Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
2 | Kamiński Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
3 | Pawlik Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
4 | Czyżykowski Marcin Czyżykowski | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
5 | Żyła Justyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
6 | Wnuczek Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
7 | Wrzeciono Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
8 | Mokwa Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
9 | Zielke Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Fit House Grudziądz | opłacono |
10 | Ulatowska Jolanta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
11 | Zielińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | SP 9 Grudziądz | limit osiągnięty |
12 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
13 | Janus Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
14 | Jarantowicz Małgorzata | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | The Runners Świecie | opłacono |
15 | Puzio Tomasz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
16 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny | IKS ATAK ELBLĄG | limit osiągnięty |
17 | Pieńczewski Michał | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
18 | zarecka ewa | Gniewkowo | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
19 | Dłoniak Edmund | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
20 | Righi Julianna | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
21 | Dłoniak Alina | Inowrocław | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
22 | Madej Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
23 | Madej Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
24 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg rekreacyjny | Wolność | opłacono |
25 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
26 | Szczepański Zbigniew | Złotoria | Polska | Bieg rekreacyjny | Pan Karp | opłacono |
27 | Kabat Radosław | Łódź | Polska | Bieg rekreacyjny | Inowrocław Biega | limit osiągnięty |
28 | Sereda Ania | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
29 | Stożek Grażyna | Chełmno | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
30 | Soboń Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
31 | Pniewski Maciej | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg rekreacyjny | Agrolok Sport Team | opłacono |
32 | Kiełbowicz Kacper | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
33 | Kiełbowicz Kamil | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
34 | Michalak Marcin | MOKRE | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
35 | Kończalski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | KBR POLAND | opłacono |
36 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | Bieg rekreacyjny | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
37 | Nakonieczny Łukasz Nakonieczny | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
38 | Chyła Monika | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
39 | Igielski Armin | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Tancia Team | opłacono |
40 | Mendalka Adrianna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
41 | Markuszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Trenować z Najlepszymi - blog | opłacono |
42 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
43 | Pawłowska Aleksandra | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
44 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
45 | Gąsior Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
46 | Cieczka Marek | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
47 | Signerska Wioletta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
48 | Kęska Mateusz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Strażak Przechowo | opłacono |
49 | Nowicka Katarzyna | Kwidzyn-Mareza | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
50 | Jagielski Szymon | Łasin | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
51 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg rekreacyjny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
52 | Wyciechowski Norbert | Włocławek | Polska | Bieg rekreacyjny | OCR TEAM Włocławek | opłacono |
53 | Kiełbowicz Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
54 | Krupińska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
55 | Krymer Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
56 | Czajka Artur | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
57 | Dejewski Tomasz | Nowa Wieś | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
58 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
59 | Lewandowski Krzysztof | Linowo | Polska | Bieg rekreacyjny | LEWY Biega | opłacono |
60 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Motomufi | opłacono |
61 | Szewczuk Jagoda | Mątawy | Polska | Bieg rekreacyjny | AZS PWSZ Wałbrzych | opłacono |
62 | Pastewski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
63 | Szewczuk Maciej | Mątawy | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
64 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Nieskończoność | limit osiągnięty |
65 | Zieliński Tomasz | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
66 | Lange Łukasz Lange | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
67 | Chodziutko-Furso Beata Chodziutko-Furso | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | Ekoton / I LO Grudziądz | opłacono |
68 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Olimpia Grudziądz | limit osiągnięty |
69 | Krzyżykowski Jędrzej | Biały Bór | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim | opłacono |
70 | Tarczykowski Jarosław | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
71 | Tarczykowska Justyna | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
72 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
73 | Matczyński Marek | Piaski | Polska | Bieg rekreacyjny | Olimpia Grudziądz | opłacono |
74 | Nagel igor Nagel | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Mokrem | opłacono |
75 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
76 | Michalak Maria | Mokre | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
77 | Kruczkowski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
78 | Skorek Barbara | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
79 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg rekreacyjny | Gemalto | opłacono |
80 | Wdowczyk Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | Umks Kwidzyn | limit osiągnięty |
81 | Szarszewska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
82 | Kopecki Michał | Warszawa | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
83 | Nalaskowski Bruno | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
84 | Mieczkowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
85 | Jasińska Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
86 | Mazur Marietta | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
87 | Mazur Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
88 | URBAŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg rekreacyjny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
89 | Krasnodębski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
90 | Kowalczyk Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
91 | Wrzosińska Agnieszka | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | limit osiągnięty | |
92 | Lamparski Daniel | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
93 | Maciejewska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
94 | Gołębiowski Hubert | Gruta | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
95 | Wisniewska Anna | Grudziadz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
96 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Bieg rekreacyjny | opłacono | |
97 | Wiśniewski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Akademia Biegania | opłacono |
98 | Jelińska Agnieszka | Łasin | Polska | Bieg rekreacyjny | Biegam bo lubię | opłacono |
99 | Ziółkowski Mariusz | Świecie | Polska | Bieg rekreacyjny | Packman team | limit osiągnięty |
100 | Guzmann-Masłowska Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg rekreacyjny | Szkoła Podstawowa w Mokrem | opłacono |
Wyświetleń: 19639