V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Nordic Walking 4km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic Walking 4km
2 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic Walking 4km
3 Skupin Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
4 Kopyścińska Beata Wołów Nordic Walking 4km
5 Mędrak Alicja Wrocław Nordic Walking 4km
6 Taborowicz Izabela Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
7 Kopyściński Hubert Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
8 Taborowicz Tomasz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
9 Mędrak Józef Wrocław Nordic Walking 4km
10 Taborowicz Gabriella Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
11 Kwiecień Elżbieta Wrocław Nordic Walking 4km
12 Kuśnierz Małgorzata Żmigród Nordic Walking 4km
13 Jastrzębska Violetta Wrocław Nordic Walking 4km 3+1
14 Nowak Grażyna Wrocław Nordic Walking 4km 3+1
15 Synowiec Malgorzata Żmigród Nordic Walking 4km KB SUKCES ŻMIGRÓD
16 Janas Dariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Efekt gombao
17 Łyczko Waldemar Adam Łyczko Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
18 Tomczak Dorota Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
19 Olszewska Agnieszka Miękinia Nordic Walking 4km
20 Szańska Sylwia Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
21 Trościanko Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
22 Bator Justyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
23 Dedła Andrzej Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
24 Książek Sylwia Żmigród Nordic Walking 4km
25 Twaróg Tomasz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
26 Staniszewska Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
27 Wiśniowska Karina Wrocław Nordic Walking 4km
28 Gniewaszewska Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
29 Tworzowska Dorota Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
30 Pastusiak Edyta Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
31 Malik Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km AM Active
32 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking 4km Chodzezkijami.pl Elite Team
33 Michalska Anna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
34 Andreasik-Stawiarz Patrycja Uraz Nordic Walking 4km
35 WALCZAK-DOMBROWSKA ANNA WALCZAK-DOMBROWSKA ŻMIGRÓD Nordic Walking 4km
36 Gągół Krzysztof Głogów Nordic Walking 4km
37 Słota Małgorzata Strupina Nordic Walking 4km
38 Serafinowicz Ewa Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
39 Kluza Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
40 Kluza Hanna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Sp. Nr 5 Brzeg Dolny
41 Buda Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
42 Serafinowicz Jarosław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
43 Kluza Stanisław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
44 Sieradzka Agnieszka Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
45 Janas Aleksandra Wrocław Nordic Walking 4km
46 Poręba Arkadiusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
47 Stawarz Roman Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
48 Mazurkiewicz Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
49 Poręba Mariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
50 Malik Karolina Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
51 Poręba Urszula Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
52 Zmuda Aleksandra Żmigród Nordic Walking 4km
53 Poręba Szymon Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
54 Syguła Monika Wołów Nordic Walking 4km


Wyświetleń: 10072

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ