Predathlon Sirvis Ice - Okółek 2019

PREDATHLON SIRVIS ICE 2019

 

Styczeń... Zima...

Kilka, albo i kilkanaście stopni poniżej zera. O ile bieganie w takiej temperaturze to fajna sprawa, o tyle już 6 km w kajaku w tych warunkach potrafi dać w kość. Zwłaszcza rozgrzanym po biegu nogom, kóre w kajaku już się nie za wiele ruszają. W takich warunkach nie słyszelismy żeby ktoś łączył te dwie dyscypliny. A my i owszem :)

Limit startujących niewielki, raptem 40 osób czyli 20 par - dzięki temu koszulka finiszera PREDATHLON SIRVIS ICE to praktycznie unikat. A trzeba to ukończyć razem z partnerem z drużyny. Poprzeczka wisi wysoko.

 

Zapisy zamknięte - osiągnęliśmy limit zgłoszeń!!

 

Tyle słowem wstępu, a teraz garść szczegółów i małe kompendium wiedzy na temat imprezy:

  1. Startujemy parami - zapisujemy się indywidualnie. W nazwie klubu podajemy nazwę drużyny i to nam identyfikuje startujące pary.
  2. Teoretycznie można sobie parę dobrać na miejscu - ale nieparzysta ilość uczestników pod koniec trwania zapisów to proszenie się o kłopoty w dniu startu dla niezidentyfikowanych par.
  3. Przebieg zawodów - biegniemy ok. 15 km po czym drużyna (para) razem wsiada do kajaka i pokonuje w nim 6 km do mety.
  4. W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności - piszcie, dzwońcie.
  5. Współrzędne miejsca startu i mety? Proszę bardzo - https://goo.gl/maps/e8Wo7jTaXWH2

Hasło na dziś? Drużyna jest na tyle mocna, na ile mocne jest jej najsłabsze ogniwo.

 

Wytrzymasz mróz?

 

Wyświetleń: 2637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ