XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomczak Katarzyna Ruda Śląska Bieg przyGOdowo opłacono
2 Lulko Magdalena Czeladź - Piaski Bieg Sekcja Piaski opłacono
3 Kalus Rafał Bytom Bieg #byledomety
4 Mytnik Katarzyna Katowice Bieg Obiboki opłacono
5 Krzemińska Marzena Świętochłowice Bieg ŚKM "HARCIOLE" opłacono
6 Bohdziewicz Izabela Warszawa Bieg opłacono
7 Berync Fabian Bytom Bieg Husaria Race Team opłacono
8 PAJĄK MARCIN Jastrzębie-Zdrój Bieg opłacono
9 Lekecinskaite Jovita Kaunas Bieg Vetra opłacono
10 Fit Olga Katowice Bieg opłacono
11 Grzesiczek Piotr Ruda Śląska Bieg opłacono
12 Marciniak Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice I przyjaciele biegają opłacono
13 Kawa Artur Gostyń Bieg Rywal Gliwice opłacono
14 Wieczorek Piotr Gostyń Bieg opłacono
15 Pańkowski Bartłomiej Będzin Bieg Tymbar Team
16 Prasoł Zbigniew Rybnik Bieg Saint-Gobain SQUAD opłacono
17 Wròblewski Włodzimierz Chorzów Bieg opłacono
18 Mach Adam BYTOM Bieg Skarpa Bytom opłacono
19 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team / Famuła Team opłacono
20 Kosek Dominik Bielsko-Biała Bieg opłacono
21 Frank Aleksander Opole Bieg KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle opłacono
22 Głowacz Monika Zabrze Bieg Strefa Byków
23 Tomczak Jacek Ruda Śląska Bieg przyGOdowo opłacono
24 Pawlik Tomasz Sosnowiec Bieg opłacono
25 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg
26 Herliczka TOMASZ Gliwice Bieg AML-FLY TEAM opłacono
27 Dorobisz Magdalena SOSNOWIEC Bieg
28 Kosakowski Bartosz Katowice Bieg opłacono
29 Jagielska Joanna Katowice Bieg opłacono
30 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
31 Kozlowski Tomasz Katowice Bieg tri4fun
32 Mnich Krzysztof Chorzów Bieg opłacono
33 Tomczak Jacek Katowice Bieg opłacono
34 Ciepiela Joanna Psary Bieg Lubię Burpees'y opłacono
35 Szabla Marcin Grabowa Bieg Saint Gobain SQUAD opłacono
36 Jasicki Julian Lądek-Zdrój Bieg Strońska Grupa Rowerowa opłacono
37 Małkiewicz Dariusz Katowice Bieg PGB Sportowa Paczka
38 PUC Paweł Będzin Bieg opłacono
39 Kuflik Mirosław Nawojowa-Gora Bieg Mirosław Kuflik Kufel opłacono
40 Bożek Katarzyna Sosnowiec Bieg opłacono
41 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg Runonline Team opłacono
42 BIELIŃSKA-RUS JAGODA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg
43 HAIDA MARCIN ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg opłacono
44 Gawełko Janusz Gliwice Bieg opłacono
45 Tuchowska Anna sosnowiec Bieg
46 Wyszyński Artur Sosnowiec Bieg
47 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Bieg KU AZS Uniwersytet Rzeszowski opłacono
48 mordarski Piotr katowice Bieg opłacono
49 Handzlik Artur Kęty Bieg opłacono
50 Bugaj Grzegorz Mysłowice Bieg opłacono
51 Pachut Justyna Tychy Bieg opłacono
52 Żukowski Adrian Katowice Bieg
53 Juda Artur Radzionków Bieg
54 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg
55 Kowalski Marcin Tychy Bieg Warsztat Formy opłacono
56 Jasicki Krzysztof Tychy Bieg opłacono
57 Janiszewski Artur Mysłowice Bieg
58 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg Viking Training Center opłacono
59 Duch maciej tarnowskie góry Bieg opłacono
60 Poloczek Marcin Orzesze Bieg NiYwysportowani opłacono
61 Szewczyk Maciej Mikołów Bieg opłacono
62 Kojdecki Radosław Tychy Bieg opłacono
63 Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy Bieg opłacono
64 Maćkowiak Marzena Bytom Bieg
65 Bok Jarosław Dabrowa Górnicza Bieg
66 Jasicka Ewa Tychy Bieg opłacono
67 Gomoluch Łukasz Ruda śląska Bieg
68 Wolny Zdzislaw Chorzów Bieg opłacono
69 Juszczyk Joanna Wodzisław Śląski Bieg Gosław Sport Center opłacono
70 Juszczyk Jarosław Wodzisław Śląski Bieg Gosław Sport Center opłacono
71 Wiltosiński Konrad Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
72 Ciuk Bartosz Gliwice Bieg opłacono
73 Wiernek Tomek Katowice Bieg LC's opłacono
74 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Radość Biegania opłacono
75 Kotucz Agnieszka Katowice Bieg Da Vinci Team opłacono
76 Kozera Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg Harpagan Sosnowiec opłacono
77 Dziedzic Karolina Katowice Bieg 3DVSN opłacono
78 Jandzioł Marcin Bytom Bieg opłacono
79 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
80 Cypek Adam Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
81 Mleczek Roman Szczecin Bieg Babinek Biega opłacono
82 Bogdoł Marek Siemianowice Śląskie Bieg DROGADOTOKIO.PL opłacono
83 Jeziorek Agnieszka Babinek Bieg Babinek Biega opłacono
84 Palt Tomasz Katowice Bieg opłacono
85 Wojciechowska Joanna Chorzów Bieg opłacono
86 Urbańczyk Paweł Chrzanów - Pogorzyce Bieg opłacono
87 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 4th Section opłacono
88 Gajewska Izabela Gliwice Bieg 4th Section opłacono
89 Mykała Rafał Katowice Bieg Parkrun Katowice opłacono
90 Krysiak Agnieszka Chorzów Bieg opłacono
91 Malik Paweł Skoczów Bieg Olza Cieszyn opłacono
92 Sierpniak Natalia Skoczów Bieg Olza Cieszyn
93 Wyleciał Dorota Katowice Bieg TRUCHTACZ MYSŁOWICE
94 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg Decathlon Rybnik &Przyjaciele
95 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg Coface Running Team opłacono
96 Sulin Marek Gliwice Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
97 Grocki Mirosław Chorzów Bieg HAZOKI opłacono
98 Muzyk-Świętek Paulina Tychy Bieg
99 Wasiołka Adam Katowice Bieg opłacono
100 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg opłacono


Wyświetleń: 27431

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ