polska | Bieg | Dzikie Borsuki | opłacono |
17 | Sobczak Daniel | Wyszków | Polska | Bieg | KB Wyszków | opłacono |
18 | Nowowiejski Przemysław | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
19 | Nowowiejska Lidia | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
20 | Bareja Wojciech | Drupia | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Domanicach Kolonii | opłacono |
21 | Gregorczuk Edyta | Platerow | Polska | Bieg | ||
22 | Kaczorowska Anna | Siedlce | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
23 | Niedziółka Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
24 | Gil Sebastian | Dąbrówka-Stany | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
25 | Gil Antoni | Dąbrówka-Stany | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
26 | Piskorz Józef | Dąbrówka Stany | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa Dąbrówka Stany | opłacono |
27 | Dybowski Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Ślebzak - Kołtuniak AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Biernacka Hanna | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Siedlcach | opłacono |
30 | Dziuba Mateusz | Żebrak 35 | Polska | Biegi dziecięce | sp grala | |
31 | Kusio Mariusz | STARE KOBIAŁKI | Polska | Bieg | STARE KOBIAŁKI | |
32 | Borkowski Dariusz | SIEDLCE | Polska | Marsz nordic walking | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
33 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
34 | Wojciechowska Lena | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Siedlcach | |
35 | Wojciechowska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |
36 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Kukla Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
38 | Niedziółka Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
39 | Niedziółka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
40 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | Pędzące Ślimaki wokół zalewu | |
41 | Włodarek Kamila | oleśnica | Polska | Bieg | opłacono | |
42 | Kuźma Piotr | Skórzec | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
43 | Pawlak Lidka | STARE OPOLE | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Pawlak Beata | Oleśnica | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Pawlak Kacper | Dąbrówka-Ług | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
46 | Wojewódzki Dominik | Dąbrówka Stany | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
47 | Skolimowski Michał | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 7 Siedlce | opłacono |
48 | Skolimowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
49 | Kępkowicz Gabriel | DĄBRÓWKA STANY | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
50 | Kępkowicz Ada | DĄBRÓWKA STANY | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
51 | Hapunowicz Ania | Tęczki | Polska | Biegi dziecięce | ||
52 | Hapunowicz Asia | Tęczki | Polska | Bieg | ||
53 | Skóra Rafał | Skórzec | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
54 | Murawski Mariusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | K. S. Zielono Czarni | opłacono |
55 | Rymuza Paulina | Przygody | Polska | Biegi dziecięce | ||
56 | Kuźma Patrycja | Stojadła | Polska | Bieg | KS ZIELONO CZARNI | opłacono |
57 | Krasnowski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
58 | Redes Sebastian | Łosice | Polska | Bieg | Biegacze Pomagacze | opłacono |
59 | Lewczuk Norbert | Łosice | Polska | Bieg | Biegacze Pomagacze | opłacono |
60 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
61 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
62 | Cabaj Wiktor | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | Naprzód Skórzec | opłacono |
63 | Pietrak Stanisław | Żelków | Polska | Marsz nordic walking | opłacono | |
64 | Pietrak Grażyna | Żelków | Polska | Marsz nordic walking | opłacono | |
65 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz nordic walking | NoWi Siedlce | opłacono |
66 | Gójski jakub | Mordy | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
67 | Mazurczak Jakub | Chodów | Polska | Marsz nordic walking | ||
68 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz nordic walking | opłacono | |
69 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz nordic walking | opłacono | |
70 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | opłacono | |
72 | Girczuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | 3Etap | opłacono |
73 | Zdanowska Katarzyna | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg | opłacono | |
74 | Chybowski Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | Jaworek Krystian Jaworek | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
77 | Krupa Magdalena | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | opłacono |
78 | Jurzyk Mirosław | Skórzec | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
79 | Aniszewski Amadeusz | Siedlce | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
80 | Jurzyk Adam | SKÓRZEC | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórrzec Biega | opłacono |
81 | Krzyzinska Lena | Dąbrówka-Ług | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Skórcu | opłacono |
82 | Krzyzinska Iza | Dąbrowka-ług | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
84 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Polska | Biegi dziecięce | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
85 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
86 | Tkaczyk Agata | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | KS ZIELONO CZARNI | opłacono |
87 | Mikołajczuk Piotr | Gołąbek | Polska | Biegi dziecięce | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
88 | Mikołajczuk Adrian | Gołąbek | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
89 | Płatek Aneta | Mokobody | Polska | Bieg | opłacono | |
90 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Polska | Biegi dziecięce | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
91 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | Bieg | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
92 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
93 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
94 | Ziółkowski Maciek | Siedlce | Polska | Biegi dziecięce | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
95 | Maciejewski Janusz | Siedlce | Polska | Marsz nordic walking | opłacono | |
96 | Skup Maciej | SIEDLCE | Polska | Biegi dziecięce | SP 11 Siedlce | |
97 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
98 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
99 | Grzybowski Igor | Dąbrówka Stany | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Skórcu | opłacono |
100 | Banasiewicz Zuzanna | Dąbrówka Ług | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Skórcu | opłacono |
Wyświetleń: 14200