XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słupianek Paweł Katowice NW Lecymy Durś opłacono
2 Nawrocka Danura Dąbrowa Gornicza NW Zagłębie Dabrowskie Nordic Walking
3 Omelańska Joanna Ruda Śląska NW opłacono
4 Banasik Aleksandra Mysłowice NW opłacono
5 Marondel Katarzyna Bytom NW Silesia Nordic Team opłacono
6 Janik Patrycja Katowice NW opłacono
7 Grochowicz Karolina Bytom NW opłacono
8 ZYDROŃ Wiesław Katowice NW
9 Gątek Gerard Częstochowa NW Tarnogórskie Łazęgi opłacono
10 Pogocki Piotr Knurów NW opłacono
11 Jakubowska Jolanta Wieluń NW opłacono
12 NIESPOREK MARIAN PIEKARY ŚL. NW LECUMY DURŚ opłacono
13 Małyszek Jacek Katowice NW opłacono
14 Franki Joanna Piekary Śląskie NW Lecymy Durś opłacono
15 Franki Marcin Piekary Śląskie NW Lecymy Durś opłacono
16 Pilzak Artur Chrzanów NW
17 Puchała Małgorzata Katowice NW opłacono
18 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW NW STADION ŚLĄSKI Nordic Walking opłacono
19 greczyn beata chorzow NW opłacono
20 Puchała Jolanta KATOWICE NW opłacono
21 Smoczyk Mirosława Warszawa NW opłacono
22 Podolak Teresa Pyskowice NW LAKS FRETPOL Pyskowice opłacono
23 Smosna Ludmiła Ruda Śląska NW opłacono
24 Maciejko Grzegorz Gliwice NW Tytani WSB opłacono
25 Morawska Ola Sosnowiec NW WIRUSY opłacono
26 Noworzyn-Pilch Ewa Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
27 Puszer Marian Siemianowice Śląskie NW opłacono
28 Paczesny Seweryn Zduńska Wola NW 25.00 PLN
29 Kasprzik Jolanta Toszek NW Toszanka Nordic Team opłacono
30 Kasprzik Bernard Toszek NW Toszanka Nordic Team opłacono
31 Wisowska Bożena Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
32 Pacyna Danuta Katowice NW opłacono
33 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE NW FORMA Wodzisław Śląski opłacono
34 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice NW Opel Active Team opłacono
35 Gros Agnieszka Katowice NW opłacono
36 Adamaszek Iwona Mikołów NW opłacono
37 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE NW opłacono
38 Proszowska Aleksandra Tarnowskie Góry NW
39 Olszański Karol Katowice NW Silesia Nordic Team opłacono
40 Kuczera Beata Rybnik NW Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
41 SZENDZIELORZ Ilona Ruda Śląska NW Stadion Śląskiu opłacono
42 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice NW Stadion Śląski opłacono
43 Świtalski Robert Przystajń NW opłacono
44 ŚWITALSKA Beata Przystajń NW opłacono
45 Grabda Zofia Dąbrowa górnicza NW
46 Kruszyna Dominika Kraków NW KIJOWE ŁAZIKI opłacono
47 Puskarz Angelika Balice NW KIJOWE ŁAZIKI opłacono
48 Kopiec Kamil Większyce NW Inter Mechnica
49 SIKORA Joanna Tarnowskie Góry NW opłacono
50 Arendt Zdzisław Katowice NW opłacono
51 Wójcik Dariusz Żory NW RUNwDAL opłacono
52 Cempulik-Łakomska Agnieszka Wodzisław Śląski NW opłacono
53 Łakomska Michalina Wodzisław Śląski NW opłacono
54 Warot Joanna Chorzów NW opłacono
55 Bromboszcz Barbara Chorzów NW opłacono
56 Broll Jacek Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
57 Broll Sabina Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
58 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW Stadion Śląski opłacono
59 Mikoś Marcin Katowice NW WUJEK BIEGA opłacono
60 Wiktorzak Elżbieta Katowice NW Stadion Śląski
61 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory NW opłacono
62 Michalak Teresa Bielsko-Biała NW 25.00 PLN
63 Łyczko Barbara Mysłowice NW opłacono
64 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza NW Nordic Walking Dąbrowa Górnicza opłacono
65 Michalak Teresa Michalak Bielsko-Biała NW rozbiegane Bielsko
66 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ NW opłacono
67 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ NW opłacono
68 Janoszka Irena Radzionków NW Cidry Lotajom opłacono
69 Kajca Mirosław Łaziska Górne NW ŁAZISKIE KARLUSY opłacono
70 Gruszka Edyta Chorzów NW opłacono
71 Zawadzka Lilianna Bytom NW CIDRY LOTAJOM
72 Madeja Agnieszka Imielin NW 25.00 PLN
73 Drozd Stanisław Bytom NW Cidry Lotajom opłacono
74 Drozd Krystyna Bytom NW Cidry Lotajom opłacono
75 Marędziak Magdalena Bytom NW Cidry Lotajom opłacono
76 Materny Anna Czeladź NW #czeladzbiega opłacono
77 Kaszuba Katarzyna Czeladz NW #czeladzbiega opłacono
78 Kraiński Piotr Czeladź NW Czeladź Biega :) opłacono
79 Kwiatkowska Justyna Gliwice NW opłacono
80 Krajewski Damian Jastrzębie-Zdrój NW opłacono
81 GRUSZKA BOZENA KATOWICE NW
82 Sowa Wojtek Chorzów NW opłacono
83 Sowa Ilona Chorzów NW opłacono
84 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie NW Tarnogórskie Łazęgi opłacono
85 Bagińska Dorota Sławków NW Sławkowskie Włóczykije opłacono
86 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie NW opłacono
87 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry NW opłacono
88 Kania Agnieszka Łaziska Górne NW
89 Mika Joanna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
90 Mika Tomasz Ruda śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
91 Tkocz Adam Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
92 Tkocz Alicja Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
93 Bagniewski Michal Bytom NW opłacono
94 Witczyk Łukasz Częstochowa NW opłacono
95 Bugiel Natalia Tychy NW opłacono
96 Czub Jarosław Sosnowiec NW WIRUSY opłacono
97 Łoszajć Justyna Sosnowiec NW Wirusy opłacono
98 Mzyk Andrzej Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
99 Jażdżewska Jolanta Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
100 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono


Wyświetleń: 27430

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ