Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4

PARY MAŁŻEŃSKIE BIEG

NORDIC WALKING IMIĘ CZAS 1 ETAP CZAS 2 ETAP CZAS 3 ETAP CZAS 4 ETAP
NOWAKOWSCY MARZENA 00:24:22.0
WOJCIECH 00:19:02.0
NOWAKOWSCY Total 00:43:24.0
ŚCISŁOWSCY ALEKSANDRA 00:24:41.0
RAFAŁ 00:19:46.0
ŚCISŁOWSCY Total 00:44:27.0
ZIMNY ANNA 00:24:50.0
SEBASTIAN 00:21:23.0
ZIMNY Total 00:46:13.0
SENIUŚ MAŁGORZATA 00:27:34.0
MARCIN 00:18:47.0
SENIUŚ Total 00:46:21.0
JAŻDŻEWSCY IWONA 00:27:03.0
ZBIGNIEW 00:21:36.0
JAŻDŻEWSCY Total 00:48:39.0
NOWICCY BEATA 00:25:45.0
MICHAŁ 00:23:30.0
NOWICCY Total 00:49:15.0
NOWAK GRZEGORZ 00:24:04.0
KATARZYNA 00:26:17.0
NOWAK Total 00:50:21.0
MICHALECCY BEATA 00:28:43.0
JAROSŁAW 00:22:31.0
MICHALECCY Total 00:51:14.0
JAKUBOWSCY IZABELA 00:28:14.0
LESZEK 00:23:12.0
JAKUBOWSCY Total 00:51:26.0
TRZCIŃSCY KAMILA 00:28:20.0
RADOSŁAW 00:24:35.0
TRZCIŃSCY Total 00:52:55.0
NAUMCZYK KATARZYNA 00:26:30.0
TOMASZ 00:26:29.0
NAUMCZYK Total 00:52:59.0
SZARMACH GRZEGORZ 00:28:10.0
SYLWIA 00:28:10.0
SZARMACH Total 00:56:20.0
SZKLARSCY ALICJA 00:31:33.0
ANDRZEJ 00:26:24.0
SZKLARSCY Total 00:57:57.0
NIERZWICCY DANIEL 00:31:39.0
PATRYCJA 00:31:39.0
NIERZWICCY Total 01:03:18.0
REDLIN MATEUSZ 00:31:18.0
MONIKA 00:32:08.0
REDLIN Total 01:03:26.0

PARY MAŁŻEŃSKIE NW

NORDIC WALKING IMIĘ CZAS 1 ETAP CZAS 2 ETAP CZAS 3 ETAP CZAS 4 ETAP
JÓŹWIAK ŁUKASZ 00:39:13.0
MARIANNA 00:36:10.0
JÓŹWIAK Total 01:15:23.0
GIBAS JOANNA 00:38:09.0
SŁAWOMIR 00:38:01.0
GIBAS Total 01:16:10.0
PRZERWA ADRIAN 00:35:38.0
JOANNA 00:41:33.0
PRZERWA Total 01:17:11.0
ŚWISŁOSCY BOGDAN 00:35:32.0
EWA 00:45:20.0
ŚWISŁOSCY Total 01:20:52.0
MĄDER BOGDAN 00:40:34.0
JOLANTA 00:47:08.0
MĄDER Total 01:27:42.0
WIŚNIEWSCY IWONA 00:45:03.0
JANUSZ 00:43:52.0
WIŚNIEWSCY Total 01:28:55.0
WASIOŁEK ADAM 00:45:53.0
MARIOLA 00:45:54.0
WASIOŁEK Total 01:31:47.0
LANGE IWONA 00:49:25.0
KRYSTIAN 00:42:28.0
LANGE Total 01:31:53.0

5KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 61 KUJAWA WIKTOR M 1 M 25-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0 5km Bieg 0:16:45 17.91 [km/h]
2 327 TARAS DANIEL M 2 M 30-34 MALBORK 22 BLT 0 5km Bieg 0:17:08 17.51 [km/h]
3 158 WRÓBEL MICHAŁ M 3 M 16-19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:17:20 17.31 [km/h]
4 151 GODLEWSKI ŁUKASZ M 4 M 35-39 1 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0 5km Bieg 0:17:21 17.29 [km/h]
5 62 KLONOWSKI MARCIN M 5 M 30-34 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:17:44 16.92 [km/h]
6 93 OŁOWSKI KAMIL M 6 M 35-39 2 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:17:47 16.87 [km/h]
7 141 GRETKOWSKI JACEK M 7 M 25-29 1 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:17:57 16.71 [km/h]
8 154 CHĘTNIK RAFAŁ M 8 M 40-44 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:18:00 16.67 [km/h]
9 124 OLIŃSKI WOJCIECH M 9 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:18:06 16.57 [km/h]
10 178 HAPKE TOMASZ M 10 M 40-44 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:18:09 16.53 [km/h]
11 218 SAROSIEK PATRYK M 11 M 20-24 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:18:12 16.48 [km/h]
12 82 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 12 M 40-44 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:18:20 16.36 [km/h]
13 279 DZIWOSZ PAWEŁ M 13 M 35-39 3 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:18:21 16.35 [km/h]
14 219 CYBULA PAWEŁ M 14 M 20-24 2 KAZIMIERZ 0 5km Bieg 0:18:28 16.25 [km/h]
15 165 SENIUŚ MARCIN M 15 M 40-44 4 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:18:47 15.97 [km/h]
16 71 CEBULA BOGDAN M 16 M 55-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:18:49 15.94 [km/h]
17 287 KOWALSKI WALDEMAR M 17 M 30-34 2 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 0 5km Bieg 0:18:51 15.92 [km/h]
18 153 NOWAKOWSKI WOJCIECH M 18 M 40-44 5 MALBORK GRUPA MALBORK NOWAKOWSCY 5km Bieg 0:19:02 15.76 [km/h]
19 83 ZINIEWICZ LEON M 19 M 0-15 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:19:22 15.49 [km/h]
20 94 SIKORA MARCIN M 20 M 40-44 6 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:19:25 15.45 [km/h]
21 3 KASZUBOWSKI ZENON M 21 M 55-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:19:30 15.38 [km/h]
22 182 KUROWSKI MICHAŁ M 22 M 30-34 3 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:19:35 15.32 [km/h]
23 209 BABCIAK JAKUB M 23 M 16-19 1 NOWY STAW 0 5km Bieg 0:19:36 15.31 [km/h]
24 66 MELKA TOMEK M 24 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 0 5km Bieg 0:19:36 15.31 [km/h]
25 231 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 25 M 40-44 7 PARPARY ŚCISŁOWSCY 5km Bieg 0:19:46 15.18 [km/h]
26 125 OLIŃSKI MARCIN M 26 M 16-19 3 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:19:50 15.13 [km/h]
27 128 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 27 M 40-44 8 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:19:54 15.08 [km/h]
28 57 GŁOWACKI KACPER M 28 M 16-19 4 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:20:09 14.89 [km/h]
29 136 SZARKO MACIEJ M 29 M 40-44 9 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:20:14 14.83 [km/h]
30 129 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 25-29 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:15 14.81 [km/h]
31 260 DALIDOWICZ MAJA K 2 K 16-19 ELBLĄG TRUSO ELBLĄG 0 5km Bieg 0:20:18 14.78 [km/h]
32 189 SUCHOMSKI MARCIN M 30 M 30-34 4 NOWY STAW GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:20:26 14.68 [km/h]
33 223 GUZ ROBERT M 31 M 40-44 10 TCZEW 22.BLT 0 5km Bieg 0:20:30 14.63 [km/h]
34 212 RUDZKI ADAM M 32 M 35-39 4 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:35 14.57 [km/h]
35 183 DACKIEWICZ MAREK M 33 M 30-34 5 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:20:38 14.54 [km/h]
36 317 NIERZWICKI KACPER M 34 M 0-15 2 STAROGARD GDAŃSKI PSP 6 STAROGARD GDAŃKI 0 5km Bieg 0:20:42 14.49 [km/h]
37 150 KOZŁOWSKI MAREK M 35 M 20-24 3 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0 5km Bieg 0:20:45 14.46 [km/h]
38 65 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 36 M 35-39 5 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:20:45 14.46 [km/h]
39 126 KRUCZKOWSKI MICHAŁ M 37 M 20-24 4 MALBORK 0 5km Bieg 0:20:48 14.42 [km/h]
40 238 RYKAŁA RAFAŁ M 38 M 30-34 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:09 14.18 [km/h]
41 58 PĘŚKO MICHAŁ M 39 M 40-44 11 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:21:14 14.13 [km/h]
42 118 MELKA KRZYSZTOF M 40 M 30-34 7 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:21:16 14.11 [km/h]
43 123 MROCZKOWSKI TOMASZ M 41 M 35-39 6 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:21:18 14.08 [km/h]
44 172 ZIMNY SEBASTIAN M 42 M 35-39 7 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY ZIMNY 5km Bieg 0:21:23 14.03 [km/h]
45 31 MOGIŁKA JACEK M 43 M 35-39 8 MALBORK OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5km Bieg 0:21:28 13.98 [km/h]
46 206 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 44 M 35-39 9 SZTUM 0 5km Bieg 0:21:29 13.96 [km/h]
47 96 DUCHAŁA PIOTR M 45 M 45-49 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:21:31 13.94 [km/h]
48 225 MICHALAK MAREK M 46 M 45-49 2 TCZEW 0 5km Bieg 0:21:33 13.92 [km/h]
49 162 WĄSIK KRZYSZTOF M 47 M 45-49 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:35 13.90 [km/h]
50 36 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 48 M 55-59 3 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM JAŻDŻEWSCY 5km Bieg 0:21:36 13.89 [km/h]
51 144 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 49 M 55-59 4 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 0 5km Bieg 0:21:44 13.80 [km/h]
52 226 ŁUŻYŃSKI GRZEGORZ M 50 M 55-59 5 GOŚCISZEWO SPORTZONE 0 5km Bieg 0:21:46 13.78 [km/h]
53 285 MATEJUK ARKADIUSZ M 51 M 35-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:21:50 13.74 [km/h]
54 88 ZINIEWICZ EMIL M 52 M 0-15 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:57 13.67 [km/h]
55 95 STANKIEWICZ PIOTR M 53 M 40-44 12 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0 5km Bieg 0:21:59 13.65 [km/h]
56 201 SŁOWIK BARTOSZ M 54 M 25-29 2 MALBORK 0 5km Bieg 0:22:02 13.62 [km/h]
57 2 TOŁKACZ WOJCIECH M 55 M 55-59 6 MALBORK MALBORK BIEGA 5km Bieg 0:22:03 13.61 [km/h]
58 1 STOLARÓW AGNIESZKA K 3 K 45-49 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:22:07 13.56 [km/h]
59 179 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 56 M 35-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:22:08 13.55 [km/h]
60 101 JERZYK MICHAŁ M 57 M 30-34 8 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:22:14 13.49 [km/h]
61 112 DRESZLER WIESŁAW M 58 M 45-49 4 SKOWARCZ 0 5km Bieg 0:22:16 13.47 [km/h]
62 310 BURDA PATRYK M 59 M 35-39 12 0 5km Bieg 0:22:16 13.47 [km/h]
63 40 SEŃKO PIOTR M 60 M 40-44 13 MALBORK TEAM DKMS 0 5km Bieg 0:22:17 13.46 [km/h]
64 132 SZWĘCH MAREK M 61 M 30-34 9 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:22:18 13.45 [km/h]
65 175 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 62 M 45-49 5 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:22:19 13.44 [km/h]
66 11 WALENDZIAK JAN M 63 M 0-15 4 GOŚCISZEWO SP1 MALBORK 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h]
67 232 SUSKI KAROL M 64 M 40-44 14 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:22:21 13.42 [km/h]
68 185 SOSIŃSKI DARIUSZ M 65 M 40-44 15 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:22:30 13.33 [km/h]
69 55 MICHALECKI JAROSŁAW M 66 M 30-34 10 MALBORK MICHALECCY 5km Bieg 0:22:31 13.32 [km/h]
70 205 TREĆ LEON M 67 M 60-64 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:22:32 13.31 [km/h]
71 49 RUDNIK JERZY M 68 M 65-69 1 CHOJNICE 0 5km Bieg 0:22:33 13.30 [km/h]
72 50 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 69 M 60-64 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:22:37 13.26 [km/h]
73 87 SZEWCZYK ADAM M 70 M 30-34 11 MALBORK 0 5km Bieg 0:22:43 13.21 [km/h]
74 37 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 71 M 40-44 16 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0 5km Bieg 0:22:49 13.15 [km/h]
75 7 ŻÓŁTAŃSKI ŁUKASZ M 72 M 35-39 13 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5km Bieg 0:22:53 13.11 [km/h]
76 103 GAWDZIK ARKADIUSZ M 73 M 40-44 17 BRANIEWO A.M.G. 0 5km Bieg 0:22:55 13.09 [km/h]
77 127 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 74 M 50-54 2 MIKOŁAJKI POMORSKIE 0 5km Bieg 0:23:02 13.02 [km/h]
78 106 FURMANIAK ANDRZEJ M 75 M 35-39 14 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:02 13.02 [km/h]
79 281 KOMASARA PIOTR M 76 M 25-29 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:02 13.02 [km/h]
80 74 DZIEDZIC RAFAŁ M 77 M 35-39 15 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:23:06 12.99 [km/h]
81 42 JAKUBOWSKI LESZEK M 78 M 35-39 16 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK JAKUBOWSCY 5km Bieg 0:23:12 12.93 [km/h]
82 311 MAJEWSKI RADOSŁAW M 79 M 30-34 12 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:15 12.90 [km/h]
83 244 SZULKOWSKI MICHAŁ M 80 M 30-34 13 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:23:15 12.90 [km/h]
84 227 DĘBSKI TOMASZ M 81 M 50-54 3 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:23:22 12.84 [km/h]
85 27 SŁOWIŃSKI PAWEŁ M 82 M 40-44 18 MALBORK 5km Bieg 0:23:25 12.81 [km/h]
86 308 SAWICKI RADOSŁAW M 83 M 35-39 17 STARE POLE 0 5km Bieg 0:23:27 12.79 [km/h]
87 222 NOWICKI MICHAŁ M 84 M 40-44 19 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM NOWICCY 5km Bieg 0:23:30 12.77 [km/h]
88 237 SIKORA ANDRZEJ M 85 M 50-54 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT 5km Bieg 0:23:35 12.72 [km/h]
89 131 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 86 M 25-29 4 SZTUM 0 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h]
90 86 BOCHON AGATA K 4 K 25-29 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:39 12.68 [km/h]
91 116 WOLANIN JAKUB M 87 M 35-39 18 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 0 5km Bieg 0:23:43 12.65 [km/h]
92 273 BIEGALSKI WOJCIECH M 88 M 25-29 5 MISTÓW 0 5km Bieg 0:23:44 12.64 [km/h]
93 19 KROTOWSKI SZYMON M 89 M 0-15 5 MALBORK SP 3 MALBORK 5km Bieg 0:23:48 12.61 [km/h]
94 251 CZAPLA NATALIA K 5 K 25-29 2 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:48 12.61 [km/h]
95 252 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 90 M 35-39 19 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:23:49 12.60 [km/h]
96 220 GIBAS PRZEMYSŁAW M 91 M 30-34 14 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:51 12.58 [km/h]
97 271 KĘDZIERSKI MACIEJ M 92 M 30-34 15 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:23:52 12.57 [km/h]
98 326 MAJER GRZEGORZ M 93 M 35-39 20 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:23:54 12.55 [km/h]
99 204 SOJKA ZBIGNIEW M 94 M 55-59 7 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 0 5km Bieg 0:23:56 12.53 [km/h]
100 102 BOGUSZ MATEUSZ M 95 M 30-34 16 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:00 12.50 [km/h]
101 282 PODOLSKA JOANNA SYLWIA K 6 K 30-34 1 ELBLAG 0 5km Bieg 0:24:01 12.49 [km/h]
102 239 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 96 M 35-39 21 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:02 12.48 [km/h]
103 13 ROGOWSKI MARIUSZ M 97 M 40-44 20 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:24:02 12.48 [km/h]
104 108 NOWAK GRZEGORZ M 98 M 35-39 22 TCZEW NOWAK 5km Bieg 0:24:04 12.47 [km/h]
105 307 JANKOWSKA BEATA K 7 K 40-44 1 STARE POLE 0 5km Bieg 0:24:05 12.46 [km/h]
106 276 ANTONIEWICZ MARCIN M 99 M 40-44 21 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:08 12.43 [km/h]
107 320 MASYS AGNIESZKA K 8 K 40-44 2 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:24:10 12.41 [km/h]
108 265 KOSIŃSKA ANNA K 9 K 35-39 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:24:11 12.41 [km/h]
109 142 HOFFMANN DANIEL M 100 M 35-39 23 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:24:17 12.35 [km/h]
110 264 MAZELLA MONIKA K 10 K 30-34 2 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 5km Bieg 0:24:19 12.34 [km/h]
111 213 TUŃSKA EDYTA K 11 K 40-44 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:19 12.34 [km/h]
112 313 KOLODYNSKI TOMASZ M 101 M 40-44 22 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:24:21 12.32 [km/h]
113 208 KOWALSKI HENRYK M 102 M 60-64 3 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 0 5km Bieg 0:24:21 12.32 [km/h]
114 152 NOWAKOWSKA MARZENA K 12 K 40-44 4 MALBORK GRUPA MALBORK NOWAKOWSCY 5km Bieg 0:24:22 12.31 [km/h]
115 278 TAŁUĆ ŁUKASZ M 103 M 35-39 24 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:23 12.30 [km/h]
116 143 JASEK MARCIN M 104 M 35-39 25 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:28 12.26 [km/h]
117 56 SKRZYPEK MARCIN M 105 M 30-34 17 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:30 12.24 [km/h]
118 117 WOLANIN KLAUDIA K 13 K 0-15 1 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT\WYPŁOSZ 0 5km Bieg 0:24:35 12.20 [km/h]
119 100 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 106 M 30-34 18 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZCIŃSCY 5km Bieg 0:24:35 12.20 [km/h]
120 211 GROSZKOWSKI MARCIN M 107 M 30-34 19 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:36 12.20 [km/h]
121 230 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 14 K 35-39 2 PARPARY ŚCISŁOWSCY 5km Bieg 0:24:41 12.15 [km/h]
122 280 ZIĘBA KAMIL M 108 M 25-29 6 NOWY STAW TP NOGAT MALBORK 0 5km Bieg 0:24:47 12.10 [km/h]
123 73 BENDERSKI GRZEGORZ M 109 M 45-49 6 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:48 12.10 [km/h]
124 171 ZIMNA ANNA K 15 K 35-39 3 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY 5km Bieg 0:24:50 12.08 [km/h]
125 130 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 110 M 35-39 26 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:51 12.07 [km/h]
126 114 MATYSKIEL ANITA K 16 K 45-49 1 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:24:51 12.07 [km/h]
127 186 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 111 M 50-54 5 MALBORK I LO MALBORK 0 5km Bieg 0:24:53 12.06 [km/h]
128 157 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 17 K 35-39 4 M I Ł O B Ą D Z 0 5km Bieg 0:24:53 12.06 [km/h]
129 170 ZIMNA AGNIESZKA K 18 K 35-39 5 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 5km Bieg 0:24:54 12.05 [km/h]
130 89 JASKOT JERZY M 112 M 65-69 2 MALBORK NIEZRZESZONY 0 5km Bieg 0:24:55 12.04 [km/h]
131 98 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 113 M 45-49 7 KAMIONKA 0 5km Bieg 0:25:02 11.98 [km/h]
132 48 WLAZŁO JOANNA K 19 K 40-44 5 MALBORK WSG MALBORK 0 5km Bieg 0:25:08 11.94 [km/h]
133 245 SZTEJNER PIOTR M 114 M 35-39 27 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:25:09 11.93 [km/h]
134 286 JOŃCZYK ANNA K 20 K 50-54 1 STAROGARD GDANSKI BIEGAMBOLUBIĘ 0 5km Bieg 0:25:12 11.90 [km/h]
135 20 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 115 M 55-59 8 MALBORK 5km Bieg 0:25:14 11.89 [km/h]
136 8 ZAWICKA ANNA K 21 K 40-44 6 MALBORK 5km Bieg 0:25:17 11.87 [km/h]
137 277 ORZESZEK PAULINA K 22 K 35-39 6 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:25:30 11.76 [km/h]
138 72 CHRZANOWSKA CECYLIA K 23 K 60+ 1 LISEWO AKTYWNE LISEWO 0 5km Bieg 0:25:36 11.72 [km/h]
139 283 RAWINSKI MAREK M 116 M 35-39 28 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:25:38 11.70 [km/h]
140 64 KRUK AGNIESZKA K 24 K 35-39 7 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS 0 5km Bieg 0:25:41 11.68 [km/h]
141 270 KOWNACKA MARTA K 25 K 35-39 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:43 11.67 [km/h]
142 215 SZUTIAK EWA K 26 K 40-44 7 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:44 11.66 [km/h]
143 262 JASIŃSKA MONIKA K 27 K 40-44 8 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:25:44 11.66 [km/h]
144 221 NOWICKA BEATA K 28 K 45-49 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM NOWICCY 5km Bieg 0:25:45 11.65 [km/h]
145 319 ADAMKOWSKI JERZY M 117 M 65-69 3 STAROGARD GD. MALINOWA MAMBA 0 5km Bieg 0:25:53 11.59 [km/h]
146 229 GDANIEC ANNA K 29 K 40-44 9 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:26:02 11.52 [km/h]
147 210 NICEWICZ MALWINA K 30 K 25-29 3 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:26:13 11.44 [km/h]
148 111 KOLASSA JAROSŁAW M 118 M 45-49 8 SKOWARCZ 0 5km Bieg 0:26:15 11.43 [km/h]
149 137 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 119 M 50-54 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:26:16 11.42 [km/h]
150 107 NOWAK KATARZYNA K 31 K 30-34 3 TCZEW NOWAK 5km Bieg 0:26:17 11.41 [km/h]
151 148 SZKLARSKI ANDRZEJ M 120 M 45-49 9 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:26:24 11.36 [km/h]
152 109 NAUMCZYK TOMASZ M 121 M 35-39 29 MALBORK NYBORG-MAWENT NAUMCZYK 5km Bieg 0:26:29 11.33 [km/h]
153 110 NAUMCZYK KATARZYNA K 32 K 35-39 9 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ NAUMCZYK 5km Bieg 0:26:30 11.32 [km/h]
154 121 REJMANOWSKI RYSZARD M 122 M 65-69 4 GNIEW KERAMZYT GNIEW 0 5km Bieg 0:26:32 11.31 [km/h]
155 190 MIZURA-STENCEL ANETTA K 33 K 40-44 10 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:26:41 11.24 [km/h]
156 63 SIDOROWICZ ANNA K 34 K 60+ 2 STOGI 0 5km Bieg 0:26:50 11.18 [km/h]
157 240 ILJIN MIROSŁAW M 123 M 45-49 10 GARDEJA 0 5km Bieg 0:26:54 11.15 [km/h]
158 12 PUCHALSKI MARCIN M 124 M 35-39 30 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:26:56 11.14 [km/h]
159 257 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 125 M 30-34 20 RUMIA 0 5km Bieg 0:26:59 11.12 [km/h]
160 35 JAŻDŻEWSKA IWONA K 35 K 45-49 3 MALBORK JAŻDŻEWSCY 5km Bieg 0:27:03 11.09 [km/h]
161 76 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 36 K 45-49 4 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:27:16 11.00 [km/h]
162 197 SŁAWSKA GABRIELA K 37 K 40-44 11 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 0 5km Bieg 0:27:18 10.99 [km/h]
163 51 REKOWSKI KAZIMIERZ M 126 M 60-64 4 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 0 5km Bieg 0:27:25 10.94 [km/h]
164 97 BYSTRZYCKA IZABELA K 38 K 45-49 5 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:27:27 10.93 [km/h]
165 166 SENIUŚ MAŁGORZATA K 39 K 35-39 10 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:27:34 10.88 [km/h]
166 268 OSTROWSKA KAROLINA K 40 K 30-34 4 ELBLĄGA 0 5km Bieg 0:27:35 10.88 [km/h]
167 250 ROJEWSKA ANGELIKA K 41 K 20-24 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:27:49 10.78 [km/h]
168 187 DĘGA LIDIA K 42 K 30-34 5 TRALEWO 0 5km Bieg 0:28:02 10.70 [km/h]
169 105 ANIŚKO MACIEJ M 127 M 25-29 7 BRANIEWO 0 5km Bieg 0:28:02 10.70 [km/h]
170 274 JANKOWICZ ARTUR M 128 M 35-39 31 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:28:08 10.66 [km/h]
171 247 SZARMACH GRZEGORZ M 129 M 30-34 21 OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 5km Bieg 0:28:10 10.65 [km/h]
172 246 SZARMACH SYLWIA K 43 K 30-34 6 OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 5km Bieg 0:28:10 10.65 [km/h]
173 41 JAKUBOWSKA IZABELA K 44 K 35-39 11 SZEMBRUK JAKUBOWSCY 5km Bieg 0:28:14 10.63 [km/h]
174 104 RYCHCIK IZA K 45 K 30-34 7 FROMBORK 0 5km Bieg 0:28:17 10.61 [km/h]
175 133 MALISZEWSKA MARIANNA K 46 K 55-59 1 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:28:18 10.60 [km/h]
176 81 SANDECKA GRAZYNA K 47 K 40-44 12 JUNOSZYNO 0 5km Bieg 0:28:18 10.60 [km/h]
177 259 RUCHLEWICZ URSZULA K 48 K 50-54 2 SZTUM 0 5km Bieg 0:28:18 10.60 [km/h]
178 99 TRZCIŃSKA KAMILA K 49 K 30-34 8 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZCIŃSCY 5km Bieg 0:28:20 10.59 [km/h]
179 249 ROJEWSKA IWONA K 50 K 45-49 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:33 10.51 [km/h]
180 174 MAMCZYNSKA JOLA K 51 K 40-44 13 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h]
181 194 BEJMA KRZYSZTOF M 130 M 45-49 11 WAŁDOWO SZLACHECKIE 0 5km Bieg 0:28:36 10.49 [km/h]
182 196 ŚMIGER PATRYK M 131 M 25-29 8 GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:28:36 10.49 [km/h]
183 314 DYWELSKI MIROSŁAW M 132 M 60-64 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:42 10.45 [km/h]
184 54 MICHALECKA BEATA K 52 K 30-34 9 MALBORK MICHALECCY 5km Bieg 0:28:43 10.45 [km/h]
185 181 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 133 M 60-64 6 BĄDKI PIĘKNY 0 5km Bieg 0:28:45 10.43 [km/h]
186 253 PĘKALSKA MONIKA K 53 K 40-44 14 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:28:46 10.43 [km/h]
187 216 SKWARSKA ALEKSANDRA K 54 K 35-39 12 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:55 10.37 [km/h]
188 284 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 134 M 45-49 12 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:29:04 10.32 [km/h]
189 161 KÜCHLER PAWEŁ M 135 M 20-24 5 GDYNIA 0 5km Bieg 0:29:07 10.30 [km/h]
190 241 DORDZIK MAŁGORZATA K 55 K 60+ 3 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:29:08 10.30 [km/h]
191 203 BRODZIK MARTYNA K 56 K 30-34 10 LISEWO MALBORSKIE 0 5km Bieg 0:29:16 10.25 [km/h]
192 68 OLEK MEDARD M 136 M 30-34 22 KIJEWO SZLACHECKIE 41 0 5km Bieg 0:29:17 10.24 [km/h]
193 69 ZIELIŃSKI MARCIN M 137 M 30-34 23 GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:29:18 10.24 [km/h]
194 67 HINZ KAROLINA K 57 K 25-29 4 CHEŁMNO 0 5km Bieg 0:29:19 10.23 [km/h]
195 138 KOZŁOWSKI PATRYK M 138 M 25-29 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:35 10.14 [km/h]
196 248 GĄSIOROWSKA ELŻBIETA K 58 K 35-39 13 GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:29:51 10.05 [km/h]
197 312 DZIWEŃKA BEATA K 59 K 35-39 14 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:52 10.04 [km/h]
198 214 TUŃSKA WIKTORIA K 60 K 16-19 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:55 10.03 [km/h]
199 78 PAWŁOWSKA JULIA K 61 K 0-15 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:29:55 10.03 [km/h]
200 70 TYMINSKI KRZYSZTOF M 139 M 70+ 1 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:29:56 10.02 [km/h]
201 207 CICHOCKA ANNA K 62 K 55-59 2 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:30:34 9.81 [km/h]
202 272 WITKOWSKA KAMILA K 63 K 30-34 11 MALBORK 0 5km Bieg 0:30:42 9.77 [km/h]
203 318 SIKORSKA JUSTYNA K 64 K 35-39 15 SUSZ 0 5km Bieg 0:30:43 9.77 [km/h]
204 269 WARACHEWICZ ANNA K 65 K 30-34 12 MALBORK 0 5km Bieg 0:30:48 9.74 [km/h]
205 199 KOWALSKA ANNA K 66 K 40-44 15 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:30:50 9.73 [km/h]
206 217 JÓŹWIK AGNIESZKA K 67 K 35-39 16 STRASZYN 0 5km Bieg 0:30:56 9.70 [km/h]
207 193 MOJEK RADOSŁAW M 140 M 45-49 13 GRUPA ŻOŁNIERZE 0 5km Bieg 0:30:57 9.69 [km/h]
208 192 BARSKA-MOJEK BEATA K 68 K 40-44 16 GRUPA ŻOŁNIERZE 0 5km Bieg 0:30:57 9.69 [km/h]
209 191 NOWICKA AGNIESZKA K 69 K 40-44 17 MALBORK 0 5km Bieg 0:31:12 9.62 [km/h]
210 169 ZIMNY DAWID M 141 M 0-15 6 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 5km Bieg 0:31:12 9.62 [km/h]
211 15 REDLIN MATEUSZ M 142 M 30-34 24 MALBORK MALBORK BIEGA REDLIN 5km Bieg 0:31:18 9.58 [km/h]
212 243 KOCZAJ AGNIESZKA K 70 K 40-44 18 NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM 0 5km Bieg 0:31:18 9.58 [km/h]
213 25 WŁODARCZYK PAULINA K 71 K 25-29 5 MALBORK 5km Bieg 0:31:28 9.53 [km/h]
214 28 HOŁUB TOMASZ M 143 M 45-49 14 MALBORK 5km Bieg 0:31:29 9.53 [km/h]
215 145 SZKLARSKA ALICJA K 72 K 40-44 19 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:31:33 9.51 [km/h]
216 324 SOCHA ALEKSANDRA K 73 K 35-39 17 MALBORK WSE MALBORK 0 5km Bieg 0:31:35 9.50 [km/h]
217 315 NIERZWICKI DANIEL M 144 M 40-44 23 STAROGARD GDAŃSKI NIERZWICCY 5km Bieg 0:31:39 9.48 [km/h]
218 316 NIERZWICKA PATRYCJA K 74 K 35-39 18 STAROGARD GDAŃSKI NIERZWICCY 5km Bieg 0:31:39 9.48 [km/h]
219 261 CICHERSKA PAULINA K 75 K 35-39 19 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:40 9.47 [km/h]
220 263 KOWALSKA MARTA K 76 K 45-49 7 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:46 9.44 [km/h]
221 79 URBAN HENRYK M 145 M 60-64 7 KWIDZYN ALUSIA TEAM 0 5km Bieg 0:31:59 9.38 [km/h]
222 14 REDLIN MONIKA K 77 K 30-34 13 MALBORK REDLIN 5km Bieg 0:32:08 9.34 [km/h]
223 146 WEREDYCKA MONIKA K 78 K 40-44 20 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:32:24 9.26 [km/h]
224 256 MAJEWSKA AGNIESZKA K 79 K 35-39 20 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:32:59 9.10 [km/h]
225 92 MROCZKOWSKA JOANNA K 80 K 50-54 3 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:33:00 9.09 [km/h]
226 254 CZERWONKA KAROLINA K 81 K 30-34 14 RUMIA 0 5km Bieg 0:33:01 9.09 [km/h]
227 90 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 82 K 55-59 3 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 0 5km Bieg 0:33:04 9.07 [km/h]
228 80 MALARCZYK BOGUSŁAW M 146 M 55-59 9 KWIDZYN AMATOR 0 5km Bieg 0:33:07 9.06 [km/h]
229 91 KORALEWSKA IRENA K 83 K 50-54 4 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:33:35 8.93 [km/h]
230 275 BŁASZCZYK DOROTA K 84 K 45-49 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:33:57 8.84 [km/h]
231 236 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 147 M 40-44 24 MALBORK 0 5km Bieg 0:34:21 8.73 [km/h]
232 235 MOTYLEWSKA IGA K 85 K 0-15 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:34:21 8.73 [km/h]
233 309 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 86 K 40-44 21 RÓŻYNY 0 5km Bieg 0:34:29 8.70 [km/h]
234 258 SOWA RENATA K 87 K 45-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 5km Bieg 0:34:42 8.65 [km/h]
235 140 OCZKOWSKA ANNA K 88 K 45-49 10 MALBORK 0 5km Bieg 0:35:12 8.52 [km/h]
236 113 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 89 K 35-39 21 MALBORK 0 5km Bieg 0:38:53 7.72 [km/h]
237 23 SYREWICZ MAŁGORZATA K 90 K 40-44 22 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 5km Bieg 0:39:02 7.69 [km/h]
- 75 JERZYK PAWEŁ M - M 35-39 - WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h]
- 288 ROSZCZYK ANNA K - K 25-29 - WARSZAWA 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h]

5KM NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 43 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 1 M 40-49 RADAWNICA 0 5km NW 0:34:55 8.59 [km/h]
2 47 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM ŚWISŁOSCY 5km NW 0:35:32 8.44 [km/h]
3 305 PRZERWA ADRIAN M 3 M 20-29 LUBLIN TEAM PRZERWA PRZERWA 5km NW 0:35:38 8.42 [km/h]
4 115 CZOPEK JAROSLAW M 4 M 30-39 1 EŁK 0 5km NW 0:35:44 8.40 [km/h]
5 34 JÓŹWIAK MARIANNA K 1 K 40-49 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK JÓŹWIAK 5km NW 0:36:10 8.29 [km/h]
6 200 PANEK ANETA K 2 K 40-49 GDYNIA 0 5km NW 0:36:40 8.18 [km/h]
7 322 TOPOREK ALEKSANDRA K 3 K 40-49 GDYNIA 0 5km NW 0:37:27 8.01 [km/h]
8 303 WÓJCIK PIOTR M 5 M 50-59 1 GDYNIA MORSIK WETERAN GDYNIA 0 5km NW 0:37:49 7.93 [km/h]
9 84 GIBAS SŁAWOMIR M 6 M 40-49 1 ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG GIBAS 5km NW 0:38:01 7.89 [km/h]
10 85 GIBAS JOANNA K 4 K 30-39 1 ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG GIBAS 5km NW 0:38:09 7.86 [km/h]
11 198 KUNCEWICZ MONIKA K 5 K 40-49 1 GDAŃSK 0 5km NW 0:38:19 7.83 [km/h]
12 60 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 7 M 60-69 1 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 0 5km NW 0:38:30 7.79 [km/h]
13 10 MAŁKIEWICZ JACEK M 8 M 50-59 2 SOLEC KUJAWSKI 5km NW 0:38:37 7.77 [km/h]
14 147 KOSIANOWSKA MONIKA K 6 K 50-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km NW 0:39:06 7.67 [km/h]
15 32 JÓŹWIAK ŁUKASZ M 9 M 50-59 3 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK JÓŹWIAK 5km NW 0:39:13 7.65 [km/h]
16 26 WIADERSKI WOJCIECH M 10 M 60-69 2 ELBLĄG 5km NW 0:39:16 7.64 [km/h]
17 77 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 7 K 40-49 2 SOPOT 0 5km NW 0:40:16 7.45 [km/h]
18 139 LEWANDOWSKA JADWIGA K 8 K 60+ 1 KWIDZYN 0 5km NW 0:40:32 7.40 [km/h]
19 29 MĄDER BOGDAN M 11 M 50-59 4 MALBORK PTTK MALBORK MĄDER 5km NW 0:40:34 7.40 [km/h]
20 267 DOMINIECKA ADRIANA K 9 K 40-49 3 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km NW 0:40:38 7.38 [km/h]
21 266 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 10 K 40-49 4 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h]
22 18 MARCINIAK HANNA K 11 K 50-59 2 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 5km NW 0:40:42 7.37 [km/h]
23 156 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 12 M 40-49 2 LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:40:44 7.36 [km/h]
24 155 TKACZYK ELŻBIETA K 12 K 40-49 5 LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:40:45 7.36 [km/h]
25 53 GÓRA BEATA K 13 K 40-49 6 GDAŃSK 0 5km NW 0:40:46 7.36 [km/h]
26 52 RADOMSKA JOANNA K 14 K 40-49 7 GDAŃSK 0 5km NW 0:40:47 7.36 [km/h]
27 188 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 15 K 30-39 2 MALBORK 0 5km NW 0:41:00 7.32 [km/h]
28 168 KOPCZYK BOŻENA K 16 K 50-59 3 MALBORK 0 5km NW 0:41:14 7.28 [km/h]
29 16 DAROSZEWSKA KRYSTYNA K 17 K 60+ 2 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 5km NW 0:41:24 7.25 [km/h]
30 304 WÓJCIK JOANNA K 18 K 20-29 1 GDYNIA TEAM PRZERWA PRZERWA 5km NW 0:41:33 7.22 [km/h]
31 24 WŁODARCZYK GRZEGORZ M 13 M 50-59 5 MALBORK 5km NW 0:41:45 7.19 [km/h]
32 173 WOJNACH JULITA K 19 K 50-59 4 PRUSZKÓW ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:42:00 7.14 [km/h]
33 135 HALMAN GABRIELA K 20 K 50-59 5 SULMIN 0 5km NW 0:42:01 7.14 [km/h]
34 5 LANGE KRYSTIAN M 14 M 40-49 3 CHOJNICE FAMILY TEAM CHOJNICE LANGE 5km NW 0:42:28 7.06 [km/h]
35 176 KABALA KATARZYNA K 21 K 40-49 8 PĘCICE ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:42:36 7.04 [km/h]
36 202 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 22 K 40-49 9 GDYNIA 0 5km NW 0:42:47 7.01 [km/h]
37 163 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 23 K 60+ 3 TCZEW 0 5km NW 0:42:55 6.99 [km/h]
38 160 ZANDER ELŻBIETA K 24 K 60+ 4 TCZEW 0 5km NW 0:42:56 6.99 [km/h]
39 120 KMIEĆ EDWARD M 15 M 70+ 1 MALBORK 0 5km NW 0:43:08 6.96 [km/h]
40 119 KMIEĆ KRYSTYNA K 25 K 60+ 5 MALBORK 0 5km NW 0:43:08 6.96 [km/h]
41 134 MALISZEWSKI MAREK M 16 M 60-69 3 ELBLĄG 0 5km NW 0:43:10 6.95 [km/h]
42 4 BŁĄDEK RAFAŁ M 17 M 40-49 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km NW 0:43:11 6.95 [km/h]
43 149 DĄBROWSKA ANETA K 26 K 30-39 3 MALBORK 0 5km NW 0:43:29 6.90 [km/h]
44 45 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 27 K 60+ 6 PUCK 0 5km NW 0:43:36 6.88 [km/h]
45 234 MOJEK ALEKSANDRA K 28 K 0-19 1 GRUPA SP W GRUPIE 0 5km NW 0:43:37 6.88 [km/h]
46 255 GÓRSKA KATARZYNA K 29 K 50-59 6 ELBLĄG 0 5km NW 0:43:40 6.87 [km/h]
47 167 TUCHUŁKA ANETA K 30 K 40-49 10 MALBORK 0 5km NW 0:43:43 6.86 [km/h]
48 39 WIŚNIEWSKI JANUSZ M 18 M 40-49 5 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK WIŚNIEWSCY 5km NW 0:43:52 6.84 [km/h]
49 323 NADOLSKI ADAM M 19 M 30-39 2 MALBORK 0 5km NW 0:43:53 6.84 [km/h]
50 59 KULCZYCKI JAN M 20 M 60-69 4 GDAŃSK 0 5km NW 0:43:58 6.82 [km/h]
51 302 TYMIŃSKA EWA K 31 K 60+ 7 GDAŃSK MARKATON 0 5km NW 0:44:12 6.79 [km/h]
52 228 PODWOJSKA MARLENA K 32 K 20-29 2 GRUDZIĄDZ 0 5km NW 0:44:33 6.73 [km/h]
53 233 MOJEK WIKTORIA K 33 K 0-19 2 GRUPA 1 LO GRUDZIĄDZ 0 5km NW 0:44:34 6.73 [km/h]
54 177 DUDKIEWICZ PIOTR M 21 M 40-49 6 KOPRKI ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:44:44 6.71 [km/h]
55 38 WIŚNIEWSKA IWONA K 34 K 40-49 11 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK WIŚNIEWSCY 5km NW 0:45:03 6.66 [km/h]
56 306 SZARKO EMILIA K 35 K 40-49 12 ELBLĄG 0 5km NW 0:45:08 6.65 [km/h]
57 195 GÓRECKA SYLWIA K 36 K 30-39 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 5km NW 0:45:11 6.64 [km/h]
58 289 SZTALKA KATARZYNA K 37 K 30-39 5 TCZEW 0 5km NW 0:45:13 6.63 [km/h]
59 46 ŚWISŁOCKA EWA K 38 K 50-59 7 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM ŚWISŁOSCY 5km NW 0:45:20 6.62 [km/h]
60 44 BUDZISZ JOANNA K 39 K 40-49 13 KUŹNICA 0 5km NW 0:45:36 6.58 [km/h]
61 242 CYGANOWSKA EWA K 40 K 40-49 14 MALBORK 0 5km NW 0:45:38 6.57 [km/h]
62 325 SULIKOWSKA ANNA K 41 K 40-49 15 MALBORK 0 5km NW 0:45:38 6.57 [km/h]
63 180 KREFFT LIDIA K 42 K 50-59 8 GDYNIA 0 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h]
64 184 WOJCIK EWA K 43 K 30-39 6 SOSNOWIEC 0 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h]
65 21 WASIOŁEK ADAM M 22 M 40-49 7 MALBORK WASIOŁEK 5km NW 0:45:53 6.54 [km/h]
66 22 WASIOŁEK MARIOLA K 44 K 50-59 9 MALBORK WASIOŁEK 5km NW 0:45:54 6.54 [km/h]
67 9 JONATOWSKI ZYGMUNT M 23 M 60-69 5 MALBORK GK MALBORK 5km NW 0:45:55 6.53 [km/h]
68 164 ZIMNA DANIELA K 45 K 60+ 8 TCZEW 0 5km NW 0:46:07 6.51 [km/h]
69 30 MĄDER JOLANTA K 46 K 50-59 10 MALBORK PTTK MALBORK MĄDER 5km NW 0:47:08 6.36 [km/h]
70 301 PRACKA KATARZYNA K 47 K 50-59 11 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:47:14 6.35 [km/h]
71 33 JÓŹWIAK DOMINIK M 24 M 20-29 1 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 5km NW 0:47:23 6.33 [km/h]
72 321 CZARNECKA AGNIESZKA K 48 K 30-39 7 MALBORK 0 5km NW 0:47:55 6.26 [km/h]
73 159 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 49 K 40-49 16 MALBORK 0 5km NW 0:48:07 6.23 [km/h]
74 224 PIERZCHAŁA MARTA K 50 K 30-39 8 ELBLAG 0 5km NW 0:48:23 6.20 [km/h]
75 17 DOMAGALSKA MILENA K 51 K 30-39 9 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 5km NW 0:49:06 6.11 [km/h]
76 6 LANGE IWONA K 52 K 40-49 17 CHOJNICE FAMILY TEAM CHOJNICE LANGE 5km NW 0:49:25 6.07 [km/h]
77 122 WOLANIN ANNA K 53 K 30-39 10 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 0 5km NW 0:49:25 6.07 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ