Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4

5km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 43 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 1 M 40-49 RADAWNICA 0 5km NW 0:32:40 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
2 291 MARKIN EVGENIJ M 2 M 30-39 KALININGRAD DED MARKIN 5km NW 0:33:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
3 47 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM ŚWISŁOSCY 5km NW 0:33:55 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
4 305 PRZERWA ADRIAN M 4 M 20-29 1 LUBLIN TEAM PRZERWA PRZERWA 5km NW 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
5 366 OLEJKO RADOSŁAW M 5 M 40-49 1 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:34:17 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
6 336 BABIŃSKI DAWID M 6 M 20-29 2 MALBORK NIERZESZONY 0 5km NW 0:34:19 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
7 156 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 7 M 40-49 2 LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
8 34 JÓŹWIAK MARIANNA K 1 K 40-49 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK JÓŹWIAK 5km NW 0:34:49 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km]
9 84 GIBAS SŁAWOMIR M 8 M 40-49 3 ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG GIBAS 5km NW 0:35:28 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
10 200 PANEK ANETA K 2 K 40-49 GDYNIA 0 5km NW 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
11 322 TOPOREK ALEKSANDRA K 3 K 40-49 GDYNIA 0 5km NW 0:35:49 8.38 [km/h] 0:07:10 [min/km]
12 303 WÓJCIK PIOTR M 9 M 50-59 1 GDYNIA MORSIK WETERAN GDYNIA 0 5km NW 0:35:54 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
13 198 KUNCEWICZ MONIKA K 4 K 40-49 1 GDAŃSK 0 5km NW 0:36:09 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
14 10 MAŁKIEWICZ JACEK M 10 M 50-59 2 SOLEC KUJAWSKI 0 5km NW 0:36:12 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
15 115 CZOPEK JAROSLAW M 11 M 30-39 1 EŁK 0 5km NW 0:36:16 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km]
16 29 MĄDER BOGDAN M 12 M 50-59 3 MALBORK PTTK MALBORK MĄDER 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
17 188 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 5 K 30-39 1 MALBORK 0 5km NW 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
18 32 JÓŹWIAK ŁUKASZ M 13 M 50-59 4 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK JÓŹWIAK 5km NW 0:37:59 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
19 39 WIŚNIEWSKI JANUSZ M 14 M 40-49 4 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK WIŚNIEWSCY 5km NW 0:37:59 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
20 77 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 6 K 40-49 2 SOPOT 0 5km NW 0:38:00 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
21 304 WÓJCIK JOANNA K 7 K 20-29 1 GDYNIA TEAM PRZERWA PRZERWA 5km NW 0:38:01 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
22 24 WŁODARCZYK GRZEGORZ M 15 M 50-59 5 MALBORK 0 5km NW 0:38:07 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km]
23 376 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 8 K 30-39 2 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 5km NW 0:38:15 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
24 139 LEWANDOWSKA JADWIGA K 9 K 60+ 1 KWIDZYN 0 5km NW 0:38:25 7.81 [km/h] 0:07:41 [min/km]
25 147 KOSIANOWSKA MONIKA K 10 K 50-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 0 5km NW 0:38:33 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
26 267 DOMINIECKA ADRIANA K 11 K 40-49 3 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km NW 0:38:37 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
27 4 BŁĄDEK RAFAŁ M 16 M 40-49 5 NOWA WIEŚ MALBORSKA 0 5km NW 0:38:45 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
28 26 WIADERSKI WOJCIECH M 17 M 60-69 1 ELBLĄG 0 5km NW 0:38:55 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
29 60 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 18 M 60-69 2 GDAŃSK 0 5km NW 0:38:58 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
30 266 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 12 K 40-49 4 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km NW 0:39:09 7.66 [km/h] 0:07:50 [min/km]
31 168 KOPCZYK BOŻENA K 13 K 50-59 2 MALBORK 0 5km NW 0:39:09 7.66 [km/h] 0:07:50 [min/km]
32 52 RADOMSKA JOANNA K 14 K 40-49 5 GDAŃSK 0 5km NW 0:39:46 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km]
33 53 GÓRA BEATA K 15 K 40-49 6 GDAŃSK 0 5km NW 0:39:49 7.53 [km/h] 0:07:58 [min/km]
34 321 CZARNECKA AGNIESZKA K 16 K 30-39 3 MALBORK 0 5km NW 0:39:56 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
35 380 KOWALSKI TOMASZ M 19 M 40-49 6 MALBORK 5km NW 0:40:12 7.46 [km/h] 0:08:02 [min/km]
36 119 KMIEĆ KRYSTYNA K 17 K 60+ 2 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:40:21 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
37 135 HALMAN GABRIELA K 18 K 50-59 3 SULMIN 0 5km NW 0:40:33 7.40 [km/h] 0:08:07 [min/km]
38 292 MARKINA INNA K 19 K 30-39 4 KALININGRAD DED MARKIN 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km]
39 149 DĄBROWSKA ANETA K 20 K 30-39 5 MALBORK 0 5km NW 0:40:50 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
40 134 MALISZEWSKI MAREK M 20 M 60-69 3 ELBLĄG 0 5km NW 0:41:08 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
41 120 KMIEĆ EDWARD M 21 M 70+ 1 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:41:14 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km]
42 46 ŚWISŁOCKA EWA K 21 K 50-59 4 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM ŚWISŁOSCY 5km NW 0:41:36 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
43 167 TUCHUŁKA ANETA K 22 K 40-49 7 MALBORK 0 5km NW 0:41:38 7.21 [km/h] 0:08:20 [min/km]
44 163 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 23 K 60+ 3 TCZEW 0 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
45 160 ZANDER ELŻBIETA K 24 K 60+ 4 TCZEW 0 5km NW 0:41:44 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
46 323 NADOLSKI ADAM M 22 M 30-39 2 MALBORK 0 5km NW 0:41:54 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
47 363 POLIS MARZENA K 25 K 50-59 5 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:42:06 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
48 362 NOWAK BEATA K 26 K 40-49 8 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:42:06 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
49 325 SULIKOWSKA ANNA K 27 K 40-49 9 MALBORK 0 5km NW 0:42:22 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
50 242 CYGANOWSKA EWA K 28 K 40-49 10 MALBORK 0 5km NW 0:42:27 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
51 228 PODWOJSKA MARLENA K 29 K 20-29 2 GRUDZIĄDZ 0 5km NW 0:42:50 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
52 234 MOJEK ALEKSANDRA K 30 K 0-19 1 GRUPA SP W GRUPIE 0 5km NW 0:42:51 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
53 38 WIŚNIEWSKA IWONA K 31 K 40-49 11 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK WIŚNIEWSCY 5km NW 0:42:53 7.00 [km/h] 0:08:35 [min/km]
54 202 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 32 K 40-49 12 GDYNIA 0 5km NW 0:43:03 6.97 [km/h] 0:08:37 [min/km]
55 364 THIELMANN JUSTYNA K 33 K 40-49 13 GDAŃSK 5km NW 0:43:05 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
56 255 GÓRSKA KATARZYNA K 34 K 50-59 6 ELBLĄG 0 5km NW 0:43:06 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
57 21 WASIOŁEK ADAM M 23 M 40-49 7 MALBORK WASIOŁEK 5km NW 0:43:09 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
58 22 WASIOŁEK MARIOLA K 35 K 50-59 7 MALBORK WASIOŁEK 5km NW 0:43:11 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
59 306 SZARKO EMILIA K 36 K 40-49 14 ELBLĄG 0 5km NW 0:43:38 6.88 [km/h] 0:08:44 [min/km]
60 45 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 37 K 60+ 5 PUCK 0 5km NW 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
61 338 SOBCZAK DAGMARA K 38 K 20-29 3 WŁOCŁAWEK AMW 0 5km NW 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
62 289 SZTALKA KATARZYNA K 39 K 30-39 6 MALBORK 0 5km NW 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
63 339 ILJIN KRYSTYNA K 40 K 40-49 15 KWIDZYN 0 5km NW 0:44:02 6.81 [km/h] 0:08:48 [min/km]
64 9 JONATOWSKI ZYGMUNT M 24 M 60-69 4 MALBORK GK MALBORK 0 5km NW 0:44:05 6.81 [km/h] 0:08:49 [min/km]
65 59 KULCZYCKI JAN M 25 M 60-69 5 GDAŃSK 0 5km NW 0:44:42 6.71 [km/h] 0:08:56 [min/km]
66 353 RODACKA IWONA K 41 K 50-59 8 MALBORK 5km NW 0:45:08 6.65 [km/h] 0:09:02 [min/km]
67 224 PIERZCHAŁA MARTA K 42 K 30-39 7 ELBLAG 0 5km NW 0:46:23 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km]
68 159 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 43 K 40-49 16 MALBORK 0 5km NW 0:46:53 6.40 [km/h] 0:09:23 [min/km]
69 298 LERCH MAGDALENA K 44 K 40-49 17 MALBORK 0 5km NW 0:47:55 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
70 122 WOLANIN ANIA K 45 K 30-39 8 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 0 5km NW 0:47:55 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
71 164 ZIMNA DANIELA K 46 K 60+ 6 TCZEW 0 5km NW 0:47:57 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
72 354 SKRABKA JOLANTA K 47 K 50-59 9 MALBORK 5km NW 0:51:04 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
73 33 JÓŹWIAK DOMINIK M 26 M 20-29 3 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:51:45 5.80 [km/h] 0:10:21 [min/km]
- 5 LANGE KRYSTIAN M - M 40-49 - CHOJNICE FAMILY TEAM CHOJNICE LANGE 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 6 LANGE IWONA K - K 40-49 - CHOJNICE FAMILY TEAM CHOJNICE LANGE 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 16 DAROSZEWSKA KRYSTYNA K - K 60+ - WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 17 DOMAGALSKA MILENA K - K 30-39 - WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 18 MARCINIAK HANNA K - K 50-59 - WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 30 MĄDER JOLANTA K - K 50-59 - MALBORK PTTK MALBORK MĄDER 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 44 BUDZISZ JOANNA K - K 40-49 - KUŹNICA 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 85 GIBAS JOANNA K - K 30-39 - ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG GIBAS 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 155 TKACZYK ELŻBIETA K - K 40-49 - LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 173 WOJNACH JULITA K - K 50-59 - PRUSZKÓW ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 176 KABALA KATARZYNA K - K 40-49 - PĘCICE ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 177 DUDKIEWICZ PIOTR M - M 40-49 - KOPRKI ŻBIKI NORDIC WALKING 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 180 KREFFT LIDIA K - K 50-59 - GDYNIA 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 184 WOJCIK EWA K - K 30-39 - SOSNOWIEC 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 195 GÓRECKA SYLWIA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 233 MOJEK WIKTORIA K - K 0-19 - GRUPA 1 LO GRUDZIĄDZ 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 301 PRACKA KATARZYNA K - K 50-59 - WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 302 TYMIŃSKA EWA K - K 60+ - GDAŃSK MARKATON 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 332 TOPOREK PAULINA K - K 0-19 - GDYNIA 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 327 TARAS DANIEL M 1 M 30-34 MALBORK 22 BLT 0 5km Bieg 0:16:34 18.11 [km/h] 0:03:19 [min/km]
2 61 KUJAWA WIKTOR M 2 M 25-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0 5km Bieg 0:16:39 18.02 [km/h] 0:03:20 [min/km]
3 141 GRETKOWSKI JACEK M 3 M 25-29 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:17:52 16.79 [km/h] 0:03:34 [min/km]
4 279 DZIWOSZ PAWEŁ M 4 M 35-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:17:53 16.78 [km/h] 0:03:35 [min/km]
5 93 OŁOWSKI KAMIL M 5 M 35-39 2 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:17:56 16.73 [km/h] 0:03:35 [min/km]
6 124 OLIŃSKI WOJCIECH M 6 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:18:05 16.59 [km/h] 0:03:37 [min/km]
7 154 CHĘTNIK RAFAŁ M 7 M 40-44 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:18:12 16.48 [km/h] 0:03:38 [min/km]
8 178 HAPKE TOMASZ M 8 M 40-44 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0 5km Bieg 0:18:17 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km]
9 158 WRÓBEL MICHAŁ M 9 M 16-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:18:31 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
10 165 SENIUŚ MARCIN M 10 M 40-44 3 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:18:31 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
11 218 SAROSIEK PATRYK M 11 M 20-24 1 MALBORK DAMIAN RUDNIK TEAM 0 5km Bieg 0:18:31 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
12 82 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 12 M 40-44 4 MALBORK 0 5km Bieg 0:18:33 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
13 62 KLONOWSKI MARCIN M 13 M 30-34 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:18:46 15.99 [km/h] 0:03:45 [min/km]
14 287 KOWALSKI WALDEMAR M 14 M 30-34 2 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 0 5km Bieg 0:18:50 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km]
15 71 CEBULA BOGDAN M 15 M 55-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:19:21 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km]
16 94 SIKORA MARCIN M 16 M 40-44 5 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:19:25 15.45 [km/h] 0:03:53 [min/km]
17 83 ZINIEWICZ LEON M 17 M 0-15 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0 5km Bieg 0:19:26 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
18 219 CYBULA PAWEŁ M 18 M 20-24 2 KAZIMIERZ 0 5km Bieg 0:19:29 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
19 153 NOWAKOWSKI WOJCIECH M 19 M 40-44 6 MALBORK GRUPA MALBORK NOWAKOWSCY 5km Bieg 0:19:30 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km]
20 231 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 20 M 40-44 7 PARPARY ŚCISŁOWSCY 5km Bieg 0:19:32 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km]
21 351 GLEBOV DMITRII M 21 M 45-49 1 KALININGRAD VERTIKAL 5km Bieg 0:19:33 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km]
22 182 KUROWSKI MICHAŁ M 22 M 30-34 3 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:19:36 15.31 [km/h] 0:03:55 [min/km]
23 57 GŁOWACKI KACPER M 23 M 16-19 2 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:19:44 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km]
24 3 KASZUBOWSKI ZENON M 24 M 55-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:19:48 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km]
25 150 KOZŁOWSKI MAREK M 25 M 20-24 3 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0 5km Bieg 0:19:52 15.10 [km/h] 0:03:58 [min/km]
26 128 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 26 M 40-44 8 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:19:58 15.03 [km/h] 0:04:00 [min/km]
27 66 MELKA TOMEK M 27 M 16-19 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 0 5km Bieg 0:20:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
28 189 SUCHOMSKI MARCIN M 28 M 30-34 4 NOWY STAW 0 5km Bieg 0:20:14 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km]
29 129 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 25-29 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:20 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
30 352 MIKLUKHIN DENIS M 29 M 30-34 5 KALININGRAD VERTIKAL 5km Bieg 0:20:23 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km]
31 123 MROCZKOWSKI TOMASZ M 30 M 35-39 3 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:20:26 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
32 209 BABCIAK JAKUB M 31 M 16-19 4 NOWY STAW 0 5km Bieg 0:20:32 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
33 136 SZARKO MACIEJ M 32 M 40-44 9 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:20:33 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
34 125 OLIŃSKI MARCIN M 33 M 16-19 5 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:20:34 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
35 225 MICHALAK MAREK M 34 M 45-49 2 TCZEW 0 5km Bieg 0:20:39 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km]
36 212 RUDZKI ADAM M 35 M 35-39 4 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:41 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
37 223 GUZ ROBERT M 36 M 40-44 10 TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:20:49 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km]
38 370 DMITRZAK PIOTR M 37 M 35-39 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km Bieg 0:20:51 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
39 172 ZIMNY SEBASTIAN M 38 M 35-39 6 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY 5km Bieg 0:20:54 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
40 96 DUCHAŁA PIOTR M 39 M 45-49 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:21:01 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
41 360 ZAWADZKI DAMIAN M 40 M 30-34 6 MALBORK ACTIVE 5km Bieg 0:21:01 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
42 162 WĄSIK KRZYSZTOF M 41 M 45-49 4 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:03 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km]
43 252 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 42 M 35-39 7 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:21:11 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km]
44 87 SZEWCZYK ADAM M 43 M 30-34 7 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:12 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
45 281 KOMASARA PIOTR M 44 M 25-29 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:12 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
46 126 KRUCZKOWSKI MICHAŁ M 45 M 20-24 4 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:18 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
47 65 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 46 M 35-39 8 DZIERZGOŃ 0 5km Bieg 0:21:21 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km]
48 183 DACKIEWICZ MAREK M 47 M 30-34 8 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:21:22 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
49 350 WALENDZIAK ALICJA K 2 K 40-44 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 5km Bieg 0:21:23 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
50 226 ŁUŻYŃSKI GRZEGORZ M 48 M 55-59 3 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:21:23 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
51 144 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 49 M 55-59 4 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 0 5km Bieg 0:21:25 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
52 361 KAMIŃSKI KRYSTIAN M 50 M 40-44 11 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
53 260 DALIDOWICZ MAJA K 3 K 16-19 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
54 36 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 51 M 55-59 5 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM JAŻDŻEWSCY 5km Bieg 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
55 11 WALENDZIAK JAN M 52 M 0-15 2 GOŚCISZEWO SP1 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
56 118 MELKA KRZYSZTOF M 53 M 30-34 9 GOŚCISZEWO 22 BLT 0 5km Bieg 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
57 295 RÓŻYCKI RYSZARD M 54 M 60-64 1 TCZEW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 0 5km Bieg 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
58 238 RYKAŁA RAFAŁ M 55 M 30-34 10 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:41 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
59 15 REDLIN MATEUSZ M 56 M 30-34 11 MALBORK MALBORK BIEGA REDLIN 5km Bieg 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
60 1 STOLARÓW AGNIESZKA K 4 K 45-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:21:45 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
61 378 JAKUBCZYK DARIUSZ M 57 M 40-44 12 MALBORK NYBORG - MAWENT 5km Bieg 0:21:54 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
62 88 ZINIEWICZ EMIL M 58 M 0-15 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:58 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km]
63 375 KOZŁÓW WOJCIECH M 59 M 55-59 6 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km Bieg 0:22:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
64 206 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 60 M 35-39 9 SZTUM 0 5km Bieg 0:22:11 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
65 101 JERZYK MICHAŁ M 61 M 30-34 12 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:22:18 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
66 2 TOŁKACZ WOJCIECH M 62 M 55-59 7 MALBORK MALBORK BIEGA 0 5km Bieg 0:22:19 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
67 232 SUSKI KAROL M 63 M 40-44 13 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
68 69 ZIELIŃSKI MARCIN M 64 M 30-34 13 GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
69 40 SEŃKO PIOTR M 65 M 40-44 14 MALBORK TEAM DKMS 0 5km Bieg 0:22:23 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
70 112 DRESZLER WIESŁAW M 66 M 45-49 5 SKOWARCZ 0 5km Bieg 0:22:25 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
71 285 MATEJUK ARKADIUSZ M 67 M 35-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:22:26 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
72 127 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 68 M 50-54 2 MIKOŁAJKI POMORSKIE 0 5km Bieg 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
73 237 SIKORA ANDRZEJ M 69 M 50-54 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT 0 5km Bieg 0:22:39 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
74 49 RUDNIK JERZY M 70 M 65-69 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 0 5km Bieg 0:22:41 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
75 179 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 71 M 35-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:22:43 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
76 205 TREĆ LEON M 72 M 60-64 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:22:44 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
77 271 KĘDZIERSKI MACIEJ M 73 M 30-34 14 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:22:46 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
78 55 MICHALECKI JAROSŁAW M 74 M 30-34 15 MALBORK MICHALECCY 5km Bieg 0:22:51 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
79 131 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 75 M 25-29 2 SZTUM 0 5km Bieg 0:22:56 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
80 103 GAWDZIK ARKADIUSZ M 76 M 40-44 15 BRANIEWO A.M.G. 0 5km Bieg 0:22:57 13.07 [km/h] 0:04:35 [min/km]
81 37 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 77 M 40-44 16 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0 5km Bieg 0:22:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
82 42 JAKUBOWSKI LESZEK M 78 M 35-39 12 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK JAKUBOWSCY 5km Bieg 0:22:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
83 143 JASEK MARCIN M 79 M 35-39 13 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:09 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
84 95 STANKIEWICZ PIOTR M 80 M 40-44 17 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0 5km Bieg 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
85 86 BOCHON AGATA K 5 K 25-29 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:15 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
86 227 DĘBSKI TOMASZ M 81 M 50-54 4 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:23:17 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km]
87 7 ŻÓŁTAŃSKI ŁUKASZ M 82 M 35-39 14 MALBORK 22 BLT 0 5km Bieg 0:23:18 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km]
88 239 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 83 M 35-39 15 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:23:21 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
89 308 SAWICKI RADOSŁAW M 84 M 35-39 16 STARE POLE 0 5km Bieg 0:23:24 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
90 50 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 85 M 60-64 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:23:25 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
91 251 CZAPLA NATALIA K 6 K 25-29 2 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:28 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
92 357 BIANGA MICHAŁ M 86 M 30-34 16 MALBORK 5km Bieg 0:23:34 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
93 175 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 87 M 45-49 6 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
94 382 KRYSZCZUK PIOTR M 88 M 35-39 17 PASŁĘK 5km Bieg 0:23:37 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
95 265 KOSIŃSKA ANNA K 7 K 35-39 1 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
96 341 DANIELEWSKA MAGDALENA K 8 K 40-44 1 STARY TARG 0 5km Bieg 0:23:41 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
97 220 GIBAS PRZEMYSŁAW M 89 M 30-34 17 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
98 208 KOWALSKI HENRYK M 90 M 60-64 4 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 0 5km Bieg 0:23:44 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
99 373 SPARZAK TOMASZ M 91 M 25-29 3 ELBLĄG 5km Bieg 0:23:46 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
100 100 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 92 M 30-34 18 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZCIŃSCY 5km Bieg 0:23:46 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
101 264 MAZELLA MONIKA K 9 K 30-34 1 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 5km Bieg 0:23:47 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
102 299 BARCZYK KRZYSZTOF M 93 M 40-44 18 GRUDZIĄDZ PSP GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:23:49 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
103 311 MAJEWSKI RADOSŁAW M 94 M 30-34 19 MALBORK 22. BLT 0 5km Bieg 0:23:53 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
104 273 BIEGALSKI WOJCIECH M 95 M 25-29 4 MISTÓW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
105 379 MAJKRZAK JAKUB M 96 M 16-19 6 MALBORK 5km Bieg 0:23:58 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
106 142 HOFFMANN DANIEL M 97 M 35-39 18 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
107 116 WOLANIN JAKUB M 98 M 35-39 19 MALBORK GK MALBORK 0 5km Bieg 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
108 282 PODOLSKA JOANNA SYLWIA K 10 K 30-34 2 ELBLAG 0 5km Bieg 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
109 27 SŁOWIŃSKI PAWEŁ M 99 M 40-44 19 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:24:06 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
110 326 MAJER GRZEGORZ M 100 M 35-39 20 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:24:08 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
111 244 SZULKOWSKI MICHAŁ M 101 M 30-34 20 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
112 56 SKRZYPEK MARCIN M 102 M 30-34 21 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
113 313 KOLODYNSKI TOMASZ M 103 M 40-44 20 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:24:12 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
114 320 MASYS AGNIESZKA K 11 K 40-44 2 MALBORK GRUPA MALBOORK 0 5km Bieg 0:24:12 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
115 280 ZIĘBA KAMIL M 104 M 25-29 5 NOWY STAW TP NOGAT MALBORK 0 5km Bieg 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
116 170 ZIMNA AGNIESZKA K 12 K 35-39 2 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 5km Bieg 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
117 117 WOLANIN KLAUDIA K 13 K 0-15 1 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 0 5km Bieg 0:24:21 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
118 369 GĄSIOR PAWEŁ M 105 M 30-34 22 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5km Bieg 0:24:22 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
119 381 NAUMCZYK RAFAŁ M 106 M 35-39 21 MALBORK 5km Bieg 0:24:25 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
120 130 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 107 M 35-39 22 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:28 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
121 73 BENDERSKI GRZEGORZ M 108 M 45-49 7 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:33 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
122 236 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 109 M 40-44 21 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:33 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
123 307 JANKOWSKA BEATA K 14 K 40-44 3 STARE POLE 0 5km Bieg 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
124 349 ROGOWSKA JULIA K 15 K 0-15 2 MALBORK SP NR 3 MALBORK 5km Bieg 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
125 13 ROGOWSKI MARIUSZ M 110 M 40-44 22 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:24:36 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
126 171 ZIMNA ANNA K 16 K 35-39 3 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY 5km Bieg 0:24:40 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
127 157 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 17 K 35-39 4 M I Ł O B Ą D Z 0 5km Bieg 0:24:40 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
128 48 WLAZŁO JOANNA K 18 K 40-44 4 MALBORK WSG MALBORK 0 5km Bieg 0:24:42 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
129 230 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 19 K 35-39 5 PARPARY ŚCISŁOWSCY 5km Bieg 0:24:44 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
130 317 NIERZWICKI KACPER M 111 M 0-15 4 STAROGARD GDAŃSKI PSP 6 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:24:44 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
131 161 KÜCHLER PAWEŁ M 112 M 20-24 5 GDYNIA 0 5km Bieg 0:24:51 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
132 102 BOGUSZ MATEUSZ M 113 M 30-34 23 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
133 368 KAMINSKI JANUSZ M 114 M 55-59 8 STARE POLE 5km Bieg 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
134 367 OSOWSKI PAWEŁ M 115 M 20-24 6 RUMIA RUMSKIE DZIKI 5km Bieg 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
135 211 GROSZKOWSKI MARCIN M 116 M 30-34 24 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
136 213 TUŃSKA EDYTA K 20 K 40-44 5 MALBORK LEWA WOLNA... 0 5km Bieg 0:25:01 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
137 257 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 117 M 30-34 25 RUMIA 0 5km Bieg 0:25:09 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
138 245 SZTEJNER PIOTR M 118 M 35-39 23 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:25:17 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
139 108 NOWAK GRZEGORZ M 119 M 35-39 24 TCZEW NOWAK 5km Bieg 0:25:20 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
140 74 DZIEDZIC RAFAŁ M 120 M 35-39 25 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
141 76 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 21 K 45-49 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:25:28 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
142 148 SZKLARSKI ANDRZEJ M 121 M 45-49 8 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:25:38 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
143 110 NAUMCZYK KATARZYNA K 22 K 35-39 6 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ NAUMCZYK 5km Bieg 0:25:46 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
144 346 MARKOWICZ PAULINA K 23 K 30-34 3 MALBORK MARKOWICZ 5km Bieg 0:25:46 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
145 365 GRABOWSKI DAMIAN M 122 M 35-39 26 MALBORK 5km Bieg 0:25:46 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
146 286 JOŃCZYK ANNA K 24 K 50-54 1 STAROGARD GDANSKI BIEGAMBOLUBIĘ 0 5km Bieg 0:25:51 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
147 152 NOWAKOWSKA MARZENA K 25 K 40-44 6 MALBORK GRUPA MALBORK NOWAKOWSCY 5km Bieg 0:25:58 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
148 137 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 123 M 50-54 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:58 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
149 78 PAWŁOWSKA JULIA K 26 K 0-15 3 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:25:59 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
150 132 SZWĘCH MAREK M 124 M 30-34 26 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:26:17 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
151 372 BISEWSKA WIKTORIA K 27 K 20-24 1 PUCK 5km Bieg 0:26:22 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
152 347 MARKOWICZ ŁUKASZ M 125 M 30-34 27 MALBORK MARKOWICZ 5km Bieg 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
153 262 JASIŃSKA MONIKA K 28 K 40-44 7 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM 0 5km Bieg 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
154 114 MATYSKIEL ANITA K 29 K 45-49 3 GDAŃSK IREK I RAK - MARATON O ŻYCIE 0 5km Bieg 0:26:34 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
155 8 ZAWICKA ANNA K 30 K 40-44 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:26:35 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
156 64 KRUK AGNIESZKA K 31 K 35-39 7 SZYMANKOWO 0 5km Bieg 0:26:37 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
157 72 CHRZANOWSKA CECYLIA K 32 K 60+ 1 LISEWO AKTYWNE LISEWO 0 5km Bieg 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
158 111 KOLASSA JAROSŁAW M 126 M 45-49 9 SKOWARCZ 0 5km Bieg 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
159 105 ANIŚKO MACIEJ M 127 M 25-29 6 BRANIEWO 0 5km Bieg 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
160 377 CHABOWSKI TOMASZ M 128 M 40-44 23 TCZEW 5km Bieg 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
161 107 NOWAK KATARZYNA K 33 K 30-34 4 TCZEW NOWAK 5km Bieg 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
162 98 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 129 M 45-49 10 KAMIONKA 0 5km Bieg 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
163 319 ADAMKOWSKI JERZY M 130 M 65-69 2 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km Bieg 0:26:53 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
164 166 SENIUŚ MAŁGORZATA K 34 K 35-39 8 EGIERTOWO SENIUŚ 5km Bieg 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
165 186 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 131 M 50-54 6 MALBORK I LO MALBORK 0 5km Bieg 0:26:56 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
166 35 JAŻDŻEWSKA IWONA K 35 K 45-49 4 MALBORK JAŻDŻEWSCY 5km Bieg 0:27:05 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
167 297 RODACKA-WIŚNIEWSKA MARTYNA K 36 K 30-34 5 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:27:05 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
168 109 NAUMCZYK TOMASZ M 132 M 35-39 27 MALBORK NYBORG-MAWENT NAUMCZYK 5km Bieg 0:27:10 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
169 97 BYSTRZYCKA IZABELA K 37 K 45-49 5 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:27:11 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
170 356 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 133 M 40-44 24 ŚWIECIE GŁADZIORKI 5km Bieg 0:27:22 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
171 89 JASKOT JERZY M 134 M 65-69 3 MALBORK NIEZRZESZONY 0 5km Bieg 0:27:23 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
172 215 SZUTIAK EWA K 38 K 40-44 9 MALBORK LEWA WOLNA... 0 5km Bieg 0:27:23 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
173 284 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 135 M 45-49 11 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
174 270 KOWNACKA MARTA K 39 K 35-39 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:27:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
175 274 JANKOWICZ ARTUR M 136 M 35-39 28 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:27:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
176 249 ROJEWSKA IWONA K 40 K 45-49 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:27:31 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
177 374 WORON ALEKSANDRA K 41 K 55-59 1 MALBORK LEIER POLSKA SA 5km Bieg 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
178 99 TRZCIŃSKA KAMILA K 42 K 30-34 6 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZCIŃSCY 5km Bieg 0:27:33 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
179 359 JERZYK PAULINA K 43 K 30-34 7 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km Bieg 0:27:33 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
180 104 RYCHCIK IZA K 44 K 30-34 8 FROMBORK 0 5km Bieg 0:27:35 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
181 51 REKOWSKI KAZIMIERZ M 137 M 60-64 5 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 0 5km Bieg 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
182 355 GŁADYSZ EDYTA K 45 K 40-44 10 ŚWIECIE GŁADZIORKI 5km Bieg 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
183 290 ŁUŻYŃSKA EWA K 46 K 55-59 2 GOŚCISZEWO SPORTZONE 0 5km Bieg 0:27:52 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
184 240 ILJIN MIROSŁAW M 138 M 45-49 12 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:27:58 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km]
185 12 PUCHALSKI MARCIN M 139 M 35-39 29 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:28:01 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
186 197 SŁAWSKA GABRIELA K 47 K 40-44 11 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 0 5km Bieg 0:28:09 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
187 187 DĘGA LIDIA K 48 K 30-34 9 TRALEWO 0 5km Bieg 0:28:23 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
188 371 GÓRNY MARIAN M 140 M 65-69 4 SUSZ ORKA MASTERS IŁAWA 5km Bieg 0:28:24 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
189 334 POTORSKI ZBIGNIEW M 141 M 55-59 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
190 121 REJMANOWSKI RYSZARD M 142 M 65-69 5 GNIEW KERAMZYT GNIEW 0 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
191 68 MEDARD OLEK M 143 M 30-34 28 KIJEWO SZLACHECKIE 0 5km Bieg 0:28:43 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
192 250 ROJEWSKA ANGELIKA K 49 K 20-24 2 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:44 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
193 272 WITKOWSKA KAMILA K 50 K 30-34 10 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:44 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
194 253 PĘKALSKA MONIKA K 51 K 40-44 12 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:28:46 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
195 314 DYWELSKI MIROSŁAW M 144 M 60-64 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:28:47 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
196 181 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 145 M 60-64 7 BĄDKI 0 5km Bieg 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
197 259 RUCHLEWICZ URSZULA K 52 K 50-54 2 SZTUM 0 5km Bieg 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
198 174 MAMCZYNSKA JOLA K 53 K 40-44 13 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:29:07 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
199 194 BEJMA KRZYSZTOF M 146 M 45-49 13 WAŁDOWO SZLACHECKIE 0 5km Bieg 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
200 63 SIDOROWICZ ANNA K 54 K 60+ 2 STOGI 0 5km Bieg 0:29:13 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
201 133 MALISZEWSKA MARIANNA K 55 K 55-59 3 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
202 312 DZIWEŃKA BEATA K 56 K 35-39 10 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
203 207 CICHOCKA ANNA K 57 K 55-59 4 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:29:24 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
204 241 DORDZIK MAŁGORZATA K 58 K 60+ 3 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:29:28 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
205 41 JAKUBOWSKA IZABELA K 59 K 35-39 11 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK JAKUBOWSCY 5km Bieg 0:29:49 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
206 214 TUŃSKA WIKTORIA K 60 K 16-19 1 MALBORK LEWA WOLNA... 0 5km Bieg 0:29:50 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
207 138 KOZŁOWSKI PATRYK M 147 M 25-29 7 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:57 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
208 67 HINZ KAROLINA K 61 K 25-29 3 CHEŁMNO 0 5km Bieg 0:29:57 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
209 358 GAWROŃSKA BARBARA K 62 K 30-34 11 MALBORK 5km Bieg 0:29:59 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
210 54 MICHALECKA BEATA K 63 K 30-34 12 MALBORK MICHALECCY 5km Bieg 0:30:15 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
211 269 WARACHEWICZ ANNA K 64 K 30-34 13 MALBORK 0 5km Bieg 0:30:37 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
212 243 KOCZAJ AGNIESZKA K 65 K 40-44 14 NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM 0 5km Bieg 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
213 261 CICHERSKA PAULINA K 66 K 35-39 12 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
214 217 JÓŹWIK AGNIESZKA K 67 K 35-39 13 STRASZYN 0 5km Bieg 0:31:27 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
215 199 KOWALSKA ANNA K 68 K 40-44 15 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:31:30 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
216 145 SZKLARSKA ALICJA K 69 K 40-44 16 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 5km Bieg 0:31:34 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
217 263 KOWALSKA MARTA K 70 K 45-49 7 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
218 191 NOWICKA AGNIESZKA K 71 K 40-44 17 MALBORK 0 5km Bieg 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
219 169 ZIMNY DAWID M 148 M 0-15 5 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW/SP4 TCZEW 0 5km Bieg 0:32:25 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
220 92 MROCZKOWSKA JOANNA K 72 K 50-54 3 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:32:41 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
221 196 ŚMIGER PATRYK M 149 M 25-29 8 GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:32:47 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
222 192 BARSKA-MOJEK BEATA K 73 K 40-44 18 GRUPA ŻOŁNIERZE MOJEK 5km Bieg 0:32:47 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
223 193 MOJEK RADOSŁAW M 150 M 45-49 14 GRUPA ŻOŁNIERZE MOJEK 5km Bieg 0:32:47 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
224 309 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 74 K 40-44 19 RÓŻYNY 0 5km Bieg 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
225 256 MAJEWSKA AGNIESZKA K 75 K 35-39 14 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
226 316 NIERZWICKA PATRYCJA K 76 K 35-39 15 STAROGARD GDAŃSKI NIERZWICCY 5km Bieg 0:33:25 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
227 318 SIKORSKA JUSTYNA K 77 K 35-39 16 SUSZ 0 5km Bieg 0:33:32 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
228 146 WEREDYCKA MONIKA K 78 K 40-44 20 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:33:39 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
229 324 SOCHA ALEKSANDRA K 79 K 35-39 17 MALBORK WSE MALBORK 0 5km Bieg 0:34:08 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km]
230 79 URBAN HENRYK M 151 M 60-64 8 KWIDZYN ALUSIA TEAM 0 5km Bieg 0:34:28 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
231 275 BŁASZCZYK DOROTA K 80 K 45-49 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:34:55 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
232 91 KORALEWSKA IRENA K 81 K 50-54 4 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:35:17 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
233 254 CZERWONKA KAROLINA K 82 K 30-34 14 RUMIA 0 5km Bieg 0:35:25 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
234 140 OCZKOWSKA ANNA K 83 K 45-49 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:35:40 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
235 330 SOWA SYLWESTER M 152 M 40-44 25 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 5km Bieg 0:36:05 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
236 258 SOWA RENATA K 84 K 45-49 10 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 5km Bieg 0:36:06 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
237 90 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 85 K 55-59 5 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 0 5km Bieg 0:36:08 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
238 113 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 86 K 35-39 18 MALBORK 0 5km Bieg 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
- 14 REDLIN MONIKA K - K 30-34 - MALBORK REDLIN 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 19 KROTOWSKI SZYMON M - M 0-15 - MALBORK SP 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 20 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M - M 55-59 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 23 SYREWICZ MAŁGORZATA K - K 40-44 - GDAŃSK TRIMAMA TEAM 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 25 WŁODARCZYK PAULINA K - K 25-29 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 28 HOŁUB TOMASZ M - M 45-49 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 31 MOGIŁKA JACEK M - M 35-39 - MALBORK OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 58 PĘŚKO MICHAŁ M - M 40-44 - GDAŃSK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 70 TYMINSKI KRZYSZTOF M - M 70+ - GDAŃSK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 75 JERZYK PAWEŁ M - M 35-39 - WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 80 MALARCZYK BOGUSŁAW M - M 55-59 - KWIDZYN AMATOR 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 81 SANDECKA GRAZYNA K - K 45-49 - JUNOSZYNO 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 106 FURMANIAK ANDRZEJ M - M 35-39 - MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 151 GODLEWSKI ŁUKASZ M - M 35-39 - MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 185 SOSIŃSKI DARIUSZ M - M 40-44 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 190 MIZURA-STENCEL ANETTA K - K 40-44 - STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 201 SŁOWIK BARTOSZ M - M 25-29 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 203 BRODZIK MARTYNA K - K 30-34 - LISEWO MALBORSKIE 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 204 SOJKA ZBIGNIEW M - M 55-59 - MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 210 NICEWICZ MALWINA K - K 25-29 - GDAŃSK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 216 SKWARSKA ALEKSANDRA K - K 35-39 - MALBORK LEWA WOLNA... 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 221 NOWICKA BEATA K - K 45-49 - NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM NOWICCY 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 222 NOWICKI MICHAŁ M - M 40-44 - NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM NOWICCY 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 229 GDANIEC ANNA K - K 40-44 - STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 235 MOTYLEWSKA IGA K - K 0-15 - MALBORK SP 8 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 246 SZARMACH SYLWIA K - K 30-34 - OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 247 SZARMACH GRZEGORZ M - M 30-34 - OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 248 GĄSIOROWSKA ELŻBIETA K - K 35-39 - GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 268 OSTROWSKA KAROLINA K - K 30-34 - ELBLĄGA 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 276 ANTONIEWICZ MARCIN M - M 40-44 - ELBLĄG 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 277 ORZESZEK PAULINA K - K 35-39 - ELBLĄG 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 278 TAŁUĆ ŁUKASZ M - M 35-39 - ELBLĄG 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 283 RAWINSKI MAREK M - M 35-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 288 ROSZCZYK ANNA K - K 25-29 - WARSZAWA 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 293 DORSZEWSKI RAFAŁ M - M 40-44 - MALBORK RUN4FUN 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 294 KAMIŃSKI KRYSTIAN M - M 40-44 - NIESTĘPOWO TOYOTA CHWASZCZYNO 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 296 KRASZEWSKI JAREK M - M 35-39 - MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 300 FLOREK ŁUKASZ M - M 35-39 - GRUPA RUN TEAM FLORASY 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 310 BURDA PATRYK M - M 35-39 - MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 315 NIERZWICKI DANIEL M - M 40-44 - STAROGARD GDAŃSKI NIERZWICCY 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 328 KUBIAK RAFAŁ M - M 40-44 - STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 329 ZALEWSKA KAROLINA K - K 40-44 - STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 331 GŁOWACKA ANNA K - K 45-49 - ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 333 GNYP DANIEL M - M 45-49 - RÓŻYNY 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 335 ZIENKIEWICZ PIOTR M - M 45-49 - MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 337 JÓZEFOWICZ DAWID M - M 35-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 340 SOWIŃSKI PATRYK M - M 20-24 - TCZEW REEBOK RUN CREW, PRESS GLASS 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 342 WALKOWSKI MICHAŁ M - M 25-29 - MALBORK EUROFINS ENVIRO 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 343 MIECHOWSKA IWONA K - K 40-44 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 344 TRZEPAŁKOWSKI RAFAŁ M - M 30-34 - GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 345 RODZIEWICZ-TRZEPAŁKOWSKA EWA K - K 30-34 - GRUDZIĄDZ 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 348 RYCHŁOWSKI MATEUSZ M - M 20-24 - MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ