BIEGI NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGLOŚCI PRZEZ POLSKĘ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Napieralski Krzysztof Gorzów Wlkp. 5km Bieg
2 Siedlecki Ryszard Siedlecki Międzyrzecz 5km Bieg
3 Sopata Patryk Drezdenko 5km Bieg TurboDymoMan
4 budna emilia Międzyrzecz 5km Bieg
5 Przybylska Zdzisława Sieniawa 5km Bieg Wicher Sieniawa
6 Sikora Mariola SIENIAWA 5km Bieg Wicher Sieniawa
7 Iwanowski Arkadiusz Zwierzyn 5km Bieg KB Pento Strzelce Krajeńskie
8 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie 5km Bieg ZDYSZANI NA MECIE
9 Markiewicz Mariusz Karnin 5km Bieg
10 Mazurek Renata Bobowicko 5km Bieg BIEGAM BO LUBIE
11 Mazurek Zbigniew Bobowicko 5km Bieg BIEGAM BO LUBIE
12 Goździcki Maciej Strzelce Krajeńskie 5km Bieg
13 Celejewski Marcin Lipki Wielkie 5km Bieg Mydełko Team
14 Strzelczyk Roman MIĘDZYRZECZ 5km Bieg
15 Sokółka Małgorzata Kwilcz 5km Bieg
16 Stelmaszewski Sławomir Kwilcz 5km Bieg
17 Kaczmarek Magdalena Radgoszcz53A/4 5km Bieg
18 Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 5km Bieg
19 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie 5km Bieg Strzelecka Biegająca Czarownica
20 Pigłowski Dawid Gorzów Wielkopolski ULTRAMARATON 100km Kania Team
21 Framski Łukasz Międzyrzecz 5km Bieg 17 WBZ
22 Smolak Tomasz Wolsztyn 5km Bieg
23 Stefaniuk Paulina Międzyrzecz 5km Bieg
24 Frąckowiak Barbara Przytoczna 5km Bieg
25 Oko Patryk Poznań 5km Bieg
26 Gilewski Lucjan Skwierzyna 5km Bieg
27 BĄBELCZYK RADOSŁAW MIĘDZYCHÓD 5km Bieg Ultra Ironman Bąbel Team
28 BĄBELCZYK MAŁGORZATA MIĘDZYCHÓD 5km Bieg Ultra Ironman Bąbel Team
29 Rutkowski Piotr Międzyrzecz 5km Bieg
30 Mydłowska Marta GORZÓW WIELKOPOLSKI 5km Bieg ALKS AJP Gorzów Wlkp.
31 Sikora Alex SIENIAWA 5km Bieg Wicher Sieniawa
32 Mleczak Kamila Goraj 5km Bieg
33 Seń Leszek Gorzów Wlkp. 5km Bieg Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
34 Seń Jolanta Gorzów Wielkopolski 5km Bieg Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
35 Rutkowski Maciej Zarzyń ULTRAMARATON 100km KB Piast Międzyrzecz
36 Dzięgielewski Dawid Rokitno 5km Bieg
37 Dzięgielewska Anna Rokitno 5km Bieg
38 Smolak Agata Wolsztyn ULTRAMARATON 100km
39 Piczak Mateusz Przynotecko 5km Bieg FSD RUN DREZDENKO
40 Piczak Łukasz Przynotecko 5km Bieg FSD RUN DREZDENKO
41 Ruta Przemysław Szczecin ULTRAMARATON 100km MTR Szczecin Team
42 Molska Małgorzata Kłodawa 5km Bieg OSP KŁODAWA
43 Szymczak Czesław Skwierzyna 5km Bieg
44 Okonek Izabela Gorzów Wlkp. 5km Bieg
45 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp. 5km Bieg
46 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. 5km Bieg
47 Mikołajczyk Marta Gorzów Wielkopolski 5km Bieg
48 Walkowiak Damian Przytoczna ULTRAMARATON 100km
49 Woron Aleksandra Malbork 5km Bieg Leier Polska S.A
50 Molik Tomasz Międzychód 5km Bieg Biegacze PMI
51 Szafraniec Tomasz Międzyrzecz ULTRAMARATON 100km
52 Strzelczyk Agata Strzelczyk Międzyrzecz 5km Bieg
53 Żmijewski Wiktor Skwierzyna 5km Bieg SP SWIERZYNA
54 Mączka Lech Mączka Międzyrzecz 5km Bieg
55 Strzelczyk Piotr Międzyrzecz ULTRAMARATON 100km Fundament Odzyskaj Cojonnes
56 Pospieszny Robert Międzychód 5km Bieg
57 Mleczak Jacek Goraj 5km Bieg MGR
58 Michałowski Filip Cibórz 5km Bieg
59 Maciąg Karol Lubikowo 5km Bieg SzymanowskiTeam
60 Michałowska Zdzisława Cibórz 5km Bieg
61 Chętnik Andrzej Przytoczna ULTRAMARATON 100km
62 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Active Malbork
63 Nowak Karolina Różanki 5km Bieg
64 Kozłowski Tomasz Jenin 5km Bieg
65 Kozłowska Marzena Jenin 5km Bieg
66 Rybińska Anna Jenin 5km Bieg
67 Bierka Daniel Swiebodzin 5km Bieg
68 Kasik Patrycja Przytoczna 5km Bieg
69 Woźniak Łukasz Przytoczna 5km Bieg
70 Rak Sara Radgoszcz 38 5km Bieg
71 Kolanowski Mikołaj Dzięcielin 5km Bieg
72 Sikora Tomasz Sieniawa 5km Bieg Wicher Sieniawa
73 Sarbak Grzegorz Międzychód 5km Bieg MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD
74 Nawlicki Grzegorz Zielona Góra 5km Bieg Zielona Góro Zacznij Biegać
75 Nawlicka Kamila Zielona Góra 5km Bieg Zielona Góro Zacznij Biegać
76 Wróblewski Krzysztof Bielsko 5km Bieg Biegacze PMI
77 Peno Krzysztof Zielona Góra 5km Bieg Zielona Góro Zacznij Biegać
78 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg 22.BLT
79 BĄBELCZYK PIOTR MIĘDZYCHÓD ULTRAMARATON 100km Ultra Ironman Bąbel Team
80 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski 5km Bieg
81 Nowak Mariusz Nowak Różanki 5km Bieg
82 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wlkp 5km Bieg
83 Rosiński MARCIN Sulęcin 5km Bieg Biegające Roski
84 Majorek Przemysław Międzychód 5km Bieg
85 Majorek Krzysztof Międzychód 5km Bieg
86 Mruk Maciej Gorzów Wlkp. 5km Bieg
87 Pogoda Patrycja Zielona Góra 5km Bieg
88 Płowens Piotr Margonin 5km Bieg
89 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg
90 Wawrzyniuk Mariusz Skwierzyna 5km Bieg Algraf Race Team
91 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg Klub Kociewiak
92 MAJEWSKI MACIEJ POZNAN ULTRAMARATON 100km
93 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg
94 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg Runnersi S7 Banino


Wyświetleń: 3141

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ