Nordic Morsing
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karlowska Iwona Kosakowo nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono
2 Ławrukajtis Beata Kosakowo nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono
3 Pieper Urszula Lębork nordic walking 8 km opłacono on-line
4 Dydymski Krzysztof Rumia bieg 8 km opłacono on-line
5 Dydymska Monika Rumia bieg 8 km opłacono on-line
6 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie nordic walking 4 km Kościerski Klub Morsów Forrest Gump opłacono on-line
7 Kwidzińska Elwira Łubiana nordic walking 8 km Kościerski Klub Morsów Forrest Gump opłacono on-line
8 Sobkowska Izabela Wejherowo nordic walking 4 km opłacono on-line
9 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA nordic walking 8 km
10 Stawarz-Szymczyk Anna Łeba nordic walking 8 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
11 Selewska Klaudia Celbowo bieg 4 km opłacono on-line
12 Woźnicka-Klotzke Anita Wejherowo bieg 4 km opłacono on-line
13 Klotzke Rafał Wejherowo bieg 8 km opłacono on-line
14 Szymański Roman Skrwilno nordic walking 4 km Namor Team
15 jamróz renata gdynia bieg 8 km Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
16 Lezner Adam Puck nordic walking 4 km Morsy Puck opłacono on-line
17 Lezner Julia Puck nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie Morsy Puck opłacono on-line
18 Lezner Lucyna Puck nordic walking 4 km Morsy Puck opłacono on-line
19 Kukolus Janusz Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
20 Kukolus Urszula Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
21 Dylewska Ewa Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
22 Turzyńska Beata Gdynia bieg 8 km opłacono on-line
23 Pazik Dariusz Rumia bieg 8 km Runeda opłacono on-line
24 Pałasz Edmund Rumia bieg 4 km
25 Deik Elżbieta Przyjaźń bieg 4 km
26 Białas Rafał Reda bieg 4 km opłacono on-line
27 Lipiński Sławomir Rumia bieg 8 km opłacono on-line
28 Klawikowski Jędrzej Rumia nordic walking 4 km GENETIX Team opłacono on-line
29 Kopeć Piotr Pogórze nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie
30 ROST ROBERT REDA nordic walking 8 km Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
31 Lewandowska Beata Wejherowo bieg 4 km Wejherowski Klub Morsów opłacono on-line
32 Lubowiecka Alicja Wejherowo bieg 4 km Wejherowski Klub Morsów
33 Dąbrowska Lidia Gdańsk nordic walking 4 km opłacono on-line
34 Dąbrowski Mariusz Gdańsk bieg 8 km opłacono on-line
35 Rokosz Robert Gdynia nordic walking 4 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO
36 Wiktorek Grzegorz Miastkowo nordic walking 8 km WEKTOR
37 Mrozowska Agata Gdańsk nordic walking 8 km Biegamy dla Martynki opłacono on-line
38 Latosińska Kamila Gdańsk nordic walking 8 km Biegamy dla Martynki opłacono on-line
39 Frymark Ewa Gdynia nordic walking 8 km opłacono on-line
40 Grudziecka Marianna Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
41 Burchart Monika Wejherowo nordic walking 4 km Team Deaf opłacono on-line
42 Pelowski Alfred Wejherowo nordic walking 4 km opłacono on-line
43 Wruk Magdalena Rumia nordic walking 8 km opłacono on-line
44 Weber Sylwia Gdynia nordic walking 8 km opłacono on-line
45 Pałacha Maciej MOSTY bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
46 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie bieg 8 km opłacono on-line
47 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie bieg 8 km opłacono on-line
48 Szymańska Patrycja Domatówko nordic walking 4 km opłacono on-line
49 Szymańska Weronika Puck nordic walking 4 km opłacono on-line
50 Niemiec Marek Gdynia bieg 4 km opłacono on-line
51 Krajewska Alicja Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
52 Góral- Brygała Monika Gdańsk nordic walking 8 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM opłacono on-line
53 Brygała Agata Gdańsk nordic walking 8 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM opłacono on-line
54 Szymański Józef Domatówko nordic walking 4 km opłacono on-line
55 Szymański Krystian Puck nordic walking 4 km opłacono on-line
56 Szymańska Agnieszka Puck nordic walking 4 km opłacono on-line
57 Motylińska Aleksandra Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
58 Olejko Radosław Gdańsk nordic walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
59 Trzebiatowski Adam Swarzewo bieg 8 km opłacono on-line
60 Szweda-Ciskowska Maria Minkowice nordic walking 4 km Morsy Puck
61 ŁAPIŃSKA MARTA ZABRSKO GORNE nordic walking 4 km
62 Gibas Basia Dębogórze Wybudowanie nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
63 Olejniczak Paweł Gdynia bieg 4 km GKiM opłacono on-line
64 Treppner Jan Gdynia nordic walking 8 km opłacono on-line
65 KUSIAK Maria Gdańsk nordic walking 4 km opłacono on-line
66 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK nordic walking 4 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
67 Filip Mikołaj Dębogórze bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie noClub opłacono on-line
68 Jędrzejak Magdalena Gdynia bieg 8 km BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO opłacono on-line
69 Filip Krzysztof Dębogórze bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie noClub opłacono on-line
70 Pienkowska Lucyna Reda bieg 4 km opłacono on-line
71 Szymanowska Lucyna Rumia bieg 4 km
72 Biegacz-Kresin Magdalena Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
73 Karwacki Sebastian Gdańsk bieg 4 km Triladies opłacono on-line
74 Kramarz Agnieszka Gdańsk bieg 4 km Triladies opłacono on-line
75 Bisko Karolina Gdynia nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
76 Wielgos Joanna Gdynia bieg 8 km GDYŃSKIE MORSY opłacono on-line
77 Kolesińska Anna Sopot nordic walking 8 km #biegamydlaMartynki opłacono on-line
78 Ostrowska Grażyna Gdynia nordic walking 4 km
79 Stark Tomasz Dębogórze bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
80 ŁĘCKI JAN GDYNIA nordic walking 8 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM opłacono on-line
81 Gomółka Maria Gdynia nordic walking 4 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
82 Piotrowska Antonina Pierwoszyno bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
83 Piotrowska Monika Pierwoszyno bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
84 Polichnowska Natalia Mosty nordic walking 4 km opłacono on-line
85 Polichnowski Michał Mosty bieg 8 km opłacono on-line
86 Paga Marcin Pogórze bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie opłacono on-line
87 Glazik Mariusz Reda bieg 8 km opłacono on-line
88 Skoczeń Maria Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
89 Kreft Aleksandra Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
90 Gajda Elżbieta Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
91 Ślosowska Lutgarda Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
92 Studnicka Jolanta Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
93 Chojnicka Zofia Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
94 Statuch Joanna Gdynia nordic walking 8 km Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
95 LUBOCKA ELŻBIETA GDAŃSK nordic walking 4 km TRIMAMA TEAM opłacono on-line
96 Laga Dorota Luzino nordic walking 8 km Zmotywowani opłacono on-line
97 Mielewczyk Justyna Reda nordic walking 8 km Zmotywowani opłacono on-line
98 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK nordic walking 4 km TRIMAMA TEAM opłacono on-line
99 Karpińska Katarzyna Gdynia nordic walking 4 km opłacono on-line
100 Dąbkowska Zofia Gdańsk nordic walking 4 km TriMama Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6209

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ