XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Loska Tomasz Łaziska Górne Bieg
2 Niszczuk Patryk Ruda Śląska Bieg opłacono
3 Kur Mariusz Zawiercie Bieg opłacono
4 Brożek Teresa Tychy Bieg Warsztat Formy opłacono
5 Skrzypek Krzysztof Katowice Bieg
6 Kuklok Żaneta Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
7 Kwestorowski Bartosz Zabrze Bieg KwestoRun - w pogoni za marzeniami opłacono
8 KOBUS EWELINA KATOWICE Bieg opłacono
9 Lara Izabela Katowice Bieg opłacono
10 Witkowska Maria Katowice Bieg Klub Królika Stefana opłacono
11 Snarski Dariusz Katowice Bieg opłacono
12 Oles Lukasz Katowice Bieg
13 Daczyński Michał Gliwice Bieg Vege Runners opłacono
14 Szeler Joanna Warszawa Bieg Silesia Marathon Team/ Biegająca z psami
15 Warkocz Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Son of Jupiter opłacono
16 Wochnik Beata Katowice Bieg Biegamy z oszczepem opłacono
17 Famuła Anna Katowice Bieg Famuła Team opłacono
18 Kalinowska Justyna Kalety Bieg opłacono
19 Gracz Natalia Katowice Bieg HERNIK TEAM opłacono
20 WIzner Czesław Mysłowice Bieg ---- opłacono
21 Osak Małgorzata Zawadzkie Bieg opłacono
22 Gambuś Monika Kalety Bieg
23 Sokół-Oleś Ewelina Pawłowice Bieg RUNTEAM Pawłowice
24 Bazylewicz Paweł czeladź Bieg opłacono
25 Nowak Dawid Katowice Bieg Droga do Trzeźwości opłacono
26 Inglant Zbigniew CHORZÓW Bieg Run log com opłacono
27 BIAŁAS Bartosz BRUDZOWICE Bieg DEAF RUNNER opłacono
28 Wesoły Piotr Katowice Bieg Lubię Burpees'y opłacono
29 Skrężyna Amanda Czeladź Bieg
30 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
31 Osadnik Patryk Radzionków Bieg Cidry Lotajom
32 Szewerda Hanna Bytom Bieg BTM Runners
33 Hańczur Jan Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
34 Dadaś Janusz Gliwice Bieg Night Runners Gliwice opłacono
35 Dadaś Elżbieta Gliwice Bieg Night Runners Gliwice opłacono
36 Główka Aleksandra Chorzów Bieg opłacono
37 Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom Bieg Strefa Byków opłacono
38 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Bieg Famuła Team opłacono
39 Kuś Małgorzata Katowice Bieg opłacono
40 PETER MARCIN Katowice Bieg REBELLION of Free Runners opłacono
41 Rymanowska Ania Katowice Bieg Lubię Burpees'y opłacono
42 Adamczewski Dariusz Chorzów Bieg
43 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg opłacono
44 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Zabiegani Nauczyciele opłacono
45 Furman Marcin Sosnowiec Bieg Krytyka Czystego Biegania opłacono
46 ŻUREK JOANNA KALETY Bieg opłacono
47 Piłat Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni za duchem opłacono
48 Skawiński Paweł Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
49 Bosiacka Marta Świętochłowice Bieg Rebellion of Free Runners opłacono
50 wituła joanna wituła Łąka Bieg opłacono
51 WITUŁA STANISŁAW Łąka Bieg opłacono
52 Jankowska Becia Sosnowiec Bieg WIRUSY opłacono
53 Skawińska Magdalena Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
54 Skawiński Krzysztof Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
55 Bogacka Sabina Nakło Śląskie Bieg UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
56 Marekwica Jakub Katowice Bieg Mk team opłacono
57 Macholc Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Zimnokrwisci
58 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg SOCIOS SILESIA opłacono
59 Szeliga Wojtek Imielin Bieg opłacono
60 Auguścik Justyna Chorzów Bieg
61 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg
62 Gardyński Paweł Będzin Bieg W Pogoni Za Duchem 25.00 PLN
63 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
64 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg Parkrun Katowice opłacono
65 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg opłacono
66 Musioł Maciej Musioł Katowice Bieg opłacono
67 Ozdarski Krzysztof Ruda Śląska Bieg Opel Active Team opłacono
68 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg W pogoni za duchem opłacono
69 RZENNO DAGMARA BYTOM Bieg Strefa Byków
70 Gawlina Lesław Ruda śląska Bieg Ads Masna opłacono
71 FRANKOWSKA ANNA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
72 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg Amator opłacono
73 Olczak janusz Warszawa Bieg opłacono
74 Skupień Anna Ruda Slaska Bieg
75 Wcisło Dariusz Katowice Bieg opłacono
76 Rząp Maja Tarnowskie Góry Bieg
77 Wiesiołek Paweł Katowice Bieg BAGNO opłacono
78 Kacprowski Filip Tychy Bieg 25.00 PLN
79 Antowski Tomasz Antowski Poznań Bieg opłacono
80 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
81 Spionkowski Samuel Czernica Bieg Grupa Trzymajaca Wagę opłacono
82 Szolc Sebastian Gliwice Bieg opłacono
83 Nowak Ewa Gliwice Bieg opłacono
84 Kowalczyk PAWEŁ Kęty Bieg KĘCKIE HARPAGANY opłacono
85 SAMBOR MARIUSZ KATOWICE Bieg WUJEK BIEGA opłacono
86 Górski Sebastian Chorzów Bieg 25.00 PLN
87 Nowak Agnieszka Świętochłowice Bieg
88 Kowalski Rafał Rybnik Bieg CSK-Partner.pl
89 Szewczyk Roman Bytom Bieg BTM Runners
90 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
91 Górny Jolanta Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
92 Mosz Tomasz Dabrowa Gornicza Bieg opłacono
93 Kupibida Boguslawa Katowice Bieg Silesia Nordic Team opłacono
94 Śliwa Sebastian Bytom Bieg opłacono
95 Siekierka Janusz Słupsko Bieg opłacono
96 Siekierka Karolina Słupsko Bieg opłacono
97 Pielka Erwin Słupsko Bieg opłacono
98 Kazior Małgorzata Katowice Bieg opłacono
99 Gałuszka Dawid Świętochłowice Bieg
100 Opiłek Marek Katowice Bieg Euvic / AugusTeam opłacono


Wyświetleń: 30924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ