Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychlewski Krzysztof | Opalenie | Polska | Bieg główny | SP Małe Walichnowy | opłacono on-line |
2 | Kamrowska Milena | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
3 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | Biegi dziecięce | SP Opalenie | |
4 | Roman Olaf | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
5 | Szulc Jan | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
6 | Gębczyk Bartosz | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
7 | Lewandowski Oliwier | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie | |
8 | Lewandowski Fabian | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie | |
9 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
10 | Wiecka Wiktoria | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
11 | Stawikowska Maja | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa w Kulicach | |
12 | Stawikowska Nadia | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | ||
13 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
14 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr.1 w Starogardzie Gd. | |
15 | Wittkowski Antoni | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr.1 w Starogardzie Gd. | |
16 | Nagórski Dawid | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 2 Pelplin | |
17 | Nagórska Paulina | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 2 Pelplin | |
18 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Biegi dziecięce | ZKiW Kulice | |
19 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
20 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
21 | Janiczak Aleksander | Nowa Cerkiew | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
22 | Sadłowski Igor | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
23 | Migus Michał | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
24 | Kwaśniewski Bartosz | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
25 | Kamrowska Natalia | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
26 | Kowalski Rafał | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
27 | Jarczewski Kacper | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
28 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
29 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
30 | Spadik Mateusz | Radostowo | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
31 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 80 w Gdańsku | |
32 | Buda Małgorzata | Koteże | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
33 | Buda Szymon | Starogard Gdański | Polska | Biegi dziecięce | PSP3 Starogard Gdański | |
34 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
35 | Fasiczka Mateusz | Rajkowy | Polska | Biegi dziecięce | ZKIW Rajkowy | |
36 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
37 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
38 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Biegi dziecięce | ||
39 | Kruszyński Emil | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | ||
40 | Kruszyński Tymon | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |
41 | Kruszyńska Olga | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | SP MIŁOBĄDZ | |
42 | Wielczyk Szymon | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
43 | Wielczyk Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
44 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
45 | Janikowska Kamila | Czarna Woda | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
46 | Janikowska Helena | Czarna Woda | Polska | Biegi dziecięce | ||
47 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | Biegi dziecięce | ||
48 | Gerowska Olga | Skowarcz | Polska | Biegi dziecięce | ||
49 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Polska | Bieg główny | FLEX RUNNERS | |
50 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Bajeczka nr.8 | |
51 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | KP Starogard | |
52 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Biegi dziecięce | Sp nr.3 Reda | |
53 | Twarowska Milena | SUCHY DWÓR | Polska | Biegi dziecięce | SP Pogórze | |
54 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
55 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
56 | Jurewicz Błażej | Elblag | Polska | Biegi dziecięce | MKS Truso Elbląg | |
57 | Jurewicz Sylwia | Elblag | Polska | Bieg główny | Elbażant | opłacono on-line |
58 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | Elbażant | opłacono on-line |
59 | Czapiewska Stefan | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
60 | Deska Rafał | Skórcz | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie | opłacono on-line |
61 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
62 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
63 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
64 | Michna Agnieszka | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
65 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
66 | Łaga Piotr | Pelplin | Polska | Bieg główny | Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie | opłacono on-line |
67 | Karczewska Wiktoria | Pelplin | Polska | Bieg główny | Pelplińskie Centrum Sportu | opłacono |
68 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | Sp.48 Gdańsk | |
69 | Kensicki Sławomir | Gniew | Polska | Bieg główny | KS SOBIESKI Gniew | opłacono on-line |
70 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
71 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
72 | Rudzki Igor | Gniszewo | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Subkowach | |
73 | Tamowicz Adrian Tamowicz | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
74 | Kosiński Sebastian | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
75 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Subkowach | |
76 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Subkowach | |
77 | Wągiel Filip | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |
78 | Wągiel Jakub | Pelplin | Polska | Bieg główny | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | opłacono on-line |
79 | Wągiel Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
80 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
81 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
82 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
83 | Dudek Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Rotmanka | |
84 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Rotmanka | |
85 | Gajkowski Dawid | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
86 | Teszka Tatiana | Stobno | Polska | Biegi dziecięce | UKS Dąb | |
87 | Przybylska Amelia | Stobno | Polska | Biegi dziecięce | UKS Dąb | |
88 | Reichelt Małgorzata | Stobno | Polska | Biegi dziecięce | UKS Dąb | |
89 | Roksana Kochańska | Stobno | Polska | Biegi dziecięce | UKS Dąb | |
90 | Ksawier Kelbratowski | Stobno | Polska | Biegi dziecięce | UKS Dąb | |
91 | Lasota Aleksandra | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
92 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
93 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny | UKS BUK | opłacono on-line |
94 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | Biegi dziecięce | ||
95 | Etmański Filip | Kursztyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im Jana III SOBIESKIEGO w Gniewie | |
96 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | ||
97 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dziecięce | Godlewski Runners | |
98 | Okęcki Michał | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
99 | Okęcka Dorota | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
100 | Okęcka Marta | Pelplin | Polska | Bieg główny | II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6369