V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubiak Krzysztof Miękinia Bieg 5km
2 Szwej Anna Wrocław Bieg 5km
3 Olszewski Łukasz Miękinia Bieg 5km
4 Bandura Mateusz Brzeg Dolny Bieg 5km
5 Olszewska Agnieszka Miękinia Nordic Walking 4km
6 Żurowski Mateusz Brzeg Dolny Bieg 5km
7 Fedorowicz Anna Mojęcice Bieg 5km
8 Szymański Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km
9 Szumilas Kacper Brzeg Dolny Bieg 5km
10 Ogrodowicz Ismena Naborów Bieg 5km
11 Szpyra Zuzanna Brzeg Dolny Bieg 5km
12 Król Anna Ligota Piękna Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
13 Dawidowicz Łukasz Brzeg Dolny Bieg 5km
14 Posacki Zbigniew Lubiąż Bieg 5km
15 Żołnierowicz Maciej Brzeg Dolny Bieg 5km UW
16 Łyczko Dominika Brzeg Dolny Bieg 5km UW
17 Łyczko Waldemar Adam Łyczko Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
18 Ruzylo Patryk Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
19 Kwiatkowski Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny Bieg 5km FitStyle Team
20 Krakowiak Damian Krzydlina Wielka Bieg 5km
21 Gruchała Piotr Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
22 Gaj Sandra Rościsławice Bieg 5km
23 Łozińska Dominika Golina Bieg 5km
24 Hajdyła Joanna Białków Bieg 5km
25 Łojko Michał Esteban Drzonków Bieg 5km Rajtarowianka Drzonków
26 Butryński Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km
27 NAWROCKA Sylwia Żmigród Bieg 5km KB Sukces Żmigród
28 Szumacher Jan Brzeg Dolny Bieg 5km M.A.J.K.
29 Szumacher Kamila Brzeg Dolny Bieg 5km M.A.J.K.
30 Szumacher Michał Brzeg Dolny Bieg 5km M.A.J.K.
31 Groszek Radosław Brzeg Dolny Bieg 5km
32 Bąkowicz Damian Brzeg Dolny Bieg 5km
33 Broniewicz Agnieszka Naborów Bieg 5km
34 Chomiak Mirella Brzeg Dolny Bieg 5km
35 Daniel Tomasz Brzeg Dolny Bieg 5km
36 Tomusiak Natalia Budziszów Wielki Bieg 5km JanoSport Team Legnica
37 Bilut Magda Wrocław Bieg 5km
38 Kołodziej Marta Brzeg Dolny Bieg 5km
39 Czupryna Nikola Brzeg Dolny Bieg 5km
40 Czupryna Marek Brzeg Dolny Bieg 5km
41 Czupryna Oliwier Brzeg Dolny Bieg 5km
42 Czupryna Marta Brzeg Dolny Bieg 5km
43 Szkolnicka Zuzanna Brzeg Dolny Bieg 5km
44 Szkolnicka Amelia Brzeg Dolny Bieg 5km
45 Burak Justyna Wołów Bieg 5km
46 Szkolny Tomasz Szewce Bieg 5km KB Sukces Żmigród
47 Szkolna Jolanta Szewce Bieg 5km KB Sukces Żmigród
48 Cyrankowska Paulina Wołów Bieg 5km
49 Celebański Jacek Brzeg Dolny Bieg 5km
50 Babik Krzysztof Źródła Bieg 5km
51 Sendyka Wiktor Brzeg Dolny Bieg 5km
52 Malik Janusz Brzeg Dolny Bieg 5km AM Active
53 Sendyka Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km
54 Sendyka Iwona Brzeg Dolny Bieg 5km
55 Osierda Jakub WOŁÓWl Bieg 5km
56 Sendyka Marek Brzeg Dolny Bieg 5km
57 Szczypel-Osierda Agnieszka WOŁÓW Bieg 5km
58 Malik Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km AM Active
59 Korzak Piotr Brzeg dolny Bieg 5km Fitnessacja Brzeg Dolny
60 Pytlak Miłosz Brzeg Dolny Bieg 5km
61 Pytlak Kajetan Brzeg Dolny Bieg 5km
62 Pytlak Grzegorz Brzeg Dolny Bieg 5km
63 Wojciechowski Oskar Wrocław Bieg 5km HPe
64 Skoczeń Dariusz Brzeg Dolny Bieg 5km
65 Czech Marta Lipnica Bieg 5km
66 Bogacz Patrycja Wodnica Bieg 5km
67 Jurkiewicz Paulina Wrocław Bieg 5km
68 Jurkiewicz Dominik WROCŁAW Bieg 5km
69 Rycerz Krzysztof Brzeg dolny Bieg 5km
70 Rycerz Emma Brzeg Dolny Bieg 5km
71 Rycerz Krzysio jr. Brzeg Dolny Bieg 5km
72 Ptak Basia Wołów Bieg 5km
73 PÓŁCHŁOPEK WALDEMAR BRZEG DOLNY1983 Bieg 5km
74 Czochara Jakub Grodków Bieg 5km
75 Czochara Maja Opole Bieg 5km
76 Czochara Marta Opole Bieg 5km
77 Cyrankowski Damian Wołów Bieg 5km
78 Kusz Krzysztof Lubiąż Bieg 5km
79 Dajer Katarzyna Lubiąż Bieg 5km
80 Gajewski Marek Lubiąż Bieg 5km
81 Honiewska Malwina Brzeg Dolny Bieg 5km
82 Honiewska Ewa Brzeg Dolny Bieg 5km
83 Lier Dominik Brzeg Dolny Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
84 Staruch Anna Oborniki Śląskie Bieg 5km
85 Korzak Ewa Brzeg dolny Bieg 5km Fitnessacja
86 Dawidowicz Błażej Brzeg Dolny Bieg 5km
87 Grzyś Angela Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
88 Łuczak Paulina Brzeg Dolny Bieg 5km
89 Adamska Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
90 Żuchora Sylwester Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
91 Żuchora Wiktor Brzeg Dolny Bieg 5km Wiktor Team
92 baszniak iwona brzeg dolny Bieg 5km Wiktor Team
93 Kosior Katarzyna Żerkówek Bieg 5km
94 Pacholec Dawid Uraz Bieg 5km
95 Kubasiak Agnieszka Kubasiak Uraz Bieg 5km
96 Pietruszka Grzegorz Brzeg Dolny Bieg 5km
97 Kręzel Elżbieta Malin Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
98 Zimny Tomasz Brzeg Dolny Bieg 5km
99 Zimna Katarzyna Brzeg Dolny Bieg 5km
100 Kopyściński Hubert Brzeg Dolny Nordic Walking 4km


Wyświetleń: 5675

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ