*** Organizatorzy ***
Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej;
Wydział Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza;
Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

*** Termin i miejsce ***
Marsz Nordic Walking będzie rozegrany dnia 8 maja 2016r.
Miejsce: Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Malinowe Górki. Start wspólny odbędzie się o godz. 9:45 na promenadzie przy plaży.

*** Trasa ***
Marsz Nordic Walking odbędzie się na trasie prowadzącej wokół zbiornika Pogoria III,
Dystans: ok. 6 km
Rodzaj nawierzchni: asfalt + kostka chodnikowa,

*** Limit ***
Organizator ustala limit uczestników w wysokości 100 osób (zapisanych i opłaconych).

*** Zasady marszu ***
Start wspólny odbędzie się o godz. 9:45 na promenadzie przy plaży,
Zawodnicy będą klasyfikowani wg czasu brutto,
Podczas pokonywania trasy zawodnicy proszeni są o trzymanie się prawej strony trasy,
Zawodnicy proszeni są o obecność w pobliżu startu przynajmniej 5 minut przed orientacyjną godziną startu,
Nieobecność zweryfikowanego zawodnika o wyznaczonej godzinie startu będzie skutkowała dyskwalifikacją,
Zawodnicy proszeni są o stosowanie w trakcie marszu techniki nordic walking. Na trasie marszu będą ustawieni obserwatorzy, który będą reagowali na naruszenia zasad marszu, w szczególności na podbieganie. Obserwatorzy mają prawo wnioskować do organizatora o dyskwalifikację zawodnika łamiącego zasady marszu. Decyzja organizatora odnośnie dyskwalifikacji zawodnika jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

*** Zgłoszenia i wydawanie numerów startowych ***
Rejestracja internetowa będzie dostępna do dnia 4 maja 2016 roku. Po tej dacie będzie można jeszcze zgłosić swoje uczestnictwo i opłacić wpisowe w dniu startu, zgłaszając się osobiście w biurze zawodów do godz. 9:30. Weryfikacja zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbywać się będzie dnia 8 maja 2016 r. w godz. 8:00 – 9:30 w biurze zawodów usytuowanym w pobliżu startu.

*** Opłata startowa ***
Wpisowe jest płatne przelewem na rachunek bankowy Stowarzyszenia Pogoria Biega, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Konopnickiej 29. Nr rachunku: 81 1050 1360 1000 0023 5388 3263 Tytuł wpłaty: startowe Szóstka Pogorii – bieg, oraz imię i nazwisko startującego. Wysokość opłaty startowej wynosi 20,00 zł od osoby. Opłatę można uregulować w dniu zawodów. Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

Wyświetleń: 3523

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ