4.6KM NORDIC WALKING

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 256 TOPOREK RAFAŁ M 1 M OPEN 1 PRZODKOWO 4,6km NW 0:28:51 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
2 268 CZOPEK JAROSLAW M 2 M OPEN 2 EŁK 4,6km NW 0:32:04 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
3 269 WÓJCIK PIOTR M 3 M OPEN 3 GDYNIA MORSIK WETERAN 4,6km NW 0:32:17 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
4 253 MALINOWSKA MONIKA K 1 K OPEN 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:32:26 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
5 83 BOJANOWSKI MARCIN M 4 M OPEN 4 OBORNIKI 4,6km NW 0:32:34 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
6 272 KRAWIEC ŁUKASZ M 5 M OPEN 5 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,6km NW 0:33:02 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
7 263 NITKA WACŁAW M 6 M OPEN 6 OTOMIN 4,6km NW 0:33:27 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km]
8 255 LITEWSKA JOANNA K 2 K OPEN 2 JUSZKOWO TEAM DEAF 4,6km NW 0:33:51 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
9 271 DOBRENKO MIECZYSŁAW M 7 M OPEN 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:34:10 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
10 258 LANGMESSER REGINA K 3 K OPEN 3 SZTUM LKS ZANTYR 4,6km NW 0:34:13 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
11 264 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 8 M OPEN 8 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4,6km NW 0:34:19 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
12 284 TOWARNICKA IZABELA K 4 K OPEN 4 GDYNIA 4,6km NW 0:34:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
13 270 PODOLSKI MIROSŁAW M 9 M OPEN 9 SZTUM 4,6km NW 0:35:04 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km]
14 246 KŁOPOTOWSKI RYSZARD M 10 M OPEN 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:35:09 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
15 259 BŁĄDEK RAFAŁ M 11 M OPEN 11 NOWA WIEŚ MALBORSKA 4,6km NW 0:35:14 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
16 248 MACZKOWSKA ZOFIA K 5 K OPEN 5 SZTUMSKIE POLE LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 4,6km NW 0:35:34 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
17 241 KACZKIEWICZ AGNIESZKA K 6 K OPEN 6 GLIWICE NIGHT RUNNERS GLIWICE 4,6km NW 0:36:27 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km]
18 273 RUCZYŃSKA EWA K 7 K OPEN 7 SZTUM 4,6km NW 0:37:53 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
19 261 PIOTROWSKA ELWIRA K 8 K OPEN 8 SZTUM 4,6km NW 0:37:53 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
20 247 ANACZKOWSKA KRYSTYNA K 9 K OPEN 9 SZTUM 4,6km NW 0:37:54 7.28 [km/h] 0:08:14 [min/km]
21 262 KULCZYCKI JAN M 12 M OPEN 12 GDAŃSK 4,6km NW 0:38:01 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
22 266 POLIS MARZENA K 10 K OPEN 10 GDAŃSK 4,6km NW 0:38:32 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
23 254 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 11 K OPEN 11 PUCK 4,6km NW 0:38:49 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
24 257 BUDZISZ JOANNA K 12 K OPEN 12 KUŹNICA 4,6km NW 0:39:09 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
25 260 SADŁOS HELENA K 13 K OPEN 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:40:40 6.79 [km/h] 0:08:50 [min/km]
26 249 MALINOWSKA GRAŻYNA K 14 K OPEN 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:40:52 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
27 237 DEMSKA HALINA K 15 K OPEN 15 SZTUM 4,6km NW 0:41:06 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
28 239 MALINOWSKI TADEUSZ M 13 M OPEN 13 SZTUM 4,6km NW 0:41:45 6.61 [km/h] 0:09:05 [min/km]
29 251 WOJTACKA ROKSANA K 16 K OPEN 16 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:42:07 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km]
30 243 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 17 K OPEN 17 CZERNIN LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 4,6km NW 0:42:15 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
31 235 KNIAĆ MAŁGORZATA K 18 K OPEN 18 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:42:21 6.52 [km/h] 0:09:12 [min/km]
32 288 BIELEC EWA K 19 K OPEN 19 MALBORK 4,6km NW 0:42:28 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
33 238 JAŹWIŃSKA CZESŁAWA K 20 K OPEN 20 SZTUM ZANTYR 4,6km NW 0:42:28 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
34 245 MIĘTKOWSKA FRANCISZKA K 21 K OPEN 21 SZTUM ZANTYR 4,6km NW 0:42:29 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
35 250 MAZERSKA MARIA K 22 K OPEN 22 SZTUM 4,6km NW 0:42:29 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
36 244 STEFAŃSKA HELENA K 23 K OPEN 23 SZTUM ZANTYR 4,6km NW 0:42:30 6.49 [km/h] 0:09:14 [min/km]
37 252 LESIŃSKA KRYSTYNA K 24 K OPEN 24 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:42:30 6.49 [km/h] 0:09:14 [min/km]
38 240 SZPALERSKA MIRA K 25 K OPEN 25 SZTUM RUNWITHYOU 4,6km NW 0:42:30 6.49 [km/h] 0:09:14 [min/km]
39 242 KMIECIK-ZEGARSKA TERESA K 26 K OPEN 26 SZTUM ZANTYR 4,6km NW 0:43:17 6.38 [km/h] 0:09:25 [min/km]
40 236 KOSMALA MAŁGORZATA K 27 K OPEN 27 SZTUM ZANTYR SZTUM 4,6km NW 0:44:15 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
41 283 LIPIŃSKA REGINA K 28 K OPEN 28 SZTUM 4,6km NW 0:47:50 5.77 [km/h] 0:10:24 [min/km]
42 265 BROKOS STANISŁAW M 14 M OPEN 14 MALBORK 4,6km NW 0:47:52 5.77 [km/h] 0:10:24 [min/km]
- 267 NOWAK BEATA K - K OPEN - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

4.6KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARY x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:14:47 18.67 [km/h] 0:03:13 [min/km]
2 130 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 20-29 ROZAJNY 0 4,6km 0:15:49 17.45 [km/h] 0:03:26 [min/km]
3 43 SEROCKI ADAM M 3 M 40-49 ELBLAG 0 4,6km 0:15:51 17.41 [km/h] 0:03:27 [min/km]
4 138 KOTOWICZ BARTOSZ M 4 M 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:15:53 17.38 [km/h] 0:03:27 [min/km]
5 172 GRETKOWSKI JACEK M 5 M 20-29 1 KWIDZYN 0 4,6km 0:16:07 17.13 [km/h] 0:03:30 [min/km]
6 9 KLONOWSKI MARCIN M 6 M 20-29 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:16:11 17.05 [km/h] 0:03:31 [min/km]
7 55 PROCHNA KRZYSZTOF M 7 M 40-49 1 FROMBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:16:18 16.93 [km/h] 0:03:33 [min/km]
8 75 WRÓBEL MICHAŁ M 8 M 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:16:28 16.76 [km/h] 0:03:35 [min/km]
9 45 DĄBROWSKI STANISŁAW M 9 M 0-19 2 LASKOWICE HUSARIA RACE TEAM 0 4,6km 0:16:29 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
10 36 CHĘTNIK RAFAŁ M 10 M 40-49 2 SZTUM 0 4,6km 0:16:34 16.66 [km/h] 0:03:36 [min/km]
11 27 GIEMBICKI JAN M 11 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:16:37 16.61 [km/h] 0:03:37 [min/km]
12 213 JAROCKI BARTOSZ M 12 M 20-29 3 SZCZECIN 0 4,6km 0:16:40 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
13 102 HAPKE TOMASZ M 13 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0 4,6km 0:16:42 16.53 [km/h] 0:03:38 [min/km]
14 144 NAJDA SŁAWOMIR M 14 M 40-49 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:16:56 16.30 [km/h] 0:03:41 [min/km]
15 219 KUBACKI TOMASZ M 15 M 30-39 3 CZERNIN RUN FOR HAPPINESS 0 4,6km 0:17:34 15.71 [km/h] 0:03:49 [min/km]
16 16 CEBULA BOGDAN M 16 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:17:37 15.67 [km/h] 0:03:50 [min/km]
17 191 RYCHŁOWSKI MATEUSZ M 17 M 20-29 4 MALBORK 0 4,6km 0:17:42 15.59 [km/h] 0:03:51 [min/km]
18 110 OLIWIŃSKI PAWEŁ M 18 M 30-39 4 BIAŁA GÓRA LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:17:44 15.56 [km/h] 0:03:51 [min/km]
19 46 GŁOWACKI KACPER M 19 M 0-19 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:17:46 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
20 207 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 20 M 40-49 5 PARPARY ŚCISŁOWSCY 4,6km 0:17:46 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
21 76 KAŹMIERCZAK SZYMON M 21 M 20-29 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:17:51 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
22 164 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 0-19 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:17:52 15.45 [km/h] 0:03:53 [min/km]
23 2 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 20-29 SZTUM 0 4,6km 0:18:09 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km]
24 23 KULAS MARCIN M 22 M 30-39 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:18:14 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km]
25 17 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 23 M 30-39 6 SZTUM 0 4,6km 0:18:19 15.07 [km/h] 0:03:59 [min/km]
26 26 WAWRZYŃCZAK BŁAŻEJ M 24 M 20-29 6 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI 0 4,6km 0:18:20 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
27 35 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 25 M 40-49 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:18:28 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
28 34 MARCZYK ADAM M 26 M 30-39 7 KWIDZYN KTR VENTUS MARCZYK 4,6km 0:18:31 14.91 [km/h] 0:04:02 [min/km]
29 96 JASKOT PIOTR M 27 M 50-59 2 GOŚCISZEWO 0 4,6km 0:18:32 14.89 [km/h] 0:04:02 [min/km]
30 86 CHABOWSKI TOMASZ M 28 M 50-59 3 SZTUM SZTUM BIEGA 0 4,6km 0:18:37 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km]
31 218 GOŁUŃSKI MACIEJ M 29 M 30-39 8 KLONÓWKA OSP KLONOWKA 0 4,6km 0:18:38 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
32 221 BŁASZCZAK DOMINIK M 30 M 30-39 9 SZTUM BLEKI TEAM SZTUMSKIE POLE 0 4,6km 0:18:45 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km]
33 11 DMITRZAK PIOTR M 31 M 30-39 10 SZTUM 0 4,6km 0:18:59 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
34 180 BRZUSZKIEWICZ BARTEK M 32 M 30-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:19:00 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km]
35 57 ROZENBERG SŁAWOMIR M 33 M 50-59 4 SZTUM 0 4,6km 0:19:14 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
36 44 PIOTROWSKI LECH M 34 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:19:14 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
37 169 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 35 M 20-29 7 STARE POLE 0 4,6km 0:19:15 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
38 91 TYBURSKI IGOR M 36 M 0-19 4 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 0 4,6km 0:19:15 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
39 81 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 37 M 40-49 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:19:16 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km]
40 19 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 38 M 30-39 12 SZTUM 0 4,6km 0:19:22 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km]
41 155 MROCZKOWSKI TOMASZ M 39 M 30-39 13 MALBORK GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS 0 4,6km 0:19:25 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
42 136 ZIMNY SEBASTIAN M 40 M 30-39 14 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY ANNA, SEBASTIAN 4,6km 0:19:26 14.20 [km/h] 0:04:13 [min/km]
43 212 BŁASZAK ROMAN M 41 M 40-49 8 MALBORK BŁASZAK 4,6km 0:19:28 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
44 181 BRZUSZKIEWICZ MARCIN M 42 M 30-39 15 KWIDZYN 0 4,6km 0:19:29 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
45 90 BEGER KAROLINA K 3 K 20-29 SZTUM 0 4,6km 0:19:36 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
46 49 BARTOS ARKADIUSZ M 43 M 50-59 6 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING BARTOS 4,6km 0:19:40 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
47 48 JEŻOWSKI GRZEGORZ M 44 M 40-49 9 GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:19:40 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
48 41 STOLARÓW ROBERT M 45 M 40-49 10 MALBORK ACTIVE MALBORK STOLARÓW 4,6km 0:19:47 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
49 69 SZOT DAWID M 46 M 20-29 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:19:54 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
50 62 JERZYK MICHAŁ M 47 M 30-39 16 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK PAULINA i MICHAŁ 4,6km 0:20:05 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
51 217 GOŁUŃSKI BARTOSZ M 48 M 30-39 17 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR 0 4,6km 0:20:06 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
52 40 STOLARÓW AGNIESZKA K 4 K 40-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK STOLARÓW 4,6km 0:20:11 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
53 80 TOBOLSKI MAREK M 49 M 40-49 11 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHORNA PRZECIPOŻAROWA 4,6km 0:20:12 13.66 [km/h] 0:04:23 [min/km]
54 77 TOBOLSKI KONRAD M 50 M 0-19 5 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHORNA PRZECIPOŻAROWA 4,6km 0:20:13 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
55 190 ŚLUŻYŃSKI PAWEŁ M 51 M 0-19 6 MALBORK 0 4,6km 0:20:19 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
56 156 SZYMBORSKI ŁUKASZ M 52 M 20-29 9 BRODNICA MORS BRODNICA 0 4,6km 0:20:20 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
57 132 JERZYK PAWEŁ M 53 M 30-39 18 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:20:22 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
58 10 KRAWIEC ANDRZEJ M 54 M 50-59 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:20:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
59 115 WOJTACKI TOMASZ M 55 M 40-49 12 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:20:30 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
60 294 KRZYSZCZUK PIOTR M 56 M 30-39 19 PASŁĘK 4,6km 0:20:33 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
61 20 TREĆ LEON M 57 M 50-59 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:20:40 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
62 112 KOMASARA PIOTR M 58 M 20-29 10 MALBORK 4,6km 0:20:44 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
63 210 MORAWSKI MICHAŁ M 59 M 20-29 11 DEN HAAG 0 4,6km 0:20:44 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
64 216 ZDZIENNICKI BARTEK M 60 M 30-39 20 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:20:45 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
65 47 MICKIEWICZ JAN M 61 M 60-69 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:20:48 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
66 122 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 62 M 50-59 9 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM JAŻDŻEWSCY 4,6km 0:20:48 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
67 92 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 63 M 40-49 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:20:49 13.26 [km/h] 0:04:32 [min/km]
68 142 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 64 M 60-69 2 SZTUM 4,6km 0:20:52 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
69 209 CIEKLIŃSKI MICHAŁ M 65 M 20-29 12 MALBORK 0 4,6km 0:20:54 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
70 293 CŁAPIŃSKI TOMASZ M 66 M 30-39 21 MALBORK 4,6km 0:20:55 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
71 14 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 67 M 20-29 13 SZTUM 0 4,6km 0:20:57 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
72 7 MAĆKIEWICZ BARTOSZ M 68 M 20-29 14 MLECZEWO MARKOWE BIEGANIE 4,6km 0:21:00 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
73 220 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 69 M 20-29 15 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:21:00 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
74 128 DANIELEWSKA MAGDALENA K 5 K 40-49 2 STARY TARG AKTYWNIE Z MOLKAMI 0 4,6km 0:21:01 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
75 42 ZNAROWSKA BOŻENA K 6 K 50-59 1 ELBLAG 0 4,6km 0:21:03 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
76 108 CZAPLA NATALIA K 7 K 20-29 1 MALBORK 0 4,6km 0:21:04 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
77 158 KMIEĆ JACEK M 70 M 40-49 14 MALBORK GRUPA MALBORK 0 4,6km 0:21:10 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
78 78 MARKOWSKI KAMIL M 71 M 30-39 22 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:21:18 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
79 13 TABOR LESZEK M 72 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:21:30 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
80 182 JANIK ROMAN M 73 M 60-69 4 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:21:30 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
81 184 KOWALSKI HENRYK M 74 M 60-69 5 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM KOWALSCY 4,6km 0:21:33 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
82 194 WITEK ADAM M 75 M 40-49 15 MIŁORADZ 0 4,6km 0:21:37 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
83 21 PARAFINIUK KRZYSIA K 8 K 30-39 1 SZTUM RUNWITHYOU 0 4,6km 0:21:41 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
84 22 SZPALERSKI ADAM M 76 M 40-49 16 SZTUM RUNWITHYOU 0 4,6km 0:21:42 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
85 67 GRĘBOWSKA SYLWIA K 9 K 0-19 1 GDAKOWO 0 4,6km 0:21:45 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
86 18 MARTIN JAKUB M 77 M 20-29 16 SZTUM 0 4,6km 0:21:50 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
87 39 DULSKI TADEUSZ M 78 M 40-49 17 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:21:51 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
88 37 MARKOWSKA ANNA K 10 K 30-39 2 GRUDZIĄDZ MARKOWSCY 4,6km 0:21:51 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
89 173 GROSZKOWSKI MARCIN M 79 M 30-39 23 MALBORK 22 BLT 0 4,6km 0:21:52 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
90 5 PACHUCY JAROSŁAW M 80 M 50-59 10 SZTUM 4,6km 0:21:53 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
91 189 SOJKA ZBIGNIEW M 81 M 50-59 11 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 0 4,6km 0:21:54 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
92 275 KUSZTAL DAGMARA K 11 K 20-29 2 SZTUM 4,6km 0:21:55 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
93 8 CZARNECKI PIOTR M 82 M 20-29 17 SZTUM 0 4,6km 0:22:05 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
94 277 ŚMIGOWSKA NADIA K 12 K 0-19 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:22:05 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
95 50 BARTOS LIGIA K 13 K 40-49 3 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING BARTOS 4,6km 0:22:06 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
96 141 KAMINSKI MARCIN M 83 M 30-39 24 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:22:08 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
97 175 CYGANOWSKI MACIEJ M 84 M 20-29 18 MALBORK CYGANOWSCY TEAM 0 4,6km 0:22:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
98 70 BABIECZKO ANDRZEJ M 85 M 50-59 12 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:22:10 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
99 168 WYSOCKI MARIUSZ M 86 M 50-59 13 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ WYSOCCY 4,6km 0:22:10 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
100 106 NOWAK GRZEGORZ M 87 M 30-39 25 TCZEW NOWAK 4,6km 0:22:11 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
101 163 TUMIŁOWICZ JERZY M 88 M 60-69 6 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:22:15 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
102 52 PAWŁOSKA KAROLINA K 14 K 30-39 3 ELBLĄG 0 4,6km 0:22:19 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
103 6 SOWIŃSKI ADAM M 89 M 40-49 18 SZTUM VICTORIA SZTUM 0 4,6km 0:22:19 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
104 167 WYSOCKA ALICJA K 15 K 40-49 4 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ WYSOCCY 4,6km 0:22:20 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
105 153 ROSIŃSKI SEBASTIAN M 90 M 20-29 19 BRODNICA MORS BRODNICA 0 4,6km 0:22:23 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
106 154 ROSIŃSKI MAREK M 91 M 40-49 19 BRODNICA MORS BRODNICA 0 4,6km 0:22:24 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
107 3 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 92 M 20-29 20 SZTUM 0 4,6km 0:22:26 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
108 133 JERZYK ROBERT M 93 M 40-49 20 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK ANETA i ROBERT 4,6km 0:22:29 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
109 65 BOGUSZ MATEUSZ M 94 M 20-29 21 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:22:31 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
110 206 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 16 K 30-39 4 PARPARY ŚCISŁOWSCY 4,6km 0:22:33 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
111 203 JANKOWICZ ARTUR M 95 M 30-39 26 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 4,6km 0:22:44 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
112 290 NAUMCZYK TOMASZ M 96 M 30-39 27 MALBORK NYBORG-MAWENT NAUMCZYK 4,6km 0:22:45 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
113 135 ZIMNA ANNA K 17 K 30-39 5 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY ANNA, SEBASTIAN 4,6km 0:22:47 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
114 289 NAUMCZYK KATARZYNA K 18 K 30-39 6 MALBORK NAUMCZYK 4,6km 0:22:50 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
115 139 ZIMNA AGNIESZKA K 19 K 30-39 7 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY AGNIESZKA, TOMASZ 4,6km 0:22:51 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
116 114 ZDZIARSKI ADAM M 97 M 40-49 21 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:22:51 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
117 82 LUDWIK ANDRZEJ M 98 M 50-59 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:22:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
118 276 VECCHIATINI ALESSIO M 99 M 40-49 22 GENOA MARATON ITALY 4,6km 0:23:05 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
119 159 BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA K 20 K 40-49 5 MALBORK KMIEĆ 4,6km 0:23:08 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
120 211 BŁASZAK MAGDALENA K 21 K 30-39 8 MALBORK BŁASZAK 4,6km 0:23:08 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
121 12 STRZELECKA ALEKSANDRA K 22 K 20-29 3 GDAŃSK LPP TEAM 0 4,6km 0:23:09 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
122 286 SZEWCZUN ANNA K 23 K 0-19 3 DZIERZGOŃ 4,6km 0:23:11 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
123 179 BOŻYKOWSKI JAN M 100 M 50-59 15 SZTUM LKS ZANTYR 0 4,6km 0:23:23 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
124 79 WIERZBICKI JAKUB M 101 M 50-59 16 MALBORK 0 4,6km 0:23:25 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
125 58 JASIŃSKI PAWEŁ M 102 M 20-29 22 ŁASIN OKOLICZNY ELEMENT 0 4,6km 0:23:36 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
126 278 SKRAJDA SZYMON M 103 M 50-59 17 PAWLICE NIEZRZESZONY 0 4,6km 0:23:37 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
127 61 TRYBA ZDZISŁAW M 104 M 60-69 7 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 0 4,6km 0:23:46 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
128 287 MAJDA MATEUSZ M 105 M 20-29 23 SZTUM LKS ZANTYR 4,6km 0:23:52 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
129 152 JUREWICZ MIROSŁAW M 106 M 50-59 18 GOŚĆISZEWO 12C LKS ZANTYR SZTUM 0 4,6km 0:23:54 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
130 116 WOJTACKI JAKUB M 107 M 0-19 7 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:24:03 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
131 188 PIOTROWSKA LUCYNA K 24 K 30-39 9 WIELGŁOWY 0 4,6km 0:24:16 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
132 204 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 108 M 30-39 28 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 4,6km 0:24:18 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
133 205 MATEJUK MARCIN M 109 M 30-39 29 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 4,6km 0:24:19 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
134 176 CYGANOWSKI SZYMON M 110 M 0-19 8 MALBORK CYGANOWSCY TEAM 0 4,6km 0:24:25 11.30 [km/h] 0:05:18 [min/km]
135 282 KUCZYŃSKI STANISŁAW M 111 M 40-49 23 SZTUM VITORIA SZTUM 4,6km 0:24:28 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
136 281 KOPIJ MACIEJ M 112 M 40-49 24 SZTUM VITORIA SZTUM 4,6km 0:24:28 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
137 145 KĘSIK ROMAN M 113 M 50-59 19 GRUDZIĄDZ 13 WOG GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:24:32 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
138 143 RACHOŃ JACEK M 114 M 30-39 30 GRUDZIĄDZ KRAVMAGA_FIGHTER 0 4,6km 0:24:33 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
139 105 NOWAK KATARZYNA K 25 K 30-39 10 TCZEW NOWAK 4,6km 0:24:33 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
140 131 JERZYK PAULINA K 26 K 30-39 11 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK PAULINA i MICHAŁ 4,6km 0:24:35 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
141 178 GOS JAN M 115 M 40-49 25 MALBORK GOS 4,6km 0:24:43 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
142 123 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 27 K 40-49 6 DZIERZGOŃ 0 4,6km 0:25:02 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
143 72 SURWIŁO MARIA K 28 K 0-19 4 MALBORK 0 4,6km 0:25:13 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
144 93 NOWOSIELSKI PIOTR M 116 M 40-49 26 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 0 4,6km 0:25:13 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
145 124 JAŻDŻEWSKA IWONA K 29 K 40-49 7 MALBORK JAŻDŻEWSCY 4,6km 0:25:16 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
146 15 LUTEREK MARTYNA K 30 K 30-39 12 SZTUM 0 4,6km 0:25:20 10.89 [km/h] 0:05:30 [min/km]
147 31 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 117 M 50-59 20 MALBORK 0 4,6km 0:25:23 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
148 280 BEDNARSKA KATARZYNA K 31 K 0-19 5 SZTUM 4,6km 0:25:25 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
149 88 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 118 M 30-39 31 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZYCIŃSCY 4,6km 0:25:34 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
150 87 TRZCIŃSKA KAMILA K 32 K 30-39 13 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN TRZYCIŃSCY 4,6km 0:25:34 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
151 117 SZYTNIEWSKI GRZEGORZ M 119 M 50-59 21 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:25:37 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
152 29 KWIATKOWSKI IRENEUSZ M 120 M 30-39 32 SZTUM FLOWERS TEAM 0 4,6km 0:25:52 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
153 28 KONIECZNA ALEKASANDRA K 33 K 30-39 14 SZTUM 0 4,6km 0:25:53 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
154 151 KACZKIEWICZ DAMIAN M 121 M 40-49 27 GLIWICE NIGHT RUNNERS GLIWICE 0 4,6km 0:26:00 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
155 195 WITEK SYLWIA K 34 K 40-49 8 MALBORK 0 4,6km 0:26:00 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
156 274 KOMAN DARIUSZ M 122 M 30-39 33 SZTUM 4,6km 0:26:03 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
157 187 PIOTROWSKA AGATA K 35 K 0-19 6 WIELGŁOWY 0 4,6km 0:26:09 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
158 121 PANKOWSKA KATARZYNA K 36 K 30-39 15 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 0 4,6km 0:26:19 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
159 126 JAŻDŻEWSKI ADAM M 123 M 40-49 28 IŁAWA A-METALFLOW 0 4,6km 0:26:20 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
160 120 FOLGA ARTUR M 124 M 40-49 29 IŁAWA IŁAWA BIEGA 0 4,6km 0:26:20 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
161 32 PRESS MONIKA K 37 K 30-39 16 KWIDZYN KTR VENTUS 0 4,6km 0:26:24 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
162 33 PRESS-MARCZYK MARTA K 38 K 30-39 17 KWIDZYN KTR VENTUS MARCZYK 4,6km 0:26:24 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
163 63 DYWELSKI MIROSŁAW M 125 M 60-69 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,6km 0:26:26 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
164 215 MICHALSKI WOJCIECH M 126 M 40-49 30 SZTUM 0 4,6km 0:26:27 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
165 107 KONKEL ANDRZEJ M 127 M 40-49 31 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 0 4,6km 0:26:29 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
166 161 RODZIEWICZ-TRZEPAŁKOWSKA EWA K 39 K 20-29 4 GRUDZIĄDZ TRZEPAŁOWSCY 4,6km 0:26:30 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
167 160 TRZEPAŁKOWSKI RAFAŁ M 128 M 30-39 34 GRUDZIĄDZ TRZEPAŁOWSCY 4,6km 0:26:31 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
168 165 ZYCH DAWID M 129 M 40-49 32 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0 4,6km 0:26:32 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
169 147 TRZASKA JÓZEF M 130 M 60-69 9 GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:26:41 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
170 162 NIERZWICKA MONIKA K 40 K 30-39 18 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 0 4,6km 0:26:46 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
171 291 SZYMAŃSKI MICHAŁ M 131 M 30-39 35 REDA 0 4,6km 0:26:47 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
172 171 SZARMACH SYLWIA K 41 K 30-39 19 OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 4,6km 0:26:49 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
173 170 SZARMACH GRZEGORZ M 132 M 30-39 36 OCYPEL SZARMACH TEAM SZARMACH 4,6km 0:26:49 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
174 113 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 133 M 40-49 33 LASOWICE WIELKIE 0 4,6km 0:26:53 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
175 111 DZIWEŃKA BEATA K 42 K 30-39 20 MALBORK 0 4,6km 0:26:53 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
176 74 WALKIEWICZ PRZEMYSŁAW M 134 M 30-39 37 KWIDZYN WALKIEWICZ 4,6km 0:27:01 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
177 56 HELAK MAREK M 135 M 40-49 34 GRUDZIADZ WTORKOWY TRENING 0 4,6km 0:27:06 10.18 [km/h] 0:05:53 [min/km]
178 197 PAPROCKA DOROTA K 43 K 30-39 21 WARSZAWA 0 4,6km 0:27:12 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
179 202 WITKOWSKA KAMILA K 44 K 30-39 22 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 4,6km 0:27:16 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
180 94 ŁOŚ TADEUSZ M 136 M 60-69 10 KWIDZYN 0 4,6km 0:27:21 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
181 38 MARKOWSKI ŁUKASZ M 137 M 30-39 38 GRUDZIĄDZ MARKOWSCY 4,6km 0:27:25 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
182 285 ŁĘGOWSKA ANNA K 45 K 30-39 23 KWIDZYN 4,6km 0:27:27 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
183 109 ROJEWSKA ANGELIKA K 46 K 20-29 5 MALBORK 0 4,6km 0:27:29 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
184 208 GRELA KATARZYNA K 47 K 20-29 6 ZAMOŚĆ ABY DO PRZODU 0 4,6km 0:27:30 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
185 292 JAGIELSKA AGNIESZKA K 48 K 40-49 9 SZTUM 4,6km 0:27:33 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
186 4 RUCHLEWICZ URSZULA K 49 K 40-49 10 SZTUM 0 4,6km 0:27:40 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
187 174 CYGANOWSKI DARIUSZ M 138 M 40-49 35 MALBORK CYGANOWSCY TEAM 0 4,6km 0:27:42 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
188 84 SZOSTEK KATARZYNA K 50 K 30-39 24 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA SZOSTEK 4,6km 0:27:48 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
189 85 SZOSTEK TOMASZ M 139 M 40-49 36 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA SZOSTEK 4,6km 0:27:48 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
190 177 GOS ELŻBIETA K 51 K 40-49 11 MALBORK GOS 4,6km 0:27:55 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
191 192 MOSZOŃSKA MAŁGORZATA K 52 K 40-49 12 MALBORK 0 4,6km 0:27:55 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
192 193 MIECHOWSKA IWONA K 53 K 40-49 13 MALBORK 0 4,6km 0:27:55 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
193 166 ZALEWSKA KAROLINA K 54 K 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI 0 4,6km 0:28:18 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
194 73 WALKIEWICZ JUSTYNA K 55 K 30-39 25 KWIDZYN WALKIEWICZ 4,6km 0:28:23 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
195 157 TUREK KATARZYNA K 56 K 30-39 26 ANNOWO 0 4,6km 0:28:59 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
196 137 ZIMNY TOMASZ M 140 M 40-49 37 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY AGNIESZKA, TOMASZ 4,6km 0:29:14 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
197 150 HOOG WIOLETA K 57 K 30-39 27 MIŁORADZ HOOG 4,6km 0:29:14 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
198 149 HOOG GRZEGORZ M 141 M 40-49 38 MIŁORADZ HOOG 4,6km 0:29:14 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
199 279 DOERING AGNIESZKA K 58 K 30-39 28 SZTUM 4,6km 0:29:19 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
200 54 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA K 59 K 60-69 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:29:21 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
201 134 OSIAL ADAM M 142 M 40-49 39 LICZE 0 4,6km 0:29:26 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
202 199 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 143 M 20-29 24 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:30 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
203 196 TACZYŃSKI MARCIN M 144 M 30-39 39 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:30 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
204 140 WRÓBEL PIOTR M 145 M 20-29 25 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:30 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
205 95 KULCZYK IZABELA K 60 K 30-39 29 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:29:30 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
206 198 KOWALCZYK ŁUKASZ M 146 M 30-39 40 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:31 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
207 200 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 147 M 30-39 41 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:31 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
208 97 KOWALSKA ANNA K 61 K 40-49 15 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:29:31 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
209 98 MROCZKOWSKA JOANNA K 62 K 50-59 2 KWIDZYN 0 4,6km 0:29:31 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
210 201 JURCZYK MATEUSZ M 148 M 30-39 42 OTŁÓWKO GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:32 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
211 101 SŁAWSKA GABRIELA K 63 K 40-49 16 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 0 4,6km 0:29:32 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
212 100 SŁAWIŃSKA MONIKA K 64 K 30-39 30 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:29:32 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
213 99 DUCHAŁA PIOTR M 149 M 40-49 40 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:29:33 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km]
214 129 JERZYK ANETA K 65 K 40-49 17 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK ANETA i ROBERT 4,6km 0:30:41 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
215 89 NOWICKA KATARZYNA K 66 K 40-49 18 KWIDZYN-MAREZA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:30:41 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
216 214 CHYLIŃSKA ALICJA K 67 K 30-39 31 KWIDZYN 0 4,6km 0:30:43 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km]
217 183 CICHOCKA ANNA K 68 K 50-59 3 KWIDZYN 0 4,6km 0:31:12 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
218 103 CHABOWSKI TOMASZ M 150 M 40-49 41 TCZEW CHABOWSCY 4,6km 0:31:26 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
219 104 CHABOWSKA KAMILA K 69 K 40-49 19 TCZEW CHABOWSCY 4,6km 0:31:26 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
220 30 URBAN HENRYK M 151 M 60-69 11 KWIDZYN 0 4,6km 0:31:26 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
221 51 KANCELARCZYK JOANNA K 70 K 20-29 7 ELBLĄG 0 4,6km 0:31:33 8.75 [km/h] 0:06:52 [min/km]
222 127 CZESZEJKO-SOCHACKA AGNIESZKA K 71 K 40-49 20 KWIDZYN SOCHACCY 4,6km 0:31:56 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
223 125 KOTŁOWSKA MARLENA K 72 K 40-49 21 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4,6km 0:31:57 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
224 119 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 73 K 50-59 4 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU KOWALSCY 4,6km 0:32:21 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
225 64 MACIEJEWSKA ANNA K 74 K 30-39 32 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 4,6km 0:32:21 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
226 118 KORALEWSKA IRENA K 75 K 50-59 5 SADLINKI 0 4,6km 0:32:22 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
227 53 TOBOLSKA GRAŻYNA K 76 K 60-69 2 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:32:54 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
228 66 MATYSIAK EWA K 77 K 20-29 8 GDAŃSK SRS SZANSA-START GDAŃSK 0 4,6km 0:34:52 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km]
229 186 WASZKIEWICZ MARTA K 78 K 40-49 22 MROZY WIELKIE 0 4,6km 0:36:12 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
230 185 WASZKIEWICZ ARIEL M 152 M 40-49 42 MROZY WIELKIE 0 4,6km 0:36:13 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
231 146 KOCZAJ AGNIESZKA K 79 K 40-49 23 NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM 0 4,6km 0:36:20 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
232 148 CYGANOWSKA EWA K 80 K 40-49 24 MALBORK CYGANOWSCY TEAM 0 4,6km 0:36:20 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
233 68 GROMADZKA EWELINA K 81 K 30-39 33 ELBLĄG GROMADZCY 4,6km 0:37:20 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
234 71 GROMADZKI ADAM M 153 M 30-39 43 ELBLĄG GROMADZCY 4,6km 0:37:21 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
235 25 DEIK ELŻBIETA K 82 K 60-69 3 PRZYJAŹŃ 0 4,6km 0:37:25 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
236 24 PAŁASZ EDMUND M 154 M 70+ 1 RUMIA 0 4,6km 0:37:55 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km]
- 59 PRYC KRYSTYNA K - K 40-49 - GRUDZIĄDZ ORANGE POLSKA 0 4,6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 60 TOMASZEWSKI RADOSŁAW M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ 0 4,6km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ