V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Maliszewski Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km
202 Jeziorny Hubert Brzeg Dolny Bieg 5km
203 Jeziorna Emilia Brzeg Dolny Bieg 5km
204 Jeziorny Andrzej Brzeg Dolny Bieg 5km
205 Jeziorna Joanna Brzeg Dolny Bieg 5km
206 Solarewicz Izabela Solarewicz Wrocław Bieg 5km Fitstyle Brzeg Dolny
207 Synowiec Adam Żmigród Bieg 5km KB Sukces Żmigród
208 Kanicki Tomasz Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
209 Bekacz Stanisław Wyszęcice Bieg 5km Start Ścinawa
210 Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Bieg 5km Wołów Biega
211 Lach Agnieszka Wrocław Bieg 5km
212 Liput Andrzej Szewce Bieg 5km Fitnessacja
213 Liput Alicja Szewce Bieg 5km Fitnessacja
214 Zgórzyńska Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
215 Przybysławski Kamil Wrocław Bieg 5km Flo Team
216 Przybysławska Dorota Wrocław Bieg 5km Flo Team
217 Rękosiewicz Aleksandra Wołów Bieg 5km
218 Rękosiewicz Julita Wołów Bieg 5km
219 Rękosiewicz Justyna Wołów Bieg 5km
220 Rękosiewicz Marek Wołów Bieg 5km DS Team
221 Stefanowski Edward Brzeg Dolny Bieg 5km PCC SQUAD / Biegamy w Brzegu Dolnym
222 Pigas Paulina Miękinia Bieg 5km
223 Galicki Piotr Brzeg dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
224 Czarnecki Oliwier Paniowice Bieg 5km
225 Czarnecka Justyna Paniowice Bieg 5km
226 Czarnecki Tomasz Paniowice Bieg 5km
227 Krzysztofek Alan Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
228 Pentoś Kamil Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
229 Bazak Marta Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja
230 Frydecki Slawomir Zrodla Bieg 5km
231 Frydecka Elzbieta Zrodla Bieg 5km
232 Senator Mateusz Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
233 Posłuszny Mariusz Głoska Bieg 5km AKBESEMAS
234 Szkocny Paweł Szkocny Malczyce Bieg 5km
235 Nowak Kordian Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
236 Zgórzyński Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
237 Zgórzyński Kacper Brzeg Dolny Bieg 5km TeamRudy
238 Śliwakowska Kinga Wołów Bieg 5km
239 Posłuszna Anna Głoska Bieg 5km AKBESEMAS
240 Dubiel Anna Lutynina Bieg 5km
241 Kowalski Damian Buszkowice Małe Bieg 5km AM Active
242 Lebiedowska Emilia Brzeg Dolny Bieg 5km
243 Sygiel Igor Brzeg Dolny Bieg 5km AP Brzeg Dolny
244 Tomczak Dawid Brzeg Dolny Bieg 5km AP Brzeg Dolny
245 Tomczak Dominika Brzeg Dolny Bieg 5km MKS Rokita Brzeg Dolny
246 Piskorz Jolanta Brzeg dolny Bieg 5km
247 Józefowicz Grzegorz Brzeg Dolny Bieg 5km
248 Błaszczyk Róża Wrocław Bieg 5km Night Runners Wrocław
249 Smolana-Frycz Anna Wrocław Bieg 5km
250 Jędrkowiak Andrzej Ligota Piękna Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
251 Jędrkowiak Paulina Ligota Piękna Bieg 5km RUN WISZNIA RUN
252 Gąsior Tomek Brzeg Dolny Bieg 5km AA Team
253 Prokopowicz Cezary Brzeg Dolny Bieg 5km
254 Trzaskacz Dorota Trzebnica Bieg 5km
255 Semenowicz Kamil Brzeg Dolny Bieg 5km PulsBike Team
256 Prokopowicz Ewa Brzeg Dolny Bieg 5km
257 Kirejczyk Wiktoria Brzeg Dolny Bieg 5km
258 Samborski Kacper Brzeg Dolny Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
259 Zając Emil Brzeg Dolny Bieg 5km
260 Trzusło Jakub Brzeg Dolny Bieg 5km
261 Żak Rafał Brzeg Dolny Bieg 5km
262 Żak Kinga Brzeg Dolny Bieg 5km Avasatare
263 Żak Marta Brzeg Dolny Bieg 5km Avasatare
264 Żak Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km Sekcja bokserska Wołów
265 Mamak Kornelia Brzeg Dolny Bieg 5km
266 Sadowska Julia Wołów Bieg 5km PulsBike team
267 Żmuda Julia Krzydlina Mała Bieg 5km
268 Dubiel Andrzej Lutynia Bieg 5km FIREFIGHTER
269 Woźniak Rafał Brzeg Dolny Bieg 5km PCC ULTRA RUNNERS/DZIKi Brzeg Dolny
270 Cielińska-Sidorowicz Małgorzata Lubiató 5A Bieg 5km
271 Malarska Jolanta Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja Brzeg Dolny
272 Chuchro Krzysztof Radecz Bieg 5km
273 Jeżyna Kamil Jeżyna Brzeg Dolny Bieg 5km
274 Pudło Piotr Łuczyna Bieg 5km KB Szerszeń Oleśnica
275 Szkolnicki Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km
276 Jarocki Wojtek Wołów Bieg 5km Wołów Biega
277 Gołubców Piotr Lipnica Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
278 Mach Anna Gloska Bieg 5km
279 Gregoraszczuk Adrian Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
280 Matysek Wojtek Poznan Bieg 5km
281 Lipiński Łukasz Brzeg Dolny Bieg 5km Biegamy W Brzegu Dolnym
282 Parysek Arkadiusz brzeg dolny Bieg 5km
283 Taurogiński Miłosz Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
284 Mamak Marta Brzeg Dolny Bieg 5km
285 Zarębska Asia Brzeg Dolny Bieg 5km PulsBike team
286 Kasina Wojciech Brzeg Dolny Bieg 5km KS BRZEG DOLNY
287 Polański Krzysztof Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja
288 Polańska Aleksandra Brzeg Dolny Bieg 5km Fitnessacja
289 Woźniak Andrzej Brzeg Dolny Bieg 5km Dziki Brzeg Dolny
290 Rycerz Zbyszko Brzeg Dolny Bieg 5km FitStyle Team
291 Rakowski Miłosz Brzeg Dolny Bieg 5km
292 Rakowski Oliwier Brzeg Dolny Bieg 5km
293 Rakowska Magdalena Brzeg Dolny Bieg 5km
294 Zarzycki Kamil Brzeg Dolny Bieg 5km Biegamy W Brzegu Dolnym
295 Rakowski Łukasz Brzeg Dolny Bieg 5km PCC ULTRA RUNNERS/DZIKi Brzeg Dolny
296 Lis Paweł Brzeg Dolny Bieg 5km PCC ULTRA RUNNERS/DZIKi Brzeg Dolny


Wyświetleń: 7716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ