Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śledź Marcel | Rożental | Polska | Biegi dziecięce | ||
2 | Wójciak Zuzanna | Rożental | Polska | Biegi dziecięce | ||
3 | Okęcka Dorota | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
4 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | ||
5 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | Biegi dziecięce | ||
6 | Lasota Aleksandra | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
7 | Gajkowski Dawid | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
8 | Wągiel Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
9 | Kosiński Sebastian | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
10 | Tamowicz Adrian Tamowicz | Gniew | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
11 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
12 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
13 | Czapiewska Stefan | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
14 | Gerowska Olga | Skowarcz | Polska | Biegi dziecięce | ||
15 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | Biegi dziecięce | ||
16 | Janikowska Helena | Czarna Woda | Polska | Biegi dziecięce | ||
17 | Janikowska Kamila | Czarna Woda | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
18 | Wielczyk Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
19 | Wielczyk Szymon | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
20 | Kruszyński Emil | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | ||
21 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Biegi dziecięce | ||
22 | Buda Małgorzata | Koteże | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
23 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
24 | Stawikowska Nadia | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | ||
25 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Rotmanka | |
26 | Dudek Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Rotmanka | |
27 | Patyk Artur | Gdansk | Polska | Bieg główny | ARRO RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
28 | Apanasewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ARRO RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
29 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Bajeczka nr.8 | |
30 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
31 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | Elbażant | opłacono on-line |
32 | Jurewicz Sylwia | Elblag | Polska | Bieg główny | Elbażant | opłacono on-line |
33 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Polska | Bieg główny | FLEX RUNNERS | |
34 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dziecięce | Godlewski Runners | |
35 | Okęcka Marta | Pelplin | Polska | Bieg główny | II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
36 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
37 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
38 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
39 | Michna Daniel | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
40 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
41 | Sikorski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
42 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
43 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
44 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
45 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
46 | Michna Agnieszka | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
47 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
48 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
49 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
50 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
51 | Spadik Mateusz | Radostowo | Polska | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
52 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | Bieg główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team | opłacono on-line |
53 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | KP Starogard | |
54 | Kensicki Sławomir | Gniew | Polska | Bieg główny | KS SOBIESKI Gniew | opłacono on-line |
55 | Łaga Piotr | Pelplin | Polska | Bieg główny | Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie | opłacono on-line |
56 | Jurewicz Błażej | Elblag | Polska | Biegi dziecięce | MKS Truso Elbląg | |
57 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Bieg główny | Pelplińskie Centrum Sportu | opłacono |
58 | Kowalczyk Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny | Pelplińskie Centrum Sportu | opłacono |
59 | Karczewska Wiktoria | Pelplin | Polska | Bieg główny | Pelplińskie Centrum Sportu | opłacono |
60 | Kruszyński Tymon | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | Przedszkole MIŁOBĄDZ | |
61 | Buda Szymon | Starogard Gdański | Polska | Biegi dziecięce | PSP3 Starogard Gdański | |
62 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
63 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
64 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg główny | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
65 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
66 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
67 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Biegi dziecięce | Skl Filippides Starogard Gdański | |
68 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
69 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
70 | Jarczewski Kacper | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
71 | Kowalski Rafał | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
72 | Kamrowska Natalia | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
73 | Kwaśniewski Bartosz | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
74 | Migus Michał | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
75 | Sadłowski Igor | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
76 | Gębczyk Bartosz | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
77 | Szulc Jan | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
78 | Roman Olaf | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
79 | Kamrowska Milena | Małe Walichnowy | Polska | Biegi dziecięce | SP Małe Walichnowy | |
80 | Rychlewski Krzysztof | Opalenie | Polska | Bieg główny | SP Małe Walichnowy | opłacono on-line |
81 | Kruszyńska Olga | MIŁOBĄDZ | Polska | Biegi dziecięce | SP MIŁOBĄDZ | |
82 | Nagórska Paulina | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 2 Pelplin | |
83 | Nagórski Dawid | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 2 Pelplin | |
84 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | SP nr 80 w Gdańsku | |
85 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Biegi dziecięce | Sp nr.3 Reda | |
86 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | Biegi dziecięce | SP Opalenie | |
87 | Twarowska Milena | SUCHY DWÓR | Polska | Biegi dziecięce | SP Pogórze | |
88 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi dziecięce | Sp.48 Gdańsk | |
89 | Etmański Filip | Kursztyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im Jana III SOBIESKIEGO w Gniewie | |
90 | Nalborski Samuel | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie | |
91 | Lewandowski Fabian | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie | |
92 | Lewandowski Oliwier | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie | |
93 | Okęcki Michał | Pelplin | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
94 | Wittkowski Antoni | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr.1 w Starogardzie Gd. | |
95 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr.1 w Starogardzie Gd. | |
96 | Janiczak Aleksander | Nowa Cerkiew | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
97 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
98 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
99 | Stawikowska Maja | Kulice | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa w Kulicach | |
100 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa w Subkowach |
Wyświetleń: 6385