Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlowska Iwona | Kosakowo | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono | |
2 | Ławrukajtis Beata | Kosakowo | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono | |
3 | Pieper Urszula | Lębork | nordic walking 8 km | opłacono on-line | ||
4 | Dydymski Krzysztof | Rumia | bieg 8 km | opłacono on-line | ||
5 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
6 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | nordic walking 4 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line |
7 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | nordic walking 8 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line |
8 | Sobkowska Izabela | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
9 | Stawarz-Szymczyk Anna | Łeba | Polska | nordic walking 8 km | Łeba Mors Poland | opłacono on-line |
10 | Selewska Klaudia | Celbowo | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
11 | Woźnicka-Klotzke Anita | Wejherowo | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
12 | Klotzke Rafał | Wejherowo | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
13 | jamróz renata | gdynia | Polska | bieg 8 km | Big Yelow Food Adventure Team | opłacono on-line |
14 | Lezner Adam | Puck | Polska | nordic walking 4 km | Morsy Puck | opłacono on-line |
15 | Lezner Julia | Puck | Polska | nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | Morsy Puck | opłacono on-line |
16 | Lezner Lucyna | Puck | Polska | nordic walking 4 km | Morsy Puck | opłacono on-line |
17 | Kukolus Janusz | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
18 | Kukolus Urszula | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
19 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
20 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
21 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | bieg 8 km | Runeda | opłacono on-line |
22 | Białas Rafał | Reda | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
23 | Lipiński Sławomir | Rumia | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
24 | Klawikowski Jędrzej | Rumia | Polska | nordic walking 4 km | GENETIX Team | opłacono on-line |
25 | ROST ROBERT | REDA | Polska | nordic walking 8 km | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
26 | Lewandowska Beata | Wejherowo | Polska | bieg 4 km | Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
27 | Dąbrowska Lidia | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
28 | Dąbrowski Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
29 | Mrozowska Agata | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | Biegamy dla Martynki | opłacono on-line |
30 | Latosińska Kamila | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | Biegamy dla Martynki | opłacono on-line |
31 | Frymark Ewa | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
32 | Grudziecka Marianna | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
33 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | Team Deaf | opłacono on-line |
34 | Pelowski Alfred | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
35 | Wruk Magdalena | Rumia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
36 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
37 | Pałacha Maciej | MOSTY | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
38 | Obrzud Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
39 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
40 | Szymańska Patrycja | Domatówko | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
41 | Szymańska Weronika | Puck | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
42 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
43 | Krajewska Alicja | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
44 | Góral- Brygała Monika | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | opłacono on-line |
45 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | opłacono on-line |
46 | Szymański Józef | Domatówko | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
47 | Szymański Krystian | Puck | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
48 | Szymańska Agnieszka | Puck | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
49 | Motylińska Aleksandra | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
50 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
51 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
52 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
53 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | bieg 4 km | GKiM | opłacono on-line |
54 | Treppner Jan | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
55 | KUSIAK Maria | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
56 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
57 | Filip Mikołaj | Dębogórze | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | noClub | opłacono on-line |
58 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | bieg 8 km | BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO | opłacono on-line |
59 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | noClub | opłacono on-line |
60 | Pienkowska Lucyna | Reda | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
61 | Biegacz-Kresin Magdalena | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
62 | Karwacki Sebastian | Gdańsk | Polska | bieg 4 km | Triladies | opłacono on-line |
63 | Kramarz Agnieszka | Gdańsk | Polska | bieg 4 km | Triladies | opłacono on-line |
64 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
65 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | bieg 8 km | GDYŃSKIE MORSY | opłacono on-line |
66 | Kolesińska Anna | Sopot | Polska | nordic walking 8 km | #biegamydlaMartynki | opłacono on-line |
67 | Stark Tomasz | Dębogórze | Polska | bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
68 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | opłacono on-line |
69 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
70 | Piotrowska Antonina | Pierwoszyno | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
71 | Piotrowska Monika | Pierwoszyno | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
72 | Polichnowska Natalia | Mosty | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
73 | Polichnowski Michał | Mosty | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
74 | Paga Marcin | Pogórze | Polska | bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
75 | Glazik Mariusz | Reda | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
76 | Skoczeń Maria | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
77 | Kreft Aleksandra | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
78 | Gajda Elżbieta | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
79 | Ślosowska Lutgarda | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
80 | Studnicka Jolanta | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
81 | Chojnicka Zofia | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
82 | Statuch Joanna | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
83 | LUBOCKA ELŻBIETA | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line |
84 | Laga Dorota | Luzino | Polska | nordic walking 8 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
85 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | nordic walking 8 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
86 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line |
87 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | opłacono on-line | |
88 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | TriMama Team | opłacono on-line |
89 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | TriMama Team | opłacono on-line |
90 | Chlebowski Adrian | Kąty Rybackie | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
91 | Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski | Gdańsk | Polska | bieg 8 km | opłacono on-line | |
92 | Florczak Paulina | Gdynia | Polska | bieg 4 km | opłacono on-line | |
93 | Pastusiak Irena | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
94 | Pastusiak Piotr | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | opłacono on-line | |
95 | Majkowska Adriana | Bolszewo | Polska | nordic walking 8 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
96 | Kamiński Bartosz | Zakręt | Polska | nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | SONSIEDZI TEAM | opłacono on-line |
97 | Kamińska Jolanta | Zakręt | Polska | nordic walking 4 km | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
98 | Kamiński Jacek | Zakręt | Polska | nordic walking 8 km | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
99 | Kurpiewska Paulina | Pierwoszyno | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | opłacono on-line | |
100 | Gniado Andrzej | Okuniew | Polska | nordic walking 4 km | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18808