V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy
Nordic Walking 4km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andreasik-Stawiarz Patrycja Uraz Nordic Walking 4km
2 Bator Justyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
3 Buda Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
4 Dedła Andrzej Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
5 Gągół Krzysztof Głogów Nordic Walking 4km
6 Gniewaszewska Aleksandra Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
7 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic Walking 4km
8 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic Walking 4km
9 Janas Aleksandra Wrocław Nordic Walking 4km
10 Janas Dariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Efekt gombao
11 Jastrzębska Violetta Wrocław Nordic Walking 4km 3+1
12 Kluza Hanna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km Sp. Nr 5 Brzeg Dolny
13 Kluza Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
14 Kluza Stanisław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
15 Kopyścińska Beata Wołów Nordic Walking 4km
16 Kopyściński Hubert Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
17 Książek Sylwia Żmigród Nordic Walking 4km
18 Kuśnierz Małgorzata Żmigród Nordic Walking 4km
19 Kwiecień Elżbieta Wrocław Nordic Walking 4km
20 Malik Karolina Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
21 Malik Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km AM Active
22 Mazurkiewicz Renata Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
23 Mędrak Alicja Wrocław Nordic Walking 4km
24 Mędrak Józef Wrocław Nordic Walking 4km
25 Michalska Anna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
26 Nowak Grażyna Wrocław Nordic Walking 4km 3+1
27 Olszewska Agnieszka Miękinia Nordic Walking 4km
28 Pastusiak Edyta Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
29 Poręba Arkadiusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
30 Poręba Mariusz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
31 Poręba Szymon Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
32 Poręba Urszula Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
33 Serafinowicz Ewa Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
34 Serafinowicz Jarosław Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
35 Sieradzka Agnieszka Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
36 Skupin Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
37 Staniszewska Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
38 Stawarz Roman Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
39 Syguła Monika Wołów Nordic Walking 4km
40 Synowiec Malgorzata Żmigród Nordic Walking 4km KB SUKCES ŻMIGRÓD
41 Szańska Sylwia Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
42 Słota Małgorzata Strupina Nordic Walking 4km
43 Taborowicz Gabriella Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
44 Taborowicz Izabela Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
45 Taborowicz Tomasz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
46 Tomczak Dorota Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
47 Trościanko Katarzyna Brzeg Dolny Nordic Walking 4km FitStyle Team
48 Twaróg Tomasz Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
49 Tworzowska Dorota Brzeg Dolny Nordic Walking 4km
50 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking 4km Chodzezkijami.pl Elite Team
51 WALCZAK-DOMBROWSKA ANNA WALCZAK-DOMBROWSKA ŻMIGRÓD Nordic Walking 4km
52 Wiśniowska Karina Wrocław Nordic Walking 4km
53 Zmuda Aleksandra Żmigród Nordic Walking 4km
54 Łyczko Waldemar Adam Łyczko Brzeg Dolny Nordic Walking 4km


Wyświetleń: 10027

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ