Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
2 | Żyła Justyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
3 | Wrzeciono Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
4 | Zielińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | SP 9 Grudziądz | limit osiągnięty |
5 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
6 | Janus Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
7 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny | IKS ATAK ELBLĄG | limit osiągnięty |
8 | Kabat Radosław | Łódź | Polska | Bieg rekreacyjny | Inowrocław Biega | limit osiągnięty |
9 | Stożek Grażyna | Chełmno | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
10 | Nakonieczny Łukasz Nakonieczny | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
11 | Chyła Monika | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
12 | Mendalka Adrianna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
13 | Krymer Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
14 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Nieskończoność | limit osiągnięty |
15 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Olimpia Grudziądz | limit osiągnięty |
16 | Wdowczyk Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | Umks Kwidzyn | limit osiągnięty |
17 | Mieczkowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
18 | Wrzosińska Agnieszka | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
19 | Ziółkowski Mariusz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Packman team | limit osiągnięty |
20 | Krupa Paulina | Wielkie Stwolno | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
21 | Olszewski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Technikum Ekonomiczne | limit osiągnięty |
22 | Grzywacz Michał | Małe Bałówki | Polska | Bieg rekreacyjny | Kurzętnik Biega | limit osiągnięty |
23 | Kalinowski Krzysztof | Mały Rudnik | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
24 | Kalinowska Bogumiła | Mały Rudnik | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
25 | Dreszler Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
26 | Kostrzewski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | CSLog Grudziądz | limit osiągnięty |
27 | Siedlecka joanna | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
28 | Roman Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | LA RIVE Team | limit osiągnięty |
29 | Krzyżykowska Anna | Biały Bór | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
30 | Szulc Maksymilian | Lisie Kąty | Polska | Bieg rekreacyjny | 4xmszulc.pl | limit osiągnięty |
31 | Szulc Martyna | Lisie Kąty | Polska | Bieg rekreacyjny | 4xmszulc.pl | limit osiągnięty |
32 | Szulc Małgorzata | Lisie Kąty | Polska | Bieg rekreacyjny | 4xmszulc.pl | limit osiągnięty |
33 | Szulc Maciej | Lisie Kąty | Polska | Bieg rekreacyjny | 4xmszulc.pl | limit osiągnięty |
34 | Wichrowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
35 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
36 | Dzierzyk Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
37 | Barczyk Krzysztof | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
38 | BATIUK RAFAŁ | GRUDZIADZ | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
39 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny | IKS ATAK ELBLĄG | limit osiągnięty |
40 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
41 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | Gmina Gardeja Biega | limit osiągnięty |
42 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg rekreacyjny | Gmina Gardeja Biega | limit osiągnięty |
43 | Krykant Michał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
44 | Skowrońska Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
45 | SZPAK WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Morsy z GRUDZIĄDZA | limit osiągnięty |
46 | SZPAK KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Morsy z GRUDZIĄDZA | limit osiągnięty |
47 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | limit osiągnięty |
48 | Muras Małgorzata | Piaski | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
49 | Figura Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Morsy z Grudziądza | limit osiągnięty |
50 | Wtorek Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | H2O TEAM | limit osiągnięty |
51 | Okonek Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
52 | Klimek Łukasz | Blizno | Polska | Bieg rekreacyjny | H2O TEAM | limit osiągnięty |
53 | Skorek Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
54 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
55 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Wtorkowy Trening | limit osiągnięty |
56 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
57 | Noch Aneta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
58 | Krzemińska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
59 | Zalech Natalia | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
60 | Babicka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
61 | Jurczyk Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
62 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | limit osiągnięty |
63 | Śliwa Małgorzta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
64 | OKOŃSKA ŻANETA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
65 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
66 | Śląska Angelika | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Has Team | limit osiągnięty |
67 | Jędrak Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
68 | Gwiazdowski Robert | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
69 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
70 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
71 | Mroczek Adam | Gardeja | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
72 | Wróbel Michał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
73 | Kempa Janusz | Ruda | Polska | Bieg rekreacyjny | Rudos | limit osiągnięty |
74 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
75 | PROCAJŁO Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | SP 20 | limit osiągnięty |
76 | PROCAJŁO Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | SP 20 | limit osiągnięty |
77 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | SP 20 | limit osiągnięty |
78 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | Bieg rekreacyjny | KP PSP WĄBRZEŹNO | limit osiągnięty |
79 | Rodzińska Anita | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
80 | Jurczyk Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Virtual Running Club | limit osiągnięty |
81 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | #BOPKDMW | limit osiągnięty |
82 | zaborski mirosław | grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
83 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg rekreacyjny | Szalone Brodnoczanki | limit osiągnięty |
84 | Szymaniak Aneta | Świerkocin | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 19637