Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczak Patrycja | Dabrowa tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dabrowa Tarnowska | |
2 | Banek Filip | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
3 | Banek Filip | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
4 | Banek Mikołaj | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | ||
5 | Banek Oliwia | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
6 | Banek Oliwia | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
7 | Bator Bartosz | Dabrowa tarnowska | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
8 | Bator Karolina | Dabrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dabrowa Tarnowska | |
9 | Chudy Paulina | Gruszów Wielki | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej | |
10 | Ciąbor Adam | Nieczajna Górna | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej | |
11 | CURYŁO ADRIAN | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
12 | Dziurda Aleksandra | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa nr 1 Dąbrowa Tarnowska | |
13 | Dziurda Bartosz | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
14 | FIDO KAROLINA | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
15 | Grzebyk Maciej | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
16 | Grzebyk Maciek | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
17 | Jakubowska Emilia | Błonie | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | SP w Błoniu | |
18 | Janik Natalia | Wielopole | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa w Oleśnie | |
19 | JAROSZ AMELIA | RADOMYŚL WIELKI | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
20 | JAROSZ OLIWIA | RADOMYŚL WIELKI | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
21 | Jopek Wojciech | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa nr 2 Dąbrowa Tarnowska | |
22 | Kijowska Karolina | Żabno | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | |||
23 | Kijowska Milena | Żabno | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | ||
24 | Kociubiński Olgierd | Zbylitowska Góra | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | Przedszkole Sacre Coeur | |
25 | Kopała Adriana | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
26 | Kozioł Arkadiusz | tarnow | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | szkoła Podstawowa nr 9 Tarnow | |
27 | Kozioł wiktor | tarnow | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | przedszkole nr. 8 Tarnow | |
28 | KUNYSZ PIOTR | OLESNO | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
29 | KUNYSZ WIKTORIA | OLESNO | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
30 | Kupiec Julia | Szczucin | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
31 | Kupiec Julia | Szczucin | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
32 | KWATER JULIA | RADOMYŚL WIELKI | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
33 | LIS IZABELA | LISIA GÓRA | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
34 | LIS MAJA | LISIA GÓRA | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
35 | Marciniak Emilia | Szarwark | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Publiczna Szkoła Podstawowa w Szarwarku | |
36 | Marczak Martyna | Krosno | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Wodnik Krosno | |
37 | Marczak Martyna | Krosno | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Wodnik Krosno | |
38 | Marczak Radosław | Krosno | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Wodnik Krosno | |
39 | Marczak Radosław | Krosno | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Wodnik Krosno | |
40 | MINOR DAWID | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
41 | MIŁOŚ MAKSYMILIAN | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
42 | MORAWIEC GABRIELA | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
43 | Nieroda Nikodem | Nowa Żukowice | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Szkołą Podstawowa im Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach | |
44 | Pilecka Maja | Krosno | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Wodnik Krosno | |
45 | Pilecka Maja | Krosno | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Wodnik Krosno | |
46 | Pinas Lena | Olesno | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
47 | Pochopień Hubert | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa nr 3 Dąbrowa Tarnowska | |
48 | Pochopień Laura | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa nr 3 Dąbrowa Tarnowska | |
49 | Podkówka Klaudia | Dąbrowa tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
50 | Prorok Szymon | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
51 | Reczek Edyta | Swarzów | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa w Oleśnie | |
52 | Reczek Wiktoria | Swarzów | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN do 20 roku życia | Szkola podstawowa | |
53 | Reczek Wiktoria | Swarzów | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Szkoła Podstawowa w Oleśnie | |
54 | Starzyk Filip | Lisia Góra | Polska | 12.5 m, stylem dowolnym – przedszkolaki | ||
55 | Wątroba Krzysztof | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – OPEN powyżej 20 roku życia | ||
56 | Węgiel Kacper | Bolesław | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | ||
57 | WÓJCIK EWA | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska | |
58 | Zych Maciej | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 25 m, stylem dowolnym - klasa I - III szkoła podstawowa | ||
59 | Łoś Kalina | Dąbrowa Tarnowska | Polska | 50 m, stylem dowolnym – klasa IV - VIII szkoła podstawowa | Olimpia Dąbrowa Tarnowska |
Wyświetleń: 7455