I Ogólnopolski Bieg KOWR trasą WKKW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Byra Artur Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
2 Zalewska2 Aleksandra Czaplinek Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
3 Zalewska1 Aleksandra Czaplinek Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
4 Bielska Irena Koszalin Bieg Główny ok. 5 km
5 Łukasik Igor Manowo Bieg Główny ok. 5 km
6 Łukasik Joanna Manowo Bieg Główny ok. 5 km
7 Łukasik Paweł Manowo Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
8 Lecki Mateusz Szczecinek Bieg Główny ok. 10 km Team Biegowy Szczecinek
9 Żuchliński Bogdan Biały Bór Bieg Główny ok. 5 km I oto chodzi Biały Bór
10 Andrzejewski Paweł Murowana Goślina Bieg Główny ok. 5 km
11 Kozibroda Marcin Szczecinek Bieg Główny ok. 10 km Team Biegowy Szczecinek
12 Smulczak Zenobia Biały Bór Bieg Główny ok. 5 km I oto chodzi Biały Bór
13 Lecki Seweryn Szczecinek Bieg Główny ok. 10 km Team Biegowy Szczecinek
14 Małgorzewicz Apolonia Białą Bieg Główny ok. 5 km I oto chodzi Biały Bór
15 Sobolewska Monika Szczecinek Bieg Główny ok. 5 km Cross Team Szczecinek
16 Hanus Agnieszka Szczecinek Bieg Główny ok. 5 km Cross Team Szczecinek
17 Szrywer Joanna Bytów Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Świt płytek u Kryspina
18 Szrywer Daniel Bytów Bieg Główny ok. 5 km Świt płytek u Kryspina
19 Dobrzańska Anna Biały Bór Bieg Główny ok. 5 km I oto chodzi Biały Bór
20 Garapuczyk Agnieszka Konarzyny Bieg Główny ok. 5 km
21 Garapuczyk Ania Konarzyny Bieg Główny ok. 10 km
22 Lemańczyk Marcin Nowa Wieś Bieg Główny ok. 5 km Leman
23 Rak Mateusz Barwice Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
24 Rokita Michał Czarne Bieg Główny ok. 5 km
25 Siembab Dominik Przybrda Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Koliber
26 Sołtys Nikodem Sepolno Małe Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
27 Sołtys Kajetan Sepolno Małe Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
28 Lesisz Karolina Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
29 Sobajtis Krzysztof Koszalin Bieg Główny ok. 5 km
30 Marschałkowska Dorota Koszalin Bieg Główny ok. 5 km TKKF KOSZALIN
31 Grzesik Eugeniusz Grzesik Koszalin Bieg Główny ok. 10 km strazak sam
32 Lesisz Aleksandra Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Szkoła Podstawowa nr 9 Koszalin
33 Grabowska-Lesisz Aneta Koszalin Bieg Główny ok. 10 km
34 Rak Kinga Barwice Bieg Główny ok. 5 km
35 Czapla Stanisław Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
36 Basłyk Agnieszka Koszalin Bieg Główny ok. 5 km
37 Rak Adam Barwice Bieg Główny ok. 10 km
38 Rak Anna Barwice Bieg Główny ok. 5 km
39 Rogala Iga Miastko Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Mts Hamer
40 Rogala Franciszek Miastko Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Mts Hamer
41 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny ok. 10 km MKL Szczecinek
42 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg Główny ok. 10 km LKB im Braci Petk Lębork
43 Wołodkowicz Aleksander Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
44 Wołodkowicz Julia Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
45 Suproń Milena Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
46 Nowak Piotr Czarne Bieg Główny ok. 5 km Czarne Biega
47 Nowak Dominik Czarne Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Czarne Biega
48 Nowak Paweł Czarne Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Czarne Biega
49 Aloksa Maja Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
50 Aloksa Dominika Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
51 Bawoł Wioleta Krępa 4/1, gmina Bobolice Bieg Główny ok. 5 km
52 Bawoł Andrzej Krępa 4/1, gmina Bobolice Bieg Główny ok. 5 km
53 Kiedrowska Natalia Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
54 Galicki Robert Bobolice Bieg Główny ok. 10 km
55 Niżyńska Natalia Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
56 Niżyńska Justyna Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
57 Jablonski Michał Miastko Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Mts Hamer
58 Jablonski Krzysztof Miastko Bieg Główny ok. 5 km Mts Hamer
59 Mórawska Oliwia Przybrda Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m UKS Koliber
60 Mórawska Klaudia Przybrda Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m UKS Koliber
61 Kuśnierz Mateusz Dyminek Bieg Główny ok. 10 km Zasadnicza szkoła zawodowa szczecinek
62 Kuśnierz Paweł Dyminek Bieg Główny ok. 10 km Gimnazjum biały bór
63 Dobrzański Kamil Biały Bór Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Szkoła podstawowa Biały Bór
64 Andrasz Paweł Przemyśl Bieg Główny ok. 5 km SP Słupsk
65 Kaszuba Łukasz Koszalin Bieg Główny ok. 5 km
66 NOWAK EMIL Lotyń Bieg Główny ok. 5 km
67 Rogala Kystian Miastko Bieg Główny ok. 5 km Mts Hamer
68 Michałowska Milena Czare Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Szkoła podstawowa Czarne
69 Michałowski Dariusz Czarne Bieg Główny ok. 10 km
70 Nosal Martyna Szczecinek Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m Szkola Podstawowa nr 7 w Szczecinku
71 Nosal Mariusz Szczecinek Bieg Główny ok. 5 km
72 Nosal Anna Szczecinek Bieg Główny ok. 5 km
73 Szyc Krystyna Miastko Bieg Główny ok. 5 km
74 Seniuś Małgorzata Egiertowo Bieg Główny ok. 5 km
75 Seniuś Marcin Egiertowo Bieg Główny ok. 5 km
76 Krukowski Adam Drzonowo Bieg Główny ok. 5 km #Biegacze
77 Krukowska Anna Drzonowo Bieg Główny ok. 5 km I OTO CHODZI BIAŁY BÓR
78 Krukowska Magdalena Drzonowo Bieg Główny ok. 5 km Dojlidy Białystok
79 KRUKOWSKA LILIANA PRZYBRDA Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m UKS Koliber
80 KRUKOWSKA WERONIKA PRZYBRDA Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m UKS Koliber
81 Urbański Tomasz Białogard Bieg Główny ok. 10 km Karlino Biegaj
82 Krukowski Filip Drzonowo Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m UKS Koliber
83 Lis Maciej Krągi Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
84 Lis Julia Krągi Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
85 Lis Karolina Krągi Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
86 Opiela Paweł Słosinko Bieg Główny ok. 5 km 7PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM
87 Matuszak Andrzej Wielowicz Bieg Główny ok. 10 km AKTYWNI WIELOWICZ
88 Chmiel Jakub Szczecinek Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
89 REMPLAKOWSKI KRZYSZTOF ROSNOWO Bieg Główny ok. 10 km WE RUN
90 Narloch Julia Pawłówko Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
91 Narloch Anna Pawłówko Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
92 Krupska Ewa Koszalin Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
93 Olszyńska Marzena Koszalin Bieg Główny ok. 5 km Wilki Koszalin
94 Szymański Piotr Rosnowo Bieg Główny ok. 10 km CSSP
95 buchowski marek szczecinek Bieg Główny ok. 5 km parkrun
96 Rokita Emilia Czarne Bieg Główny ok. 5 km Czarne biega
97 Elendt Milena Tuchomie Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m
98 Elendt Tomasz Tuchomie Bieg Główny ok. 5 km
99 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Bieg Główny ok. 10 km Florian Chojnice
100 MANKIEWICZ Maja Chojniczki Bieg Dzieci i Rodziców ok. 400 m SP 3


Wyświetleń: 2788

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ