Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
2 | Pawlik Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
3 | Czyżykowski Marcin Czyżykowski | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
4 | Wnuczek Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
5 | Mokwa Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
6 | Zielke Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Fit House Grudziądz | opłacono |
7 | Ulatowska Jolanta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
8 | Jarantowicz Małgorzata | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | The Runners Świecie | opłacono |
9 | Puzio Tomasz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
10 | Pieńczewski Michał | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
11 | zarecka ewa | Gniewkowo | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
12 | Dłoniak Edmund | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
13 | Righi Julianna | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
14 | Dłoniak Alina | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
15 | Madej Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
16 | Madej Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
17 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg rekreacyjny | Wolność | opłacono |
18 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
19 | Szczepański Zbigniew | Złotoria | Polska | Bieg rekreacyjny | Pan Karp | opłacono |
20 | Sereda Ania | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
21 | Soboń Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
22 | Pniewski Maciej | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg rekreacyjny | Agrolok Sport Team | opłacono |
23 | Kiełbowicz Kacper | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
24 | Kiełbowicz Kamil | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
25 | Michalak Marcin | MOKRE | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
26 | Kończalski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | KBR POLAND | opłacono |
27 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | Bieg rekreacyjny | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
28 | Igielski Armin | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Tancia Team | opłacono |
29 | Markuszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Trenować z Najlepszymi - blog | opłacono |
30 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
31 | Pawłowska Aleksandra | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
32 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
33 | Gąsior Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
34 | Cieczka Marek | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
35 | Signerska Wioletta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
36 | Kęska Mateusz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Strażak Przechowo | opłacono |
37 | Nowicka Katarzyna | Kwidzyn-Mareza | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
38 | Jagielski Szymon | Łasin | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
39 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg rekreacyjny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
40 | Wyciechowski Norbert | Włocławek | Polska | Bieg rekreacyjny | OCR TEAM Włocławek | opłacono |
41 | Kiełbowicz Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
42 | Krupińska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
43 | Czajka Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
44 | Dejewski Tomasz | Nowa Wieś | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
45 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
46 | Lewandowski Krzysztof | Linowo | Polska | Bieg rekreacyjny | LEWY Biega | opłacono |
47 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Motomufi | opłacono |
48 | Szewczuk Jagoda | Mątawy | Polska | Bieg rekreacyjny | AZS PWSZ Wałbrzych | opłacono |
49 | Pastewski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
50 | Szewczuk Maciej | Mątawy | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
51 | Zieliński Tomasz | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
52 | Lange Łukasz Lange | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
53 | Chodziutko-Furso Beata Chodziutko-Furso | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Ekoton / I LO Grudziądz | opłacono |
54 | Krzyżykowski Jędrzej | Biały Bór | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim | opłacono |
55 | Tarczykowski Jarosław | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
56 | Tarczykowska Justyna | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
57 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
58 | Matczyński Marek | Piaski | Polska | Bieg rekreacyjny | Olimpia Grudziądz | opłacono |
59 | Nagel igor Nagel | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Mokrem | opłacono |
60 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
61 | Michalak Maria | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
62 | Kruczkowski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
63 | Skorek Barbara | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
64 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg rekreacyjny | Gemalto | opłacono |
65 | Szarszewska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
66 | Kopecki Michał | Warszawa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
67 | Nalaskowski Bruno | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
68 | Jasińska Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
69 | Mazur Marietta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
70 | Mazur Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
71 | URBAŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
72 | Krasnodębski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
73 | Kowalczyk Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
74 | Lamparski Daniel | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
75 | Maciejewska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
76 | Gołębiowski Hubert | Gruta | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
77 | Wisniewska Anna | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
78 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
79 | Wiśniewski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania | opłacono |
80 | Jelińska Agnieszka | Łasin | Polska | Bieg rekreacyjny | Biegam bo lubię | opłacono |
81 | Guzmann-Masłowska Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Mokrem | opłacono |
82 | DZIDA Zenon | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | Sam biegam | opłacono |
83 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
84 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
85 | Piórkowska Sylwia | Chełmno | Polska | Bieg rekreacyjny | Platan | opłacono |
86 | Osowska Magdalena | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
87 | PudlewskI Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
88 | Klonowski Tomasz Klonowski | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Platan | opłacono |
89 | Klonowska Maja | ŚWIECIE | Polska | Bieg rekreacyjny | Sp 1 Świecie/Wda | opłacono |
90 | Klonowska Agnieszka | ŚWIECIE | Polska | Bieg rekreacyjny | PLATAN | opłacono |
91 | Kostrzewska Iwona Kostrzewska | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
92 | Tesmer Marcel Tesmer | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
93 | Tesmer Magdalena Tesmer | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
94 | Wszelak Ilona | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg rekreacyjny | Łubudubu | opłacono |
95 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
96 | Gołuńska-Michna Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | CHÓR TIBI MARIAE | opłacono |
97 | Czajka Mateusz | Jeżewo | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
98 | Okrój Maksymilian | Kościerzyna | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
99 | Bogdan Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
100 | Kaczorowski Robert | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono |
Wyświetleń: 19654