Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2019

BigYellowFoot Events zaprasza do świata totalnie szalonych imprez sportowo-rozrywkowych! Czas na powiew świeżości w trójmiejskim sporcie amatorskim. W 2019 roku planujemy 9 oryginalnych, na które zapraszamy was już dzisiaj. Do 16 grudnia można wykupić start we wszystkich naszych wydarzeniach w promocyjnej cenie!

W ramach pakietu zapraszamy na:
01.01 HangoveRUN
09.02 Pizza Rush
28.02 Bieg Po Pączka
08.03 Ladies Run (tylko kobiety)
01.04 Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem
22.04 WateRUN
18.05 UV ColoRUN
10.08 ESKA Bikini SummeRUN
26.10 MonsteRUN

Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie Trójmiasta i okolic. Szczegóły będą publikowane w poszczególnych wydarzeniach na facebooku organizatora: https://www.facebook.com/bigyellowfootevents oraz stronie www.bigyellowfoot.com

Co jeszcze... ooojj sporo! 2018 rok bardzo wiele nas nauczył, wyciągamy więc wnioski wprowadzamy...

DOPRACOWANY POMIAR CZASU
Nawalczyliśmy się strasznie i zawiedliśmy kilka razy z pomiarem, dlatego wprowadziliśmy modyfikacje i dopracowujemy ten aspekt naszych szalonych zawodów!

STREFĘ CHILL
Nasze eventy to głównie rozrywka (z bieganiem w tle) dlatego rozbudowujemy strefę STARTU/METY o miejsca w których będziecie mogli także dobrze się bawić i spędzić nieco więcej czasu na luzie!

WYPASIONE MEDALE
Trochę eksperymentowaliśmy z medalami i wiemy już co się wam podoba, a co nie! Poza tym wizualizacje medali opublikujemy jeszcze przed końcem roku! 

Wyświetleń: 5759

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ