Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pryzmont Maciej | Marchelówka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | zespół szkół centrum kształcenia rolniczego w Janowie | |
2 | Szomko Monika | Stara Kamionka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | LO im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
3 | Szczesiul Julia | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
4 | Nidecka Wiktoria | Reszkowce | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
5 | Rudzik Krystian Rudzik | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
6 | Lewkowicz Olaf | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
7 | Groch Kacper | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
8 | Akacki Kuba | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
9 | Fiedorec Natalia | Malawicze Dolne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | LO im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
10 | Kuźma Michał | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
11 | Kuźma Jakub | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
12 | Karpienia Karolina | Kamienna Nowa | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej | |
13 | Ruducha Aleksandra | Kamienna Nowa | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej | |
14 | Dowgiert Martyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
15 | Steć Gabriela | Sokołka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
16 | Zabłocka Julia | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
17 | Wierel Paula | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
18 | Usnarski Szymon | Jaziewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
19 | Popowska Edyta | Chodorówka Stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSCKR Janów | |
20 | Supronik Daniel | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
21 | chmielewski patryk | chodorówka stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSCKR Janów | |
22 | Parchanowicz Emil | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
23 | Jackiewicz Aleksandra | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | LO im. M. Kopernika w Sokółce | |
24 | Grynczel Dawid | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
25 | Rećko Piotr | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Sokólska Grupa Biegowa | ||
26 | Rećko Edyta | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Sokólska Grupa Biegowa | |
27 | Lapata Artur | Minkowce | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
28 | Bojarczak Dawid | Łapy | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
29 | Budnik Maciej | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Combat Sports Academy | |
30 | Citko Marcin Citko | Dąbrowa Białostoka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
31 | Przytuło Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
32 | Kosakowski Mateusz | Dąbrowa Biał. | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
33 | Białomyzy Jerzy | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
34 | Łockiewicz Justyna | Nowowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
35 | Bogusz Edyta | Łozowo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
36 | Makar Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
37 | Kundzicz Kinga | Czarna Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
38 | Malinowska Martyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
39 | Łukowski Paweł | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
40 | Okurowska Urszula | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
41 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
42 | Gudalewska Weronika | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
43 | Bielawski Janusz Bielawski | Lipsk | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
44 | Jatkowski Mateusz | Nowokolno | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Janów | |
45 | Danilewicz Zuzanna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | LO im. M. Kopernika w Sokółce | |
46 | Wyszyński Daniel | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
47 | Żochowski Adam | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
48 | Kazarez Hubert | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
49 | Oszer Kacper | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
50 | Krysztopa Łukasz | Jaziewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
51 | Szustakiewicz Jan | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
52 | Paszko Mateusz | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
53 | Lingo Ewelina | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR w Sokółce | |
54 | Sołowiej Kamil | Bogusze | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
55 | Olechno Patryk | Gliniszcze wielkie | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
56 | Błahuszewski Andrzej | Kumiałka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
57 | Bubieniec Cezary | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
58 | Łowczecki Marek | Bohoniki | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
59 | Baranowski Maciej | Sokółka | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
60 | Sulima Michał | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
61 | Babynko Kacper | Zubrzyca Mała | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
62 | Białous Róża | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
63 | Wiski Mateusz | Kurowszczyzna | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
64 | Dziadel Mateusz | Krynki | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
65 | Kondrat Sandra | Sidra | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
66 | Mozolewska Wioleta | Malawicze Górne | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
67 | Pezowicz Zuzanna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
68 | Polewko Karolina | Racewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
69 | Rećko Jakub | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
70 | Zieziula Sebastian | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
71 | Waleszczyk Łukasz | Malawicze Dolne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
72 | Matuk Damian | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
73 | Hawrylik Karolina | Bierwicha | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
74 | Klepacki Paweł | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
75 | Niedźwiecki Patryk | Malawicze Górne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
76 | Bakun Filip | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
77 | Stelmaszek Mateusz | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
78 | Grzesik Jakub | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
79 | Zubrzycki Mateusz | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
80 | Czeczot Mateusz | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
81 | Ragin Paulina | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR w Sokółce | |
82 | Cwanek Wojciech | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
83 | Stankiewicz Jakub | Wojnowce | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
84 | Zubrzycki Adrian | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
85 | Haponik Hubert | Kraśniany | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
86 | Guziejko Kamil | Jaziewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
87 | Ambrożewicz Martyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
88 | Matyszczyk Karolina | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
89 | Klej Angelika | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
90 | Jaroszewicz Kamila | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
91 | Szyszko Karolina | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
92 | Wysocka Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
93 | Parfieńczyk Patryk | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
94 | Nasuta Dawid | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
95 | Stypułkowska Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
96 | Godlewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
97 | Czerżyńska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
98 | Bienasz Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
99 | Szczykowska Izabela | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
100 | Wojdałowicz Emilia | Zawistowszczyzna | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | LO im. M. Kopernika w Sokółce |
Wyświetleń: 18733