Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czopur Sebastian | Sokółka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
2 | Januszkiewicz Tomasz | Różanystok | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
3 | Dowgiert Martyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
4 | Kozyrski Maciej | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
5 | Supronik Daniel | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
6 | Żak Włodzienierz | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
7 | Bojarczak Dawid | Łapy | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
8 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
9 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
10 | Łukowski Paweł | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
11 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
12 | Skonieczna Ewa | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
13 | Czaplejewicz Agata | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
14 | Gałecka Nowicka Ania | BIAŁYSTOK | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
15 | Bielawski Janusz Bielawski | Lipsk | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
16 | Borys Romuald | Mieleszkowce Pawłowickie | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
17 | Sobolewski Grzegorz | Grajewo | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
18 | Baranowski Karol | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
19 | Wojciechowicz Hubert | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
20 | Tomaszewski Maciej | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
21 | Pezowicz Zuzanna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
22 | Polewko Karolina | Racewo | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
23 | Rećko Jakub | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
24 | Waleszczyk Łukasz | Malawicze Dolne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
25 | Jankiewicz Urszula | Krynki | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
26 | Szumiło Andrzej | Gliniszcze Wielkie | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
27 | Nasuta Dawid | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
28 | Walerowicz Marcel | HODDESDON | Wielka Brytania | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
29 | Żukowski Michał | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
30 | Minkiewicz Jacek | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
31 | Hrybiński Damian | Kuźnica | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
32 | Januszkiewicz Wojciech | Supraśl | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
33 | Baraniuk Krzysztof | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
34 | Makal Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
35 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
36 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
37 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
38 | Bąbczyński Kamil | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
39 | Miron Hubert | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
40 | Szota Jan | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
41 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
42 | Radź Ania | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
43 | Kulikowksi Łukasz | Krasne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
44 | Zawadzki Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
45 | Szomko Elzbieta | Sokółka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
46 | Kulhawik Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
47 | Sawicka Martyna | SP Czerwonka | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | ||
48 | Hakało Michał | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
49 | Klepacka Ania | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
50 | Mac Łukasz | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
51 | Siemion Kacper | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
52 | Tomaszewski Michał | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
53 | Dojnia Emilia | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
54 | Mac Mateusz | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
55 | Rzepnicki Gabriel | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
56 | Smyk Rafał | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
57 | Wójcik Sebastian | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
58 | Smyk Jakub | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
59 | Mac Krystian | SP Czerwonka | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | |||
60 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | |
61 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU" | |
62 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białystok Biega Team | |
63 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Biegostok | |
64 | Budnik Maciej | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Combat Sports Academy | |
65 | Kudzinowski Mateusz | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Dom Powrotu | |
66 | Hałasik Michał | BIAŁYSTOK | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Dom Powrotu | |
67 | Kraśnicki Maciej | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
68 | Znorko Jacek | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
69 | Sawicki Mateusz | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
70 | Łockiewicz Adrian | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
71 | Jelska Wiktoria | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
72 | Kozioł Dawid | Janów | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum Janów | |
73 | Łazuk Adam | Różanystok | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Różanymstoku | |
74 | Czaplicki Sebastian | Różanystok | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Różanymstoku | |
75 | Skowysz Bartłomiej | Różanystok | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Różanymstoku | |
76 | Sobolewski Józef | Różanystok | Polska | 1200 metrów - Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Różanymstoku | |
77 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Human Białystok kickboxing | |
78 | Szymański Adrian | Chilmony | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Janów | |
79 | Daniewicz Mateusz | Krzywa | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | JANÓW | |
80 | Świetlicki Jakub | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | JANÓW | |
81 | Kulikowski Łukasz | Krasne | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Janów | |
82 | Jatkowski Mateusz | Nowokolno | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Janów | |
83 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Klub Biegaczy JYSK | |
84 | Trypuć - Kupa Ewa | Hajnówka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Klub Biegaczy JYSK | |
85 | Boruch Paweł | Kamienna Stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
86 | Kamliński Marek | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
87 | Lewkowicz Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
88 | Chojnacki Marcin | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
89 | Wysocka Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
90 | Stypułkowska Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
91 | Godlewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
92 | Czerżyńska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
93 | Bienasz Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
94 | Szczykowska Izabela | Dabrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
95 | Oszmian Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
96 | Sanik Katarzyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
97 | Rudzik Krystian Rudzik | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
98 | Lewkowicz Olaf | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
99 | Groch Kacper | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka | |
100 | Akacki Kuba | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS SZCZYPIORNIAK Dąbrowa Białostocka |
Wyświetleń: 18713