Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
2 | Baruch Włodzimierz | Dąbrowa Górnicza | 6 km | |||
3 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | 6 km | Dąbrowa Nordic Team | opłacono | |
4 | Jakubiuk Grażyna | Tarnoweskie Góry | 6 km | opłacono | ||
5 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | 6 km | |||
6 | Kluska-Wnuk Anna | Dąbrowa Górnicza | 6 km | opłacono | ||
7 | Zemła Iwona | Malinowice | 6 km | opłacono | ||
8 | Frenkiel - Zydek Ewa | Dobieszowice | 6 km | opłacono | ||
9 | SOBCZAK ROBERT | Tarnowskie Góry | 6 km | GWAREK NORDIC TEAM | ||
10 | Kołton Helena | Zawiercie | 6 km | Grupa Jura'PL | opłacono | |
11 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | 6 km | opłacono | ||
12 | Knol Agnieszka | Sosnowiec | 6 km | |||
13 | Knol Agnieszka | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
14 | Serwotka Jan | Wodzislaw Slaski | 6 km | |||
15 | Siwiec Artur | Katowice | 6 km | MK team | opłacono | |
16 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | 6 km | |||
17 | Wruciński Adam | Radzionków | 6 km | opłacono | ||
18 | Wrucińska Dorota | Radzionków | 6 km | opłacono | ||
19 | Fajer Dorota | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
20 | ŁĄCZYK BARBARA | CZELADŹ | 6 km | CZELADŹ BIEGA | opłacono | |
21 | ŁĄCZYK JERZY | CZELADŹ | 6 km | CZELADŹ BIEGA | opłacono | |
22 | Duliban Joanna | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
23 | Piłko Marcin | Dąbrowa Górnicza | 6 km | Kocham Biegać | ||
24 | ptaś jolanta | czeladz | 6 km | mosir czeladz | ||
25 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | 6 km | MK Team | ||
26 | Maciuk Bronisław | Katowice | 6 km | Stadion Śląski | opłacono | |
27 | Ganiecka-Maciuk Helena | Katowice | 6 km | Stadion Śląski | opłacono | |
28 | Dylewski Andrzej | Dabrowa Gornicza | 6 km | Dabrowa Nordic Team | ||
29 | Dylewska Barbara | Dabrowa Gornicza | 6 km | Dabrowa Nordic Team | ||
30 | KOZŁOWSKI JACEK | 42-600 tarnowskie góry | 6 km | |||
31 | Szczygieł Marek | Zawiercie | 6 km | JURA'Pl | opłacono | |
32 | Garbat Bożena | Sosnowiec | 6 km | |||
33 | Garbat Ryszard | Sosnowiec | 6 km | |||
34 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | 6 km | opłacono | ||
35 | Żuchowicz Robert | Dąbrowa -Górnicza | 6 km | Ergaz | ||
36 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | 6 km | MK Team | opłacono | |
37 | WACH JACEK | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | |||
38 | WACH ELŻBIETA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | |||
39 | SMACZYŃSKA KRYSTYNA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
40 | NAWROCKA DANUTA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
41 | ŻUCHOWICZ ELŻBIETA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
42 | KUBICKA BRYGIDA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
43 | SUWAŁA DOROTA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
44 | NOWAK MONIKA | DĄBROWA GÓRNICZA | 6 km | opłacono | ||
45 | Wajzer Lucja | Zawiercie | 6 km | Grupa Jura. PL | opłacono | |
46 | Górniak Adam | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
47 | Balin Elwira | Dąbrowa Górnicza | 6 km | opłacono | ||
48 | Zaczkowska-Gaca Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | 6 km | opłacono | ||
49 | Niechwiejczyk Piotr | Świętochłowice | 6 km | Opel Active Team | opłacono | |
50 | Kalaga Małgorzata | Chruszczobród | 6 km | opłacono | ||
51 | PAJĄK GRAŻYNA | GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ | 6 km | Włóczy-kijki | opłacono | |
52 | Piłat Rafał | Dąbrowa Górnicza | 6 km | W Pogoni za Duchem | opłacono | |
53 | Golubska Anna | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
54 | Łakomy Dominika | Wysoka | 6 km | |||
55 | Kotasińska-Płatos Sylwia | Będzin | 6 km | - | opłacono | |
56 | Płatos Sławomir | Będzin | 6 km | - | opłacono | |
57 | Thomalla Bogdan | Zabrze | 6 km | opłacono | ||
58 | Łozińska Edyta | Ruda Śląska | 6 km | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
59 | KRZYŻAK RENATA | SOSNOWIEC | 6 km | Dąbrowa Nordic Team | opłacono | |
60 | Górnik Jerzy | katowice | 6 km | Katowice | opłacono | |
61 | Zobek Edward | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
62 | Mól Wioletta | Czeladź | 6 km | Silesia Nordic Team/Czeladź Biega | opłacono | |
63 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | 6 km | Dobieszowice Nordic | opłacono | |
64 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | 6 km | Dąbrowa Nordic Team | ||
65 | Baruch Włodzimierz | Dąbrowa Górnicza | 6 km | Dąbrowa Nordic Team | ||
66 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | 6 km | Dąbrowa Nordic Team | opłacono | |
67 | Wojciechowski Tadeusz | Dąbrowa Górnicza | 6 km | DĄBROWA NORDIG TEAM | ||
68 | Matuszek Jacek | Dąbrowa Gornicza | 6 km | opłacono | ||
69 | Rodko Marta | Czeladź | 6 km | Sekcja Piaski/Strong House Czeladź | ||
70 | Kręgiel Paweł | Sosnowiec | 6 km | Sportowe Zagłębie | opłacono | |
71 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
72 | Czub Jarosłąw | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
73 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | 6 km | opłacono | ||
74 | Skuta Tomasz | Dąbrowa Górnicza | 6 km |
Wyświetleń: 10666