Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Ewelina | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Janów | |
2 | Szczęsnowicz Emilia | Babiki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Babiki | |
3 | Biegański Eryk | Babiki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Babiki | |
4 | Jaworski Florian | Babiki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Babiki | |
5 | Surowiec Monika | Babiki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Babiki | |
6 | Kudaszewicz Aleksandra | Babiki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP Babiki | |
7 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
8 | Kozyrski Maciej | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
9 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
10 | Safiejko Dariusz | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Pędziwiatr Białystok | |
11 | Gałecka Nowicka Ania | BIAŁYSTOK | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
12 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Outdoor Białystok | |
13 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | |
14 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Human Białystok kickboxing | |
15 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU" | |
16 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
17 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Biegostok | |
18 | Bąbczyński Kamil | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
19 | Miron Hubert | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
20 | Leszewicz Sylwia | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | PG 15 Białystok | |
21 | Kudzinowski Mateusz | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Dom Powrotu | |
22 | Radź Ania | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
23 | Hałasik Michał | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Dom Powrotu | |
24 | Hawrylik Karolina | Bierwicha | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
25 | Lisowski Marek | Bilminy | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
26 | Sołowiej Kamil | Bogusze | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
27 | Łowczecki Dariusz | Bohoniki | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
28 | Łowczecki Marek | Bohoniki | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | ||
29 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
30 | Saniukiewicz Edyta | Brzozowy Hrud | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
31 | Szymański Adrian | Chilmony | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Janów | |
32 | Wojciechowicz Justyna | Chmielowszczyzna | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR Sokółka | |
33 | Popowska Edyta | Chodorówka Stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSCKR Janów | |
34 | chmielewski patryk | chodorówka stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSCKR Janów | |
35 | Szymańska Marta | Chorużowce | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
36 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS MIKOLO | |
37 | Kundzicz Kinga | Czarna Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
38 | Makal Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
39 | Chodorowski Łukasz | Czarniewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
40 | Ryszkiewicz Kacper | Dabrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
41 | Gniedziejko Marzena | Dabrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
42 | Sieńko Martyna | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
43 | Kondracka Natalia | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
44 | Zajko Anna | Dabrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
45 | Sanik Katarzyna | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
46 | Szczykowska Izabela | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
47 | Kosakowski Mateusz | Dąbrowa Biał. | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
48 | Kuźma Michał | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
49 | Kuźma Jakub | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
50 | Wirkowska Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
51 | Budnik Maciej | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Combat Sports Academy | |
52 | Przytuło Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
53 | Białomyzy Jerzy | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
54 | Makar Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
55 | Okurowska Urszula | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
56 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
57 | Bienasz Julita | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
58 | Żdanuk Paweł | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
59 | Hońko Łukasz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
60 | Oświecińska Monika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
61 | Mancewicz Maja | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
62 | Kułak Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
63 | Kułak Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
64 | Pigiel Zuzanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
65 | Radziwon Zuzanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
66 | Wołczek Joanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
67 | Burzyńska Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
68 | Skomin Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
69 | Zawadzki Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
70 | Stankiewicz Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
71 | Kamliński Marek | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
72 | Lewkowicz Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
73 | Kłoczko Justyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZS im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej | |
74 | Karolczuk Martyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
75 | Pigiel Beata | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
76 | Gasparewicz Dominika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
77 | Konstańczuk Rafał | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
78 | Laskowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
79 | Boruch Krzysztof | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
80 | Dziełak Weronika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
81 | Raszkiewicz Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
82 | Kulhawik Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
83 | Gniedziejko Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
84 | Chojnacki Marcin | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
85 | Kozioł Wiktoria | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
86 | Kozioł Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
87 | Lawrenty Emilia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
88 | Ugolik Dominika | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
89 | Wysocki Przemysław | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
90 | Łazuk Amelia Maria | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
91 | Pigiel Kamil | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
92 | Antonik Adrian | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
93 | Jakimowicz Diana | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
94 | RYszkiewicz Marta | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
95 | Kiejko Emilia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
96 | Nasuta Zuzanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
97 | Kozłowska Ewelina | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
98 | Haraszkiewicz Kinga | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
99 | Mandziej Kornelia | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
100 | Kłoczko Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół im. Generała Nikodem Sulika w Dąbrowie Białostockiej |
Wyświetleń: 18710