Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 PRABUCKA Anna Witkowo Bieg 5250 m
2 PRABUCKI Krzysztof Witkowo Bieg 10 500 m Witkowo Biega opłacono on-line
3 Frąckowiak Bartosz Gniezno Bieg 5250 m BF PROMOTIONS opłacono on-line
4 Kołodziejczak Artur Nekla Bieg 5250 m opłacono on-line
5 Ratajewski Marek Gniezno Bieg 5250 m Night Runners Gniezno opłacono on-line
6 Mizera Jakub Kostrzyn Bieg 5250 m AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO
7 Kokott Michalina Gniezno Bieg 5250 m
8 Gralak Michalina Piekary Bieg 5250 m opłacono on-line
9 Gralak Paulina Piekary Bieg 5250 m opłacono on-line
10 Orlikowski Marcin Szczytniki Duchowne Bieg 10 500 m Altom Gniezno opłacono on-line
11 Gawroński Przemysław Gniezno Bieg 10 500 m opłacono on-line
12 Gawrońska Magdalena Gniezno Bieg 10 500 m opłacono on-line
13 Kierzkowska-Sadło Monika Gniezno Bieg 10 500 m opłacono on-line
14 Stypa Michał Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
15 Bor Monika Wierzyce Bieg 5250 m Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team opłacono on-line
16 Szczudlak Barbara Grabowo Królewskie Bieg 5250 m
17 Szczudlak Zbigniew Grabowo Królewskie Bieg 10 500 m Night Runners Września
18 Antczak Waldemar Września Bieg 10 500 m Night Runners Września
19 Zaremba Janusz Borzykowo Bieg 10 500 m Złote Kłosy Kołaczkowo
20 Milarski Marcin Witkowo Bieg 10 500 m opłacono on-line
21 Kupaj Emilia Ćwierdzin Bieg 5250 m AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO
22 Woźniak Grzegorz Gniezno Bieg 10 500 m Grupa Biegowa im. Św. Stanisława Kostki opłacono on-line
23 Mizera Mateusz Czerlejno Bieg 10 500 m AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO
24 Włodarczyk Sebastian Gniezno Bieg 10 500 m Night Runners Gniezno opłacono on-line
25 Wojnowski Dariusz Kłecko Bieg 5250 m opłacono on-line
26 Bartkowski Łukasz Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
27 Kowalski PIOTR Mogilno Bieg 5250 m opłacono on-line
28 Bojko Iwona Żnin Nordic Walking KS SOKÓŁ GĄSAWA
29 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa Nordic Walking KS SOKÓŁ GĄSAWA
30 Pieczyńska Anita Witkowo Bieg 5250 m opłacono on-line
31 Kostrzewski Marek Osiniec Bieg 5250 m Kos-Bud Gniezno opłacono on-line
32 GRZĘDA Tomasz szydłowiec Bieg 10 500 m opłacono on-line
33 Górski Krystian Gniezno Bieg 10 500 m opłacono on-line
34 Rosińska Magdalena Trzemeszno Bieg 5250 m BOLT Trzemeszno
35 Bułat Edward Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
36 Grabny Damian Manieczki Bieg 5250 m opłacono on-line
37 Zakrzewska Agnieszka Gniezno Bieg 5250 m MAMY-BIEGAMY
38 Kokott Bartosz Gniezno Bieg 5250 m
39 GALUS JUDYTA MOGILNO Bieg 5250 m opłacono on-line
40 Szczudlak Renata Zieliniec Bieg 5250 m Night Runners Września
41 Kujawa Dawid Kujawa Pobiedziska Bieg 5250 m opłacono on-line
42 Frąckowiak Joanna Frąckowiak Gniezno Nordic Walking opłacono on-line
43 Bednarkiewicz Grzegorz Gniezno Bieg 5250 m Island 20.00 PLN
44 Bednarkiewicz Eryk Gniezno Bieg 5250 m Island 20.00 PLN
45 Wójcik Janusz Gniezno Bieg 10 500 m PowerRun by Decathlon Gniezno opłacono on-line
46 Komorowska Kinga Manieczki Bieg 5250 m opłacono on-line
47 Sterling Monika WITKOWO Bieg 5250 m Witkowo Biega opłacono on-line
48 kowalczyk adam Rudki Bieg 10 500 m opłacono on-line
49 Śliwiński Wiesław Śliwiński Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
50 Tymczewska Alicja Gniezno Bieg 10 500 m TYMOLE TEAM opłacono on-line
51 Kaczmarek Mariusz Witkowo Bieg 10 500 m Witkowo Biega opłacono on-line
52 Flak Magdalena Swarzędz Bieg 10 500 m Parkrun Poznań / Lolek Team opłacono on-line
53 Flak Sebastian Swarzędz Bieg 10 500 m Parkrun Poznań / Lolek Team opłacono on-line
54 MILARSKA ANNA WITKOWO Bieg 5250 m opłacono on-line
55 Sobczak Dorota Gniezno Bieg 5250 m Mamy Biegamy opłacono on-line
56 Lange Alicia Witkowo Bieg 5250 m opłacono on-line
57 Julkowski Antoni Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
58 Górny Kacper Jankowo dolne Bieg 5250 m opłacono on-line
59 Gorna Halina Jankowo dolne Bieg 5250 m opłacono on-line
60 Gorna Aleksandra Jankowo dolne Bieg 5250 m opłacono on-line
61 Sytek Marianna Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
62 Dudzińska Joanna Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
63 Kubiak Izabela Imielno Bieg 10 500 m MUAY RUNNING TEAM opłacono on-line
64 Śmidowicz Sławomir Strzałkowo Bieg 5250 m Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół opłacono on-line
65 Chmielewska Aleksandra Gniezno Bieg 5250 m Stajnia Pod Wierzbami opłacono on-line
66 Bubacz Anna Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
67 Bychowiec Łukasza Gniezno Bieg 10 500 m Tip-topol opłacono on-line
68 Bychowiec Joanna Gniezno Bieg 5250 m Tip-Topol opłacono on-line
69 Tymczewski Maciej Tymczewski Gniezno Bieg 10 500 m TYMOLE TEAM opłacono on-line
70 Jaworska Natalia Gniezno Bieg 5250 m ZSEO Gniezno opłacono on-line
71 Bielawska - Borowiak Marta Gniezno Bieg 5250 m opłacono on-line
72 Dobrzyńska Dorota Gniezno Nordic Walking Mamy Biegamy opłacono on-line
73 Jakobsze Agnieszka GNIEZNO Bieg 5250 m MAMY-BIEGAMY opłacono on-line
74 Reklewski Andrzej Gniezno Bieg 10 500 m opłacono on-line
75 ZABOROWSKI MACIEJ JAROCIN Bieg 5250 m OSP Mieszków/16. batalion remontu lotnisk opłacono on-line


Wyświetleń: 2258

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ