Predathlon Sirvis Ice - Okółek 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Widera Karol Augustów Predathlon SIRVIS ICE 2019 Janusze biegania opłacono
2 Tarasewicz Paweł Bialystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training II opłacono
3 Daszkilewicz Rafał Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Piękni i Bestie limit osiągnięty
4 Stankiewicz Piotr Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Dzikie Świnie opłacono
5 Kierzkowski Marcin Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Dzikie Świnie opłacono
6 Gawryluk Marcin Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training TNT opłacono
7 Kudła Dominika Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 limit osiągnięty
8 Stasiewicz Jacek Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Podlasko-Mazowiecka kooperatywa biegowa opłacono
9 Lewonik Małgorzata Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 limit osiągnięty
10 Łoś Tomasz Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training TNT opłacono
11 Lewko Mateusz Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 PędziLewko limit osiągnięty
12 Półtorak Krzysztof Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training III opłacono
13 Bronicz Marcin Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training III opłacono
14 Leszczyński Krzysztof Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Bo Asia kazała... opłacono
15 Dziemian Maciej Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Piękni i Bestie limit osiągnięty
16 Wielakin Darek Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Nadaktywni limit osiągnięty
17 Szekalski Marek Białystok Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training II opłacono
18 Awenciuk Andrzej Bielsk Podlaski Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training I opłacono
19 Wielechowska Magdalena Ciechanów Predathlon SIRVIS ICE 2019 Naprzód Młociny / Włóczybiegi opłacono
20 Wszeborowski Dariusz Ełk Predathlon SIRVIS ICE 2019 Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
21 Wszeborowski Kacper Ełk Predathlon SIRVIS ICE 2019 Strażnicy Leśnej Galaktyki opłacono
22 Augustynowicz Piotr EŁK Predathlon SIRVIS ICE 2019 POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA opłacono
23 duchnowski łukasz ełk Predathlon SIRVIS ICE 2019 15Giżycka Brygada Zmechanizowana limit osiągnięty
24 Czapran Marek Gdańsk Predathlon SIRVIS ICE 2019 xRunners opłacono
25 Wałdowski Dominik Gdańsk Predathlon SIRVIS ICE 2019 xRunners opłacono
26 Przeklasa Wojciech Kleosin Predathlon SIRVIS ICE 2019 Bo Asia kazała... opłacono
27 Konopczyński Marcin Lenarty Predathlon SIRVIS ICE 2019 PGR opłacono
28 Huk Marcin Letniki Predathlon SIRVIS ICE 2019 HOOK TEAM opłacono
29 Biernat Mirosław Łapy Predathlon SIRVIS ICE 2019 TrebalTeam opłacono
30 Walichniewicz Patryk Malbork Predathlon SIRVIS ICE 2019 Polska Organizacja Wojskowa opłacono
31 Łaskowski Tomasz Olecko Predathlon SIRVIS ICE 2019 Wkurw_team opłacono
32 Łaskowska Marzena Olecko Predathlon SIRVIS ICE 2019 Wkurw_team opłacono
33 Naruszewicz Mariusz Olecko Predathlon SIRVIS ICE 2019 TiM team opłacono
34 Milewski Rafał Orzysz Predathlon SIRVIS ICE 2019 TiM team opłacono
35 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Predathlon SIRVIS ICE 2019 PGR opłacono
36 Chmielewski Krzysztof Sokółka Predathlon SIRVIS ICE 2019 Outdoor Training I opłacono
37 Kochaniak Andrzej Sowlany Predathlon SIRVIS ICE 2019 Naprzód Młociny / Włóczybiegi opłacono
38 Górski Grzegorz Stoki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Calypso Suwałki opłacono
39 Garczarczyk Tomasz Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Janusze biegania opłacono
40 Twarowski Grzegorz Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 limit osiągnięty
41 Piaścik Karol Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 limit osiągnięty
42 Orłowski Kamil Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Calypso Suwałki opłacono
43 Bogdan Sebastian Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Szulc Team opłacono
44 Szulc Kuba Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Szulc Team opłacono
45 Sznejder Anita Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 A&L_TEAM opłacono
46 Niedbała Marek Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Sportowe Suwałki opłacono
47 Krzywicki Leszek Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 A&L_TEAM opłacono
48 Milewski Radek Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Sportowe Suwałki opłacono
49 Zubowicz Tomasz Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Nadleśnictwo Suwałki I opłacono
50 Ulikowski Grzegorz Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Nadleśnictwo Suwałki I opłacono
51 Zubowicz Łukasz Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Nadleśnictwo Suwałki II opłacono
52 Szyc Krystian Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Nadleśnictwo Suwałki II opłacono
53 Ruszewska Anna Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Husaria Race Team limit osiągnięty
54 Ruszewski Jarosław Suwałki Predathlon SIRVIS ICE 2019 Husaria Race Team limit osiągnięty
55 Pieróg Maciej Uhowo Predathlon SIRVIS ICE 2019 HOOK TEAM opłacono
56 Halicki Paweł UHOWO Predathlon SIRVIS ICE 2019 TrebalTeam opłacono
57 Buczel Anna WARSZAWA Predathlon SIRVIS ICE 2019 Podlasko-Mazowiecka kooperatywa biegowa opłacono
58 Kołtunicki Krzysztof Warszawa Predathlon SIRVIS ICE 2019 Gorce Ultra-Trail opłacono
59 Młodecka Sylwia Warszawa Predathlon SIRVIS ICE 2019 Gorce Ultra-Trail opłacono
60 Bicka Anna Warszawa Predathlon SIRVIS ICE 2019 Gorce Ultra-Trail II opłacono
61 Olesiak Grzegorz Warszawa Predathlon SIRVIS ICE 2019 Gorce Ultra-Trail II opłacono


Wyświetleń: 2365

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ